رفتن به مطلب

قدرت ps5 مشخص شد 3700x-rx5700xt

Recommended Posts

کنسول ps3 در زمان خودش از تکنولوژی پیچیده تری استفاده می کرد نسبت به pc و به قولی واقعا جلو بود پردازنده 8 هسته ای cell و گرافیک مد شده انویدیا که فک کنم از هسته 7900xt استفاده شده بود ولی با رم 256 و پهنای باند 128 بیت البته اون زمان قیمت قطعات مخصوصا گرافیک اینجوری فضایی نبود به دلار و شما گرافیک رده بالا نهایت 300 تا 400 دلار پات اب می خورد الان زمانه عوض شده و مطمعنا یه کنسول نمی تونه از یه pc چند هزار دلاری عملکرد بهتری داشته باشه منتها در مقایسه ای که دوستان داشتن حق دارن از سخت افزار ps4 ناراضی باشن من خودم با اینکه اسلیم دارم ازش راضی نیستم به نظرم  سخت افزارش ضعیف در نظر گرفته شد از اول دلیلش هم خیلی چیزا می تونه باشه ولی به نظر من دلیلش این بود سونی وضعیت مالی مناسبی نداشت که یک کنسول قدرتمند دیگه بزنه و روش به مصرف کننده یارانه بده دوستان می دونن که سونی روی ps3 اوایلش خیلی ضرر داد بهازای هر کنسول 200 دلار! سونی روی همین کنسول فکستنی ولی خداییش بازیای خوبی ساخت نظیر horizon zero dawn و god of war و کلی بازی انحصاری دیگه در اخر به نظرم ps5 حتی از ps4 هم با توجه به اطلاعاتی که تا حالا ازش درز کرده می تونه موفق تر باشه اگر قیمتش از 499 دلار تجاوز نکنه

لینک به دیدگاه

• ارسال 60
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

در 40 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

کنسول ps3 در زمان خودش از تکنولوژی پیچیده تری استفاده می کرد نسبت به pc و به قولی واقعا جلو بود پردازنده 8 هسته ای cell و گرافیک مد شده انویدیا که فک کنم از هسته 7900xt استفاده شده بود ولی با رم 256 و پهنای باند 128 بیت البته اون زمان قیمت قطعات مخصوصا گرافیک اینجوری فضایی نبود به دلار و شما گرافیک رده بالا نهایت 300 تا 400 دلار پات اب می خورد الان زمانه عوض شده و مطمعنا یه کنسول نمی تونه از یه pc چند هزار دلاری عملکرد بهتری داشته باشه منتها در مقایسه ای که دوستان داشتن حق دارن از سخت افزار ps4 ناراضی باشن من خودم با اینکه اسلیم دارم ازش راضی نیستم به نظرم  سخت افزارش ضعیف در نظر گرفته شد از اول دلیلش هم خیلی چیزا می تونه باشه ولی به نظر من دلیلش این بود سونی وضعیت مالی مناسبی نداشت که یک کنسول قدرتمند دیگه بزنه و روش به مصرف کننده یارانه بده دوستان می دونن که سونی روی ps3 اوایلش خیلی ضرر داد بهازای هر کنسول 200 دلار! سونی روی همین کنسول فکستنی ولی خداییش بازیای خوبی ساخت نظیر horizon zero dawn و god of war و کلی بازی انحصاری دیگه در اخر به نظرم ps5 حتی از ps4 هم با توجه به اطلاعاتی که تا حالا ازش درز کرده می تونه موفق تر باشه اگر قیمتش از 499 دلار تجاوز نکنه

بله ps4 خیلی کنسول جالبی نیست مخصوصا اوایل که اومد باز pro این گند رو کمرنگ کرد

ولی بازم خود ps4 pro فقط بدرد fhd 60fps میخوره 

راجب ps5 چندجا خوندم ارزون قیمت نیست البته شایعه شاید باشه ولی خوب نوشته بودن 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، memex گفته است :

کلا متوجه نمیشی چیمیگم 

میگم قیمت بیشتر pc به خاطر قدرت درزمینه های دیگه نسبت به کنسوله همین و بس (اینو قبول دارم. منم  میگم الان بحث گیمه باقی چیزا میشه دور باطل)

بله در قیمت برابر مثلا 500دلار عمرا شما کامپیوتری بتونی ببندی که اندازه قدرت کنسول باشه  

شما ثابت کن گوشی 300دلاری در همه جوانب بهتر از pc هست در همه جوانب (الان شما یه پوکو فون در نظر بگیر تا بعد)

نمیتونه انجام بده عزیز اگه راحت و دردسترس بود الان همه کنسول میخریدن جای pc 

این حرف شما همینو میرسونه 1f602.png

1f642.png

محیط نصبش به راحتی 5کیلیک هست  اگه چیزی برای ریختن لینوکس مانع نشه ایا درایور های لازم هم دارید؟ در درایور ها مدل محصول بررسی میشه ایا مدل قطعات کنسول در درایور وجود داره؟ (ببین این که شما میگی برای شرایط در حال پورت هست وقتی پورت شد و به یه حدی از استفاده رسید(عملا وقتی الفا یا بتا استیج رو رد کرد) دیگه اینچیزا معنی نداره الان تونستن شتابدهنده سخت افزاری PS4 رو روی لینوکس به کار بگیرن و خب وقتی توزیع برای PS4 لانچ میشه با همین درایور میاد پس در نتیجه ایراداتی که گرفتی وجود نخواهد داشت)

شما میخوای خودت دستی درایور بنویسید؟ این محدودیت اول (برو مورد بالایی )

تازه اینا با فرض کاربر خالص بودنه بماند که کسی که دستی تو کد داره چه میکنه

محدودیت دوم حافظه اشتراکی سیپیو و گرافیک هست حالا کرنل استاندارد لینوکس چجوری باید منابع رو اختصاص بده؟ (یه جوری میگی انگار تا به امروز هیچ لینوکسی از APU استفاده نکرده! خوبه حالا خود PS4 از BSD استفاده میکنه که کد کرنلش فقط ۷۰۰۰ خط با کرنل لینوکس تفاوت داره که با توجه به حجم خط کدهای میلیونی لینوکس عملا ۱ درصد هم نمیشه. حافظه اشتراکی تو گرافیک های مجتمع هم داریم و جالبه که پرفورمنس گرافیک های مجتمع در بعضی موارد تو لینوکس بهتر از ویندوز هست)

نمیدونم چجوریه شما فکر میکنی لینوکس هیچی نداره! بعد الان بازی با کیفیت بالا روی لینوکس اجرا میشه رو چی میگی؟ الان هر چیزی که در ویندوز وجود داره اگه خودش مستقیم در لینوکس نباشه حد اقل معادلی با کارایی مناسب اون هست!

محدودیت زیاده باید بشینم فکر کنم ببینیم چیا هست  و مطعمنن ارزش هم نداره چون هیچکس دنبال دردسر و سر کله زدن با مشکلات پیش بینی نشده نیست(خب این کار الفا و بتا تستر ها هست که کاربر نهایی کمترین مشکل رو داشته باشه. یادته تو بحث درایور گرافیکی میگفتی نسخه بتا استفاده نکن(به یکی از بچه های فروم پیشنهاد داده بودی) اینم همونطوریه دیگه)

شما کلا همه چیو به خودت میگیری؟ 1f602.png1f602.png من گفتم شما گفتی مگه توهم زدید؟ من کلی گفتم میگم نباید قاطی کرد کار کرد هارو 

باشه، نباید قاطی کرد کارکردها رو

مثلا گوشی رو برای انجام کارهای روزمره و نیاز های عادی ساختن ولی نمیتونی باهاش کارهای تخصصی انجام بدی اصلا قدرت انجام این کارو نداره هرچیزی به جاش دیگه(خب الان این شد خلاف حرف قبلی،  اونجا کارایی بیشتر پی سی رو کشیدی وسط ولی در جای خودش نبود! در کل الان بحث چیه و  از چه منظری داریم نگاه میکنیم؟ فقط و فقط گیم نه چیز دیگه)

1f605.pngبازی ساز با api کار میکنه چیکار به این داره که گرافیک شما 1000تا هسته داره یا 200تا؟یا معماریش چیه؟ (اینقدر ساده نیست! نمونش بازی کرایسیس که کدش رو با همین API های مرسوم نوشتن ولی به شدت به سرعت کلاک پردازنده و پهنای باند و سرعت و میزان رم سیستم حساسه. طبق چیزایی که من خوندم کدش با پیشبینی ۸گیگاهرتز فرکانس پردازنده نوشته شده و همین الانشم سیستم های قوی تو اجراش با رزولوشن 4K استیبل مشکل دارن. به نظرت چطور شده؟ کدش رو بر اساس سخت افزار نوشته یعنی براش مهمه گرافیک ۱۰۰۰ تا هسته داره یا ۲۰۰ تا! تازه خود API یه سطح توقع داره(منظور همون حد اقل سیستم مورد نیاز) که اگه براورده نشه شما یا خروجی خوب نمیگیری یا کلا خروجی بگیری اجرا شدنش روی گروهی از سخت افزار ها کلا با مشکل همراهه!)

درکل از این دست بازیها زیاده Anno 1800 هم نمونه دیگش!

فلسفه تنظیمات چیه پس؟ اون بهینه سازی که شما مد نظر داری در سطح موتور بازی سازی هست که خوب اونم هر پارتنری بهتر همکاری کنه به نفع اون تموم میشه(شما با تنظیمات به بهینه سازی میرسی؟ بهینه سازی فارق از تنظیمات هست. حتی پایین ترین تنظیمات هم میتونه بهینه بشه. تقریبا به هم ربطی ندارن، بله بهینه سازی و دقیقا به خاطر فرگمنشن بسیار زیاد امکان پذیر نیست، شما مثلا باید برای هر تک کارت منتشر شده توسط یه برند (که خود اون کارت ممکنه ریویژن هاش از نظر کارایی متفاوت باشن) یه پروفایل مجزا ایجاد کنی. ایجاد کردن این پروفایلها غیر ممکن نیست اما مثل یه سری واکنش های شیمی به علت اینکه خیلی زیاد طول میکشه میگن غیر ممکنه)

شما با گوشی کار کن  اره دوربین داره سیم کارت داره وای فای داره و... ولی خوب اینارو رو pc هم میتونی داشته باشی اگه مشکل حمل و نقل نداری عوضش قدرتمند تره و محدودیت کمتری داری ولیییی همه اینا در جای خودش کاربرد داره مثلا اگه بخوام شبکه مجازی باشم با گوشی راحت تره ولی کارای دیگه تمام با pc انجام میدم  چون با گوشی سخت و نشدنی شایدم گاهی هنگی بشه و هرچیزیو جای خودش استفاده میکنم بلخره ابزاره گذاشته شده تا استفاده کنم و چیزیو جای چیزی استفاده نکنم

ایول خب همین رو هم در مورد گیم در نظر بگیر دیگه! اونجا بحث گیمه نمیشه وسطش اکسسز رو کشید وسط گفت چون کنسول اکسسز نداره و پی سی داره پس بهتره!

کنسول، هم خوبه برا کسی که پول کافی نداره و فقط میخواد بازی کنه وهم  دنبال عناوین انحصاری باشه (اینو موافق نیستم چون همیشه اینطور نیست بعضا طرف ۲۰۰۰ دلار برای پی سی خرج میکنه بعد کنسول از ۴۰۰ دلار میشه ۵۰۰ دلار دادش درمیاد خو بردار من اونقدر اونجا خرج کردی اینجا هم یکم خرج کن)(حالا عناوین انحصاری رو حرف شما قابل قبوله)

کلا شما یه جوری هستی نمیدونم چرا

اولین نفرم نیستم که این حسو دارم 

کلا دنبال پذیرش نیستید همش دنبال سعی بر اثبات حرف خودتون دارید

(جل الخالق!) رو بچه ملت عیب نذار!:8_laughing: 

بیشتر باعث اعصاب خوردی هست این حرکت چون هرچیزی میگیم شما یه چیزی میگید که بگید نه این حرف غلطه نه این درست نیست و یه جایگزین بندازید وسط تا اثبات کنید بقیه غلط میگن

1f605.pngما به این حرکت میگیم وهم دانش (حالا من نمیدونم ساقیم خوب بوده یا بد اینجوری شدم شوما ببخش) :4_joy:  

بلخره منم خیلی چیزارو پذیرفتم هم از شما هم از دیگران ولی شما خیلی سطحی نگاه میکنید و خیلیم با اعتماد 100درصد بیان میکنید موضوعات رو  جوری که انگار 50سال در این زمینه فعالیت دارید  

ویرایش شده توسط MojArch
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

کاملا حق با شماست

نا راضی بودنو درست میفرمایید.

جنبه مالی قضیه هم تاثیر گذار بوده

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، MojArch گفته است :

الان شما یه پوکو فون در نظر بگیر تا بعد

خیلی گوشی خوبیه نسبت به قیمتش 5تومن بدی گوشیت جزو 20تای اول antutuباشه😋

حله

در 24 دقیقه قبل، MojArch گفته است :

ببین این که شما میگی برای شرایط در حال پورت هست وقتی پورت شد و به یه حدی از استفاده رسید(عملا وقتی الفا یا بتا استیج رو رد کرد) دیگه اینچیزا معنی نداره الان تونستن شتابدهنده سخت افزاری PS4 رو روی لینوکس به کار بگیرن و خب وقتی توزیع برای PS4 لانچ میشه با همین درایور میاد پس در نتیجه ایراداتی که گرفتی وجود نخواهد داشت)

یعنی امکانش نیست سونی بخواد جلوی نصب سیستم عامل رو بگیره؟ یا شکایت کنه؟ 

اگه اینجور باشه که خوب برای کسی که زیاد با لینوکس کار میکنه خرید ps4 منطقی تره

در 27 دقیقه قبل، MojArch گفته است :

(خب الان این شد خلاف حرف قبلی،  اونجا کارایی بیشتر پی سی رو کشیدی وسط ولی در جای خودش نبود! در کل الان بحث چیه و  از چه منظری داریم نگاه میکنیم؟ فقط و فقط گیم نه چیز دیگه)

گیم در  قیمت برابر؟ بله کنسول برندست  شکی نیس مثل پردازنده رایزن با اینتل میمونه در قیمت برابر رایزن ارزش خرید داره ولی وقتی معیار از قیمت به پایداری و.. میرسه برنده اینتله هرچند که گرونتره

راجب گوشیم حرف زدم چون شما گفتی همه منظورست برا همین اینو نوشتم

در 29 دقیقه قبل، MojArch گفته است :

نمیدونم چجوریه شما فکر میکنی لینوکس هیچی نداره! بعد الان بازی با کیفیت بالا روی لینوکس اجرا میشه رو چی میگی؟ الان هر چیزی که در ویندوز وجود داره اگه خ

داره ولی فکر نمیکنم این خط کد ها بدون تغیر برای کنسولم کار کنه بلخره باید تغیر بدنش چون کلا ساختار فرق داره و اینکه اون تستر ها هم تا یه حدی پشتیبانی میکنن دیگه این وسط حالا یکی گیر عجیب غریب خورد چی

بعد اره خوب الان اون پروژه واین هست که نرم افزار های exe رو میتونی در لینوکس استفاده کنی بدون شبیه سازی  ولی خوب همه چیزو ساپورت نمیکنه ولی تجربه خوبیه 

بازی های دیگم بله با opengl و اندکی با ولکان اجرا میشن تازه بعضی وقتا فریم بهتریم میدن من بحثم اینه x تا کد خط رو نمیشه بدون هیچ تغیری رو هر پلتفری استفاده کرد 

در 36 دقیقه قبل، MojArch گفته است :

رو کشید وسط گفت چون کنسول اکسسز نداره و پی سی داره پس بهتره!

خوب الان یه سوال پیش میاد من 2هزار دلار دارم pc ببندم بهتره یا کنسول بگیرم؟ هیچ گزینه دیگه ای هم نداریم!  قصدمم اجرای با کیفیت بازی هست 

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، memex گفته است :

خیلی گوشی خوبیه نسبت به قیمتش 5تومن بدی گوشیت جزو 20تای اول antutuباشه1f60b.png

حله

حله که حله!(درضمن یه مارکت دیستراپتر عالی هم بود کلا گوشیهای گرون رو به خاک و خون کشید:3_grin:)

یعنی امکانش نیست سونی بخواد جلوی نصب سیستم عامل رو بگیره؟ یا شکایت کنه؟ (جلوشو که میگیره. همون داستان بن و اینا از شبکه پلی استیشن. شکایت رو نمیدونم تا کجا میتونن برن جلو ولی فکر نمیکنم بتونه به جایی برسه اگه شوما اینو بلدی بوگو ما هم یاد بگیریم)

اگه اینجور باشه که خوب برای کسی که زیاد با لینوکس کار میکنه خرید ps4 منطقی تره

اره. اون سری هم حرف من بیشتر رو همین بود(همون قضیه شبکه کردن پلی ۴ ها و فولان)

گیم در  قیمت برابر؟ بله کنسول برندست  شکی نیس مثل پردازنده رایزن با اینتل میمونه در قیمت برابر رایزن ارزش خرید داره ولی وقتی معیار از قیمت به پایداری و.. میرسه برنده اینتله هرچند که گرونتره

راجب گوشیم حرف زدم چون شما گفتی همه منظورست برا همین اینو نوشتم

کاملا موافقم یعنی شرایط مهمه(منظورت همین بود دیگه؟ یه وقت توهم نزده باشم میترسم ساقیم خوب نباشه /S)

داره ولی فکر نمیکنم این خط کد ها بدون تغیر برای کنسولم کار کنه بلخره باید تغیر بدنش چون کلا ساختار فرق داره و اینکه اون تستر ها هم تا یه حدی پشتیبانی میکنن دیگه این وسط حالا یکی گیر عجیب غریب خورد چی

صد درصد. اولین کار بازگشت این ۷۰۰۰ خط کد به حالت اولیه بعد تغییر سیستم کال ها به دیمون های مناسب و سخت افزار مناسب و خیلی چیزای دیگه. گیر عجیب غریب و خب نمیشه کاریش کرد دیگه باس خوش شانس باشی(البته تو همه سیستم ها با گذشت زمان باگ ها رفع میشن منتها چقدر سریع و با چه مقدار مهمه، که فک کنم بیشتر توجهت سر همین موضوعه درسته؟

بعد اره خوب الان اون پروژه واین هست که نرم افزار های exe رو میتونی در لینوکس استفاده کنی بدون شبیه سازی  ولی خوب همه چیزو ساپورت نمیکنه ولی تجربه خوبیه

من با این تحت لینوکس گیم میزنم البته همه بازیها اجرا نمیشن ولی خیلی ها هم تست زدم اجرا شدن و از اونور هم این پروژه استیم که فک کنم اسمش پروتون بود هم هست

بازی های دیگم بله با opengl و اندکی با ولکان اجرا میشن تازه بعضی وقتا فریم بهتریم میدن من بحثم اینه x تا کد خط رو نمیشه بدون هیچ تغیری رو هر پلتفری استفاده کرد

مطمئنا. خب الان اون کدها رو تغییر دادن تا جایی که لینوکس با پشتیبانی از شتاب دهنده سخت افزاری(کامل نه در حد پایه - رو به بالا) روی PS4 داریم (حتی یکی اومده بود برنامه ویرچوال باکس رو با توجه به کرنل همین پروژه لینوکس PS4 کامپایل کرده بود و ویندوز داخل PS4 اجرا کرده بود)

خوب الان یه سوال پیش میاد من 2هزار دلار دارم pc ببندم بهتره یا کنسول بگیرم؟ هیچ گزینه دیگه ای هم نداریم!  قصدمم اجرای با کیفیت بازی هست 

هوم سخت شد:46_confounded:

اگر امروز مد نظره و عجله داره PC چون الان آخر نسل کنسول PS4 هست و نزدیک انتشار نسخه بعدی که ممکنه بتونه تا مدتی که شما دوباره اماده بشی ۲هزارتا هزینه کنی برای سیستم ساپورتت کنه اینجوری بعد مدتی هم PC تاپ داری هم کنسول

درواقع با توجه به شرایط امروز دنیای بازی یکم صبر کنه تا انتشار نسخه جدید کنسول اگه انتظاراتشو براورده نکرد بره سراغ پی سی!

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، MojArch گفته است :

املا موافقم یعنی شرایط مهمه(منظورت همین بود دیگه

اره شرایط مهمه

در 12 دقیقه قبل، MojArch گفته است :

جلوشو که میگیره. همون داستان بن و اینا از شبکه پلی استیشن. 

😂میگم فک کردم جنگله

در 14 دقیقه قبل، MojArch گفته است :

گیر عجیب غریب و خب نمیشه کاریش کرد دیگه باس خوش شانس باشی(البته تو همه سیستم ها با گذشت زمان باگ ها رفع میشن منتها چقدر سریع و با چه مقدار مهمه، که فک کنم بیشتر توجهت سر همین موضوعه درسته

خوب گیر منم همینه من دارم یه سیستم عامل میریزم انتظارمم ازش در حدpc عه نه در حد 4تا موزیک و 20تا کامند در ترمینال و پوشه ساختن

وقتی سیستم عاملو ریختم دیگه دلم نمیخواد باگ پیش بیاد یا برنامه اجرا نشه یا درست کار نکنه یا هر مورد دیگه چون در این صورت یعنی فقط وقتمو تلف کردم و چون منم ادمیم که شده باشه برای یه باگ 12 ساعت وقت میزارم ببینم از کجاست و این خیلی بده ته‌ش بفهمی همینه که هست و کسیم نیست درستش کنه یا جوابگو باشه

در 18 دقیقه قبل، MojArch گفته است :

هوم سخت شد

نه دیگه میخواستم بگم قدرت pc بدون درنظر گرفتن قیمت بیشتره  یعنی میتونی بیشتر هزینه کنی و قدرت بیشتری هم داشته باشی ولی در کنسول نههه شما نهایت میتونی یا xbx بگیری یا ps4 😁👊

لینک به دیدگاه

Crytek: SSD Will Be the Real Game Changer for PS5/Next Xbox, Opening Up Lots of Design Possibilities

نظر استودیو بازی سازی کرایتک در مورد هارد های پرسرعت کنسول های نسل بعد

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، memex گفته است :

اره شرایط مهمه

😂میگم فک کردم جنگله

خخخخخخ دیگه در اون حد هم نیست

البته میشه با کلک اونم دور زد(اسپوف ورژن و IDPS و غیره)

خوب گیر منم همینه من دارم یه سیستم عامل میریزم انتظارمم ازش در حدpc عه نه در حد 4تا موزیک و 20تا کامند در ترمینال و پوشه ساختن (الان بازی تا حدودی میشه تا بهبود شتاب دهنده گرافیکی باید صبر کرد. اوپن افیس(حالا یا wps یا libre office که من خودم از دومیه متنفرم) نصب میشه و کاربردی هست(فونتها اوکی و کلا زیر مجموعش که معادل مایکروسافت ورد هست اوکیه و میتونی روی ویندوز هم جفتشونو تست کنی) مرورگر هم موزیلا هست به زودی اوپرا و کرومیوم هم اضاف میشن و ............................) مزیت لینوکس اینجا خودشو نشون میده وقتی بیسش نصب بشه تقزیبا همه چیزش رو میشه نصب کرد

وقتی سیستم عاملو ریختم دیگه دلم نمیخواد باگ پیش بیاد(هیچ کس از باگ خوشش نمیاد) یا برنامه اجرا نشه یا درست کار نکنه یا هر مورد دیگه(اینو هر جایی ممکنه پیش بیاد، حتی تو PC و با ویندوز) چون در این صورت یعنی فقط وقتمو تلف کردم و چون منم ادمیم که شده باشه برای یه باگ 12 ساعت وقت میزارم ببینم از کجاست و این خیلی بده ته‌ش بفهمی همینه که هست و کسیم نیست درستش کنه یا جوابگو باشه

ببین از مزایای لینوکس یکپارچه بودن خیلی از درایور ها و درون ساختاری بودن اونها در کرنلشه که ایراد‌ها و باگ ها رو خیلی کم کرده البته دست کاربر هم بازه و میتونه از نسخه های متفاوت کرنل استفاده کنه و ممکنه تو یه نسخه یه باگ باشه که همون باگ تو نسخه دیگه نیست

نه دیگه میخواستم بگم قدرت pc بدون درنظر گرفتن قیمت بیشتره  یعنی میتونی بیشتر هزینه کنی و قدرت بیشتری هم داشته باشی ولی در کنسول نههه شما نهایت میتونی یا xbx بگیری یا ps4 😁👊

هاع برادر من منکر قدرت بیشتر پی سی نشدما شدم؟ اگر هم شدم توهم زده بودم و مقصر ساقیم بوده! 

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...