رفتن به مطلب

مسابقه!!!برنده رو شما انتخاب کنید

Recommended Posts

با سلام به همه دوستان فروم

من در اینجا قبل از همه چیز از همه مدیران سایت متشکرم که برای راهنمایی سایر دوستان وقت عزیزشون رو میزارن .

ما تا به الان مسابقه های زیادی بر گذار کردیم و هر کدوم رو به یه نحوی اجرا کردیم و خوب در این میان بعضی ها راضی بودن و بعضی ها نه . در کل ما تا به حال مسابه ای برای مدیران سایت برگذار نکردیم .

البته این یک مسابقه نیست بلکه میشه گفت یک نظر سنجیه که توش جوایز هم هستش .

خوب نحوه انتخاب دوستان :

خوب ما اسم مدیران رو اینجا میزاریم و شما بهش رای بدید به این نحو که برای من پیغام خصوصی بزارید و هر کسی رو دوست دارید اسمشو پیغام بزارید . تا دو نفر رو هم میتونید انتخاب کنید . ما بعد از جمع اوری آرا افراد رو به ترتیب انتخاب میکنیم .

به افراد زیر رای دهید و برای انتخاب اونها پیغام خصوصی بزارید ::

Rickardo

yeMojud

MR PC

SAMiN

جاوید

به ترتیب رتبه و آرا جوایز به شرح زیر میباشد .

نفر اول 60000 تومان

نفر دوم 50000 تومان

نفر سوم 40000 تومان

نفر چهارم 30000 تومان

نفر پنجم 20000 تومان

در ضمن ارا تا هفته اینده روز چهارنشبه اعلام خواهد شد . از همه دوستان درخواست میکنم که در این انتخاب شرکت کنند تا گوشه ای از زحمات مدیران خوبمون جبران بشه .

این اصلا یک رقابت نیست فقط یک نظر سنجیه .... همین

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سعید جان میخوای پول بدی نمیدونی چطوری : دی

دستت درد نکنه , انشاا... رو سایت جدید ... کنیم.

لینک به دیدگاه

درود به جاوید خان

شما سایت رو اماده کن و این بچه های خوب فروم رو از انتظار در بیار من رو که میشناسی .... همه جوره در خدمتیم . فقط اماده کن .

لینک به دیدگاه

سعيد بيكاري؟چيز دبگه نبود گير بياري اينجوي ما رو ميزاري لاي منگنه؟چون خدائي اينائي كه گفتي تو اين مدت خيلي كمكم كردن مخصوصاً yeMojud و MR PC عزيز خودت كه جاي خود داري...كار عاليه چون به قول خودت يه قدرداني هم هست ،ولي واقعاً انتخاب سختيه..

لینک به دیدگاه

سلام اقایی حسینی

مسابقه خوبی بود

به نظر من که خوبه

بهتر نکته اش این که همه یه جایزه می گیرند

افرین .......

ممنون و خدا حافظ

لینک به دیدگاه

سلام اقایی جاوید

به نظر من این حرفی که شما زدید به شوخیش هم خوب نیست

چون این مدیران واقعان زحمت کش هستن.....

من کار اقایی سعید رو تایید می کنم

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان و درود بر شما آقاي حسيني

اينجا همه دوستان و مديران تلاش ميكنن كه آگاهي عمومي ايرانيان شريف بالا بره و همه شايسته تقدير و تشكر را دارند .

بهرحال تلاش شما براي تقدير از بهترينها بسيار عالي و نيكوست

عزيزاني كه فرمودي تا بحال خيلي كمكم كردن مخصوصاً yeMojud و MR PC و اميدوارم همگي موفق باشند

اميدوارم هميشه موفق باشيد

لینک به دیدگاه

سعيد بيكاري؟چيز دبگه نبود گير بياري اينجوي ما رو ميزاري لاي منگنه؟چون خدائي اينائي كه گفتي تو اين مدت خيلي كمكم كردن مخصوصاً yeMojud و MR PC عزيز خودت كه جاي خود داري...كار عاليه چون به قول خودت يه قدرداني هم هست ،ولي واقعاً انتخاب سختيه..

درود

خوب کاملا حق با شماست . فقط این یک بهونه ایه که ما از این دوستان گلمون تشکر کنیم همین . این دوستان توی خیلی از مسائل با من همکاری کردن و واقعا نمی دونم چطور تشکر کنم . من خودم اعتقاد دارم فروم با با خیلی از فرومها فرق داره و یکیش اینه که مدیران فروم واقعا هم مودب و هم با اطلاعات هستند و کاربرها هم بر طبق همین مسئله صدق میکنه . من خیلی از فورمها رو میبینم که حرفه ای بی ربط و یا ناخوشایند زده میشه ولی اینجا اینطور نیست همین کافیه . نمی دونم شاید من اشتباه میکنم .

در کل امیدوارم که این دوستان همیشه خوش و خرم باشن و همیشه شاد . همینطور کسانی که رای میدن .

به نظر من این حرفی که شما زدید به شوخیش هم خوب نیست

چون این مدیران واقعان زحمت کش هستن.....

سینا جان جدی نگیر اقا جاوید ذاتا شوخن

در ضمن دوست دارم یه مسابقه بعدها بزارم برای انتخاب بهترین کاربر یا کاربرها . هم از نظر اخلاق و هم از نظر اطلاعات

به زودی

لینک به دیدگاه

درود

خوب کاملا حق با شماست . فقط این یک بهونه ایه که ما از این دوستان گلمون تشکر کنیم همین . این دوستان توی خیلی از مسائل با من همکاری کردن و واقعا نمی دونم چطور تشکر کنم . من خودم اعتقاد دارم فروم با با خیلی از فرومها فرق داره و یکیش اینه که مدیران فروم واقعا هم مودب و هم با اطلاعات هستند و کاربرها هم بر طبق همین مسئله صدق میکنه . من خیلی از فورمها رو میبینم که حرفه ای بی ربط و یا ناخوشایند زده میشه ولی اینجا اینطور نیست همین کافیه . نمی دونم شاید من اشتباه میکنم .

سینا جان جدی نگیر اقا جاوید ذاتا شوخن

در ضمن دوست دارم یه مسابقه بعدها بزارم برای انتخاب بهترین کاربر یا کاربرها . هم از نظر اخلاق و هم از نظر اطلاعات

به زودی

سلام اقایی حسینی

خوبه........

به نظر من این فروشگا یعنی فروشگاه لیون کارش بیشتر فروشگاه هایی دیگه می گیره

به چند دلیلی

اول قیمت پایین نسبت به فروشگاها دیگه

و دوم داشتن فروم یا همون انجمن ....

که این خودش خیلی کمک می کنه ( از خیلی هم بیشتر)

شاید این فروم نبود من از اینجا خرید نمی کردم :دی

در کل ممنون و از زحمت که طی این چند وقته بربچه ها یی خوبه انجمن برای من کشید

صمیمانه تشکر عرض می کنم و واقعان ممنون..

خدا حافظ

لینک به دیدگاه

سلام اقایی حسینی

خوبه........

به نظر من این فروشگا یعنی فروشگاه لیون کارش بیشتر فروشگاه هایی دیگه می گیره

به چند دلیلی

اول قیمت پایین نسبت به فروشگاها دیگه

و دوم داشتن فروم یا همون انجمن ....

که این خودش خیلی کمک می کنه ( از خیلی هم بیشتر)

شاید این فروم نبود من از اینجا خرید نمی کردم :دی

در کل ممنون و از زحمت که طی این چند وقته بربچه ها یی خوبه انجمن برای من کشید

صمیمانه تشکر عرض می کنم و واقعان ممنون..

خدا حافظ

درود

سینا جان ممنون از نظرتون .

به نظر من یک فروشگاه بدون مشتری یعنی ..... و هدف ما رضایت مشتریه اگر مشتری راضی نباشه فروشنده باید کارشو تعطیل کنه .

در مورد سایت جدید منتظر تحولی در لیون باشید

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

درود به همه دوستان همانطور که قول داده بودم امروز باید ارا رو مشخص کنم .

منتظر باشید تا چند دقیقه دیگه .....

لینک به دیدگاه

درود به همه دوستان

دوستان این رایها برای من خیلی جالب بود و از همه شما تشکر میکنم که در این بحث شرکت کردید . و جا داره از همه مدیران گل تشکر کنم و میدونم که جوایز خیلی ناچیز هستند ولی در کل کمیت مهم نیست و کیفیت مهمه (اینون دیگه خودتون در بیارید منظورم چیه چون خودم ....)

در ادامه یه توضیحاتی دادم که جالبه :

MR PC 29 امتیاز

YeMojud 28 امتیاز

Rickardo 11 امتیاز

جاوید 4 امتیاز

Samin 2 امتیاز

Mr pc و yemojud امتیازاتشون مثل هم بود و 26 نفر به هر دوشون رای دادن و چهار نفر دیگه دو نفر به Mr pc و دو نفر به Yemojud تا اینکه چند روز پیش بود دوستمون Yemojud در این رای گیری شرکت کردند و به Mr pc رای دادن و Mr pc امتیازشون به 29 رسید . من فکر میکنم که mr pc واقعا یادشون نبود که در این رایگیری شرکت کنند چون با شناختی که از ایشون دارم ممطمئنم که رایشون حتما همین کار رو متعاقبا میکردن .

جناب rickardo که دوستان موبایلی بهشون رای دادن و ازشون تشکر داشتن .

در مورد جاوید هم که زیاد توضیح ندم بهتره چون هر وقت سایت بالا نیومد تقصیر ایشونه ( شوخی بود ایشون خیلی گل هستند )

در مورد Samin خان باید بگم که ایشون یکی از دوستان حرفه ای در مسائل اورکلاک هستند و با مشغله های فراوانی که دارن و به دلیل اینکه مدت کوتاهیست که با ما در این فورم همکاری دارن دوستان کمتر اینشون رو میشناختن ولی در کل امیدوارم که وجود ایشون در اینجا پر رنگتر بشه چون واقعا ایشون بدونه تعصب در مورد قطعات نظر میدن .

من در اینجا برای همه دوستان ارزوی موفقیت میکنم .

لینک به دیدگاه

درود

دوستان عزیز و کاربران گرامی از لطف شما نسبت به بنده کمال تشکر را دارم و حقیقتا نتایج این نظر سنجی برای خود بنده بسیار جالب بود :) هر چند انتظار داشتم تعداد دوستان شرکت کننده در نظر سنجی بیش از 47 نفر باشد.

همونطور که جناب حسینی فرمودند بنده مساله نظر سنجی چندان در خاطرم نبود و فکر نمیکردم که مدیران هم باید در نظر سنجی شرکت کنند.به هر حال دوست و همشهری عزیز ما آقای یک موجود لطف داشتند و به بنده رای دادند و بنده هم همین نظر رو نسبت ایشون دارم.

از جناب حسینی مدیریت محترم سایت نیز به پاس زحماتی که در راه پیشرفت انجمن لیون کامپیوتر میکشند تشکر میکنم.

پیروز باشید

لینک به دیدگاه

با سلام

از همه کاربران عزیز تشکر میکنم... باید منو ببخشید من فقط در حد اخبار و اطلاع میتونم در خدمتتون باشم که اون هم فقط و فقط وظیفه ی من هست.

سعید جان به خاطر این مسابقه یا همون نظر سنجی تشکر میکنم از شما. امید وارم از بنده راضی بوده باشی.

باید عرض کنم واقعا خوشحال هستم این سایت رو موفق میبینم. چون از صفر شروع شد و الان با افتخار میگم موفق ترین سایت سخت افزار ایران هست.

باید منو بخاطر وقت کم ببخشید که نمیتونم تو این انجمن همکاری بیشتر کنم.

اون زمان ها که سایت Html بود هیچ کدوم از کاربرا یادشون نیست اما سعید میدونه واقعا زحمت کشیده شد روی این سایت تا به اینجا رسید.

باز هم به همه خسته نباشید میگم و امید وارم روز به روز این سایت و کاربرانش موفق تر بشن.

چه قدر حرف زدم :دی

با تشکر از همه

لینک به دیدگاه

با سلام خوب البته رای mr pc رو می تونین یک نفر دیگه بیشتر حساب کنید . 122.gif چون بنده چند شب بیش بیشتر از 10 بار پیام به جناب حسینی فرستادم برای شرکت در این نظر سنجی ولی سایت ارور می داد و پیام نمیرسید . اینقدری که اعصابم خرد شد و بی خیال شدم . 113.gif

ولی خوب با وجود پیشرفت روزافزون سایت می شه همه مدیران رو برنده دونست . دست همگی درد نکنه . 85.gif

لینک به دیدگاه

درود

از همه شما تشکر میکنم و ما تمام ازم خودمون رو جزم کردیم که در سایت جدید واقعا کار کنیم و یازم میگم واقعا کار کنیم و برنامه زیاد داریم . خوب الان نمیتونم که بگم حتما این کارها عالیه باید بریم جلو تا اندازه قدمها مشخص بشه .

سایت ارور می داد

من عذر میخوام و مشکلات به زودی رفع میشه . و اون هم سعی میکنیم اساسی رفعش کنیم .

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...

سلام ! شرمنده منم الان این رای گیری رو دیدم ! میدون دیگه گذشته ولی ماهی رو هر از وقت از اب بگیری تازه س از همین رو رای مو اعلام میکنم ! و به جناب مستر پی سی رای میدم !

معذرت که دیر کردم ! فرامرز :eek:

دومینیتور عزیزم ! :D شرمندم و فقط خواستم ادای دین کرده باشم ! شما ببخشید ! :D

ویرایش شده توسط بازنده
لینک به دیدگاه

فرامرز جان شما هم که هر چی تاپیک زیر خاکیه پیدا میکنی :D

ویرایش شده توسط DOMINATOR
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...