رفتن به مطلب

تاپیک بحث و تبادل نظر ، باگ ها ،اسکرین شات ، راهنمایی ، مشکلات و ... Forza Horizon

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با اینکه اعتماد سازی کردم بازم انتی ویروس مزخرف ویندوز همش میپاکه و از صبح بار سومه ک دارم نصب میکنم

ویرایش شده توسط ali.king
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 ساعت قبل، ali.king گفته است :

با اینکه اعتماد سازی کردم بازم انتی ویروس مزخرف ویندوز همش میپاکه و از صبح بار سومه ک دارم نصب میکنم

یک اشکالی داره کارتون- من   140 تا بازی نصب دارم یک دونه حتی یک فایل Text هم پاک نمیکنه- همین هورایزن  شش ماهه نصبه-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1396/09/05, 00:31:17، I Am United گفته است :

فوری فوتی9_9

آقا همون جا  یک نوشته است بلیزارد مانیتن میری  پیشش میزنی با هلیکوپتر میری به اونجا-  پیاده ات  میکنه  بازی میکنی. شما چقدر خود هورایزن رو بازی کرده ای ؟  اونم یک محیط نسبتا کوچیکه  اندازه یک چهارم بازی اصلی  چند تا مسابقه داره همین. خود جهان  اصلی بازی خیلی بزرگتر و جذاب تر  و... 

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

آقا همون جا  یک نوشته است بلیزارد مانیتن میری  پیشش میزنی با هلیکوپتر میری به اونجا-  پیاده ات  میکنه  بازی میکنی. شما چقدر خود هورایزن رو بازی کرده ای ؟  اونم یک محیط نسبتا کوچیکه  اندازه یک چهارم بازی اصلی  چند تا مسابقه داره همین. خود جهان  اصلی بازی خیلی بزرگتر و جذاب تر  و... 

باید یه کم بیشتر مراحلشو میرفت تا بری تو 

الان رفتم.دی

ممنون

لینک به دیدگاه

بدبخت شدم رفت بعد از نصب طولانی مدت با کلی شوق اومدم بازی بدون مشکل اجرا شدن ولی تو لودینگ گیر کرد و سیستم فریز شد منم ریست کردم

بعد از ریست به کل یادم رفت دیفندر ویندوز رو دوباره غیرفعال کنم و بازی رو اجرا کردم که گفت فایل موجود نیست رفتم دوباره از داخل فولدر بازی auto_fh3.V7 رو اجرا و مراحل ریجیستر کردن رو دوباره انجام دادم حالا بازی رو میزنم ارور تو کادر آبی میاد و اجرا نمیشه

باید بازیرو دوباره نصب کنم یا ویندوز رو به کل؟!!!
اگر باید ویندوز دوباره نصب شه حتما باید ویندوز clean نصب شه یا رو همین ویندوز دوباره نصب کنم هم میشه آخه کلی فایل های مهم هست که نمیتونم درایو c رو پاک یا ویندوز رو پاک کنم

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

بدبخت شدم رفت بعد از نصب طولانی مدت با کلی شوق اومدم بازی بدون مشکل اجرا شدن ولی تو لودینگ گیر کرد و سیستم فریز شد منم ریست کردم

بعد از ریست به کل یادم رفت دیفندر ویندوز رو دوباره غیرفعال کنم و بازی رو اجرا کردم که گفت فایل موجود نیست رفتم دوباره از داخل فولدر بازی auto_fh3.V7 رو اجرا و مراحل ریجیستر کردن رو دوباره انجام دادم حالا بازی رو میزنم ارور تو کادر آبی میاد و اجرا نمیشه

باید بازیرو دوباره نصب کنم یا ویندوز رو به کل؟!!!
اگر باید ویندوز دوباره نصب شه حتما باید ویندوز clean نصب شه یا رو همین ویندوز دوباره نصب کنم هم میشه آخه کلی فایل های مهم هست که نمیتونم درایو c رو پاک یا ویندوز رو پاک کنم

خب خدارو شکر به سرعت راه حلش رو پیدا کردم پس دیگه در صورتی که چنین دست گلی به آب دادین نیازی نیست ویندوز رو دوباره نصب کنین

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

خب خدارو شکر به سرعت راه حلش رو پیدا کردم پس دیگه در صورتی که چنین دست گلی به آب دادین نیازی نیست ویندوز رو دوباره نصب کنین

راه حلش رو به ما هم بگو خب

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Negrasombra گفته است :

راه حلش رو به ما هم بگو خب

لینک توضیحات رو برای آقا رضا فرستادم تا ایشون لطف کنن تو پست اول قرار بدن

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، mitternacht گفته است :

لینک توضیحات رو برای آقا رضا فرستادم تا ایشون لطف کنن تو پست اول قرار بدن

من خودم دقیقا سر همین قضیه ویندوز عوض کردم. من فکر می کردم ویندوز دیفندر میزنه نابود میکنه همه فایلها رو. پس نگو راه حل هم داتشه. ممنون برادر.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان برید بخش های زیر تصویر های زیر قشنگک بازی رو یا کل پوشه بازیهاتون رو بدید به آنتی ویروس . امکان نداره پاک کنه من 150 تاب ازی نصب دارم چرا مال من پاک نمیشه ؟؟ 8 ماهه؟قبلش هم از زمان ویندزو هفت من کارم همین بود الان شش سال بیشتر من دارم از آنتی ویروس  خود ویندزو استفاده میکنم  و هیچ مشکلی ندیدم در پاک شدن فایلهای اکسکلود شده:

برید این بخش زیر:

Capture.thumb.JPG.a128a884e6bd17c92e0a4a5e113fe3cf.JPG

بعد اونجا

Capture2.thumb.JPG.f6fce6e22b76d047ea242184bea97a68.JPG

این هم نمونه کار من این هم فورزا شش ماه بیشتره نصبه-بببنید اینها همه پوشه های بازی هستن روی هارد من همه اینهارو اکسکلود کردم از بقیه- اصلا آنتی ویروس اسکنشون هم نمیکنه-

Capture3.thumb.JPG.44676caa85f14519d13d02c0ffb845db.JPG

اون راهنمایی دوستمون رو هم میزارم- البته  ستاپ نسخه من اینجور نبود . نمیدونم این کدوم نسخه است .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میخواید فوراز رو بازی کنید بعد از اینکه دوباره نصبش کردید  و اررور زیر رو می بینید یا کلا این ارورر رو میبنید:

59fa0adbdc0a1_2017-11-01(3).png.21b3b8c404c66699645d95c9af55e271.thumb.png.4b28d168c616f0476d308176c98443d4.png

آنتی ویروس رو ببندید.

باز developer mode رو فعال کنید - راهنمایی در متن اصلی است-

فایل موجود در ستاپ رو با نام AutoFH3v9  کپی کنید در  پوشه بازیتون

این AutoFH3v9  رو باز کنید

*گزینه Fix Forza Horizon 3  رو انتخاب کنید

Capture.PNG.4f82efa5515c7d9e3247575210b7adae.PNG.c8886d41e36aeebd1a9b2b13674a8879.PNG

دو تا گزینه میده  تصویر زیر:

اولی رو انتخاب کنید اگر جواب  نداد بعد دومی

Capture1.PNG.3f20edcee1411dd77f8e082e92ce9fd4.PNG

حالا یکبار دیگه همین تولز رو باز کنید و اینبار در مرحله * گزینه Fix Blizzard Mountain  رو انتخاب کنید.

باز هم ادامه مثل بالا

حالا این ارور:

f4d99e5b28e747c14e2f3ae6425c2b32.png

1 -برید Settings ویندوز 10

2- برید بخش Apps

3-برید بخش Apps & Features

4- با ید دو تا فوراز ببنید اینجا - تصویر زیر:»

Capture.JPG.43b112b7b09ac533091bd0913273e887.JPG

حالا نکته: کورپک گفته اون فورزای رو که یک ایکون بلنک  کنارشه پاک کنید . بلنک میشه خالی - چیزی نشوته نیست - ما خودم که مشکلی نداشت من هم این رو تست  نکرده ام هیچ وقت، ولی فکر میکنم  اون اولی است که فضای خالی داره  جلوش- حجم نداره-  البته دور یکی از ایکونها سیاهه  همونه بازهمون باید باشه-

اون رو پاک کنید یا Uninstall   کنید.

باز auto_fh3  رو  اجرا کنید و همه چی باید کار بده-

لینک به دیدگاه

بازیش ب شدت رم مصرف میکنه.

8 گیگ براش کافی نیس.برا من تو لودینگ فریز میکنه یا کرش میکنه.,وقتی تو برنامه msi afterburner نگا میکنم میبینم تو لودینگ کم کم رم 8 گیگش پر میشه و بازی کرش میکنه.آخه تو اوضاع خراب الان رم از کجا کنم:46_confounded:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 37 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

بازیش ب شدت رم مصرف میکنه.

8 گیگ براش کافی نیس.برا من تو لودینگ فریز میکنه یا کرش میکنه.,وقتی تو برنامه msi afterburner نگا میکنم میبینم تو لودینگ کم کم رم 8 گیگش پر میشه و بازی کرش میکنه.آخه تو اوضاع خراب الان رم از کجا کنم:46_confounded:

من با هشت گیگ  یک هفته بازی کردم در 4k! باز برگشتم شونزده- مشکلتون از جایی دیگه است ربطی به رم نداره-  پیچ فایل ایت بازه؟

در محیط ویندوز اکسپلوورپیش  درایو هات کلیک راست کن  بعد برو طبق  تصویر زیر:

1.thumb.JPG.51f50193aef8d37a4408bdd538bf8b48.JPG

ببین چقدر برات پیش شماره 4 زده

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

من با هشت گیگ  یک هفته بازی کردم در 4k! باز برگشتم شونزده- مشکلتون از جایی دیگه است ربطی به رم نداره-  پیچ فایل ایت بازه؟

در محیط ویندوز اکسپلوورپیش  درایو هات کلیک راست کن  بعد برو طبق  تصویر زیر:

ببنی چقدر برات پیش شماره 4 زده

برا من اینجوری رضا جان

5a1d9e5c0dc73_forzah.thumb.jpg.502e3a73ddb1b30cc196c85d5568ef0e.jpg

ویرایش شده توسط ali.king
لینک به دیدگاه

سلام

دوستان کسی هست ک این بازی رو رو اخرین  مشخصات بازی کنه ؟

گرافیکش چیه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در هم اکنون، ali rezaii گفته است :

سلام

دوستان کسی هست ک این بازی رو رو اخرین  مشخصات بازی کنه ؟

گرافیکش چیه؟

بله مقاله زیر  بهش اشاره شده

980 ti زوتاک امپ اکستریم- اره 4k  هم الترا اجرا میشه- 55تا60 فریم بسته به محیط و AA.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

برا من اینجوری رضا جان

5a1d9e5c0dc73_forzah.thumb.jpg.502e3a73ddb1b30cc196c85d5568ef0e.jpg

خودت دست زدی یا همینجور بود؟  باید ببیشتر بزاره پیچ فایل با هشت گیگ - ولی مال رم نیست  با هشت گیگ من رو دوتا سیستم تست کردم- یکی از دوستان رو براش تازه سیستم بستیم اون زیاد رم نمی خواست چون Hots و LOL و DOTA بازی میکنه- هشت گیگ با 1060 - این  هورایزن 3 رو تاپیکش رو دید عاشق شد براش نصب کردم الان داره یک هفته است بازی میکنه با همون 8   روی 1080 الترا هیچ مشکلی هم نداره- شما تو لودینگ اینجور میشی - با قند اشکن کانکت کردی ؟ شاید نصبت یا ویندوزت مشکل پیدا کرده- بازی رو جدا کردی در آنتی ویروس؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

خودت دست زدی یا همینجور بود؟  باید ببیشتر بزاره پیچ فایل با هشت گیگ - ولی مال رم نیست  با هشت گیگ من رو دوتا سیستم تست کردم- یکی از دوستان رو براش تازه سیستم بستیم اون زیاد رم نمی خواست چون Hots و LOL و DOTA بازی میکنه- هشت گیگ با 1060 - این  هورایزن 3 رو تاپیکش رو دید عاشق شد براش نصب کردم الان داره یک هفته است بازی میکنه با همون 8   روی 1080 الترا هیچ مشکلی هم نداره- شما تو لودینگ اینجور میشی - با قند اشکن کانکت کردی ؟ شاید نصبت یا ویندوزت مشکل پیدا کرده- بازی رو جدا کردی در آنتی ویروس؟

من  اولین باره اینجا میام من اصلا دست نزدم بخدا:3_grin:

برا من آره تو لودینگ 8 گیگ رم پر میکنه ولی تو خود بازی بین 7گیگ تا 7.9 میشه اصلا به 8 نمیرسه.تو لودینگ نمیدونم چطور اینقد فشار میاد

نه با قند شکن کانکتش خیلی بیشتر طول میکشه برا همین با adsl وصل میشم

نمیدونم بخدا 3 بار ک پاک کردم و دوباره نصبش کردم کماکان مشکل پا برجاس

بازی رو آره تو انتی ویروس اعتماد سازی کردم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

من  اولین باره اینجا میام من اصلا دست نزدم بخدا:3_grin:

برا من آره تو لودینگ 8 گیگ رم پر میکنه ولی تو خود بازی بین 7گیگ تا 7.9 میشه اصلا به 8 نمیرسه.تو لودینگ نمیدونم چطور اینقد فشار میاد

نه با قند شکن کانکتش خیلی بیشتر طول میکشه برا همین با adsl وصل میشم

نمیدونم بخدا 3 بار ک پاک کردم و دوباره نصبش کردم کماکان مشکل پا برجاس

بازی رو آره تو انتی ویروس اعتماد سازی کردم

سیستمت چیه ؟  گرافیک چیه ؟ مشکل کانکشن داری. این بازی  موقع لود  داره به سرور های ایکس باکس کانکت میکنه- خیلی از بچه ها چون بازی کرکی بازی میکنن بیشتر - به این موضوع دقت نمیکنن برای بازی های اصلی یا استور یا این بای پس ها. این  لود نداره داره سعی میکنه کانکت کنه-  اگر ip محدود باشه یا کانکشن درست نباشه ( خیلی مواقع  برای کاربران خیلی از مناطق ایران  قند اشکنی میخواد که ip تون روبه آمریکا تغییر بده) وگرنه گیر میده   اررور های عجیب میده- ران از ادمین اجرا کن با  exe اصلی نه اپوس امتحان کن.با  قند اشکن نباید طولانی بشه با اون باید تازه سریع بشه- من با قند اشکن دو ثانیه میشه لودم اصلا نمیبینم. ولی با عادی  5تا 10 ثانیه-بسته به موقیعت لود بازی./

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، rezagtx گفته است :

سیستمت چیه ؟  گرافیک چیه ؟ مشکل کانکشن داری. این بازی  موقع لود  داره به سرور های ایکس باکس کانکت میکنه- خیلی از بچه ها چون بازی کرکی بازی میکنن بیشتر - به این موضوع دقت نمیکنن برای بازی های اصلی یا استور یا این بای پس ها. این  لود نداره داره سعی میکنه کانکت کنه-  اگر ip محدود باشه یا کانکشن درست نباشه ( خیلی مواقع  برای کاربران خیلی از مناطق ایران  قند اشکنی میخواد که ip تون روبه آمریکا تغییر بده) وگرنه گیر میده   اررور های عجیب میده- ران از ادمین اجرا کن با  exe اصلی نه اپوس امتحان کن.با  قند اشکن نباید طولانی بشه با اون باید تازه سریع بشه- من با قند اشکن دو ثانیه میشه لودم اصلا نمیبینم. ولی با عادی  5تا 10 ثانیه-بسته به موقیعت لود بازی./

ryzen 1700

asus b350 gaming-f

gskill 8gb aegis 2133

sapphire+ rx 480 8gb

wd 2tb black

green b650 ocpt

برا من لودینگش راحت 5 دقیقه میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 45 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

ryzen 1700

asus b350 gaming-f

gskill 8gb aegis 2133

sapphire+ rx 480 8gb

wd 2tb black

green b650 ocpt

برا من لودینگش راحت 5 دقیقه میشه

اینترنت تون خوب نیست.  احتمالا پینگ خوبی نداره خط. وگرنه این سیستم مشکلی نداره با خیلی پایین تر از این هم این بازی اجرا میشه. 

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

اینترنت تون خوب نیست.  احتمالا پینگ خوبی نداره خط. وگرنه این سیستم مشکلی نداره با خیلی پایین تر از این هم این بازی اجرا میشه. 

نمیدونم خب چرا 8 گیگ رم پر میشه

5a1db14a801ea_forzah1.thumb.jpg.928e2aec02eac886631852fd3287f8b3.jpg

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

اون راهنمایی دوستمون رو هم میزارم- البته  ستاپ نسخه من اینجور نبود . نمیدونم این کدوم نسخه است .

نه ستاپ این شکلی نیست در اون لینکی که بهتون دادم یک فایل هست به اسم AutoFH3v9 که باید دانلود شه و در پوشه بازی بریزین بعد اجراش کنید تا این ستاپ باز شه 

این هم فایل auto_fh3.v9.exe

ویرایش شده توسط mitternacht
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، mitternacht گفته است :

نه ستاپ این شکلی نیست در اون لینکی که بهتون دادم یک فایل هست به اسم AutoFH3v9 که باید دانلود شه و در پوشه بازی بریزین بعد اجراش کنید تا این ستاپ باز شه 

این هم فایل auto_fh3.v9.exe

داشتم دنبالا همین فایل میگشتم. او لینک رو ندیدم البته  من   4بار این رو یک باربرای خودم و سه بار برای دوستان نصب کردم  هیچ مشکلی نبوده تا الان من شش ماهه دارم بازی میکنم.  حالا بهرحال خوبه . ولی این بازی بای پس شده زیاد نمیشه پاکش کرد و نصبش کرد و ویندوز عوض کرد روش و ... این مثل بازی عادی کرک نشده باید باهاش مدارا کرد.

لینک به دیدگاه

در در 1396/09/08, 03:24:18، rezagtx گفته است :

داشتم دنبالا همین فایل میگشتم. او لینک رو ندیدم البته  من   4بار این رو یک باربرای خودم و سه بار برای دوستان نصب کردم  هیچ مشکلی نبوده تا الان من شش ماهه دارم بازی میکنم.  حالا بهرحال خوبه . ولی این بازی بای پس شده زیاد نمیشه پاکش کرد و نصبش کرد و ویندوز عوض کرد روش و ... این مثل بازی عادی کرک نشده باید باهاش مدارا کرد.

آقا رضا من با توجه به اموزشها نصب کردم و بازی اجرا شد. منتهی وقتی هر موقع بازی رو اجرا میکنم فول اسکرین نیست و باید برم هر بار تنظیم کنم. حالا اینم مشکلی نیست. دفعه اول رفتم تنظیمات و دسکاری کردم و گرافیک رو بردم بالا. حالا نمیدونم کدوم تنظیمی هست که مشکل داره و نمیذاره دوباره برم به قسمت video و گیم کلا فریز میشه از بازی خارج میشه. شما مسیر ذخیره تنظیمات گرافیک رو میدونید که پاک کنم دیفالت شه بعد اون تنظیمی که مشکل ایجاد میکنه رو پیدا کنم؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...