رفتن به مطلب

کمک فوری از دوستان در مورد یک مشکل با ویندوز

sum_yari
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با عرض سلام و خسته نباشيد دوباره خدمت همه دوستان عزيز.

خواهش مي کنم دوستان متخصص عزيز به من کمک کنند.

من به مشكل زير برخورده ام من هنگامي كه مي خواهم "صداي ويندوز و يا همان مادربرد"

را نصب کنم پيغام هاي خطاي زير براي من داده مي شوند :

http://i36.tinypic.com/2cpqo2q.jpg

http://i35.tinypic.com/2hropy8.jpg

عکس زیر نیز برای وقتی است که میخواستم uninstall و Reuninstall کنم تا از نو دوباره نصبش کنم.

http://i35.tinypic.com/2znsjg2.jpg

* الان من چگونه مي توانم اين "صداي ويندوز و يا همان مادربرد" را بدون اين خطاها نصبش کنم

و درست و صحيح و کامل و دقيق کار کند؟ و صدا را نيز از اسپيکر بشنوم چون الان به طور کامل

صدا قطع قطع شده است؟

در ضمن به موارد زير خواهشا دقت کنيد :

مشخصات سيستم به صورت زير است :

Motherboard : ASUS P5KC

CPU : INTEL CORE 2 E7200 2.53GH

Windows XP SP3 32Bit

در ضمن دوستان عزيز من درايورهاي مخصوص ويندوز 32 بيتي را از روي CD مخصوص مادربرد

نصبش کردم که کامل نصب نشد و خطاهايي را که در بالا ذکر کرده ام را داد

با تشکر.

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز برای پاک کردن درایور کارت صداتون ویندوز رو ریستارت کنید .قبل از اینکه لوگوی ویندوز اکس پی رو ببینید و ویندوز بالا بیاد کلید F8 رو بزنید تا منوی انتخاب حالت بالا آمدن ویندوز براتون نمایان بشه.بعد حالت SAFE MODE رو انتخاب کنید و اینتر رو بزنید .در صفحه بعدی پاسخ رو YES بزنید و وقتی در حالت سیف مد بالا اومد وارد منوی استارت شوید و در پنجره RUN تایپ کنید control panel

و اینتر رو بزنید .وارد کنترل پنل که شدید درایور کارت صداتون رو پاک کنید ووبعد از پاک کردن و ریستارت کردن سیستم اخرین ورزن درایور کارت صداتون رو دانلود کنید و نصب کنید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام مجدد خدمت دوست قدیمی و گرامی خودم mr pc

که دوباره مثل دفعه های قبل مارو شرمنده کردی عزیز.

الان با توجه به اون عکس ها من چه کار کنم این درایو را از کجا دانلود کنم؟

در ضمن من این صدا خود مادربرد را برای بار اوله که نصب می کنم چونکه تازه سیستم خودم را اسمبل کرد هام و تازه

ویندوز روش نصب کردم؟ حالا چه کار کنم؟

در ضمن من کارت صدا ندارم. و این هم برای خود مادربرد هستش.

با تشکر فراوان مجدد .

لینک به دیدگاه

که دوباره مثل دفعه های قبل مارو شرمنده کردی عزیز.

الان با توجه به اون عکس ها من چه کار کنم این درایو را از کجا دانلود کنم؟

در ضمن من این صدا خود مادربرد را برای بار اوله که نصب می کنم چونکه تازه سیستم خودم را اسمبل کرد هام و تازه

ویندوز روش نصب کردم؟ حالا چه کار کنم؟

در ضمن من کارت صدا ندارم. و این هم برای خود مادربرد هستش.

با تشکر فراوان مجدد .

درود بر شما دوست عزیز

خواهش میکنم .بعد از اینکه طبق روشی که در پست قبلی خدممتتون گفتم درایور رو پاک کردید اخرین ورژن درایورتون رو از ادرس زیر با کلیک بر روی سربرگ DRIVERS از صفحه درایور ها دانلود کنید و نصب بفرمایید.

http://support.asus.com/download/download.aspx?SLanguage=en-us&model=P5KC

موفق باشید

لینک به دیدگاه

دوست عزیزم من از روش شما را کامل و دقیق رفتم ولی باز هم به خطای زیر را به

من داد و اجازه uninstall را نداد؟

http://i34.tinypic.com/2hwzeox.jpg

حالا من چه کار کنم؟

مشخصات سيستم به صورت زير است :

Motherboard : ASUS P5KC

CPU : INTEL CORE 2 E7200 2.53GH

Windows XP SP3 32Bit

با تشکر.

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز درایور جدید کارت صداتون رو دانلود کنید و بدون پاک کردن درایور قبلی نصب کنید ببینید میشه یا نه

اگر نشد قبل از بالا اومدن ویندوزتون F8 رو بزنید تا منوی انتخاب نوع بالا اومدن ویندوز رو انتخاب کنید بعد SAFE mode رو انتخاب کنید و بعد به سوالی که ازتون میشه پاسخ YES بدهید .بعدکه وارد محیط ویندوز شد از منوی استارت وارد run شوید و تایپ کنید my computer بعد وارد درایو ی که ویندوز رو درش نصب کردید شوید و وارد program file شوید و در اونجا دنبال پوشه ای به نام c media و یا realtek ac 97 و در حقیقت پوشه ای که مربوط به کارت صداتون هست بگردید بعد پوشه رو انتخاب و دلیتش کنید و rcycle bin رو هم خالی کنید. بعد ویندوز رو ریستارت کنید و درایور جدید رو نصب کنید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام دوباره خدمت دوست قدیمی و گرامی خودم جناب mr pc

اول اینکه خیلی خیلی متشکرم که پاسخ می دهید.

و اینکه من این راه را رفتم هیچ چیزی را برای پاک کردن نیافتم. حتی تو فایل های پنهان

لطفا یک راه حل دیگری را بگویید.

با تشکر.

لینک به دیدگاه

درود

راه حل نهایی این هست که ویندوز را مجددا نصب بفرمایید و درایور جدیدی رو که دانلود کردید نصب بفرمایید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز برای پاک کردن درایور کارت صداتون ویندوز رو ریستارت کنید .قبل از اینکه لوگوی ویندوز اکس پی رو ببینید و ویندوز بالا بیاد کلید F8 رو بزنید تا منوی انتخاب حالت بالا آمدن ویندوز براتون نمایان بشه.بعد حالت SAFE MODE رو انتخاب کنید و اینتر رو بزنید .در صفحه بعدی پاسخ رو YES بزنید و وقتی در حالت سیف مد بالا اومد وارد منوی استارت شوید و در پنجره RUN تایپ کنید control panel

و اینتر رو بزنید .وارد کنترل پنل که شدید درایور کارت صداتون رو پاک کنید ووبعد از پاک کردن و ریستارت کردن سیستم اخرین ورزن درایور کارت صداتون رو دانلود کنید و نصب کنید.

موفق باشید

دوست عزيز ميشه بگيد چرا اين كار رو تو حالت نرمال ويندوز نبايد انجام داد .؟

براي درايور هاي سخت افزارهاي ديگه هم بايد به همين طريق اقدام كرد ؟

لینک به دیدگاه

درود

خیر.در حالت نرمال نیازی به استفاده از این روش نیست و این روش فقط در حالتی که سیستم به هر دلیلی اجازه پاک کردن نرم افزار مورد نظر رو در محیط نرمال ویندوز نمیده به کار میره و برای سایر درایور ها هم در صورت لزوم به همین ترتیب عمل میشه.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام !!!

دو.ست عزيز در حالت نرمال ويندوز در حال پردازش مي باشد . و نمي توان آن را unistall remove كرد به همين خاطر وارد safe mode مي شويد و از آنجا كه برنامه در حالت پردازش نميباشد ميتوان داريور خودتون رو پاك كنيد از اين روش مي توانيد براي پاك كردن ويروس هاي خود كه راهي براي حذف ندارند استفاده كرد البته بايد مراقبت باشيد كه اشتباه نكنيد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...