رفتن به مطلب

بالابردن کیفیت فیلم دوربین مدار بسته؟

Nezami
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام.

متاسفانه هفته گذشته سه نفر دزد لوازم و ابزارهای داخل ماشینم رو به سرقت بردند... و حدود 20 میلیون تومن ابزار و لوازم بردند!

یک دوربین در محل وجود داشته ولی متاسفانه کیفیت فیلم ضبط شده نسبتا پایینه و نمیشه شماره پلاک رو تشخیص داد.

آیا راهی وجود داره که کیفیت تصویر رو بالاتر برد؟

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، Nezami گفته است :

سلام.

متاسفانه هفته گذشته سه نفر دزد لوازم و ابزارهای داخل ماشینم رو به سرقت بردند... و حدود 20 میلیون تومن ابزار و لوازم بردند!

یک دوربین در محل وجود داشته ولی متاسفانه کیفیت فیلم ضبط شده نسبتا پایینه و نمیشه شماره پلاک رو تشخیص داد.

سَلام . بده آگاهـی . شماره پلاک که هیـچی کد ملـی هر سه تا رو براتـ در میارنــ .

فقـط باید پیگیر باشـی . همین اتفاق برا ما هم افـتاد دزد ها تو یه کوچه ای که اصلا فکرشو نمیکردنـ دوربین داره ایستاده بودنــ با موتور .

ویرایش شده توسط Hᴀᴅɪ
::: اضـــافـه کردنــ متــن :::
لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، Nezami گفته است :

سلام.

سلام

اگه خود دوربین ها PTZ نبوده باشن شماره پلاک رو نمگیرن(این نوع دوربین ها شماره پلاک رو هم  ذخیره میکنن)

اگه خودتون خیلی اصرار به این کار دارید میتونید تو نت بگردید یادمه اینتل یه برنامه برای همچین کاری(افزایش کیفیت عکس و فیلم) داشت که با هوش مصنوعی کار میکرد!

اما شما فیلمو بدید آگاهی اونا معمولا امکانات بیشتر از ما در دسترس دارن حتی شاید بتونن چهره نگاری هم انجام بدن!

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Hᴀᴅɪ گفته است :

سَلام . بده آگاهـی . شماره پلاک که هیـچی کد ملـی هر سه تا رو براتـ در میارنــ .

فقـط باید پیگیر باشـی . همین اتفاق برا ما هم افـتاد دزد ها تو یه کوچه ای که اصلا فکرشو نمیکردنـ دوربین داره ایستاده بودنــ با موتور .

ممنون.

بله به آگاهی هم سپرده ام.

در 3 ساعت قبل، MojArch گفته است :

سلام

اگه خود دوربین ها PTZ نبوده باشن شماره پلاک رو نمگیرن(این نوع دوربین ها شماره پلاک رو هم  ذخیره میکنن)

اگه خودتون خیلی اصرار به این کار دارید میتونید تو نت بگردید یادمه اینتل یه برنامه برای همچین کاری(افزایش کیفیت عکس و فیلم) داشت که با هوش مصنوعی کار میکرد!

اما شما فیلمو بدید آگاهی اونا معمولا امکانات بیشتر از ما در دسترس دارن حتی شاید بتونن چهره نگاری هم انجام بدن!

متاسفانه برنامه ای که بتونه کمک کنه پیدا نکردم.

به آگاهی هم دادم فیلمو.

فقط یکی از دزدها به نظرم آشنا میاد. میخوام زود تر از آگاهی خودم به نتیجه برسم.

چون 8 دقیقه بعد از اینکه ماشین رو پارک کردم اومدن بالاسر ماشین. دقیقا زمانی که من مقدار زیادی ابزار ( دریل و سنگ فرز و... ) داخل ماشین داشتم.

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Nezami گفته است :

ممنون.

بله به آگاهی هم سپرده ام.

متاسفانه برنامه ای که بتونه کمک کنه پیدا نکردم.

به آگاهی هم دادم فیلمو.

فقط یکی از دزدها به نظرم آشنا میاد. میخوام زود تر از آگاهی خودم به نتیجه برسم.

چون 8 دقیقه بعد از اینکه ماشین رو پارک کردم اومدن بالاسر ماشین. دقیقا زمانی که من مقدار زیادی ابزار ( دریل و سنگ فرز و... ) داخل ماشین داشتم.

خب پس حتما شما رو دنبال کردن از آگاهی بخواهید دوربین های ترافیکی که خودروتان در آنها رفت و آمد داشته رو بررسی کنن و اگه بتونن چهره دزد رو تشخیص بدن میتونن پیداش کنن!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...