رفتن به مطلب

تاپیک بحث و تبادل نظر ، باگ ها ،اسکرین شات ، راهنمایی ، مشکلات و ... Forza Horizon

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 45 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

من 18.6.1 نصب کردم

ممنون عزیز

الان تو سایت خودش دیدم این نسخه رو  ظاهرا اون سایتی که همیشه ازش دانلود میکردم چون این نسخه اختیاری هستش رو قرار نداده.?

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام حسین بازیو دوباره دانلود کردم نسخه کودکس و فقط نصب کردم خودش کرک شد کار دیگه ای انجام ندادم البته آپدیت ویندوز بازه

تو تنظیمات الترا به خاطر رم 8 ، لگ داشتم که روی های تنظیم کردم که بازم هر از گاهی لگ میده ولی خیلی کمتر از اولترا شده ، خودش تنظیمات مدیوم پیشنهاد داده احتمالاً بزارم رو مدیوم ، ولی در کل مشکلی ندارم میخواستم فیلم بگیرم که نمیدونم چرا افتر برنر قاطی کرده نه اسکرین میگیره نه فیلم ، فعلا یه اسکرین برات میزارم ، اگه امکانشو داری ویندوزتو آپدیت کن 

اکثرا بازی هامو فشرده میگیرم ولی اینجور بازیها که مشکل دارن ترجیح نسخه کامل بگیرم چون اگه ایرادی هم داشته باشن با یه فیکس حل میشه که فشرده ها رو باید از اول دانلود کنی که به صرفه نیست

3.thumb.jpg.088b000e25d35292bbc62fab073ff82f.jpg

سلام حسن جان

مشکل دیگه ای ندارم با بازی

از نظر فریم دهی هم خیلی خوبه روی های با 4x الیاز زیر 30 فریم نمیده

تنها مشکلی که خیلی داره اذیتم میکنه همون تکسچر بهم ریخته امواج هست که اصلا نمیتونم ریس های نزدیک ساحل رو برم

ورژن ویندوزم 1703 هست ولی بعید میدونم ایراد از ویندوز باشه . اخرین تلاشم درایور جدیده که باید تست کنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 13 ساعت قبل، Hosein Amiri گفته است :

سلام حسن جان

مشکل دیگه ای ندارم با بازی

از نظر فریم دهی هم خیلی خوبه روی های با 4x الیاز زیر 30 فریم نمیده

تنها مشکلی که خیلی داره اذیتم میکنه همون تکسچر بهم ریخته امواج هست که اصلا نمیتونم ریس های نزدیک ساحل رو برم

ورژن ویندوزم 1703 هست ولی بعید میدونم ایراد از ویندوز باشه . اخرین تلاشم درایور جدیده که باید تست کنم

تنظیماتو بازی بیار پایین تست کن مدیوم و لاو ، 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

تنظیماتو بازی بیار پایین تست کن مدیوم و لاو ، 

تک تک تنظیمات رو تست کردم ولی تاثیری نداشت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1397/04/17, 15:28:53، Hosein Amiri گفته است :

تک تک تنظیمات رو تست کردم ولی تاثیری نداشت

کرک فیکس دانلودها رو نصب کن البته از فولدر گیم یه کپی بگیر رو کپی تست کن

لینک به دیدگاه

دوستان مشکل حل شد..

ویندوز بنده ورژن ۱۷۰۹ بود..که با نصب ورژن ۱۷۰۳ (نسخه قدیمی تر از ۱۷۰۹)  مشکل کاملا برطرف شد..

روی ویندوز ۱۸۰۳ هم تست شد مشکلی نداشت..

لینک به دیدگاه

درود خدمت دوستان گرامی و عزیز

بنده حدود چهار ماهه که فورزا هوریزون 3 نسخه ی el amigos را دانلود کرده ام ویک ماه درگیرکرکش بودم که با اپدیت ویندوز حل شد.

قبلا که ورژن ویندوز 1709 بود بازی یکمی لگ میزد ولی در کل روون بود ولی از وقتی آپدیت 1803 شد لگ میزنه و هنگ میکنه که اکثرا در سرعتهای بالای 145مایل بر ساعت این اتفاق میوفته . بنده روی مادربردم ledهارد هست و میبینم که دیسک رفته روی 100 و برای اطمینان از توی تسک منیجر هم نگته کردم . بعضی از هنگ ها بقدری بده که هیچوقت سیستم به حالت عادی بر نمیگرده و مجبورم کلید ریست رو فشار بدم. در ضمن لگ روی صدا هم تاثیر گذاره. در حالت عادی دیسک روی ده درصده.  وضعیت هارد در hd tune اوکیه.

کارهایی که انجام دادم :

با دیسک دفگرامنت ویندوز یه بار اسکن کردم که یه درصد دفراگمنت شده بود که زدم درست شد ولی هیچ فایده ای نکرد.

پیشاپیش سپاسگزارم

ویرایش شده توسط Amir.s.b
لینک به دیدگاه

سلام بزرگوار:

احتمال 99% باید گیم رو از سورس دان شده از نو نصب کنید .فکر کنم فایلهای نصبی آسیب دیده البته اگر در یک جای خاص از گیم  هنگ میکنه یعنی یک نقطه خاص ممکنه این ورژن که دان کردید اون قسمتش ارور داره یا اینکه باید پچ خاصی با توجه به نسخه دان شده روش اعمال بشه که اولویت همین مورد آخر هست.

ویرایش شده توسط tsd137
لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، tsd137 گفته است :

سلام بزرگوار:

احتمال 99% باید گیم رو از سورس دان شده از نو نصب کنید .فکر کنم فایلهای نصبی آسیب دیده البته اگر در یک جای خاص از گیم  هنگ میکنه یعنی یک نقطه خاص ممکنه این ورژن که دان کردید اون قسمتش ارور داره یا اینکه باید پچ خاصی با توجه به نسخه دان شده روش اعمال بشه که اولویت همین مورد آخر هست.

تشکر بابت راهنماییتون عزیز

مورد آخر را نفهمیدم ! حتما بازی را reinstall خواهم کرد . البته اگر منظورتون پچ آپدیت هست که متاسفانه پچ آپدیتی ندیدم برایش بیاید اگر شما دیدید میشه لطف کنید لینک بدید عزیز؟

لینک به دیدگاه

بله دوست عزیز منظورم همون پچ آپدیت هست که اگر ارائه نشده باید reinstall کنید ظاهرا شاید هم نسخه ای که دان کردید مورد داره اگه دوباره همین ارور رو داد نسخه دیگری رو جایگزین کنید

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، AminA گفته است :

فکر کنم باید یواشتر بری??

تنها چیزی که در این بازی معنی نداره همینه?

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، AminA گفته است :

فکر کنم باید یواشتر بری1f602.png1f602.png

? تخته گاز رفته دوستمون موتور سوزونده!

لینک به دیدگاه

nدوستان شاید باورتون نشه ولی با  بستن سرویس  background interlligent transfer service لگ تا حدود زیادی برطرف شد و الان خیلی کم شده

ویرایش شده توسط Amir.s.b
لینک به دیدگاه

نسخه جدید کودکس رو بگیر که کلی از اپدیتهای بازی هم روش هست و خیلی از مشکلاتش برطرف شده

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، MOHSEN-CH گفته است :

نسخه جدید کودکس رو بگیر که کلی از اپدیتهای بازی هم روش هست و خیلی از مشکلاتش برطرف شده

اصلا دلم نمیخواد چهل و خوردهای گیگ یا بیشتر دوباره دان کنم!!!!!

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، Amir.s.b گفته است :

اصلا دلم نمیخواد چهل و خوردهای گیگ یا بیشتر دوباره دان کنم!!!!!

پس دوتا بسته الحاقی عالی رو از دست میدی

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، MOHSEN-CH گفته است :

پس دوتا بسته الحاقی عالی رو از دست میدی

دانلودشون میکنم وبه بازی اصلی اضافه شون میکنم . بگو چیا هستن؟

ویرایش شده توسط Amir.s.b
لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، Amir.s.b گفته است :

دانلودشون میکنم وبه بازی اصلی اضافه شون میکنم . بگو چیا هستن؟

همچین کاری ممکن نیست که بتونین جدا دانلود کنید

یکیش بیلزارده یکیشم بعد از اون اومده یادم نیست چیه اسمش

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، MOHSEN-CH گفته است :

همچین کاری ممکن نیست که بتونین جدا دانلود کنید

یکیش بیلزارده یکیشم بعد از اون اومده یادم نیست چیه اسمش

دارمشون

لینک به دیدگاه

امیرجان درود

این نسخه های متفرقه پر از باگ و اشکال هستن. کاریشونم نمیشه کرد.

توصیه میکنم با یکی دوتا بسته نامحدود شبانه و اندکی بیداری اخرین اپدیت کورپک رو دانلود کنی

فول dlc هستن. هاتویلز و بلیزارد و صدالبته تمام کارپک ها

باگ هاشم به حداقل رسیده. و انیکه دیگه برای بازی احتمالا اپدیتی نیاد به خاطر هورایزن 4. دانلودش کنی سود کردی به نظر من.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازیو تو چه تنظیماتی انجام میدید ؟ بزارید رو مدیوم و تست کنید

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، Amir.s.b گفته است :

درود خدمت دوستان گرامی و عزیز

بنده حدود چهار ماهه که فورزا هوریزون 3 نسخه ی el amigos را دانلود کرده ام ویک ماه درگیرکرکش بودم که با اپدیت ویندوز حل شد.

قبلا که ورژن ویندوز 1709 بود بازی یکمی لگ میزد ولی در کل روون بود ولی از وقتی آپدیت 1803 شد لگ میزنه و هنگ میکنه که اکثرا در سرعتهای بالای 145مایل بر ساعت این اتفاق میوفته . بنده روی مادربردم ledهارد هست و میبینم که دیسک رفته روی 100 و برای اطمینان از توی تسک منیجر هم نگته کردم . بعضی از هنگ ها بقدری بده که هیچوقت سیستم به حالت عادی بر نمیگرده و مجبورم کلید ریست رو فشار بدم. در ضمن لگ روی صدا هم تاثیر گذاره. در حالت عادی دیسک روی ده درصده.  وضعیت هارد در hd tune اوکیه.

کارهایی که انجام دادم :

با دیسک دفگرامنت ویندوز یه بار اسکن کردم که یه درصد دفراگمنت شده بود که زدم درست شد ولی هیچ فایده ای نکرد.

پیشاپیش سپاسگزارم

سلام 

اگه رمت 8 هست بیخیال بازی شو 

اگه 16 هست پیج فایلتو کم کن

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، memex گفته است :

سلام 

اگه رمت 8 هست بیخیال بازی شو 

اگه 16 هست پیج فایلتو کم کن

برادر من همین بازی رو با رم هشت تونستم به راحتی بازی کنم. البته رو یه سیستم دیگه که رم ۱۶ داشت اگر با نهایت گرافیک بازی می کردم (کارت گرافیک ۹۸۰ تی آی و سی پی یو i7 2600k) دوازده و خورده ای از رم رو مورد استفاده قرار می داد اما رو سیستمی که رمش هشت بود و کارت گرافیکش ۷۵۰ تی آی ، خیلی به راحتی بازی کردم. 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...