رفتن به مطلب

تاپیک بحث و تبادل نظر ، باگ ها ،اسکرین شات ، راهنمایی ، مشکلات و ... Forza Horizon

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 8 دقیقه قبل، Negrasombra گفته است :

برادر من همین بازی رو با رم هشت تونستم به راحتی بازی کنم. البته رو یه سیستم دیگه که رم ۱۶ داشت اگر با نهایت گرافیک بازی می کردم (کارت گرافیک ۹۸۰ تی آی و سی پی یو i7 2600k) دوازده و خورده ای از رم رو مورد استفاده قرار می داد اما رو سیستمی که رمش هشت بود و کارت گرافیکش ۷۵۰ تی آی ، خیلی به راحتی بازی کردم. 

رو اولترا نمیشه عزیز رو رم 8 لگ داره

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، memex گفته است :

رو اولترا نمیشه عزیز رو رم 8 لگ داره

بله درست می فرمایید. من هم عرض کردم که رو اولترا بخواییم بازی کنیم ۱۲و خورده ای رم رو پر می کرد. اما اگر با رم هشت باشه میتونیم معمولی بازیش کنیم.

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Amir.s.b گفته است :

nدوستان شاید باورتون نشه ولی با  بستن سرویس  background interlligent transfer service لگ تا حدود زیادی برطرف شد و الان خیلی کم شده

درود دوستان .

با بستن این سرویس و reinstallبازی لگ به طور کامل برطرف شد و بازی کاملا روان هست. ممنون از دوستانی که وقت گذاشتند و راهنمایی کردند

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Amir.s.b گفته است :

درود دوستان .

با بستن این سرویس و reinstallبازی لگ به طور کامل برطرف شد و بازی کاملا روان هست. ممنون از دوستانی که وقت گذاشتند و راهنمایی کردند

مشخصات سیستمتون همونی هست که نوشتین دقیقا ؟ 

میشه ببینید page file ویندوزتون به چه مقداری هست و در کدوم درایو ؟ 

لینک به دیدگاه

در در 1397/04/27, 02:38:29، Amir.s.b گفته است :

درود دوستان .

background interlligent transfer service

مهمترین کاری که این سرویس انجام می دهد استفاده بهینه از پهنای باند شبکه است. BITS به شما اجازه می دهد که بتوانید فایل های خودتان را با استفاده از پهنای باند بلا استفاده شبکه یا در اصطلاح فنی تر Idle Bandwidth را استفاده کنید و فایل های خودتان را بصورت اولویت بندی شده ، غیر همزمان و در مسیری مشخص در شبکه منتقل کنید

------------------------

چه ربطی به بازی یا لگ داره؟

لینک به دیدگاه

درود 

دوستان چند روز پیش بعد از خرید سِت Logitech G29 تصمیم گرفتم که Forza Horizon 3 رو نصب کرده و این سِت رو باهاش تست کنم.

ابتدا نسخه ی CODEX رو دانلود و نصب کردم.

در اولین اجرا بدون قطع کردن اینترنت، غیرفعال کردن آنتی ویروس و رعایت سایر نکات گفته شده برای اجرا، بازی به درستی و بدون مشکل اجرا شد.

تا اینجای کار همه چیز خوب بود تا اینکه جهت اجرای بازی با سِت لاجیتک یکبار بازی رو بستم و مجدد اجرا کردم، اینجا بود که بازی قبل از نمایش اولین لودینگ کرش کرد و پرید بیرون!  حتا فایل اجرایی بازی در منوی استارت هم ناپدید شد!!

بعد از این اتفاق سری به گوگل زدم و نکاتی رو که جهت اجرای بازی لازم بود مو به مو انجام دادم ولی افاقه نکرد و کرش همچنان پا برجا بود!!!

خلاصه بازی رو حذف و نسخه ی Corepack و حتا CODEX رو مجدد نصب کردم، مشکل دقیقاً از همینجا شروع شد! چرا که شورتکات بازی در منوی استارت ایجاد نشد و هنگام اجرای فایل کرک بازی با این ارور مواجه شدم :

Another user has already installed a packaged version of this app. An unpackaged version cannot replace this

بعد از جستجو در گوگل تونستم راه حلی برای این مشکل پیدا کنم، در واقع ایراد از اینجاس که حذف بازی به درستی صورت نگرفته و بازی جدید به درستی نصب نمیشه! (چه شیر تو شیری!!! به به ?)

و اما راه حل : 

*** توجه : حتماً قبل از اینکار بازی رو از کنترل پنل uninstall کنید ***

1 - برنامه powershell رو در حالت ادمین اجرا کرده و دستورات زیر رو به ترتیب داخلش بنویسید :

get-appxpackage -all

remove-appxpackage Microsoft.OpusPG.a8d0490d3b_1.0.119.1002_x64__8wekyb3d8bbwe

و تمام! بازی رو مجدد نصب کرده و ازش لذت ببرید. 

برای ایجاد شورتکات از بازی بر روی دسکتاپ هم cmd رو باز کرده و دستور زیر رو داخلش بنویسید :

Explorer.exe Shell:AppsFolder

ناگفته نمونه که بنا به تجربه ی شخصیه بنده بعد از نصب هر 3 نسخه ی CODEX - Corepack - Fitgirl بهترین نسخه که کمترین دردسر در نصب و اجرای بازی رو داره نسخه  ی Corepack هستش. هم اتومات کرک میشه، هم زمان نصبش چندان طولانی نیست و جنگولک بازی نداره واسه اجرا.

شاد باشید ?

لینک به دیدگاه

داداش آپدیت 1803 سرتاسر مشکل مخصوصا واس گیم من حتی بعد نصبش تا آخرین آپدیت هم به روزش کردم ولی باز هم مشکل جدید ازش درمیامد نسخه 1709 نصب کن 

لینک به دیدگاه

درود 

دوستان چند روز پیش بعد از خرید سِت Logitech G29 تصمیم گرفتم که Forza Horizon 3 رو نصب کرده و این سِت رو باهاش تست کنم.

ابتدا نسخه ی CODEX رو دانلود و نصب کردم.

در اولین اجرا بدون قطع کردن اینترنت، غیرفعال کردن آنتی ویروس و رعایت سایر نکات گفته شده برای اجرا، بازی به درستی و بدون مشکل اجرا شد.

تا اینجای کار همه چیز خوب بود تا اینکه جهت اجرای بازی با سِت لاجیتک یکبار بازی رو بستم و مجدد اجرا کردم، اینجا بود که بازی قبل از نمایش اولین لودینگ کرش کرد و پرید بیرون!  حتا فایل اجرایی بازی در منوی استارت هم ناپدید شد!!

بعد از این اتفاق سری به گوگل زدم و نکاتی رو که جهت اجرای بازی لازم بود مو به مو انجام دادم ولی افاقه نکرد و کرش همچنان پا برجا بود!!!

خلاصه بازی رو حذف و نسخه ی Corepack و حتا CODEX رو مجدد نصب کردم، مشکل دقیقاً از همینجا شروع شد! چرا که شورتکات بازی در منوی استارت ایجاد نشد و هنگام اجرای فایل کرک بازی با این ارور مواجه شدم :

Another user has already installed a packaged version of this app. An unpackaged version cannot replace this

بعد از جستجو در گوگل تونستم راه حلی برای این مشکل پیدا کنم، در واقع ایراد از اینجاس که حذف بازی به درستی صورت نگرفته و بازی جدید به درستی نصب نمیشه! (چه شیر تو شیری!!! به به 1f604.png)

و اما راه حل : 

*** توجه : حتماً قبل از اینکار بازی رو از کنترل پنل uninstall کنید ***

1 - برنامه powershell رو در حالت ادمین اجرا کرده و دستورات زیر رو به ترتیب داخلش بنویسید :

get-appxpackage -all

remove-appxpackage Microsoft.OpusPG.a8d0490d3b_1.0.119.1002_x64__8wekyb3d8bbwe

و تمام! بازی رو مجدد نصب کرده و ازش لذت ببرید. 

برای ایجاد شورتکات از بازی بر روی دسکتاپ هم cmd رو باز کرده و دستور زیر رو داخلش بنویسید :

Explorer.exe Shell:AppsFolder

ناگفته نمونه که بنا به تجربه ی شخصیه بنده بعد از نصب هر 3 نسخه ی CODEX - Corepack - Fitgirl بهترین نسخه که کمترین دردسر در نصب و اجرای بازی رو داره نسخه  ی Corepack هستش. هم اتومات کرک میشه، هم زمان نصبش چندان طولانی نیست و جنگولک بازی نداره واسه اجرا.

شاد باشید 

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام دوستان

کسی تونسته بازی forza horizon 3  روی گرافیک انبرد اینتل hd 530 اجرا کنه ؟

فقط اجراش واسم مهمه - کاری به فریم ریت و تنظیمات بازی ندارم

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، soroushpayne گفته است :

سلام دوستان

کسی تونسته بازی forza horizon 3  روی گرافیک انبرد اینتل hd 530 اجرا کنه ؟

فقط اجراش واسم مهمه - کاری به فریم ریت و تنظیمات بازی ندارم

اجرا که حتما میشه...............فکر میکنم رو رزولوشین  720p  و تنظیمات پایین گرافیکی بتونه حدود 20 فریم  با تلرانس 5 فریم بالا پایین بده.

لینک به دیدگاه

درود
کسی هست بتونه توی راه اندازی بازی GTA Vکمک کنه؟؟؟؟؟؟
مشکلتون چیه؟
لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، G@m3R گفته است :

سلام
بله اجرا میشه

شما خودتون اجرا کردید ؟؟

واسه من ارور داده ....

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، meysam99mc گفته است :

اجرا که حتما میشه...............فکر میکنم رو رزولوشین  720p  و تنظیمات پایین گرافیکی بتونه حدود 20 فریم  با تلرانس 5 فریم بالا پایین بده.

شما خودتون اجرا کردید ؟؟

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، soroushpayne گفته است :

شما خودتون اجرا کردید ؟؟

واسه من ارور داده ....

سلام یک تصویر از خطا قرار بدید

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، soroushpayne گفته است :

شما خودتون اجرا کردید ؟؟

خیر.

با سرچ تو یوتیوب و دیدن  کلیپ ها و بنچمارک های این بازیforza horizon 3  بر روی  hd 530   به این نتیجه رسیدم.....هر چند از تجربیات خودم و شناحت کلی نسبت به این گرافیگ انبورد اینتل هم بررسی هم انجام دادم...........

بازیforza horizon 3 طبق بررسی های من بازی بهینه ایی هستش.....علارغم گرافیگ خوبش رو سیستم های مختلف خوب اجرا میشه...............

-الان هم بنظرم خود شما به یوتیوب سر بزنید و  سرچ انجام بدید در مورد این بازی و گرافیگ خودتون......مطمنا به نتایج خوبی میرسید.....و میتونید تشخیص بدید که بازی رو با چه تنظیمات و رزولوشین میتونید بازی کنید.

لینک به دیدگاه

به نظر من که اصلا بازی بهینه و سبکی نیست!

بنده نتوستم با GTX 760 حتی 10 ثانیه بازی کنم،چه برسه به HD 530

البته اگه قصدت فقط رسیدن به منو هست احتمالا بتونی

لینک به دیدگاه

دوست خوبم این بازی در زمان لودینگ ابتداییش به شدت سیستم رو تحت فشار قرار می ده و حتی با پایین ترین تنظیمات( که خود بازی تنظیمات روبا توجه به سخت افزار اعمال می گنه ) هم حداقل دو الی سه گیگ حافظه گرافیکی رو طلب می کنه . گمان می کنم به احتمال زیاد بازی در زمان لودینگ بسته خواهد شد.

خطاب به دوستمون @rfadayi هم بگم در کل بازی بهینه هست و بازی به خوبی برای کارت های انویدیا بهینه شده بود . بر عکسه کارت های amd که مشکلات ریزو درشتی  از سوی کاربران گزارش شد که اکثرا مشکل از عدم بهنه بودن درایوهای منتشرشده بود که طی  آپدیت کردن مشکل مرتفع شد. شایعترین مشکلات شطرجی شدن وسپس حرکت تصاویر روی هم بود برای سری r9 390 و r9 fury بود. 

GTX 760  شما بیشتر چوب کم لطفی انویدیا برای یک درایو بهینه رو خورده تا چیز دیگر.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، G@m3R گفته است :

سلام یک تصویر از خطا قرار بدید

Untitled.png.86104cdede97a62ad1819d3a36ac93a0.png

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، meysam99mc گفته است :

خیر.

با سرچ تو یوتیوب و دیدن  کلیپ ها و بنچمارک های این بازیforza horizon 3  بر روی  hd 530   به این نتیجه رسیدم.....هر چند از تجربیات خودم و شناحت کلی نسبت به این گرافیگ انبورد اینتل هم بررسی هم انجام دادم...........

بازیforza horizon 3 طبق بررسی های من بازی بهینه ایی هستش.....علارغم گرافیگ خوبش رو سیستم های مختلف خوب اجرا میشه...............

-الان هم بنظرم خود شما به یوتیوب سر بزنید و  سرچ انجام بدید در مورد این بازی و گرافیگ خودتون......مطمنا به نتایج خوبی میرسید.....و میتونید تشخیص بدید که بازی رو با چه تنظیمات و رزولوشین میتونید بازی کنید.

تا جایی که من داخل یوتیوب سرچ کردم و پیدا کردم از فورزا موتور اسپرت ۷ بود که با HD530 اجرا کرده بودن  - فکر میکنم شما با این بازی اشتباه گرفتید

لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، soroushpayne گفته است :

Untitled.png.86104cdede97a62ad1819d3a36ac93a0.png

دوست عزیر روی گذینه ignore and continue کلیک کنید ببنید چی میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کارت شبکه غیرفعال کنید شاید درست شد ولی احتمال زیاد گرافیک ساپورت نمیکنه

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

کارت شبکه غیرفعال کنید شاید درست شد ولی احتمال زیاد گرافیک ساپورت نمیکنه

مشخصا معلومه که نوشته گرافیک ساپورت نمیکنه،چه ربطی به کارت شبکه داره؟

بنده بالاتر هم گفتم کار این گرافیک نیست این بازی رو اجرا کنه...

ویرایش شده توسط rfadayi
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، soroushpayne گفته است :

تا جایی که من داخل یوتیوب سرچ کردم و پیدا کردم از فورزا موتور اسپرت ۷ بود که با HD530 اجرا کرده بودن  - فکر میکنم شما با این بازی اشتباه گرفتید

اره دقیقا شما درست میگید که اون کلیپ  و بنچمارک مربوط به فورزا 7 میشه که برای همین شرکت سازنده  فورزا هویزان میشه.

البته من تفاوت این 2 بازی رو میدونم.....یکیشون سال 2016 و دیگری 2017 عرضه شدن......و سبک ریسینگ هاشون با هم فرق داره.

اما به هر حال جفتشون رو   استودیو پلی‌گراند ساخته و مایکروسافت بصورت انحصاری عرضه کرده.....

طبق مقایسه ایی که من ازشون تو فاز گرافیکی دیدم.....نزدیک به هم بود گرافیکشون.

ویرایش شده توسط meysam99mc
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...