رفتن به مطلب

سوالاتی در مورد ماینینگ

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود دوستان

یکی از دوستان بنده سیستمی با مشخصات

سی پی یو 4460  ، رم 12 گیگ ، کار گرافیک 290 ، پاور 650 کولر مستر ، داره و میخوادباهاش ماین کنه از من درخواست راهنمایی کرده و من هم اینجا مطرح میکنم تا دوستان راهنمایی کنن با تشکر

1- با این سیستم چه ارزهایی رو میتوانه استخراج کنه که براش صرفه داشته باشد (هر ارزی که هست مقدارش با درآمدش رو ذکر کنید)

2-سیستم چقدر باید روشن بمونه و اگر این بین برق بره همه چیز تموم میشه یا نه میتونه دوباره ادامه بده ؟

3-با این وضعیت فعلی قیمتها برای قطعات ایا با یک کارت گرافیک به سودی هم میرسه حداقل چقدر زمان میبره که به سود برسه ؟

پیشاپیش تشکر بابت راهنمایی دوستان....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام راجب ماین اطلاعات زیادی ندارم ولی اینو میدونم که حتی با ریگ هم صرفه نداره چه برسه به تک کارت ، نمونه فروش 100 تایی کارتهای ماین شده

بهتره بیخیالش بشن ارزش استهلاک سیستمو نداره حالا 4 کارت بود به کنار تک کارت اصلا

معمولا با گرافیک اتریم استخراج میکنن اگه میخوان از ماین درامدی داشته باشان بهتره یه انت ماینر s9j تهیه کنن که قیمت حدود 11الی 11.5 داره البته باید برق مناسب و مکان داشته باشن

لینک به دیدگاه

سلام این کارت پر مصرف و داغه نهایت ماهی 100 150  در بیاره که به فرسودگی کارت نمیصرفه برو تو کار دستگاه اسیک

S9j نهایت ماهی 1 1200 در بیاره و پاور سوزوندن تو ایسیک زیاده ام 20 خوبه ولی خیلی گرونه

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، hd5870 گفته است :

درود دوستان

سی پی یو 4460  ، رم 12 گیگ ، کار گرافیک 290 ، پاور 650 کولر مستر ، داره و میخوادباهاش ماین کنه از من درخواست راهنمایی کرده و من هم اینجا مطرح میکنم تا دوستان راهنمایی کنن با تشکر

1- با این سیستم چه ارزهایی رو میتوانه استخراج کنه که براش صرفه داشته باشد (هر ارزی که هست مقدارش با درآمدش رو ذکر کنید)

2-سیستم چقدر باید روشن بمونه و اگر این بین برق بره همه چیز تموم میشه یا نه میتونه دوباره ادامه بده ؟

3-با این وضعیت فعلی قیمتها برای قطعات ایا با یک کارت گرافیک به سودی هم میرسه حداقل چقدر زمان میبره که به سود برسه ؟

نهایتا 24 /7 روشن باشه در ماه بتونه با 8تا کارت  80دلار با ارز مثل اتریوم دربیاره 

که خوب پول برق و تمیز کاری رو باید در نظر بگیرید و چیزی دستشو نمیگیره

برای بیت کوین که اصلا بدون اسیک صرفه ای نداره و اصلا نمی ارزه با اسیک الان ماهی 100-120 دلار میشه دراورد که پول برق باید ازش کم کنید چون عین کولر گازی مصرفش بالاست(بستگی به اسیکش داره )

کلا بزاره کنار با این شرایط بهتره زمانی که بیت 3هزار دلار بود سال 97 ارزش سرمایه گذاری داشت الان تو حباب هست و بدرد کسی میخوره که 100 ملیون پول داره 

برق هم بره چیزی نمیپره مگه اینکه وسط تایید تراکنش باشه  و اون تراکنش اخری میپره ولی تراکنش هایی که قبلا تایید کرده تو سرور سیو شده و سودش لحاظ و به اکانت اضافه میشه و ازین بابت نگرانی نداره

2-سیستم باید 24/7 روشن باشه

3-ببینید شما 1ملیارد هم سرمایه بریزید با یه نسبتی بهتون برمیگرده و اینجوری نیست 1ماهه پولت برگرده معمولا با اسیک 8تا 10 ماه طول میکشه پول دستگاهت دربیاد و سود خالص برسی(با کم کردن هزینه های نگهداری و برق) کارت گرافیکم همینه 8تا کارت 290 ماهی 80-70 دلار با توجه به ثابت بودن سختی شبکه بتونه دراره پول برق و نگهداری هم کم کنه همون 8ماه طول میکشه پول اکبند کارتش دربیاد و تازه از ماه بعد سود براش میشه 

به نظر من سودی که بعد از این 8ماه بدست میاد مهمه تا 6-8-10 ماه اول شما فقط داری پول دستگاهتو درمیاری 

پس مهم بعد از این 8یا 10 ماه هست و قطعا هرچقدر بیشتر پول بریزی سودتم با توجه به ثبات و اینا بیشتر  هست و بعد از این مدت تازه نتیجه سرمایه گذاریتون رو میبینید 

حالا اینا شرایط ایده عال هست شما فرض کن این وسط پول برق هست احتمال سوختن دستگاه هست احتمال افزایش سختی شبکه و کاهش کارمزد شما هست احتمال کاهش ارزش واحد ارز دیجیتالیتون هست  و ... احتمال دیگه پس با درنظر گرفتن شرایط ایده عال شما بعد از 6-8تا 10 ماه میتونید سود خالص برسید و این سود هم با توجه به سرمایه گذاری شما متفاوت هست

تک کارت ماهی 10 دلار تقریبا میده بهش  که فک کنم گدایی کنه بیشتر پول دراره

ویرایش شده توسط memex
لینک به دیدگاه

برای ماین یه سیستم ضعیف با کارت قوی میبندن . سیستم این دوستمون برای گیمینگ خوبه چون یه CPU نسبتا قوی همراه با 12 گیگ رم داره که هیچ کدوم در ماینینگ تاثیر خاصی ندارن .

تا اونجایی که میدونم از کارتهای مثل 290 بیشتر در ماین زدکش ( ZCash ) استفاده می کنند . البته برای ارزهای دیگه هم ازشون استفاده می کنند .

نکته بعدی  این که بایوس مخصوص ماین هم میخواد و دیگه این که همون طور که دوستان گفتن با تک کارت ارزش کار پایین میاد ، چون پول مین و CPU و ... برای یک کارت هزینه شده در حالی که این هزینه در حالت چند کارت بین اونها سرشکن میشه .

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، memex گفته است :

نهایتا 24 /7 روشن باشه در ماه بتونه 80دلار با ارز مثل اتریوم دربیاره 

که خوب پول برق و تمیز کاری رو باید در نظر بگیرید و چیزی دستشو نمیگیره

برای بیت کوین که اصلا بدون اسیک صرفه ای نداره و اصلا نمی ارزه با اسیک الان ماهی 100-120 دلار میشه دراورد که پول برق باید ازش کم کنید چون عین کولر گازی مصرفش بالاست(بستگی به اسیکش داره )

کلا بزاره کنار با این شرایط بهتره زمانی که بیت 3هزار دلار بود سال 97 ارزش سرمایه گذاری داشت الان تو حباب هست و بدرد کسی میخوره که 100 ملیون پول داره 

برق هم بره چیزی نمیپره مگه اینکه وسط تایید تراکنش باشه  و اون تراکنش اخری میپره ولی تراکنش هایی که قبلا تایید کرده تو سرور سیو شده و سودش لحاظ و به اکانت اضافه میشه و ازین بابت نگرانی نداره

2-سیستم باید 24/7 روشن باشه

3-ببینید شما 1ملیارد هم سرمایه بریزید با یه نسبتی بهتون برمیگرده و اینجوری نیست 1ماهه پولت برگرده معمولا با اسیک 8تا 10 ماه طول میکشه پول دستگاهت دربیاد و سود خالص برسی(با کم کردن هزینه های نگهداری و برق) کارت گرافیکم همینه ماهی 80-70 دلار با توجه به ثابت بودن سختی شبکه بتونه دراره پول برق و نگهداری هم کم کنه همون 8ماه طول میکشه پول اکبند کارتش دربیاد و تازه از ماه بعد سود براش میشه 

به نظر من سودی که بعد از این 8ماه بدست میاد مهمه تا 6-8-10 ماه اول شما فقط داری پول دستگاهتو درمیاری 

پس مهم بعد از این 8یا 10 ماه هست و قطعا هرچقدر بیشتر پول بریزی سودتم با توجه به ثبات و اینا بیشتر  هست و بعد از این مدت تازه نتیجه سرمایه گذاریتون رو میبینید 

حالا اینا شرایط ایده عال هست شما فرض کن این وسط پول برق هست احتمال سوختن دستگاه هست احتمال افزایش سختی شبکه و کاهش کارمزد شما هست احتمال کاهش ارزش واحد ارز دیجیتالیتون هست  و ... احتمال دیگه پس با درنظر گرفتن شرایط ایده عال شما بعد از 6-8تا 10 ماه میتونید سود خالص برسید و این سود هم با توجه به سرمایه گذاری شما متفاوت هست

نرخ از کجا میگیری؟ الان تایتان بزور 1.5 دلار میده بقیه که جای خود دارن . با اون سیستم عمرا ماهی ده دلارم دربیاد

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، hd5870 گفته است :

درود دوستان

کلا بگو سمتش نره پول برقشم درنمیاد

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، milad.azn گفته است :

نرخ از کجا میگیری؟ الان تایتان بزور 1.5 دلار میده بقیه که جای خود دارن . با اون سیستم عمرا ماهی ده دلارم دربیاد

بله یادم رفت بگم  میخواستم بگم با 8تا کارت 290 میتونن اینقد دربیارن  هرکارتش حدودن 10 دلار در ماه میده ممنون اشاره کردید

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

دوست عزیز هر جا اسمی از ماینینگ میشه شما اقا محسن رو تگ میکنی اگه توجه کنی  اخرین ورود ایشون به فروم لیون تاریخ 3 اسفند 97 بوده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون از همگی پس باید بهش بگم بیخیال بشه 😅

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، ASTS گفته است :

ممنون علی جان
به نظر بنده حقیر هم بیخیال این سیستم برای ماین بشه. الان کسایی که ریگ گرافیکی داشتن جمع کردن دیگه چه برسه به این سیستم تک گرافیکه و اونم این گرافیک.
توضیحات عالی و کاملی قبل از بنده داده شده برای همین زیاد وارد تکرار مکررات نمی شم. 
اما اگر دوستمون به ارزهای دیجیتال علاقه دارن می تونن این سیستم رو بفروشن و ارزهای مختلفی خریداری و نگه داری کنن. این خیلی بهتر و به صرفه تر از ماین با این سیستم هست 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...