رفتن به مطلب

مشکل خراب شدن proxy و متصل نشدن به اینترنت

Recommended Posts

باعرض درود و خسته نباشید.دوست من بنا به دلایلی  یک filtershekanنصب کرده و ایجاد تغییراتی در ویندوز(ظاهرا) دیگر نیمتواند بدون متصل شدن به filtershekanبه اینترنت یا هر سرویس اینترنتی متصل شود چه برای اجرای هربازییی یا ورود به هر مرورگری مجبور است filtershekanرا وصل کند تا بتواند  کارش را انجام دهد.ویندوزش 7  64 بیتی است. راهی برای حل این مشکل سراغ دارید؟ باسپاس و نکته دیگری هم  به کنترل پنل رفت و روی تنظیمات اینترنت هم زد  قسمت کانکشن را زد و وارد LNA stteng شد و اون دو تیک proxy را هم برداشت  و تیک ب اول صفحه بالا است را هم زدیم اما  تا فیلت ر شک ن را قطع میکند باز هم اتصالش قطع میشود و جواب نمیدهد و دوباره نگاهی به همان پنجره می اندازیم و میبینیم که باز هم گزینه proxy  تیک خورده است.

ویرایش شده توسط republice of gamer
لینک به دیدگاه

سلام. ببینید این جواب میده؟

برنامۀ CMD رو با دسترسی Administrator اجرا و این دستور رو وارد کنید:

netsh int ip reset r.txt

بعد هم سیستم رو ReStart کنید.

لینک به دیدگاه

درود

این مربوط به تنظیمات فیلتر ش ک ن شماست بررسی کنید ببیند گزین هایی نداره .تنها راهش این که تیک گزینه ها Uncheck کنید.

ویرایش شده توسط TERRORIST
لینک به دیدگاه

آقا رسول اون دستور ار وارد کنم چه اتفاقی می افتد؟ کامپیوتر دوستم این مشکل پروکسی را دارد من نگران هستم اتفاق بدی بیفتد ممکن است کمی بیشتر در مورد آن دستور توضیح دهی؟

لینک به دیدگاه

از پاسخ همه شما کاربران گرامی متشکرم. راه دیگری جز این مواردی که کاربران گفتند نیز هست؟

لینک به دیدگاه

احتمالا تنظیم های اون پروکسی رو ویندوز نشسته و برای همین بدون اون وصل نمی شه. 

برنامه command line  رو اجرا کنید و دستور های زیر رو به ترتیب بزنید و بعد هر خط اینتر بزنید و در آخر سیستم رو ریست کنید.

netsh winsock reset

netsh int ip reset all

netsh winhttp reset proxy

ipconfig /flushdns

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، republice of gamer گفته است :

آقا رسول اون دستور ار وارد کنم چه اتفاقی می افتد؟ کامپیوتر دوستم این مشکل پروکسی را دارد من نگران هستم اتفاق بدی بیفتد ممکن است کمی بیشتر در مورد آن دستور توضیح دهی؟

سلام. اگر اشتباه نکنم، تنظیمات IP رو برمیگردونه به حالت پیش فرض. فکر نکنم اتفاق بدی بیافته. باز هم در اینترنت جستجو کنید در این رابطه.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، republice of gamer گفته است :

از پاسخ همه شما کاربران گرامی متشکرم. راه دیگری جز این مواردی که کاربران گفتند نیز هست؟

الان یک نرم افزار خوب وکاربردی به یادم افتاد که میتونه مشکلتون رو حل کنه:

IMG_20190806_194035_738.thumb.jpg.be4516335e7fdadfa98a9ebc1d9b2c0e.jpg

نسخه نصبی

نسخه بدون نیاز به نصب (پرتابل)

اگه این نتونه مشکلتون رو حل کنه دیگه چاره ای بجز تعویض ویندوز نیست

لینک به دیدگاه

آقا امیر منظور شما همان برنام هcmd است که صفحه سیاه رنگی دارد که آقا رسول نام برد؟

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، republice of gamer گفته است :

آقا امیر منظور شما همان برنامه cmd است که صفحه سیاه رنگی دارد که آقا رسول نام برد؟

بله همونه.

البته این نرم افزار هم که یکی از دوستان معرفی کردن، به نظر میاد همون کارو می کنه. 

ویرایش شده توسط amir44
لینک به دیدگاه

سپاس گزارم از راهنمایی همگی شما کاربران گرامی.

لینک به دیدگاه

آقا سجاد برنامه ای که شما نام بردید را نصب کردم از کجا عیب یابی اینترنت ویندوز ر اپیدا کنم ؟الان آن مشکلی که نام بردم به کدام از این تیک ها مربوط میشود؟ گزینه پروکسی؟ اچ تی تی پی؟ کدام یک را تیک بزنم؟ممنون میشوم از پاسخت

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، republice of gamer گفته است :

آقا سجاد برنامه ای که شما نام بردید را نصب کردم از کجا عیب یابی اینترنت ویندوز ر اپیدا کنم ؟الان آن مشکلی که نام بردم به کدام از این تیک ها مربوط میشود؟ گزینه پروکسی؟ اچ تی تی پی؟ کدام یک را تیک بزنم؟ممنون میشوم از پاسخت

دوست عزیز بهتره موقع ارسال پیام از کلید "نقل قول" استفاده کنید تا اون شخص، نظر شما رو ببینه و بتونه پاسخ بده وگرنه ممکنه این پست رو چک نکنه.

طبق اون عکس که گذاشتن، من فکر می کنم باید همه تیک ها باشه و فقط تیک های خط 7 و 8 و 12و 13 رو بردارید.

لینک به دیدگاه

https://hub.iranserver.com/knowledgebase.php?action=displayarticle&id=725 

طبق این لینک عمل کنید اگر ای پی ست شده پاک کنید

لینک به دیدگاه

دوست عزیز برو توی آدرس زیر

control panel, internet options, connections, lan settings, proxy server 

تیک رو ور دار، احتمالا اونجا تیک خورده

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، sajad-tnt گفته است :

الان یک نرم افزار خوب وکاربردی به یادم افتاد که میتونه مشکلتون رو حل کنه:

IMG_20190806_194035_738.thumb.jpg.be4516335e7fdadfa98a9ebc1d9b2c0e.jpg

نسخه نصبی

نسخه بدون نیاز به نصب (پرتابل)

اگه این نتونه مشکلتون رو حل کنه دیگه چاره ای بجز تعویض ویندوز نیست

آقا سجاد من از کجا بدانمی الان مشکل اون سیستم چیست؟ کدام تیک ها را باید بزنم؟ وقتی برنامه را اجرا میکنم آن پایین و بلاا برنامه به صورت کوچک یم هشدار داده که فقط موارد مورد دار را انتخاب کنید اون مشکلی که گفتم به کدام از این تیک ها مربوط است و باید فعالش کنم؟ پروکسی؟ اچ تی تی پی؟ کدام یک؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، satchboogy گفته است :

دوست عزیز برو توی آدرس زیر

control panel, internet options, connections, lan settings, proxy server 

تیک رو ور دار، احتمالا اونجا تیک خورده

بله  تیک خورده بود برمیداشتم  و اتصال شبکه شخصی انتقال داده را قطع میکرد  باز هم اینترنتش کار نیمکرد و مرورگر و بازی های اینترنتی و .. کار نمی کردند.دوباره نگاه میکردیم باز هم تیک خورده بود. اون اگر بخواهد به اینترنت متصل شود باید حتما  فیلت ر شک نش ر افعال کند تا بتواند کارش را انجام دهد.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، republice of gamer گفته است :

آقا سجاد من از کجا بدانمی الان مشکل اون سیستم چیست؟ کدام تیک ها را باید بزنم؟ وقتی برنامه را اجرا میکنم آن پایین و بلاا برنامه به صورت کوچک یم هشدار داده که فقط موارد مورد دار را انتخاب کنید اون مشکلی که گفتم به کدام از این تیک ها مربوط است و باید فعالش کنم؟ پروکسی؟ اچ تی تی پی؟ کدام یک؟

سلام.

همه تیک هارو بزنید دوست عزیزم و نگران چیزی نباشید...انشالله که مشکلتون حل بشه

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
در در 16 مرداد 1398 در 13:19، republice of gamer گفته است :

بله  تیک خورده بود برمیداشتم  و اتصال شبکه شخصی انتقال داده را قطع میکرد  باز هم اینترنتش کار نیمکرد و مرورگر و بازی های اینترنتی و .. کار نمی کردند.دوباره نگاه میکردیم باز هم تیک خورده بود. اون اگر بخواهد به اینترنت متصل شود باید حتما  فیلت ر شک نش ر افعال کند تا بتواند کارش را انجام دهد.

سلام دوست من شما باید فیلتر شکنتو حذف کنی و یک دیگه جایگزین کنی شاید مشکل از فیلتر شکنت باشه چون وقتی شما تیک رو برمیداری اون شبکه شخصی انتقال داده شما به طور خودکار تیک را جایگزین مکیند شاید مشکل از همین باشد 

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

idm  بستم افزونه داره با  ف ش که وصل میشم دانلود نمیکنه از یوتیوب راهنمایی کنید مرسی. پدرم ر اومد نفهمیدم ایراد چیه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...