رفتن به مطلب

فروشی گوشی سامسونگ گالکسی اس 2 با2 روز کار کرد

dhcloob
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

جسارتآ تا اونجایی که من شنیدم کشور ساخت کالاکسی زیاد فرقی نمی کنند و اگر هم فرق کنند ویتنامی از دو نوع کره ای و چینی بدتره

همیشه قیمت ساخت کره از ویتنامی و چینی بالاتر بوده

اگه 700 بدی من خریدارم

سلام دوست عزیز جواب ندادین چی شد بالاخره من گفتم باهاتون راه میام

لینک به دیدگاه

• ارسال 52
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

امکانش هست از گوشیتون عکس قرار بدید از زوایای مختلف؟ میخوام تمیزیشو ببینم

لینک به دیدگاه

امکانش هست از گوشیتون عکس قرار بدید از زوایای مختلف؟ میخوام تمیزیشو ببینم

ولله غیر ممکن که نیست اما دوربین یا گوشی با کیفیت ندارم که بخواد عکسش گویا باشه اگه حرفم قبول ندارین میتونین از آقای حسینی بپرسین چون بنده چند بار باهاشون معامله کردم وکاملا در جریان هستند

لینک به دیدگاه

فرمایش شما متین... اما خوب تمیزی از نظر من و دیگری خیلی فرق میکنه.... اگه شما زحمت بکشید با همون دوربین هم عکس بگیرید کفایت میکنه...

لینک به دیدگاه

جلو آینه عکس بگیرید از پشتش با خود گالکسی

باشه حتما عکسش براتون میزارم اما اگه یادتون رفته بدونین موضوع ما فروش گوشی با 2 روز کار کرده خب نه دو ماه یا دو سال هیچکسم تو این 2 روز هیچ بلایی سر گوشیش نمیاره که برا منم صادقه اما باشه حتما براتون میزارم

لینک به دیدگاه

باشه حتما عکسش براتون میزارم اما اگه یادتون رفته بدونین موضوع ما فروش گوشی با 2 روز کار کرده خب نه دو ماه یا دو سال هیچکسم تو این 2 روز هیچ بلایی سر گوشیش نمیاره که برا منم صادقه اما باشه حتما براتون میزارم

دوست عزیز مسئله سالم یا خراب بودن نیست.

این عکس جهت اعتماد سازی هست که همه انجام میدن که واقعا کالایی هست یا نه. هرچند قانون نیست ولی خریدار با خیال راحت تر خرید میکنه:)

به هر حال دنیای مجازی این چیزارو هم داره

شرمنده بابت پست اضافی که دادم.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز مسئله سالم یا خراب بودن نیست.

این عکس جهت اعتماد سازی هست که همه انجام میدن که واقعا کالایی هست یا نه. هرچند قانون نیست ولی خریدار با خیال راحت تر خرید میکنه :)

به هر حال دنیای مجازی این چیزارو هم داره

شرمنده بابت پست اضافی که دادم.

ویرایش شده توسط dhcloob
لینک به دیدگاه

دوست عزیز بنده عرض کردم از گوشی خودتون عکس بذارید...نه از اینترنت !!!

لطف کنید گوشیتون رو کنار یک برگه ی کاغذ قرار بدید که رو تاریخ و نام کاربریتون رو با دتس خط خودتون بنویسید....

شرمنده من انقدر سخت میگیرم... اما توی همین فروم برادر بنده یکی از کاربرای خوش سابقه هستند... با نام کاربری sepehrlp که دوستان باهاشون معامله داشتن... اما یکی از دوستان جنسی که وجود خارجی نداشت رو فروخت به ایشون. و داستان دار شد قضیه.

شرایط اعتماد سازی و فروشتون چطوری هست؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بنده عرض کردم از گوشی خودتون عکس بذارید...نه از اینترنت !!!

لطف کنید گوشیتون رو کنار یک برگه ی کاغذ قرار بدید که رو تاریخ و نام کاربریتون رو با دتس خط خودتون بنویسید....

شرمنده من انقدر سخت میگیرم... اما توی همین فروم برادر بنده یکی از کاربرای خوش سابقه هستند... با نام کاربری sepehrlp که دوستان باهاشون معامله داشتن... اما یکی از دوستان جنسی که وجود خارجی نداشت رو فروخت به ایشون. و داستان دار شد قضیه.

شرایط اعتماد سازی و فروشتون چطوری هست؟

بفرمایید اینم از عکس رفتم عکاسی اینبار دیگه

post-9960-0-72273800-1326430142_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

بفرمایید اینم از عکس رفتم عکاسی اینبار دیگه

دوست عزیز عرض کردم خدمتتون که بنده دو سه بار با آقای حسینی معامله قطعات کامپیوتر داشتم میتونین از ایشون راجع به من بپرسین

لینک به دیدگاه

پایین گوشی ضربه خورده؟؟

سلام عذر میخوام من فقط تو مغازه به اینترنت دسترسی دارم که اونم دو روز تعطیل بودیم. دوست عزیز کجای عکس میگه که گوشی ضربه خورده اولا کاور محافظ داشت تو عکس و همچنین رو صفحه نمایششم از این بر چسبایی که همه استفاده میکنن زدم فقط اون پایین کنار کلید هوم به صفحه نچسبیده همین. اینجوری که شما میگین بنده باید 780 تومن داده باشم و گوشی رو خریده باشم بعدشم تو مسابقه پرتاب گوشی شرکت کرده باشم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز ! سوال من فکر نمیکنم چیزی برای ناراحت شدن داشته باشه اگر گوشی سالم باشه !چرا ناراحت میشی؟

post-10040-0-26502600-1326620353_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

دوست عزیز ! سوال من فکر نمیکنم چیزی برای ناراحت شدن داشته باشه اگر گوشی سالم باشه !چرا ناراحت میشی؟

ناراحت نشدم عزیز من بنده عرض کردم اون پریدگی مربوط به کاور گوشی نه خود گوشی

لینک به دیدگاه

اینجا لازم شد دو تا عکس از گوشی بدون کاور که البته از اینترنت براتون گذاشتم رو با عکس من مقایسه کنیم post-9960-0-94995800-1326688366_thumb.jpgpost-9960-0-90252500-1326688396_thumb.jpg اینجا اگه توجه کنید متوجه میشید که لبه های گوشی بدون کاور به هیچ وجه قوسی نیست اما من چون رفتم عکاسی عکس انداختم حواسم نبود کاورش بردارم این شد که با کاور عکس گرفتم اونجای کاورم خدایش همونجوری بوده در هر صورت گوشی بنده میشه گفت نو با وجود 2 روز کارکرد خواستین ما در خدمتیم

لینک به دیدگاه

اینم عکس از گوشی خودم بدون کاور که امروز گرفتم post-9960-0-24134000-1326716036_thumb.jpgpost-9960-0-61701500-1326716112_thumb.jpgpost-9960-0-18073300-1326716152_thumb.jpgpost-9960-0-71608800-1326716190_thumb.jpgpost-9960-0-48358400-1326716228_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

ممنونم از این که شفاف سازی کردین... سپاسگذارم...

بنده خریدارم.. بازم اگه جای تخفیف هست ممنون میشم...

اگر ممکنه شماره تماس رو برام پیغام خصوصی کنید..

لینک به دیدگاه

ممنونم از این که شفاف سازی کردین... سپاسگذارم...

بنده خریدارم.. بازم اگه جای تخفیف هست ممنون میشم...

اگر ممکنه شماره تماس رو برام پیغام خصوصی کنید..

سلام

الان قیمتش 800 تومنه شماره تماسمم 09178101240 اون قیمته برا یه هفته قبل بود که گوشی نو 820 تومن بو اما الان که شده 960/70 قیمتشم فرق کرده

لینک به دیدگاه

سلام

الان قیمتش 800 تومنه شماره تماسمم 09178101240 اون قیمته برا یه هفته قبل بود که گوشی نو 820 تومن بو اما الان که شده 960/70 قیمتشم فرق کرده

پس لطف کنید قیمت رو توی پست اول اصلاح کنید

آدم 50 صفحه رو ببنیه که به قیمت برسه!؟

این رو هم در نظر بگیرید که گوشی شما هم از زمان ایجاد تاپیک مورد استفاده قرار میگرفته

لینک به دیدگاه

پس لطف کنید قیمت رو توی پست اول اصلاح کنید

آدم 50 صفحه رو ببنیه که به قیمت برسه!؟

این رو هم در نظر بگیرید که گوشی شما هم از زمان ایجاد تاپیک مورد استفاده قرار میگرفته

دوست عزیز اون قیمت برا زمان ایجاد تاپیک بود اما الان که قیمت گوشی شده 900 مسلما قیمت گوشی منم میره بالاتر.راجع به استفاده هم چون قرار شد ازش عکس بزارم مجبور بودم سیم کارتم بندازم تا از آنتن دهیشم مطمئن باشین

ویرایش شده توسط dhcloob
لینک به دیدگاه

قیمتتون منصفانه نیست...

بنده همون قیمت اولیه خریدارم... اگر مایل به معامله بودید... بفرمایید که معامله کنیم...

وگرنه که هیچی..

لینک به دیدگاه

قیمتتون منصفانه نیست...

بنده همون قیمت اولیه خریدارم... اگر مایل به معامله بودید... بفرمایید که معامله کنیم...

وگرنه که هیچی..

برا چی منصفانه نیست دوست عزیز خوب اون قیمت برا هفته قبل بود نه الان که قیمت گوشی نو شده 900 تومن

لینک به دیدگاه

شما ارز یا طلا خرید فروش نمیکنی که دوست من که قیمت گوشی شما با قیمت نو گوشی بیاد بالاتر...

الان نزدیک 1 ماه شما این آگهی رو دادی... گوشی مصطهلک میشه !!

قیمتش باید تازه پایین تر هم بیاد.. اما من اهل تو سر مال زدن نیستم...

به هر حال شما فروشنده ای و اختیار مال خودتون رو دارید...

عرف گوشی دست دوم اینه که 30 % از قیمت نو روزش رو کم میکنن... گوشی شده 900 تومن.. 30 % میشه 270 تومن یعنی چیزی حدود 630-40... که حالا شما میفرمایین گوشیتون تمیزه... 700 قابل تامله...

لینک به دیدگاه

شما ارز یا طلا خرید فروش نمیکنی که دوست من که قیمت گوشی شما با قیمت نو گوشی بیاد بالاتر...

الان نزدیک 1 ماه شما این آگهی رو دادی... گوشی مصطهلک میشه !!

قیمتش باید تازه پایین تر هم بیاد.. اما من اهل تو سر مال زدن نیستم...

به هر حال شما فروشنده ای و اختیار مال خودتون رو دارید...

عرف گوشی دست دوم اینه که 30 % از قیمت نو روزش رو کم میکنن... گوشی شده 900 تومن.. 30 % میشه 270 تومن یعنی چیزی حدود 630-40... که حالا شما میفرمایین گوشیتون تمیزه... 700 قابل تامله...

دوستان گوشی فروخته شد به آقا حسین

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...