رفتن به مطلب

فروشی گوشی سامسونگ گالکسی اس 2 با2 روز کار کرد

dhcloob
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان گوشی گالکسی 2 فوق العاده تمیز با دو روز کارکرد به فروش میرسد

ویرایش شده توسط dhcloob
لینک به دیدگاه

• ارسال 52
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

عذر میخوام دوستان بخاطر جواب ندادن گوشیم گالکسی مدل i9100 استان فارس هستم قیمتشم 770 تومن

لینک به دیدگاه

i9100g یا i9100 گوشی شما ? قیمت؟ کدوم شهر هستین؟

سلام دوست من عذر میخوام جوابتون ندادم گوشیم مدل i9100 در ضمن استان فارس هستم قیمتشم ناقابله 770

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوست عزیز قیمتتون کمی بالا نیست؟

قیمت نو گوشی شما تقریبا همین قیمت هست!

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز قیمتتون کمی بالا نیست؟

قیمت نو گوشی شما تقریبا همین قیمت هست!

ببینید عزیز من گوشی من کار ویتنامه حتی شارژرشم ویتنامیه کلا همه چیزش بعد فارسیشم کردم الانم قیمت این گوشی اونم چینیش 780 الی 790

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

پس لطف کنید عکس از گوشی بزارین همچنین از قسمت قرار گیری باتریش که مشخص بشه اگه ویتنام هست بله قیمت شما کاملا مناسب هست!

لینک به دیدگاه

درود

پس لطف کنید عکس از گوشی بزارین همچنین از قسمت قرار گیری باتریش که مشخص بشه اگه ویتنام هست بله قیمت شما کاملا مناسب هست!

والله الان که امکانش نیست عکس بزارم اما اگه میخواین شماره سریال گوشی بدم از اینترنت بفهمین کار کجاست دیگه دروغ که تو کارمون نیست قربونت برم

لینک به دیدگاه

والله الان که امکانش نیست عکس بزارم اما اگه میخواین شماره سریال گوشی بدم از اینترنت بفهمین کار کجاست دیگه دروغ که تو کارمون نیست قربونت برم

اینم سایت بین المللی سریال و بارکد http://www.numberingplans.com میتونین چک کنین

لینک به دیدگاه

ببینید عزیز من گوشی من کار ویتنامه حتی شارژرشم ویتنامیه کلا همه چیزش بعد فارسیشم کردم الانم قیمت این گوشی اونم چینیش 780 الی 790

دوست عزیز حنس که از پلمپ باز شه دستدوم حساب میشه !

حالا چه یک دقیقه کارکرده باشه چه یک سال .......

لینک به دیدگاه

دوست عزیز حنس که از پلمپ باز شه دستدوم حساب میشه !

حالا چه یک دقیقه کارکرده باشه چه یک سال .......

کاملا درسته ولی منظورتون واضح نیست

لینک به دیدگاه

جسارتآ تا اونجایی که من شنیدم کشور ساخت کالاکسی زیاد فرقی نمی کنند و اگر هم فرق کنند ویتنامی از دو نوع کره ای و چینی بدتره

همیشه قیمت ساخت کره از ویتنامی و چینی بالاتر بوده

اگه 700 بدی من خریدارم

لینک به دیدگاه

جسارتآ تا اونجایی که من شنیدم کشور ساخت کالاکسی زیاد فرقی نمی کنند و اگر هم فرق کنند ویتنامی از دو نوع کره ای و چینی بدتره

همیشه قیمت ساخت کره از ویتنامی و چینی بالاتر بوده

اگه 700 بدی من خریدارم

سلام دوست من اتفاقا کاملا با نظرتون مخالفم چون که این چند روزی که دستم بوده با گوشی دوستم که چینیه مقایسه کردم که واقعا یه چیز دیگست تازه من کاور اصلیشم براش گرفتم

لینک به دیدگاه

سلام دوست من اتفاقا کاملا با نظرتون مخالفم چون که این چند روزی که دستم بوده با گوشی دوستم که چینیه مقایسه کردم که واقعا یه چیز دیگست تازه من کاور اصلیشم براش گرفتم

منظورم کاور محافظش هست

لینک به دیدگاه

منظورم کاور محافظش هست

اینم شماره تماسه منه اگه خواستین باهاتون راه میام فقط قبلش یه اس بدین تا جوابتون بدم باشه 09178101240

ویرایش شده توسط dhcloob
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز....

این گوشی دو نوع بیشتر نداره یه دونه ,made in china و mady by samsung که کره ای هست..

اصلا ویتنامی نداره

فرق کره ای و چینی اش هم در رام گوشی هست که داغ میکرد چینی اش...که با آپدیت جدید آندروید اون مشکل هم حل میشه

این رو فروشندگان از خدا بی خبر باب کردن برای این که گوشی های کره ای اش ون رو گرون تر بفروشن

قیمت نو این گوشی امزور تو بازار علائدین تهران 780 بود بدون گارانتی و mady by samsung

طبق عرف.. 30% از قیمت روز گوشی رو کم میکنن برای گوشی دست دوم بعد قیمت میدن.. حالا شما مفرمایید گوشیت تمیزه... 10-20 تومن بالاتر...

اما لطفا قیمت معقول بفرمایید... بنده خریدارم.

دلیل فروشتون رو هم جسارتا میتونم بپرسم؟

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز....

این گوشی دو نوع بیشتر نداره یه دونه ,made in china و mady by samsung که کره ای هست..

اصلا ویتنامی نداره

فرق کره ای و چینی اش هم در رام گوشی هست که داغ میکرد چینی اش...که با آپدیت جدید آندروید اون مشکل هم حل میشه

این رو فروشندگان از خدا بی خبر باب کردن برای این که گوشی های کره ای اش ون رو گرون تر بفروشن

قیمت نو این گوشی امزور تو بازار علائدین تهران 780 بود بدون گارانتی و mady by samsung

طبق عرف.. 30% از قیمت روز گوشی رو کم میکنن برای گوشی دست دوم بعد قیمت میدن.. حالا شما مفرمایید گوشیت تمیزه... 10-20 تومن بالاتر...

اما لطفا قیمت معقول بفرمایید... بنده خریدارم.

دلیل فروشتون رو هم جسارتا میتونم بپرسم؟

سلام دوست من والله گوشی من حتی شارژر و باطریشم کار ویتنامه بعدشم علت فروشمم برا ازدواجه پول لازمم

لینک به دیدگاه

ایشالا که خیره...

بیشتر از این هم فکر نمیکنم کسی براش معقول باشه...

چون 30-40 تومن میذاره روش میره نو میخره...

بنده 660 خریدارم...

لینک به دیدگاه

ایشالا که خیره...

بیشتر از این هم فکر نمیکنم کسی براش معقول باشه...

چون 30-40 تومن میذاره روش میره نو میخره...

بنده 660 خریدارم...

حتما خیره.من خدایش 750 خریدم تازه کاور محافظشم 30 تومن پام افتاده اگه خواستین میتونم 700 بهتون بدم

لینک به دیدگاه

حتما خیره.من خدایش 750 خریدم تازه کاور محافظشم 30 تومن پام افتاده اگه خواستین میتونم 700 بهتون بدم

فرمایش شما متین... اما منم باید طوری باشه که گوشی دست دوم دارم میگیرم..پس فردا دلار حبابش شکست..گوشی دست دو از نو برام قیمتش بیشتر در نیومده باشه !!!

کاور محافظش رو هم میتونید بردارید.. چون مورد معامله ما گوشی هست... نه لوازم اضافه... شما که لطف کردید قیمتتون رو پایین آوردین.. یه کم دیگه هم کم کنید ایشالا معاملمون بشه...

لینک به دیدگاه

فرمایش شما متین... اما منم باید طوری باشه که گوشی دست دوم دارم میگیرم..پس فردا دلار حبابش شکست..گوشی دست دو از نو برام قیمتش بیشتر در نیومده باشه !!!

کاور محافظش رو هم میتونید بردارید.. چون مورد معامله ما گوشی هست... نه لوازم اضافه... شما که لطف کردید قیمتتون رو پایین آوردین.. یه کم دیگه هم کم کنید ایشالا معاملمون بشه...

اگه دلتون به دلار خوشه که حالا حالا ها پایین بیا نیست بعدشم من فقط دو روز دستم بوده الانم خاموش تو کارتونشه کاوره هم که دیگه به کار من نمیاد 700 دیگه واقعا خوب گفتم

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...