رفتن به مطلب

تاپیک بحث و تبادل نظر ، باگ ها ،اسکرین شات ، راهنمایی ، مشکلات و ... Forza Horizon

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 1 دقیقه قبل، Behrouz Molaei گفته است :

بله ، واسه horizon 3 داخل فولدر نصب و برای motorsport 7 هم همینطور ولی برای موتور اسپورت باید powershell باز کنید و دستوری که توی عکس هست رو بزنید تا فعال بشه کرک.

مرسی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

به FH3 که هیچی باقی نذاشتیم اینقدر بازی کردیم😂

اگر FH4 کرک شد یه اطلاعی بدید به بنده. اگر هم نمیشه قیمت اشتراکی کسی سراغ داشت اطلاع بده لطفا.

با تشکر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، HeX گفته است :

درود

به FH3 که هیچی باقی نذاشتیم اینقدر بازی کردیم😂

اگر FH4 کرک شد یه اطلاعی بدید به بنده. اگر هم نمیشه قیمت اشتراکی کسی سراغ داشت اطلاع بده لطفا.

با تشکر

سلام خودم خیلی وقته منتظر کرک fh4 هستم اما کرکها تنبلی میکنن یا با مایکروسافت زد و بند دارن یا زورشون نمیشه 

اینم واسه اشتراکی 

https://www.cdkeyshare.ir/shop/cdkeyshared/store-win/cdkey-eshteraki-forza-horizon-4/

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Behrouz Molaei گفته است :

بله ، واسه horizon 3 داخل فولدر نصب و برای motorsport 7 هم همینطور ولی برای موتور اسپورت باید powershell باز کنید و دستوری که توی عکس هست رو بزنید تا فعال بشه کرک.

برای فورزا 7 چجوری هست

من هر کاری کردم اجرا نشد

اون راهنماش برای بنده گنگ هست

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، MOHSEN-CH گفته است :

برای فورزا 7 چجوری هست

من هر کاری کردم اجرا نشد

اون راهنماش برای بنده گنگ هست

این فیکس ها فقط برای ورژن codex هست و اینکه باید اون خط دستور که نوشته شده رو توی powershell بزنید تا کرک کار کنه

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Behrouz Molaei گفته است :

این فیکس ها فقط برای ورژن codex هست و اینکه باید اون خط دستور که نوشته شده رو توی powershell بزنید تا کرک کار کنه

بله نسخه کودکس رو دارم

اون دستورم وارد میکنم ولی ارور میده

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Behrouz Molaei گفته است :

توضیح دقیق نیست

یعنی همین اول که پاور شل باز شد اون دستورو بزینم؟

لینک به دیدگاه

دوستان قبلا برای کانکت شدن به ایکس باکس لایو آی پی و دی ان اس اینا داده بودن و راحت کانکت میشد و الان ویندوز زدم یادم رفت کپی کنم الان کسی میدونه برای مخابرات چ ای پی و دی ان سی و کلا تنظیماتی کارسازه ک اذیت نکنه لایو؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، i-Gamer گفته است :

دوستان قبلا برای کانکت شدن به ایکس باکس لایو آی پی و دی ان اس اینا داده بودن و راحت کانکت میشد و الان ویندوز زدم یادم رفت کپی کنم الان کسی میدونه برای مخابرات چ ای پی و دی ان سی و کلا تنظیماتی کارسازه ک اذیت نکنه لایو؟

سلام یکبار dns 178.22.122.100 

ست کنید و به ایکس باکس و استور ویندوز لاگین کنید و بعدش بزارید روی همون اتو اگه بازی هم اجرا نشد نتو قطع کنید از طریق کارت شبکه یا راههای دیگه

بازی هم نمیدونم چجوری به فایروال بدم که نیازی به قطع اینترنت نداشته باشه البته بدون قطع اینرتنت میتونستم بازی کنم که بایوس گرافیک عوض کردم دیدم اجرا نمیشه نتو قطع کردم درست شد 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوستان
من یه مشکلی دارم 
https://opizo.com/yuz7Q2
1_من نمیتونم بازی از استور دانلود کنم (عکس شماره 2) ارور میده 
2_ من دیتا بازی دانلود کردم و با کمک powershell در حالت  ادمین نصب کردم و گزینه نصب به پلی تغییر کرد و بعد کلیک روی اجرا بازی عکس بازی میاد و میره و اجرا نمیشه 
با نرم افزار شما همین طوری هست 
من موقع نصب بازی با ارور مواجعه شدم ( عکس شماره 1) 
میتونه از این باشه ؟
چکار کنم ؟ من کلی حجم اینترنت ازم رفته !!!!!

لینک به دیدگاه

جدیدا یه نسخه کرکی برای ویندوز 1903   منتشر شده . اگر نسخه کرکی دانلود میکنید مطمعن بشید همین نسخه هست سایت dlfox  داره . نکته دوم چه فورزا چه سایر بازی های انحصاری مایکروسافت همگی کرش دارند چه کرکی چه اورجینال باید از فایل ضد کرش  استفاده کنید . فایل مخصوص fh4 رو دارم اپلود میکنم. نکته سوم  . وارد بازی بشید به دوستاتون یا هر سشن که میخاید متصل بششید سپس این فایل رو اجرا کنید چون فایل اکسپلورر رو میبنده علنا تمام نرم افزار های پس زمینه مثل xbox از کار میفتن.

فایل همین فایل bat  پایین هستش

close.bat

لینک به دیدگاه

در در 17 فروردین 1398 در 15:22، H05E1N گفته است :
مشکلم حل شد. نیاز به یه شبکه شخصی انتقال داده درست حسابی بود

با یک dns  حل میشه  

توی ipv4 وارد کنید و اکی کنید .

178.22.122.100

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، milad.azn گفته است :

جدیدا یه نسخه کرکی برای ویندوز 1903   منتشر شده . اگر نسخه کرکی دانلود میکنید مطمعن بشید همین نسخه هست سایت dlfox  داره . نکته دوم چه فورزا چه سایر بازی های انحصاری مایکروسافت همگی کرش دارند چه کرکی چه اورجینال باید از فایل ضد کرش  استفاده کنید . فایل مخصوص fh4 رو دارم اپلود میکنم. نکته سوم  . وارد بازی بشید به دوستاتون یا هر سشن که میخاید متصل بششید سپس این فایل رو اجرا کنید چون فایل اکسپلورر رو میبنده علنا تمام نرم افزار های پس زمینه مثل xbox از کار میفتن.

فایل همین فایل bat  پایین هستش

close.bat 363 B · 1 download

سلام

من از پارسی گیم دانلود کردم 

بازیم کلا  لگو که میاد  و بعد چند ثانیه میره  دیگه هیچ اتفاقی نمیوفته نه ارور  و....

چکار کنم؟

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، pooya2211 گفته است :

سلام

من از پارسی گیم دانلود کردم 

بازیم کلا  لگو که میاد  و بعد چند ثانیه میره  دیگه هیچ اتفاقی نمیوفته نه ارور  و....

چکار کنم؟

کرکی یا اشتراکی؟

یه برنامه از استور دانلود کن نصب که شد تست کن . اگه نشد استور رو ریست کن. البته اپدیت ویندوزت هم باید روشن باشه

اگه هیچ جوره نشد دیتا بازی رو ریست کن فقط . پاک نکن. بعد تست کن. ریستارت سیستم هم که اقلا یک بار لازمه

ویرایش شده توسط milad.azn
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

forza-horizon-4-pc-xbox-one-wallpaper-1.thumb.jpg.951b62192faf485a3c58701ceb52da9a.jpg

سلام

با توجه به اینکه بازی مورد نظر به تازگی کرک شده ، دوستان هر مطلبی راجب فورزا 4 هست همینجا قرار بدید

نسخه lootbox توسط کاربران لیون تست شده و مشکلی ندارد 

2.jpg.37fb3aa2fb182f9242233bf47721ce30.jpg

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

البته اکانت های اشتراکیش هم قیمت زیادی نداشتند و تهیه بازی آسون بود. با این حال خبر خوبی بود. خودم در اولین فرصت این عنوان رو تجربه میکنم

لینک به دیدگاه

سلام

نسخه جدید elamigos با حجم ۶۸ گیگابایت امده که گویا مراحل ( شرایط و دردسر ) کمتری نسبت به lootbax برای نصب داره.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، dmcmrk گفته است :

سلام

نسخه جدید elamigos با حجم ۶۸ گیگابایت امده که گویا مراحل ( شرایط و دردسر ) کمتری نسبت به lootbax برای نصب داره.

اگه لینک دانلود پیدا کردید بفرستید

ممنون

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، (Naughty boy) گفته است :

اگه لینک دانلود پیدا کردید بفرستید

ممنون

سلام

تاریخش مربوط به ۱۰ اگست یعنی امروز هست که نهایتا تا ۲۴ ساعت دیگه بر روی سرور های داخلی قرار می دهند و قابل دانلود هست .

https://www.skidrowreloaded.com/forza-horizon-4-ultimate-edition-multi16-elamigos/

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

آقا ایول عجب خبر خوبی، فکر میکنم برای همین نسخه elamigos صبر کنیم بهتر باشه.

لینک به دیدگاه

درود ، من نسخه لوتباکس نصب و تست کردم و هیچ مشکلی نداره ، دردسر خاصی هم نداره.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

کسی روی ورژن قدیمیتر ویندوز هم نصب کرده ؟ مثلا 1803

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، (Naughty boy) گفته است :

دوستان کسی رو 1809 هم نصب موفقیت امیز داشته اعلام کنه

در ۱ ساعت قبل، Hosein Amiri گفته است :

سلام دوستان

کسی روی ورژن قدیمیتر ویندوز هم نصب کرده ؟ مثلا 1803

روی ورژن پایین تر از ۱۹۰۳ کار نمیکنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...