رفتن به مطلب

ســـوال فوری فوتی از کلاهــــبرداری در ســایت دیــــوار

centenario
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

دوستان اگه کسی تو دیوار آگهی بزاره و کلاهبرداری کنه واز دیوار پاک کنه-چجوری میشه دستمون ب جایی بند هستش؟مثلا به پشتیبانی دیوار ک ایا آگهی های حذف شده رو میشه ازش سر نخ پیدا کرد یا باید بگم خدافط 500 تومنم؟!!!

حالا قضیه شماره کارت بماند

خواهشا کسی ک مطمنه یا تجربشو داشته بگه چجوری هست ساپورت دیوار و رسیدگی فتا

لینک به دیدگاه

آگهی دیوار برای چی میخواهید؟ من سه باری کلاهبرداری کردن ازم ، شکایت کردم و هیچ کدومش به نتیجه نرسید کلا با مبالغ پایین شکایت بی نتیجه میمونه و رسیدگی نمیکنن ، الانم شکایت شما 50 هزینه داره ، احتمال 99 درصد هم بدون نتیجه تموم میشه ، بازم شکایتتون رو انجام بدید من با توجه به اینکه 3 بار شکایت کردم و بدون نتیجه بود این حرف رو زدم

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است :

آگهی دیوار برای چی میخواهید؟ من سه باری کلاهبرداری کردن ازم ، شکایت کردم و هیچ کدومش به نتیجه نرسید کلا با مبالغ پایین شکایت بی نتیجه میمونه و رسیدگی نمیکنن ، الانم شکایت شما 50 هزینه داره ، احتمال 99 درصد هم بدون نتیجه تموم میشه ، بازم شکایتتون رو انجام بدید من با توجه به اینکه 3 بار شکایت کردم و بدون نتیجه بود این حرف رو زدم

ممنون

کس دیگه ای نظری نداره

لینک به دیدگاه

حدود 4 ماه پیش یه خرگوش سفارش دادم از دیوار کلا 270 تومان واریز کردم حتی اینجاهم تاپیک زده لودم برای راهنمایی اما هیچی نشد مبالغ کم اینطوریه هیچ کاری نمیشه کرد به جز پشیمونی 

طرف هر سری یه با یه خط جدید آگهی میذاشت و اینطوری کلاه برداری میکرد از کرج الان حدود 1 ماه هستش که دیگه آگهی نمیبینم ازش چون همه آگهی هاش یه شکل بود و از یه منطقه

بیخیال باید بشی آخه چرا 500 زدی به حسابش

لینک به دیدگاه

خرید غیرحضوری از دیوار و پلتفرم هایی که فقط برای معامله حضوری طراحی شده یعنی ساده لوحی خریدار و هر بلایی هم که سرتون بیاد 100درصد حقتون هست ...

دنبال مقصر هم نگردید که مضنون و مقصر اصلی خودتون هستید!...

توی همین دیوار هم از بالا تا پایینش هشدار پلیس فتا هست که میگه غیرحضوری معامله نکنید, دیگه بدبختا چیکار کنن تا شما مغز رو بکار بندازید و کمی فکر کنید؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، sajad-tnt گفته است :

دنبال مقصر هم نگردید که مضنون و مقصر اصلی خودتون هستید!...

دقیقا !!

اینقد مردم ازاین اشتباه ها میکنند ک 2 روز دیگه همین برنامه ها رو هم میگیرن و فیلتر میکنن :| .من خودم هربار معامله از تو دیوار انجام دادم رفتم در خونه طرف ! اصلا چیزی به اسم بیعانه و این داستانا ندادم. فقط خرید حضوری

لینک به دیدگاه

شما میتونین شکایت کنید و اون شماره کارتی رو که مبلغو واریز کردین اون شماره حساب رو مسدود میکنن

من تجریه دوستان رو نمیدونم چجوری بوده  ولی تجریه یکی ازدوستایه خودمو بهتون میگم شاید جالب باشه

این دوسته ما پی اس فورشو میفروشه دوتومن طرف دوتومن رو براش واریز میکنه اینم حضوری میره و پی اس فور رو میده طرف

بعده یه مدت حساب دوستمو مسدود میکنن میره ببینه چه خبر شده چرا حسابشو مسدود کردن بهش میگن که اون بابائی که پی اس 4 بهش فروختی یه اگهی صوری  زده   و  اون مورده اگهیشو  به یکی دیگه تویه یه شهره دیگه فروخته و بیعانه هم اون دوتومان رو به شماره کارته دوسته منو داده    درواقع اون دوتومنی که اومده حسابه دوسته من  دوتومن اون بنده خدایی بوده که از یه شهره دیگه برایه این خدانسناس مثلا میخواسته  کارت بکارت کنه و   ادامه ماجرا    .............. بعده کلی احضاریه و اینا مشخص شد که اشتباه از هردو بزگروار بوده هم دسوته من و هم اون بنده خدا تویه شهره دیگه و دوستمم مجبور شد ازون دوتومان یه تومانشو پس بده البته بعداز دوسه ماه

ویرایش شده توسط zanyar11
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، zanyar11 گفته است :

شما میتونین شکایت کنید و اون شماره کارتی رو که مبلغو واریز کردین اون شماره حساب رو مسدود میکنن

من تجریه دوستان رو نمیدونم چجوری بوده  ولی تجریه یکی ازدوستایه خودمو بهتون میگم شاید جالب باشه

این دوسته ما پی اس فورشو میفروشه دوتومن طرف دوتومن رو براش واریز میکنه اینم حضوری میره و پی اس فور رو میده طرف

بعده یه مدت حساب دوستمو مسدود میکنن میره ببینه چه خبر شده چرا حسابشو مسدود کردن بهش میگن که اون بابائی که پی اس 4 بهش فروختی یه اگهی صوری  زده   و  اون مورده اگهیشو  به یکی دیگه تویه یه شهره دیگه فروخته و بیعانه هم اون دوتومان رو به شماره کارته دوسته منو داده    درواقع اون دوتومنی که اومده حسابه دوسته من  دوتومن اون بنده خدایی بوده که از یه شهره دیگه برایه این خدانسناس مثلا میخواسته  کارت بکارت کنه و   ادامه ماجرا    .............. بعده کلی احضاریه و اینا مشخص شد که اشتباه از هردو بزگروار بوده هم دسوته من و هم اون بنده خدا تویه شهره دیگه و دوستمم مجبور شد ازون دوتومان یه تومانشو پس بده البته بعداز دوسه ماه

رفیق شما نباید یه تومن رو به اون اقا پس میداد ، رفیق شما یه ps4 آگهی کرده مشتری کل پول رو واریز کرده دستگاه رو تحویل گرفته ، الان رفیق شما هیچ تقصیری نداشته

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است :

رفیق شما نباید یه تومن رو به اون اقا پس میداد ، رفیق شما یه ps4 آگهی کرده مشتری کل پول رو واریز کرده دستگاه رو تحویل گرفته ، الان رفیق شما هیچ تقصیری نداشته

دلیلی که براش اوردن این بود که وقتی پولی اومده تو کارتش باید پیگیر می شد که این پول از کدوم حساب اومده ......البته دوسته منم میتونست این حکم رو قبول نکنه و ....

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است :

معمولا تا جایی که می دونم.

کل دو تومن طرف رو باید پس می داد. فکر کنم طرف اگه ثابت می کرد پول اشتباهی واریز کرده می تونست پس بگیره کل پولش رو. بعد کسی که پی اس فروخته باید شکایت می کرد از کسی که پی اس خریده که این بلا رو سرش اورده.

اما ظاهرا به صورت مصلحتی و توافقی حلش کردن و منصفانه هم همین هست. جفتشون اشتباه کردن در نتیجه باید هر کس نصف ضرر رو متقبل بشه.

لینک به دیدگاه

سَلام از شهر خودتونـــه یا از شهرهای دیگـــه خریـد کردیــ .

شکایـت کنی فکر کنــم سایت دیوار کمکتونــ کنه . چون اطلاعاتـ واریزی و نام نام خانوادگی طرفـ رو داری . ( شماره همراه ) .

پیگیر باشی سایـت دیوار آگهی کلاهبردار رو بالا میاره .

لینک به دیدگاه

والا قاعدتا خود دیوار قشنگ گفته که معاملات رو حضوری انجام بدید و عملا مسئولیتی ندارن

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Hᴀᴅɪ گفته است :

سَلام از شهر خودتونـــه یا از شهرهای دیگـــه خریـد کردیــ .

شکایـت کنی فکر کنــم سایت دیوار کمکتونــ کنه . چون اطلاعاتـ واریزی و نام نام خانوادگی طرفـ رو داری . ( شماره همراه ) .

پیگیر باشی سایـت دیوار آگهی کلاهبردار رو بالا میاره .

حتی آگهی های پاک شده؟؟؟ 

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، ♥ AGENT47 ♥ گفته است :

حتی آگهی های پاک شده؟؟؟ 

آره صد در صــد ...

پلیـس فــتا بگه حتما همه آگهی های این کلاهبردار رو بالا میارن .

- - - -

یه اتفاقی برا ما افــتاد کارمون به بانـک خورد و باید پرینــت حساب میگرفـتیم که بانک گفت چند سال گذشــته و ما نمیتونیم کاری کنیــم از سرور حذفـ شده .

همه کارا انجـام دادیــم نامه دادگاه و پلیس و ... دادیــم بانـک پرینـت از روز اول حساب برامون دادنـــ .

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Hᴀᴅɪ گفته است :

آره صد در صــد ...

پلیـس فــتا بگه حتما همه آگهی های این کلاهبردار رو بالا میارن .

- - - -

یه اتفاقی برا ما افــتاد کارمون به بانـک خورد و باید پرینــت حساب میگرفـتیم که بانک گفت چند سال گذشــته و ما نمیتونیم کاری کنیــم از سرور حذفـ شده .

همه کارا انجـام دادیــم نامه دادگاه و پلیس و ... دادیــم بانـک پرینـت از روز اول حساب برامون دادنـــ .

شماره موبایل بی نام و نشان هست ، عابر بانک ها رو از آدم های فقیر و بیچاره یا معتاد میخرن ، با دستگاه پزم از مغازها خرید میکنن تا هیچ ردی ازشون نمونه ، این دوستان اگر بتونه به پولش برسه شاهکار کرده یه چیزی شبیه معجزه

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است :

شماره موبایل بی نام و نشان هست ، عابر بانک ها رو از آدم های فقیر و بیچاره یا معتاد میخرن ، با دستگاه پزم از مغازها خرید میکنن تا هیچ ردی ازشون نمونه ، این دوستان اگر بتونه به پولش برسه شاهکار کرده یه چیزی شبیه معجزه

اگه سر چندین نفـر کلاه گذاشته باشه همون کارت معتاد هم قابل پیگیری هستش .

یه جاهایی کارت کشیده . انتقـال داده . پول گرفـته و و و ...

همین سایت دیوار برای خودمون مشخص نیسـت برای سازنده مشخصـه که آگهی از کجا و کدوم قسمـت ارسال شده .

- - - -

چرا پلیس فتــا زوم کرده رو برنامه دیوار و فرت فرت  قانون میزارن برای هر وسیله فروشی .

این دیگه تلگرام نیسـت که اطلاعاتــ نده . راحــت همه چی رو در خدمـت فــتا میزاره .

لینک به دیدگاه

سلام و درود

دیوار معمولا غیرحضوری معاملات انجام بشه اینجور اتفاقات و کلاهبرداری پیش میاد. 

وگرنه در اصل معامله از طریق دیوار باید حضوری و حتی اون کالا رو از نزدیک ببینین که اصلا سالم هستش یا نه. 

انشالا معاملات بعدی حواستون بیشتر جمع کنین و یک تجربه براتون حساب میشه که چنین اشتباهاتی نکنین. 

موفق باشید🌹

لینک به دیدگاه

تاجایی که من میدونم با یه شکایت کوچیک میشه حساب مقصد رو بلوکه کردم. این مسایل تو حوزه ارز دیجیتال زیاده و برای پولشویی استفاده میکنن بخاطر همین تمامی معاملات با احراز هویت انجام میشه و صرفا با کارت بنام خود نفر.شکایت یه بحثه ثابت کردن اینکه اون مبلغ واریز شده و جنسی گرفته نشده چیز دیگه. تاجایی که حتی شنیدم اگر خرید نقدی هم میکنید و مثلا پای عابر بانک میرید  کارت رو با کارت ملی طرف تطبیق بدید چون فردا روز یکی میاد ادعای دزدیدن کارتش رو میکنه و شما موظفی مبلغ رو بهش پس بدی

ویرایش شده توسط milad.azn
لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، milad.azn گفته است :

تاجایی که من میدونم با یه شکایت کوچیک میشه حساب مقصد رو بلوکه کردم. این مسایل تو حوزه ارز دیجیتال زیاده و برای پولشویی استفاده میکنن بخاطر همین تمامی معاملات با احراز هویت انجام میشه و صرفا با کارت بنام خود نفر.شکایت یه بحثه ثابت کردن اینکه اون مبلغ واریز شده و جنسی گرفته نشده چیز دیگه. تاجایی که حتی شنیدم اگر خرید نقدی هم میکنید و مثلا پای عابر بانک میرید  کارت رو با کارت ملی طرف تطبیق بدید چون فردا روز یکی میاد ادعای دزدیدن کارتش رو میکنه و شما موظفی مبلغ رو بهش پس بدی

بله با یه شکایت کوچیک میشه حساب طرف رو بلوکه کرد ، ولی تا بری شکایت کنی طرف حسابش رو بسته رفته ، شکایت کردم تا بخوان حساب طرف رو ببندن 9 ماه طول کشید ، قاضی به من حکم قضایی داد گفت برو بانک بگو حساب طرف رو ببندن بعداز مراجعه به بانک مشخص شد طرف 9 ماه پیش حسابش رو بسته

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Hᴀᴅɪ گفته است :

اگه سر چندین نفـر کلاه گذاشته باشه همون کارت معتاد هم قابل پیگیری هستش .

یه جاهایی کارت کشیده . انتقـال داده . پول گرفـته و و و ...

همین سایت دیوار برای خودمون مشخص نیسـت برای سازنده مشخصـه که آگهی از کجا و کدوم قسمـت ارسال شده .

- - - -

چرا پلیس فتــا زوم کرده رو برنامه دیوار و فرت فرت  قانون میزارن برای هر وسیله فروشی .

این دیگه تلگرام نیسـت که اطلاعاتــ نده . راحــت همه چی رو در خدمـت فــتا میزاره .

از یکی از دوستان مبلغ زیادی کلاهبرداری کرده بودن بعداز از شکایت و پیگیری چند ماهه، مشخض شد کارت کلاهبردار مال یه پیرمرد کور تو روستای دور افتاده بوشهر بود از هیچی خبر نداشت ، که مشخض نبود کارت بانکیش رو فروخته بود یا گم کرده بود ، حالا از این که هیچی نداره چطور میشه پول گرفت ؟

از دستگاه عابر بانک وقتی پول میگیری 3 تا عکس میندازه ازت ، اینا بلافاصله بعداز کلاهبرداری میرن تو مغازها یه ماسک سرما خوردگی میزنن تا چهره مشخص نشه ، 10 تا 20 تا مثلا گوشی آیفون میخرن میرن 20 درصد کمتر از قیمت خرید میفروشن میره

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است :

بله با یه شکایت کوچیک میشه حساب طرف رو بلوکه کرد ، ولی تا بری شکایت کنی طرف حسابش رو بسته رفته ، شکایت کردم تا بخوان حساب طرف رو ببندن 9 ماه طول کشید ، قاضی به من حکم قضایی داد گفت برو بانک بگو حساب طرف رو ببندن بعداز مراجعه به بانک مشخص شد طرف 9 ماه پیش حسابش رو بسته

دوست عزیز شما چرا همش از شروع تاپیک کامنتای فاز منفی و ناامیدانه میدی؟ شما شکایت کردین به نتیجه نرسیدین دلیل نمیشه  این دوستمون و بقیه هم به نتیجه نرسن یه درصد هم احتمال  بزار شاید به نتیجه رسید

شاید این کلاهبردار مثل اون یارو نبود همه که مثل هم نیستن

........

ضمننا جدا از اینا من یادمه شما هر یه هفته یه بار اینجا تاپیک میزدین کلاهبرداری شده ازتون !به گفته خودتون سه بار ازتون کلاهبرداری شده! ادم وقتی یه باربار اول  کلاه سرش میره بار دوم و سوم دیگه مقصر کلاهبردار نیس خود شما هستین که براحتی سهل انگاری و اعتماد کردین

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Vikings گفته است :

دوست عزیز شما چرا همش از شروع تاپیک کامنتای فاز منفی و ناامیدانه میدی؟ شما شکایت کردین به نتیجه نرسیدین دلیل نمیشه  این دوستمون و بقیه هم به نتیجه نرسن یه درصد هم احتمال  بزار شاید به نتیجه رسید

شاید این کلاهبردار مثل اون یارو نبود همه که مثل هم نیستن

........

ضمننا جدا از اینا من یادمه شما هر یه هفته یه بار اینجا تاپیک میزدین کلاهبرداری شده ازتون !به گفته خودتون سه بار ازتون کلاهبرداری شده! ادم وقتی یه باربار اول  کلاه سرش میره بار دوم و سوم دیگه مقصر کلاهبردار نیس خود شما هستین که براحتی سهل انگاری اعتماد کردین

اولین کامنتی که من بالا نوشتم ، گفتم به این آقا شکایتت رو حتما انجام بده ، بعضی از دوستان که هیچ اطلاعی ندارن و گذرشون هم به دادگاه و شکایت نیفتاده و شیوه کار این افراد رو بلد نیستن ، صرفا میخوام آگاهشون کنم 

لینک به دیدگاه

من کلا تو این همه سال یه بار سال 90 فک کنم مبلغ 70 هزار تومن بابت یه کار طراحی پرداخت کرده بودم که طرف دیگه جواب تماسمو نداد و پیچوند ...

رفتم برای شکایت خیلیا همونجا مسخره میکردن که واسه 70 تومن اومدی شکایت کنی و فلان ولی زیاد توجه نکردم و کار خودمو کردم.

در آخر هم خود اون شخص تماس گرفت و پول رو کامل برگشت داد و معذرت خواهی کرد منم دیگه شکایتمو پس گرفتم.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، SHAKIB گفته است :

من کلا تو این همه سال یه بار سال 90 فک کنم مبلغ 70 هزار تومن بابت یه کار طراحی پرداخت کرده بودم که طرف دیگه جواب تماسمو نداد و پیچوند ...

رفتم برای شکایت خیلیا همونجا مسخره میکردن که واسه 70 تومن اومدی شکایت کنی و فلان ولی زیاد توجه نکردم و کار خودمو کردم.

در آخر هم خود اون شخص تماس گرفت و پول رو کامل برگشت داد و معذرت خواهی کرد منم دیگه شکایتمو پس گرفتم.

مورد شما فرق داره ؛ اینکاره نبوده...

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است :

از یکی از دوستان مبلغ زیادی کلاهبرداری کرده بودن بعداز از شکایت و پیگیری چند ماهه، مشخض شد کارت کلاهبردار مال یه پیرمرد کور تو روستای دور افتاده بوشهر بود از هیچی خبر نداشت ، که مشخض نبود کارت بانکیش رو فروخته بود یا گم کرده بود ، حالا از این که هیچی نداره چطور میشه پول گرفت ؟

از دستگاه عابر بانک وقتی پول میگیری 3 تا عکس میندازه ازت ، اینا بلافاصله بعداز کلاهبرداری میرن تو مغازها یه ماسک سرما خوردگی میزنن تا چهره مشخص نشه ، 10 تا 20 تا مثلا گوشی آیفون میخرن میرن 20 درصد کمتر از قیمت خرید میفروشن میره

منظـورتون نفهمیـدم اینکه هیچی نداره چطور میشه پول گرفــت . کارت معتاد قابل پیگیری هستش .

اگه با یه ماسـک چهره مخفـی میکردن که همه الان بانک میزدنـــ با یه ماســک .

دوســت عزیز انگار شما کارت معتـاد دستتون نیفــتاده و استفاده نکردی . !

راحــت پیدات میکنــن . دیدم که میگــم . راحــت بهت میگن که از چه خودپردازی استفاده کردی و چه بانکی و چه شعبه ای .

از چه کارت خوانی کارت کشیدی و چه مغازه و ...

- - - -

به طرفــ مقابـل گفـتن راحت پیدات کردیــم فقط حواسمون بهـت بود ببینیم داری با کارت چه کارهای دیگه ای انجـام میدی و میخوای انجـام بـدی .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...