رفتن به مطلب

تبدیل پوند به دلار در اکانت PSN ps4

MiladZQ
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان 🙂

~~~

یه سوال داشتم 👇

IMG_20190725_185720.jpg

واحد پول اکانت من در پلی استیشن استور به پوند هست. (البته کنسول ریجن 2 هست) 

و اینکه بنده حین ثبت نام در PSN یه شهری در کشور انگلستان رو زدم. نمی‌دونم چی کنم که واحد پولم به دلار تبدیل بشه 🙄

آخه گیفت کارت های انگلستان به شدت کمیابن. 

و بالعکس گیفت کارت های دلار آمریکا ریخته تو بازار :/

ممنون میشم کمک کنید 🙏❤️

(شنیدم واحد پول پلی استیشن استور به هیچ وجه به ریجن بستگی نداره، به شهری که شما وارد کردید [شهری ک زندگی می کنید] بستگی داره و اینکه من میخوام بدونم چطور اون شهر رو تغییر بدم یا اکانت جدید بسازم بدون اینکه سیو های اکانتم نپره) 

ویرایش شده توسط Only gamer
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رجین کنسول کاری به رجین اکانت نداره،

تا اونجایی که من اطلاع دارم امکان تغییر آدرس توسط خود کاربر وجود نداره، باید با بخش پشتیبانی صحبت کنی و بگی که مثلا مقیم کشور دیگه ایی شدی و می خوای تغییر بدی ( حتما هم با ip اون کشور برو چون بخش پشتیبانی به راحتی ip رو میبینه و مشخص میشه

لینک به دیدگاه

درود. دوباره اکانت psn بسازید و ریجن و شهری که باید انتخاب بشه رو، یکی از شهر های امریکا بزنید.

برای مثال:

شهر نیویورک

یک postal cod هم میخواد که میتونید در نت postal cod شهر های مختلف رو ببنید و وارد کنید. 

پ.ن: برای اینکه اکانت جدیدی بسازید. باید این مراحل رو دنبال کنید:

http://www.ps4store.ir/آموزش-ساخت-اکانت-psn-در-ps4/

به همین سادگی

ویرایش شده توسط ShQringQn
لینک به دیدگاه

واحد پولو نمیتونی عوض کنی. ولی میتونی یه اکانت با ریجن جایی که میخای بسازی.

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، m!dn!ght گفته است :

رجین کنسول کاری به رجین اکانت نداره،

تا اونجایی که من اطلاع دارم امکان تغییر آدرس توسط خود کاربر وجود نداره، باید با بخش پشتیبانی صحبت کنی و بگی که مثلا مقیم کشور دیگه ایی شدی و می خوای تغییر بدی ( حتما هم با ip اون کشور برو چون بخش پشتیبانی به راحتی ip رو میبینه و مشخص میشه

فکر کنم این کار یکم دردسر داره و همینطور که دوستان دیگه فرمودن بهتره که اکانت جدید بسازم کلا. اینطور نیست؟ 

در 10 ساعت قبل، ShQringQn گفته است :

درود. دوباره اکانت psn بسازید و ریجن و شهری که باید انتخاب بشه رو، یکی از شهر های امریکا بزنید.

برای مثال:

شهر نیویورک

یک postal cod هم میخواد که میتونید در نت postal cod شهر های مختلف رو ببنید و وارد کنید. 

پ.ن: برای اینکه اکانت جدیدی بسازید. باید این مراحل رو دنبال کنید:

http://www.ps4store.ir/آموزش-ساخت-اکانت-psn-در-ps4/

به همین سادگی

متشکرم :))) 

فقط یه چیزی می‌مونه. 

کلا سیو بازی هام میپره؟ 

ایدیم؟ فرند هام؟ اینا همه می پرن نه؟ 

در 2 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

واحد پولو نمیتونی عوض کنی. ولی میتونی یه اکانت با ریجن جایی که میخای بسازی.

ممنون. 

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، Only gamer گفته است :

فکر کنم این کار یکم دردسر داره و همینطور که دوستان دیگه فرمودن بهتره که اکانت جدید بسازم کلا. اینطور نیست؟ 

متشکرم :))) 

فقط یه چیزی می‌مونه. 

کلا سیو بازی هام میپره؟ 

ایدیم؟ فرند هام؟ اینا همه می پرن نه؟ 

ممنون. 

نه اون اکانتو نیازی نیس پاک کنی. اون اکانتم نگه دار این اکانتم اضاف کن. با دوتاش بازی کن.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

نه اون اکانتو نیازی نیس پاک کنی. اون اکانتم نگه دار این اکانتم اضاف کن. با دوتاش بازی کن.

اوکی ممنون از پاسخت :)

از دوستان کسی سایتی یا کانالی که معتبر باشه (جز گیم سیستم) میشناسه که پلاس هکی و بازی های دیجیتالی ظرفیتی بفروشه؟ 

لینک به دیدگاه

عمرا پشتیبانی سونی برات چیزی عوض کنه دلایل خیلی محکم ازت می خواد حالا ببین😁یه زمانی رفیق من پاسپورتش رو آپلود کردبرای  پشتیبانی استیم تا محدودیت فروش 200آیتم در سالش برداشته بشه

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

عمرا پشتیبانی سونی برات چیزی عوض کنه دلایل خیلی محکم ازت می خواد حالا ببین1f601.pngیه زمانی رفیق من پاسپورتش رو آپلود کردبرای  پشتیبانی استیم تا محدودیت فروش 200آیتم در سالش برداشته بشه

:D

ولش ساخت اکانت جدید بهتره :/

لینک به دیدگاه

• 3 سال بعد...

درود.

چگونه دلار خریداری شده در PS4 که در اکانت اولم save هستش را میتوانم  به اکانت دوم ( متفاوت از اولی ) در همان دستگاه ps4 انتقال بدم ؟!

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

سلام منم این مشکل رو داشتم الان یه سوال دارم الان که user جدید درست کردم با اکانت جدید اگه با اون اکانت بازی بخرم تو user های دیگه هم بازی میاد و قابل اجراست؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...