رفتن به مطلب

مشکل در باز کردن فایل دوربین

alireza_moghadam
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان عزیز چه قدیم چه جدید بچه های لیونی خودمون ::::::::::::

غرض از مزاحمت آقا ما یه دوربین canon داریم که از شانس بده ما نمی دونم چش شده ویروسی شده چیه واقعآ نمی دونم و اطلاعاتی هم که توش دارم اطلاعات مهمی هست که حتمآ باید بریزم رو هاردم .

مشکل: جریان از این قرار بود که ما بعد از عکس انداختن یکی از دوستان گفت بده عکسها رو بریزم تو لپ تاپ برداشت رم دوربین من که canon بود گذاشت تو دوربینش که سامسونگ بود با کابل سامسونگ وصل کرد به لپتاپ یکی از دوستان چشتون روز بد نبینه دیروز امدم عکس رو بریزم رو کامپیتورم دیدم عکس خیلی جالبه حجم عکس ها پره یعنی نشان میده که مثلآ اینقدر پره ولی توش میرری هیچ خبری نیست از عکس و من روش hiden اینارو هم از folder options تست کردم نیومد و جالبیش اینه که عکس وقتی از خود دوربین می بینی میاد راحت یعنی تو خود دوربین می تونی ببینی عکس رو ولی وصل می کنی به کامپیوترحجم رو نشان میده که اینقدر پره ولی توش هیچی نیست . از دوستان کسایی که واردن تقاضامندم یه کمکی به ما بکنید چون اطلاعات توش خیلی مهمه خیلی .

کمک..................... کمک........................

منتظرم

موفق و موید باشید

رضا مقدم

لینک به دیدگاه

وقتی فایلهای مخفی رو میزنی که دیده بشن ، باید فایلهای سیستمی رو هم بذاری که بتونی ببینی . تیک این قسمتی که تو عکس مشخص کردم بردار .

post-59-0-15441700-1324932073_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

سلام احوال شما

این کارم امتحن کردم نیومد

لینک به دیدگاه

غیر از موردی که حامد جان مطرح کرد . ممکنه اشکال از این باشه که به خاطر قرار دادن کارت در دوربین سامسونگ یک سری تغییرات ایجاد شده و فایل ها به ریخته (corrupt) شده. این که عکس هم در دوربین دیده میشه و در کامپیوتر فایلش باز نمیشه ، میتونه به خاطر این باشه که دوربین داره از thumbnail استفاده میکنه.

شما وقتی کارت رو تو دوربین میگذاری و وقتی عکس رو باز میکنید، می تونید با کلید زوم عکس را بزرگ کنید یا نه؟

لینک به دیدگاه

بله تو دوربین کنون خودم م یتونم زوممم کنم م یگم اصلآ ایرادی تو دیدن توی دوربین خودم نیست عین قبل کار می کنه ولی وصل می کنم نمیاره بالا(فایل دوربین خالیه جالب با حجم پر)

لینک به دیدگاه

روش بالا جواب داد؟

من دفعه دیگه امتحانش میکنم ولی حالا اگه مشکلتون رفع نشد

میتونید با نرم افزارActive@ File Recovery

رم روQuick scan

بکنین و بعد ریکاوری (البته رم رو با رم ریدر وصل کنین)

من تا حالا چند بار این مشکل برام پیش اومده( چه رم چه هارد پاسپورتی دوستان) که با این روش درستش کردم.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با این حساب فایل سالم در دوربین هست. چون اگر نمی تونستی بزرگش کنید یعنی اینکه فایل اصلی از بین رفته بود.

لینک به دیدگاه

روش بالا جواب داد؟

من دفعه دیگه امتحانش میکنم ولی حالا اگه مشکلتون رفع نشد

میتونید با نرم افزارActive@ File Recovery

رم روQuick scan

بکنین و بعد ریکاوری (البته رم رو با رم ریدر وصل کنین)

من تا حالا چند بار این مشکل برام پیش اومده( چه رم چه هارد پاسپورتی دوستان) که با این روش درستش کردم.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

بله فکر نکنم پاک شده باشه و من دارم نرم افزار جناب up90 رو دانلود می کنم اون روش ایشون هم امتحان کنم

لینک به دیدگاه

الان رم ریدر ندارم روش جناب up 90 رو باید فردا تست کنم دعا کنید بیاد نمی دونم چش شد اصلآ .

لینک به دیدگاه

یک نکته.

اگر رم شما حجم بالا باشه مثلا 8 یا 16 باشه، ممکنه توسط هر رم ریدر قابل خوندن نباشه و باید با یک رم ریدر دیگه امتحان کنید. این مورد را توجه کنید.

لینک به دیدگاه

ممنون و متشکر که اینقدر به نکته های ریز توجه دارید نه رم من 2 گیگ هست

خبرشو حتما فردا تو سایت میدم

ممنون و متشکر از شما دوستان عزیز واقعآ .

ببینیم تا فردا چیکار می کنیم

موفق و موید باشید

رضا مقدم

لینک به دیدگاه

سلام

خود رم رو گذاشتم تو لپ تپ یکی از دوستان که لپ تاپش جای رم خوردن داشت خدا روشکر بالا امد ;) و عکس ها صحیح و سالم بود فکر می کنید ایراد چیه که از طریق دوربین بالا نمیاد آخه؟

ممنون از کمک همه شما دوستان واقعآ

لینک به دیدگاه

گاهی اوقات ایراداتی پیش میاد که هیچ کس نمیتونه بفهمه از کجا اومده . خود به خود هم درست میشن . شما عکسها رو منتقل کن روی کامپیوتر ، بعد مموری رو توسط دوربین خودت یک بار فرمت کن . بعد امتحان کن و ببین مشکل حل شده یا نه .

لینک به دیدگاه

ممنون از دوستان و حامد جان

موفق و موید باشید

رضا مقدم

لینک به دیدگاه

• 10 سال بعد...

سلام. دوستان به شدت به کمک و راهنمایی نیاز دارم. ویدئوهای خیلی خیلی مهمی تو دوربینم دارم که میزنم به لپ تام از ده تا دوتاش باز میشه. فایلها رو تو دوربین نشون میده کامل ولی میزنم به لپ تاپ باز نمیکنه اغلبشون رو. من چیکار باید بکنم؟ خیلی خیلی خیلی برام مهمه ویدئوها 

تو رو خدا هرکی بلده بهم بگه مشکل از چیه

ممنونم

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، سپیده گفته است:

سلام. دوستان به شدت به کمک و راهنمایی نیاز دارم. ویدئوهای خیلی خیلی مهمی تو دوربینم دارم که میزنم به لپ تام از ده تا دوتاش باز میشه. فایلها رو تو دوربین نشون میده کامل ولی میزنم به لپ تاپ باز نمیکنه اغلبشون رو. من چیکار باید بکنم؟ خیلی خیلی خیلی برام مهمه ویدئوها 

تو رو خدا هرکی بلده بهم بگه مشکل از چیه

ممنونم

سلام

اگه منظورتون اینه که هستن ولی باز نمی شن ، با یک پلیر دیگه امتحان کنید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...