رفتن به مطلب

تغذیه کارت گرافیک Saphire RX580 8GB

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان عزیز 

من کارت گرافیک سافایر مدل rx580 دارم. دو تای کانکتور پاور داره. یکی 8 پین و دیگری 6پین هست. خواستم بپرسم که آیا لازمه که دوتاش رو متصل کنم به پاور ؟ یا اگه یکیش هم متصل باشه کافیه. در ضمن میخوام برای کار گرافیکی سنگین استفاده کنم و باید کارایی خوبی داشته باشه.

لینک به دیدگاه

سلام 

100درصد لازمه هر دوتا کانکتور وصل باشه

چون اگه نیاز به یه کانکتور بود به هیچ عنوان هزینه اضافی نمی‌کرد شرکت سازنده واسه گذاشتن 2تا سوکت

پس مطمان باش این برند گرافیک برای تولید حداکثر قدرت خودش نیاز مبرم داره که 2تا سوکت  وصل باشه 

لینک به دیدگاه

آپشنال هس

با وصل کردن 6 پین با  مدار تغذیه بهتری ک برا سری نیترو پلاس در نظر گرفته شده علاوه بر اینکه  پتانسیل اورکلاکبیشتری در اختیارت میزاره،  فشار کمتری ب کانکتور 8 پین میاد در نتیجه عملکرد کارت استیبل تر میشه

برا ماین در صورتی ک کابل کم میاری و اگ آندرولت کنی  همون 8 پین کافیه 

مصرف core در ماین حدود 80 وات (در صورت آندرولت + بایوس مود)

مصرف کامل کارت زیر 100 وات (در صورت آندرولت+بایوس مود)

کانکتور 8 پین =150 وات

پس برا ماین 8 پین زیادم هس

ویرایش شده توسط αяιαиχ97
لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، vahidvazirreza گفته است :

با سلام خدمت دوستان عزیز 

من کارت گرافیک سافایر مدل rx580 دارم. دو تای کانکتور پاور داره. یکی 8 پین و دیگری 6پین هست. خواستم بپرسم که آیا لازمه که دوتاش رو متصل کنم به پاور ؟ یا اگه یکیش هم متصل باشه کافیه. در ضمن میخوام برای کار گرافیکی سنگین استفاده کنم و باید کارایی خوبی داشته باشه.

حتما باید وصل شه.اگر وصل نشه که اجازه بوت سیستم رو بهت نمیده.

580 کارت کم مصرفی نیست.پاورتون چیه؟

لینک به دیدگاه

سلام 

تا حدودی دوستان گفتن ولی خب طبق تجربه من برای ماین 8 پین زیاد هم هست اما برای بازی با بایوس دیفالت هر دو لازمه ! من با یه 8 پین تست کردم کارت برق کم می یاورد بلو اسکرین می داد گاها خاموش هم می شد چون کارت های سافایر به اورکلاک زیادی شدن توسط شرکت سازنده و رو فرکانس 1411 کار می کنن که خداییش زیاده اگر پاور ساپورت می کنه هر دو رو وصل کنین 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، vahidsamaili63@gmail.com گفته است :

پاورم دو تا سوکت 6+2 داره اما گفتم اگ لازم نیس تا یه پاور ارون تر بردارم. پاورم الان Green GP580A – EUD هست

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Divine گفته است :

سلام 

تا حدودی دوستان گفتن ولی خب طبق تجربه من برای ماین 8 پین زیاد هم هست اما برای بازی با بایوس دیفالت هر دو لازمه ! من با یه 8 پین تست کردم کارت برق کم می یاورد بلو اسکرین می داد گاها خاموش هم می شد چون کارت های سافایر به اورکلاک زیادی شدن توسط شرکت سازنده و رو فرکانس 1411 کار می کنن که خداییش زیاده اگر پاور ساپورت می کنه هر دو رو وصل کنین 

در 2 ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

۸ پین اجباری و ۶ پین اختیاریه

در 3 ساعت قبل، vahidsamaili63@gmail.com گفته است :

در 3 ساعت قبل، αяιαиχ97 گفته است :

آپشنال هس

با وصل کردن 6 پین با  مدار تغذیه بهتری ک برا سری نیترو پلاس در نظر گرفته شده علاوه بر اینکه  پتانسیل اورکلاکبیشتری در اختیارت میزاره،  فشار کمتری ب کانکتور 8 پین میاد در نتیجه عملکرد کارت استیبل تر میشه

برا ماین در صورتی ک کابل کم میاری و اگ آندرولت کنی  همون 8 پین کافیه 

مصرف core در ماین حدود 80 وات (در صورت آندرولت + بایوس مود)

مصرف کامل کارت زیر 100 وات (در صورت آندرولت+بایوس مود)

کانکتور 8 پین =150 وات

پس برا ماین 8 پین زیادم هس

در 3 ساعت قبل، ultragame888 گفته است :

سلام 

100درصد لازمه هر دوتا کانکتور وصل باشه

چون اگه نیاز به یه کانکتور بود به هیچ عنوان هزینه اضافی نمی‌کرد شرکت سازنده واسه گذاشتن 2تا سوکت

پس مطمان باش این برند گرافیک برای تولید حداکثر قدرت خودش نیاز مبرم داره که 2تا سوکت  وصل باشه 

ممنون از همه دوستان گرامی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...