رفتن به مطلب

تاپیک بحث و تبادل نظر ، باگ ها ،اسکرین شات ، راهنمایی ، مشکلات و ... Forza Horizon

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 6 ساعت قبل، Alireza2 گفته است :

مرسی

امشب دانلوش میکنم

اگه ویدیو هم از چگونگی کامل اجرا forz motorsport 6 دارین بزارین

خواهش میکنم

Forza 6 فقط برای کنسول هاست forza apex هست که مجانیه چندتا ماشین داره با چندتا پیست گرافیکشم خوبه دوستان راضی بودن 

در 3 ساعت قبل، Milad_Bm گفته است :

یعنی چی؟ یعنی نمیشه بازی کرد فقط فیلم نشون میده؟

نه این دمو اون دمو نیست میشه بازی کرد xD

محدودیت مکانی داره اگه اشتباه نکنم یعنی بعضی از جاهای نقشه ازاده 

ماشین هم اول برای چندتا مسابقه خودش میده 

بعدش صبر کنید دانلود کنم :D

دوستان فراموش نکنید ویندوز 10 نیاز داره

ویرایش شده توسط chaning
لینک به دیدگاه

Forza Horizon 3 PC demo and System Requirements

Minimum

CPU: i5 3570 @ 3.4GHz
    GPU: NVIDIA GT 750Ti or AMD R7 250X
    VRAM: 2 GB
    RAM: 8 GB
    Storage: 21 GB available space
    Expected Performance: 720p/30fps

Recommended

CPU: i7 3820 @ 3.6GHz
    GPU: NVIDIA GTX 970, GTX 1060 or AMD R9 290X, RX 480
    VRAM: 4 GB
    RAM: 12 GB
    Expected Performance: 1080p/30fps

Ideal

CPU: i7 6700 @ 4.0GHz
    GPU: NVIDIA GTX 980Ti, GTX 1080 or AMD Fury X
    VRAM: 6 GB
    RAM: 16 GB
    Expected Performance: 4K/30fps

منبع :

http://www.guru3d.com/news-story/forza-horizon-3-pc-demo-and-system-requirements.html

.

ویرایش شده توسط big VULTURE
دکر منبع
لینک به دیدگاه

دوستان من تحقیق کردم 

بازی محدودیت زمانی داره 

محدودیت امکاناتی نداره

یعنی شاید شما 7 روز بیشتر نتونی بازی کنی  

البته هنوز چند روزش معلوم نیست 

ویرایش شده توسط Matin96D
لینک به دیدگاه

منم تحقیق کردم هنوز دانلود شروع نکردم

مثلینکه هر دفع وارده بازی میشید باید ده دقیقه اینترو رو دوباره برید

یکی هم گفته بود کلا سیو نمیشه هیچی :o

دوستان با این وضعیت به نظرتون apex دانلود کنم بهتر نیست ؟

ویرایش شده توسط chaning
لینک به دیدگاه

دووسستاان بعد از بزن بزن با ویندوز 10 مزخرف 

موفق شدم 

زیاد بازی نکردم 

ولی بازی میکنم محدودیت هاشو میگم

محدودیت مپ اولیشه 

نامرد انتقدر گرافیکش گشنگه ادم حوس میکنه سیستم و اپگرید کنه فقط برای این بازی 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

محدودیت بعدی هم 4 ماشین فقط میتونین امتحان کنین تو همون قسمت مپ دور دور کنین  و لامبوره گینی و باگی

3 تا مسابقه  free roam انلاین  همین 3تا مسابقه رو میتونین انلاین بزنین 

همین  نه میتونین ماشین بخرین نه چیزی گاراژی هم نداره 

کلا باید مثله من کف باشید با همین محدودیتش با هاش حال کنین 

یا حال داشته باشین با پس بزنین 

لینک به دیدگاه

یه ویدئو کوتاه از گیمپلی بازی با حداکثر جزئیات گرافیکی.

جالبه بازی با اینکه گرافیک خیلی بالایی نداره ولی تقریبا سنگین ترین بازیی هست که دیدم ! به راحتی به یه 1060 و 12 گیگ رم و ssd و یه i5 نسل جدید نیاز داره  و باز هم استاتتر و افت فریم کاملا طبیعی هست تو بازی :|

خود بازی نسبت به نسخه اصلی، مثل apex، کاملا ناقص شده هست و صرفا  دمویی هست برای تست بازی که ببینید سیستمتون اجراش میکنه یا نه ! بخش اعظمی از مپ و ماشین ها قفل هستن و قابلیت سیو هم وجود نداره.

پس اگه به این بازی علاقه مندید برید سراغ نسخه های باپس که سایت های ایرانی هم گذاشتن (حدود 50 گیگ) 

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام دوستان

سوالم در مورد قسمت آنلاینه بازی فوزاست.من مبتدی ام اطلاع ندارم.

اگه من این بازیا خریداری کنم برای قسمت آنلاینش هم اکانت ایکس باکس لایو میخواد یا واسه pc فرق داره؟چن تا سایت خارجی زده بود آنلاینش رایگانه واسه ویندوز ۱۰!

دوستانی که تست کردن راهنمایی کنن

ممنون

لینک به دیدگاه

اگر شما اين بازي رو خريداري كنيد خب انلاينشم بازه ديگه پول ديگه ايي لازم نيست بديد.

خريداري هم نكنيد نه افلاين نه انلاين قابل دسترسي نيست. فرقي هم نداره چه xbox چه windows.

لینک به دیدگاه

منظورم اینه مث ps4 که واسه قسمت آنلاینش اکانت پلاس میخواد اینم شبیه همونه ؟

Sent from my D6503 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

در مورد اکانت :

فقط کافیه شما یه اکانت hotmail یا outlook داشته باشید با این اکانت لوگین میشید و تمام 

بازی هم به روش بایپس کرک شده و میتونی فقط افلاین بازی کنی

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

سلام
بازی به روش بایپس کرک شده و میتونی افلاین بازی کنی

میخوام آنلاینشو امتحان کنم.تازه اونطوری نصبش دنگ و فنگ داره ویندوز ۱۰ ورژن خاصی باید نصب شه.

لینک به دیدگاه

به هيچ وجه به صورت باي پس درست حسابي و بدون مشكل تازههههه اونم اگه بتوني نصب كني نميتوني بازي كني،براي انلاينم از همون استور بخرش تمام، افلاين انلاين همه جوره ميتوني بازي كني.

ويندوزم Aniversary Edition من نصب كردم ،البته براي بازي اورجينال مهم نيست.

ویرایش شده توسط Ali Alborz
لینک به دیدگاه

به هيچ وجه به صورت باي پس درست حسابي و بدون مشكل تازههههه اونم اگه بتوني نصب كني نميتوني بازي كني،براي انلاينم از همون استور بخرش تمام، افلاين انلاين همه جوره ميتوني بازي كني.
ويندوزم Aniversary Edition من نصب كردم ،البته براي بازي اورجينال مهم نيست.

ینی با بایپس رو همه ورژنا آفلاین میاد؟میخوام اکانت شیرینگشو بخرم

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، 3adegh. گفته است :

ینی با بایپس رو همه ورژنا آفلاین میاد؟میخوام اکانت شیرینگشو بخرم

نوشتم كه براي بازي اورجينال مهم نيست. يعني باي پس بايد همون ورژن خاص باشه.

اكانت اشتراكي كه دارن ميفروشن اگه منظورتون هست كه من تجربش رو ندارم من به صورت اورجينال خريداري كردم، ولي اگه كار هم بكنه كه ربطي به باي پس نداره...

ویرایش شده توسط Ali Alborz
لینک به دیدگاه

نوشتم كه براي بازي اورجينال مهم نيست. يعني باي پس بايد همون ورژن خاص باشه.
اكانت اشتراكي كه دارن ميفروشن اگه منظورتون هست كه من تجربش رو ندارم من به صورت اورجينال خريداري كردم، ولي اگه كار هم بكنه كه ربطي به باي پس نداره...

مرسی عزیز از راهنماییت

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

با سلام.

جهت اجرای بازی های مشترک Xbox One و Windows 10 که اصطلاحا به آنها بازیهای Xbox Play Anywhere میگویند به نکات زیر توجه فرمایید:

1- ابتدا نیازمند آن هستید تا بر روی کامپیوتر شخصی خود Windows 10 را نصب داشته باشید.

2- نیازمند آن هستید تا آپدیت مربوط به ویندوز با عنوان Windows 10 Anniversary Edition update را نصب کنید.

3- یک حساب کاربری در سایت مایکروسافت بسازید تا بتوانید بازی را در حساب کاربری خود فعالسازی کنید. برای ساخت حساب کاربری به آدرس زیر بروید:

https://signup.live.com/

4- حالا نیازمند کد دیجیتالی مربوط به بازی هستید تا آن را در حساب مایکروسافتی که ساخته اید وارد کنید. بعد از تهیه کد دیجیتالی مربوط به فعالسازی بازی به لینک زیر بروید و کد را وارد کنید:

http://account.microsoft.com/billing/redeem?ref=xboxsupport

پس از وارد کردن کد و فعالسازی، بازی به اکانت مایکروسافت شما افزوده میشود.

5- اکنون در ویندوز 10 اکانت مایکروسافتی که بازی را در آن فعالسازی کرده اید را لاگین کنید (بالا بیاورید).

6- پس از لاگین شدن، لیست بازیهای فعالسازی شده در حساب مایکروسافت شما در قسمت My Library در ویندوز 10 قابل مشاهده و دانلود کردن میباشد.

* درضمن توصیه میشود که نرم افزار Xbox App  را بر روی  ویندوز خودحتما  نصب داشته باشید.

لینک های مفید جهت کسب اطلاعات بیشتر:

http://www.xbox.com/en-us/games/xbox-play-anywhere

https://support.xbox.com/en-US/games/game-titles/quantum-break-windows-10-redeem-code

جهت سفارش کد مربوط به فعالسازی بازی نیز میتوانید به لینک زیر مراجعه فرمایید:

http://store.iransteam.ir/product-category/games/xbox1win10-games/

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Mohammad Mohammadpour گفته است :

با سلام.

جهت اجرای بازی های مشترک Xbox One و Windows 10 که اصطلاحا به آنها بازیهای Xbox Play Anywhere میگویند به نکات زیر توجه فرمایید:

1- ابتدا نیازمند آن هستید تا بر روی کامپیوتر شخصی خود Windows 10 را نصب داشته باشید.

2- نیازمند آن هستید تا آپدیت مربوط به ویندوز با عنوان Windows 10 Anniversary Edition update را نصب کنید.

3- یک حساب کاربری در سایت مایکروسافت بسازید تا بتوانید بازی را در حساب کاربری خود فعالسازی کنید. برای ساخت حساب کاربری به آدرس زیر بروید:

https://signup.live.com/

4- حالا نیازمند کد دیجیتالی مربوط به بازی هستید تا آن را در حساب مایکروسافتی که ساخته اید وارد کنید. بعد از تهیه کد دیجیتالی مربوط به فعالسازی بازی به لینک زیر بروید و کد را وارد کنید:

http://account.microsoft.com/billing/redeem?ref=xboxsupport

پس از وارد کردن کد و فعالسازی، بازی به اکانت مایکروسافت شما افزوده میشود.

5- اکنون در ویندوز 10 اکانت مایکروسافتی که بازی را در آن فعالسازی کرده اید را لاگین کنید (بالا بیاورید).

6- پس از لاگین شدن، لیست بازیهای فعالسازی شده در حساب مایکروسافت شما در قسمت My Library در ویندوز 10 قابل مشاهده و دانلود کردن میباشد.

* درضمن توصیه میشود که نرم افزار Xbox App  را بر روی  ویندوز خودحتما  نصب داشته باشید.

لینک های مفید جهت کسب اطلاعات بیشتر:

http://www.xbox.com/en-us/games/xbox-play-anywhere

https://support.xbox.com/en-US/games/game-titles/quantum-break-windows-10-redeem-code

جهت سفارش کد مربوط به فعالسازی بازی نیز میتوانید به لینک زیر مراجعه فرمایید:

http://store.iransteam.ir/product-category/games/xbox1win10-games/

موفق باشید.

سلام.مرسی از توضیحات کاملتون.این چند مدت دنبال این قضیه بدم ته توشو بدست آوردم.xbox app هم خود ویندوز داره نیاز به نصب نیست.قیمت فورزا هم انقد بالاست آدم جرات نمیکنه سمتش بره یا باید کرک شده بازی کنه یا کی اشتراکی .یه سری از سایتا هم دارن با قابلیت آنلاینشم میارن.در هر صورت تشکر میکنم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، 3adegh. گفته است :

سلام.مرسی از توضیحات کاملتون.این چند مدت دنبال این قضیه بدم ته توشو بدست آوردم.xbox app هم خود ویندوز داره نیاز به نصب نیست.قیمت فورزا هم انقد بالاست آدم جرات نمیکنه سمتش بره یا باید کرک شده بازی کنه یا کی اشتراکی .یه سری از سایتا هم دارن با قابلیت آنلاینشم میارن.در هر صورت تشکر میکنم

قيمتش بالا هست ولي جزو اون بازي هاست كه وقتي بخريش بازي كني واقعا از پولي كه بابتش دادي راضي ميشي، من به شخصه كه از وقتي خريدم هر بار بازي ميكنم مثل روز اول حال ميكنم باهاش، فقط يه موردي هم كه هست اينه كه قبل خريد حواستون باشه بايد حداقل حافظه گرافيكتون ٤ گيگ باشه، براي من الان با gtx 970 با تنظيمات high تمام ٤ گيگ رم رو كه پر ميكنه هيچ ٢٠٠-٣٠٠ مگ هم شير ميكنه.. با گرافيك زير ٤ اصلا بهش فكر نكنيد مگر اينكه به ٣٠ فريم رضايت بديد كه تو بازي ريسينگ سردرد مياره...

لینک به دیدگاه

از سایتای واسطه به هیچ وجه خرید نکن. خودت گیفت کارت 40 دلاری بخر بعد برو از خود استور خرید بزن الان تخفیف خورده. چخبره 260 تومن. هیچ موقع استقلالتو از دست نده دوست من که بد جوری سودجو زیاد شده. دقیق قیمتشو نمیدونم ولی اگه زیر 45 دلار باشه میتونی 45 دلار گیفت بخریو لذت ببری. درمورد انلاین بودنش که رایگانه ولی با پی سی بازی نکردم ولی تو ایکس باکس تحریم نیس و راحت میشه بازی کرد البته بازیو ندارم.

هستن کسایی که گیفت کارتو به قیمت خوب برات خرید میزنن و کاملا به صرفست.

اخرین بار دو فته پیش پرسیدم دلاری 3900 خرید میزد الان فک کنم ارزونتر شده. بخای پ.خ کن ادرس طرفو بدم ازش گیفت کارت تهیه کن.

با همین دلاری 3900 اگه بازی 43 دلار باشه پات میفته 167 تومن. حالا انتخاب با خودته و الان تخفیف خورده موقعیت مناسبیه.

دوست من میتونی با یکی شریطکی بخری دوتاتونم همزمان بازی کنین اونجوری ارزونتر هم میفته البته بهتره دوستتون ایکس باکس داشته باشه. منم دنبال یکیم باهاش بازیای ایکس باکسو اشتراکی بخرم. موفق باشی.

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

قيمتش بالا هست ولي جزو اون بازي هاست كه وقتي بخريش بازي كني واقعا از پولي كه بابتش دادي راضي ميشي، من به شخصه كه از وقتي خريدم هر بار بازي ميكنم مثل روز اول حال ميكنم باهاش، فقط يه موردي هم كه هست اينه كه قبل خريد حواستون باشه بايد حداقل حافظه گرافيكتون ٤ گيگ باشه، براي من الان با gtx 970 با تنظيمات high تمام ٤ گيگ رم رو كه پر ميكنه هيچ ٢٠٠-٣٠٠ مگ هم شير ميكنه.. با گرافيك زير ٤ اصلا بهش فكر نكنيد مگر اينكه به ٣٠ فريم رضايت بديد كه تو بازي ريسينگ سردرد مياره...

من از استور فورزا موتور اسپرت ۶ بازی کردم.باحال بود ولی کلا مسابقات آزاد نداشت همه پیست بود با این حال باحال بود.اینو نمیدونم آزاد داره؟
گرافیک مشکلی نیس.390x دارم ۸ گیگ حافظه.سی پیو و رم اوکیه.

لینک به دیدگاه

از سایتای واسطه به هیچ وجه خرید نکن. خودت گیفت کارت 40 دلاری بخر بعد برو از خود استور خرید بزن الان تخفیف خورده. چخبره 260 تومن. هیچ موقع استقلالتو از دست نده دوست من که بد جوری سودجو زیاد شده. دقیق قیمتشو نمیدونم ولی اگه زیر 45 دلار باشه میتونی 45 دلار گیفت بخریو لذت ببری. درمورد انلاین بودنش که رایگانه ولی با پی سی بازی نکردم ولی تو ایکس باکس تحریم نیس و راحت میشه بازی کرد البته بازیو ندارم.
هستن کسایی که گیفت کارتو به قیمت خوب برات خرید میزنن و کاملا به صرفست.
اخرین بار دو فته پیش پرسیدم دلاری 3900 خرید میزد الان فک کنم ارزونتر شده. بخای پ.خ کن ادرس طرفو بدم ازش گیفت کارت تهیه کن.
با همین دلاری 3900 اگه بازی 43 دلار باشه پات میفته 167 تومن. حالا انتخاب با خودته و الان تخفیف خورده موقعیت مناسبیه.
دوست من میتونی با یکی شریطکی بخری دوتاتونم همزمان بازی کنین اونجوری ارزونتر هم میفته البته بهتره دوستتون ایکس باکس داشته باشه. منم دنبال یکیم باهاش بازیای ایکس باکسو اشتراکی بخرم. موفق باشی.

تخفیف یه مدت قبل گذاشته بودن اشتباه کردم نگرفتم.الان فک کنم برداشتن.نسخه آلتیمیت ارزش داره.دو تایی چ جوری میشه؟وقتی یکی میخره چ جوری تقسیمش میکنن.سایت گیم شیرینگ هم تک اکانتو 108 میده.سایتشم واسه ps4 داداشم بازی گرفتم تضمینیه

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، 3adegh. گفته است :

تخفیف یه مدت قبل گذاشته بودن اشتباه کردم نگرفتم.الان فک کنم برداشتن.نسخه آلتیمیت ارزش داره.دو تایی چ جوری میشه؟وقتی یکی میخره چ جوری تقسیمش میکنن.سایت گیم شیرینگ هم تک اکانتو 108 میده.سایتشم واسه ps4 داداشم بازی گرفتم تضمینیه

فورزا هورایزن فک کنم جهان باز باشه نمیدونم بازی نکردم. گیم شیرینگ هم به نظرم گرون میده. فک کنم الا هم بازی تخفیف داشته باشه تو استور نگاه کردی جدیدا؟ برو سایت ایکس باکس نگاه کن. این پلی انیور جوریه که انگار دوتا بازی خریدی یعنی هم میتونی رو ایکمس باکس ایمیلو وارد کنی هم پی سی و با هردوتاش بازی کنی. هم میتونی ادامه ی بازی قبلیو بری هم میتونی بازی جدید باز کنی تو هرکدوم. انگار دوتا نسخه خریدی.

لینک به دیدگاه

فورزا هورایزن فک کنم جهان باز باشه نمیدونم بازی نکردم. گیم شیرینگ هم به نظرم گرون میده. فک کنم الا هم بازی تخفیف داشته باشه تو استور نگاه کردی جدیدا؟ برو سایت ایکس باکس نگاه کن. این پلی انیور جوریه که انگار دوتا بازی خریدی یعنی هم میتونی رو ایکمس باکس ایمیلو وارد کنی هم پی سی و با هردوتاش بازی کنی. هم میتونی ادامه ی بازی قبلیو بری هم میتونی بازی جدید باز کنی تو هرکدوم. انگار دوتا نسخه خریدی.

الان نگا کردم ۲۰ دلار تخفیفو برداشتن نسخه معمولی ۶۰ دلاره خیلی گرون در میاد لامصب.شما با ایکس باکس میخوای بازی کنی؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، 3adegh. گفته است :

الان نگا کردم ۲۰ دلار تخفیفو برداشتن نسخه معمولی ۶۰ دلاره خیلی گرون در میاد لامصب.شما با ایکس باکس میخوای بازی کنی؟

اگه برداشتن که حیف شده. پس باید صبر کرد تو تخفیف دیگه خرید. اره داداش بنده با ایکس باکس بازی میکنم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...