رفتن به مطلب

انتخاب Sapphire pulse rx570 8G gddr5

Recommended Posts

سلام خسته نباشید دوستان. 

من یه سوال داشتم، من کارت گرافیک sapphire rx570 8G pulse رو خریداری کردم ماهه پیش ولی هنوز راش ننداختم به خاطر مسافرت و این چیزا، 

از یه سریا شنیدم میگن کارت گرافیک هایrx اولش خوبن  ولی کم کم بعد از گذشت زمان ضعیف میشن و مثله اولشون نیستن. 

آیا این واقعیت داره یا کیفیت کالای اونا خوب نبوده، آخه واقعا دارم میترسم من کلی بنچمارک از این گرافیک دیدم که تو همشون عالی بود از نظر من نمیخوام پولمو هدر داده باشم😯😨

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، hosseinpoormoradh گفته است :

از یه سریا شنیدم میگن کارت گرافیک هایrx اولش خوبن  ولی کم کم بعد از گذشت زمان ضعیف میشن و مثله اولشون نیستن. 

نگران نباشید .

نتنها این حرف صحت نداره بلکه به عموما کارتهای ای ام دی به مرور زمان با عرضه درایور های جدید کارکردشون بهبود پیدا می کنه .

البته خیلی روی این نکته حساب نکنید چون معماری جدید ناوی با معماری کارتهای قبلی متفاوته و احتمالا ای ام دی همه توانش رو برای این معماری صرف می کنه با این وجود دلیلی بر پسرفت نیست .

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

نگران نباشید .

نتنها این حرف صحت نداره بلکه به عموما کارتهای ای ام دی به مرور زمان با عرضه درایور های جدید کارکردشون بهبود پیدا می کنه .

البته خیلی روی این نکته حساب نکنید چون معماری جدید ناوی با معماری کارتهای قبلی متفاوته و احتمالا ای ام دی همه توانش رو برای این معماری صرف می کنه با این وجود دلیلی بر پسرفت نیست .

عزیز واااقعا ممنونم ازت خیلی خیالمو راحت کردی 😍❤️😉

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، hosseinpoormoradh گفته است :

سلام خسته نباشید دوستان. 

من یه سوال داشتم، من کارت گرافیک sapphire rx570 8G pulse رو خریداری کردم ماهه پیش ولی هنوز راش ننداختم به خاطر مسافرت و این چیزا، 

آیا این واقعیت داره یا کیفیت کالای اونا خوب نبوده، آخه واقعا دارم میترسم من کلی بنچمارک از این گرافیک دیدم که تو همشون عالی بود از نظر من نمیخوام پولمو هدر داده باشم1f62f.png1f628.png

واقعا نمیدونم این شایعات ازکجا سرچشمه میگیره.

این قضیه دقیقا مثل شایعه سوختن و داغ کردن و عملکرد پایین سی پی یو AMD بعد از 20 سال هستش.

عزیز دل شما با خیال راحت استفاده کن.این شایعات رو معمولا عده ای میسازند که فقط کارت NVIDIA دارن و میخوان جنس خودشون رو آب کنند.در ضمن برند کارد شما جزو بهترین و خنک ترین کارتهای AMD هستش

ویرایش شده توسط vahidsamaili63@gmail.com
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...