رفتن به مطلب

سوال درمورد شروع استریمینگ

danyal.fa79
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 4 دقیقه قبل، MojArch گفته است :

:35_thinking:

مثل اینکه شوما نبودی!

بیش از ۳۰ فریم هم میشه(حالا اپارات نه ولی توییچ و یوتیوب بله)

رزبری رو برای جا گفتم چون میتونی بچسبونیش یه گوشه داخل کیس اینجوری روی میزت پر نمیشه و از اون ور هم کیس تمیز میمونه!

نه بابا اصن کلاس کاریه لپ تاپ 😁😁

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

از کجا بفهمم چه isp هایی p2p میدن؟؟ تو سایت خیلیا اصن چیزی ننوشته! الان شاتل و داتک و چک کردم چیزی دستگیرم نشد!

اصلا p2p اینطوری نیست که شما فکر میکنید . اول باید دستگاهشو نصب کنید روی پشت بام . بعد از توی تنظیمات سرچ بزنید . تمام شرکتهای توی رنج محل زندگی شما توی اون لیست ظاهر میشن.

که یا شماره تلفن دارن جلوی اسمشون . یا فقط اسم شرکت رو زدن و باید شماره تلفن رو از گوگل دربیارید . از بهترین سیگنال شروع کنید یکی یکی زنگ بزنید به isp ها . اکانت تست بگیرید (کاملا رایگان) . هرکدوم از شرکتها باب میلتون بود از سایتش تمدید کنید. همین . در نهایت اگر خواستید میتونید از چندین شرکت همزان اکانت داشته باشید . و به هرکدوم عشقتون کشید وصل بشید.

الان تمام شرکتهای ADSL پوینت تو پوینت هم دارن امکا نمیدونم چرا نه تو سایتشون زده نه خودشون پا تلفون میگن. عجیبه برام . ولی توی لیست که سرچ میکنی اسم تمام شرکتها درمیاد

هیچ وقت به عنوان یه نت پایدار و با ثبات روی پوینت تو پوینت حساب نکن نوسان زیاد داره بستگی به محل زندگیتون و اب و هوا داره. یه روزهایی انگار نت آمریکارو داری یه روزهای افغانستان

ویرایش شده توسط Mantel
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Mantel گفته است :

اصلا p2p اینطوری نیست که شما فکر میکنید . اول باید دستگاهشو نصب کنید روی پشت بام . بعد از توی تنظیمات سرچ بزنید . تمام شرکتهای توی رنج محل زندگی شما توی اون لیست ظاهر میشن.

که یا شماره تلفن دارن جلوی اسمشون . یا فقط اسم شرکت رو زدن و باید شماره تلفن رو از گوگل دربیارید . از بهترین سیگنال شروع کنید یکی یکی زنگ بزنید به isp ها . اکانت تست بگیرید (کاملا رایگان) . هرکدوم از شرکتها باب میلتون بود از سایتش تمدید کنید. همین . در نهایت اگر خواستید میتونید از چندین شرکت همزان اکانت داشته باشید . و به هرکدوم عشقتون کشید وصل بشید.

الان تمام شرکتهای ADSL پوینت تو پوینت هم دارن امکا نمیدونم چرا نه تو سایتشون زده نه خودشون پا تلفون میگن. عجیبه برام . ولی توی لیست که سرچ میکنی اسم تمام شرکتها درمیاد

هیچ وقت به عنوان یه نت پایدار و با ثبات روی پوینت تو پوینت حساب نکن نوسان زیاد داره بستگی به محل زندگیتون و اب و هوا داره. یه روزهایی انگار نت آمریکارو داری یه روزهای افغانستان

برای راه اندازی p2p کلا به چه چیزایی نیاز داریم؟؟

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

فقط یک عدد رادیو + یک عدد میله 2 یا 3 متری+ کابل لن به متراژ (از پشت بام تا رایانه)

والا من چند سال پیش رادیو میکروتک 2.5 گیگاهرتزی داشتم . جنسش خوب نبود . من راضی نبودم. الان که adsl دارم .جدیدا خارجیهاش اومده 5 گیگاهرتز .

لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

الان که تصمیم گرفتی p2p بگیری . نانو استیشن 5Ghz بگیر . فقط اینو بدون بنده پنج سال پیش خریدم 230 هزار تومان با 30 متر کابل لن شد 350 هزار تومان.

الان قیمت رادیو  رو نمیدونم اما کابل لن به شدت گررون شده 40 متر کابل لن cat 6  درجه یک که از داخل دورش زرورق المینیومی داره دادم بیرون برام درست کردن 260 هزار تومان پام آب خورد.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

عه چه خوب!!

پس p2p هم بررسی میکنم ببینم گرگان چی خوبه!

4Gهمراه اول

Untitled.thumb.png.4159f17726a76aba37661b736727c868.png.1ac597d2d227c43cda42182b72bbe5ab.pngUntitled.jpg.3fdac457f734e74b45487f61fdaf937d.thumb.jpg.f7bfbfa1a39090a672df0b2b26e07e48.jpg

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

4Gهمراه اول

سلام خوبی؟ واسه همه این سرعته یا فقط واسه شما ؟ چه تجهیزاتی میخواد تا به این کیفیت دست پیدا کنیم ؟ حدود قیمتش هم بگید . ممنون

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، Mantel گفته است :

سلام خوبی؟ واسه همه این سرعته یا فقط واسه شما ؟ چه تجهیزاتی میخواد تا به این کیفیت دست پیدا کنیم ؟ حدود قیمتش هم بگید . ممنون

سلام

قربون شما

این سرعت 4Gهست فور جی و نیم 200مگ میره اما من مودم 4gخریدم تا دائم گوشی به PCوصل نباشه

استریم هم باهاش انجام دادم هیچ مشکلی نداره با TD LTEایرانسل هم استریم کردم ولی نهایتا بهت 7مگ در بهترین شرایط ممکن سرعت بده که هیچ مشکلی واسه استریم نداشت برای 720pحداکثر 3مگ آپلود استفاده میکرد

شما اول با گوشیت چک کن ببین با همراه اول سیمکارت USIMسرعتش چقدر بعد مودم تهیه کن

این مودم من هست

https://www.digikala.com/product/dkp-125354/مودم-بی-سیم-4g-هوآوی-مدل-e8372

لینک به دیدگاه

داداش یه استریمر معروف  ایرانی میشناسم.اگر میخوای تا ایدیشو بدم بهت پاسخت میده.هر چی استفاده میکنه میگه بهت.ایران استفاده میکنه

لینک به دیدگاه

سلام

راجع به کارت کپچر کدوم مورد(مدل) مد نظرته؟

وب کم چی ؟داری؟یا دوربین؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، (WarCraft) گفته است :

الان که تصمیم گرفتی p2p بگیری . نانو استیشن 5Ghz بگیر . فقط اینو بدون بنده پنج سال پیش خریدم 230 هزار تومان با 30 متر کابل لن شد 350 هزار تومان.

الان قیمت رادیو  رو نمیدونم اما کابل لن به شدت گررون شده 40 متر کابل لن cat 6  درجه یک که از داخل دورش زرورق المینیومی داره دادم بیرون برام درست کردن 260 هزار تومان پام آب خورد.

یه لینک از این نانو استیشن که فرمودید بفرمایید من ببینم دقیقا دارم دنبال چی میگردم 😁😁

قیمتش زیاد مسله نیست

در 2 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

4Gهمراه اول

Untitled.thumb.png.4159f17726a76aba37661b736727c868.png.1ac597d2d227c43cda42182b72bbe5ab.pngUntitled.jpg.3fdac457f734e74b45487f61fdaf937d.thumb.jpg.f7bfbfa1a39090a672df0b2b26e07e48.jpg

با سایتایه اروپایی هم اگر زحمت نیست یه پینگی بگیرین ببینین چجوریه!

در 25 دقیقه قبل، Yasin.s گفته است :

داداش یه استریمر معروف  ایرانی میشناسم.اگر میخوای تا ایدیشو بدم بهت پاسخت میده.هر چی استفاده میکنه میگه بهت.ایران استفاده میکنه

ممنون میشم!

در 13 دقیقه قبل، Elderado گفته است :

سلام

راجع به کارت کپچر کدوم مورد(مدل) مد نظرته؟

وب کم چی ؟داری؟یا دوربین؟

والا فعلا اینترنت رو تهیه کنم کارت کپچر در مرحله بعد

پیشنهاد شما چیه؟

وب کم هم تهیه میکنم اون زیاد مسله نیست!!

لینک به دیدگاه

درود

صاحب تاپیک و دیگر دوستان کنجکاوی من پیرمرد را ببخشند.

استریمینگ در اینجا یعنی چه؟

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

https://www.aparat.com/game/livelist

سلام. پخش زنده بازی. سایت های مختلف هست که یکی از آنها آپاراته.

ویرایش شده توسط amir44
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

با سایتایه اروپایی هم اگر زحمت نیست یه پینگی بگیرین ببینین چجوریه!

اون عکسی که از دانلود PUBgگذاشتم سرور آلمان

اینم پینگ از سرور اروپا بازی ring of elisuim

Pinging 49.51.170.37 with 32 bytes of data:
Reply from 49.51.170.37: bytes=32 time=116ms TTL=43
Reply from 49.51.170.37: bytes=32 time=111ms TTL=43
Reply from 49.51.170.37: bytes=32 time=103ms TTL=43
Reply from 49.51.170.37: bytes=32 time=117ms TTL=43
Reply from 49.51.170.37: bytes=32 time=100ms TTL=43

با PUBG

20190401221203_1.jpg.904cd8663959f8d03955af0fd0737263.thumb.jpg.77eaa7b982bee0ee2e6054d2f823708e.jpg

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

استاد بهمنیان شما روی سر ما جا دارید

از این بچه بازیاییه که برا جوونا جالبه! بازی میکنیم و فیلمش رو بصورت زنده در سایت هایی مثل توویچ پخش میکنیم

در 15 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

اون عکسی که از دانلود PUBgگذاشتم سرور آلمان

اینم پینگ از سرور اروپا بازی ring of elisuim

Pinging 49.51.170.37 with 32 bytes of data:
Reply from 49.51.170.37: bytes=32 time=111ms TTL=43
Reply from 49.51.170.37: bytes=32 time=103ms TTL=43
Reply from 49.51.170.37: bytes=32 time=117ms TTL=43
Reply from 49.51.170.37: bytes=32 time=100ms TTL=43

با PUBG

به به دستت درد نکنه

شاید همین اینترنت فورجی همرا اول بگیرم! تحقیق کنم تعرفه های کدوم بصرفه تره

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

از این بچه بازیاییه که برا جوونا جالبه! بازی میکنیم و فیلمش رو بصورت زنده در سایت هایی مثل توویچ پخش میکنیم

در ۱ ساعت قبل، amir44 گفته است :

https://www.aparat.com/game/livelist

سلام. پخش زنده بازی. سایت های مختلف هست که یکی از آنها آپاراته.

سپاس از هر دو دوست گرامی

دانیال جان محبت داری

یعنی همزمان که بازی می کنید قابل دیدن باشد و مخاطبانمانند لایوهای اینستاگرام و فیسبوک بتوانند نظر دهند یا این که پس از بارگذاری کامل ویدئو در جایی چون یوتوب  بتوان ویدئو را نگریست؟

لینک به دیدگاه

منم میخوام استریم رو شروع کنم و pubg  dota2 و کانتر  زولا GTA V و حتی بازی های آفلاین رو استریم کنم . برای بازی 4g همراه اول پینگش بد نیست و قطعی هم اونقدری نداره که چشمگیر باشه (توی روز شاید در حد 5تا10 دقیقه قطعی داشته باشه) ولی رایتل توی pubg حدود 20درصد یکم بالا و پایین تر pocket loss داره قطعی هم داره ولی پینگش خوبه (با همراه اول و رایتل توی pubg بین 90تا 115 پینگشونه)

جدا از pc gaming حرفه ای و high end یه لپ تاپ متوسط هم دارم ولی headset و webcam ندارم .

به نظرتون میتونم با 4g همراه اول (توی مودم 4g قرار داره) بازی کنم و با نت 4g رایتل (توی گوشی 4g) +شبکه کردن با لپ تاپ یا نت دیگه استریم کنم؟

کلا 4g واسه بازی بد نیست ولی استریم رو نمیدونم.

پ.ن: غیر از لپ تاپ و هدست و وبکم کارت کپچر هم نیازه؟ چیز دیگه ای نیاز نیست غیر از اینا؟

ویرایش شده توسط AlirezaBaghi
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

به به دستت درد نکنه

شاید همین اینترنت فورجی همرا اول بگیرم! تحقیق کنم تعرفه های کدوم بصرفه تره

تعرفه به صرفه نداره همراه اول

فقط یه کد داره واسه اینترنت شبانه از ساعت1تا11صبح 450گیگ ماهیانه 19تومن+مالیات 22

روزانه نهایتا 15گیگ بهت میدن واسه یه ماه

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

سپاس از هر دو دوست گرامی

دانیال جان محبت داری

یعنی همزمان که بازی می کنید قابل دیدن باشد و مخاطبانمانند لایوهای اینستاگرام و فیسبوک بتوانند نظر دهند یا این که پس از بارگذاری کامل ویدئو در جایی چون یوتوب  بتوان ویدئو را نگریست؟

بله مثل همین لایوی که توی اینستا و فیسبوک هست بصورت زنده پخش میشه

البته بعد از تمام شدن پخش زنده هم ذخیره خواهد شد و آیندگان میتونن ببینن!

لینک به دیدگاه

در در 8 مرداد 1398 در 14:37، Matin96D گفته است :

TDLTE  پینگ مناسبی نداره 

و تو بازی های مثل Fortnite اذیت میکنه

جناب اتفاقا من خودم با هات اسپات شیر شده گوشی فورتنایت بازی می کنم. (همراه اول 4G)

همه هم از پینگ پایین من متعجب میشن! 

مطمئن باشید استفاده از TDLTE پشیمونتون نمی کنه 👌

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Only gamer گفته است :

جناب اتفاقا من خودم با هات اسپات شیر شده گوشی فورتنایت بازی می کنم. (همراه اول 4G)

همه هم از پینگ پایین من متعجب میشن! 

مطمئن باشید استفاده از TDLTE پشیمونتون نمی کنه 1f44c.png

پینگشم خوب اگه باشه که نیست من خیلی هارو سراغ دارم پینگشون خوب نیست 

natType خیلی بدی داره و Matchmake رو خیلی سخت میکنه 

مثلا شما اگه ایرانسل داشته باشی باید قید کالاف رو بزنی  حتی با عوض کردن تنظیمات هم نتیجه نمیده متاسفانه 

ولی خب سرعت دانلود خیلی عالی داره 

(بحث من درباره ایرانسل بود همراه اول رو اطلاع ندارم ) 

لینک به دیدگاه

دوستان کسی راجب راه اندازی سرویس p2p اطلاعاتی داره به من بده؟ مثلا اینکه دقیقا چه تجهیزاتی نیاز دارم؟؟

لینک به دیدگاه

در در 11 مرداد 1398 در 02:02، danyalbmw گفته است :

دوستان کسی راجب راه اندازی سرویس p2p اطلاعاتی داره به من بده؟ مثلا اینکه دقیقا چه تجهیزاتی نیاز دارم؟؟

راستش من چند وقت پیش رفتم  نمایندگی رایتل برای اینکه ببینم وضعیت اینترنتش چطوره از قضا طرف نمایندگی p2p آسیاتک هم داشت از اونجایی که طرف و میشناختم بم پیشنهاد کرد که به جای tdlte  و 4g اینترنت p2p بگیرم فاصله خودش با دکل حدود یک کیلومتر بود ولی سرعت 20 مگ دانلود و آپلود میگرفت گفت اگه وضعیتت نسبت به دکل بهتر باشه میتونم تا 40 مگ نامحدود بت بدم با ماهی 80 تومن

بعد صحبت هزینه پیش اومد که گفت فعلا ارزون ترین آنتن هاش 500 تومن در میاد که باید روی پشت بوم نسب بشه

نشونی آنتن و بم داد گفت برو روی پشت بوم ببین میتونی آنتن و ببینی اگه آنتن توی دید بود میتونم بت اینترنت بدم

فعلا که تا چند ماه دیگه طرح adsl دارم ولی وقتی تموم بشه شاید برم امتحانش کنم ببینم از دست این سرعت پایین و قطعی و وصلی خلاص میشم یا نه (اینم اضافه کنم که همونجا با 8.8.8.8 برام پینگ گرفت تقریبا 117 بود)

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، M-yousef گفته است :

راستش من چند وقت پیش رفتم  نمایندگی رایتل برای اینکه ببینم وضعیت اینترنتش چطوره از قضا طرف نمایندگی p2p آسیاتک هم داشت از اونجایی که طرف و میشناختم بم پیشنهاد کرد که به جای tdlte  و 4g اینترنت p2p بگیرم فاصله خودش با دکل حدود یک کیلومتر بود ولی سرعت 20 مگ دانلود و آپلود میگرفت گفت اگه وضعیتت نسبت به دکل بهتر باشه میتونم تا 40 مگ نامحدود بت بدم با ماهی 80 تومن

بعد صحبت هزینه پیش اومد که گفت فعلا ارزون ترین آنتن هاش 500 تومن در میاد که باید روی پشت بوم نسب بشه

نشونی آنتن و بم داد گفت برو روی پشت بوم ببین میتونی آنتن و ببینی اگه آنتن توی دید بود میتونم بت اینترنت بدم

فعلا که تا چند ماه دیگه طرح adsl دارم ولی وقتی تموم بشه شاید برم امتحانش کنم ببینم از دست این سرعت پایین و قطعی و وصلی خلاص میشم یا نه (اینم اضافه کنم که همونجا با 8.8.8.8 برام پینگ گرفت تقریبا 117 بود)

خوب پونصد تومن خوبه دیگه میگیریم خلاص میشیم ۲۰ مگم سرعت بهمون بده که خیلی خوبه!

یه لینکی چیزی اگر کسی میتونست قرار بده سفارش بدیم که خیلی خوب بود!

لینک به دیدگاه

90درصد استریمر های ایرانی بچه پولدار های بی دغدغه ی خارج نشینن🙂تو ایران بخوای اینکار رو انجام بدی جز اتلاف وقت و هزینه ی زیاد چیز دیگه ای نداره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...