رفتن به مطلب

تاپیک بحث و تبادل نظر ، باگ ها ،اسکرین شات ، راهنمایی ، مشکلات و ... Forza Horizon

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 58 دقیقه قبل، Amirpanah گفته است :

سلام دوستان هر چی گشتم تو سایت تیتری با این عنوان ندیدم..شاید مشکل خیلی ها باشه..

من نسخه کورپک bypass رو از سایت دانلودها، دانلود کردم..مراحل نصب به ترتیب انجام..

ولی موقع لودینگ بازی بدون اخطار میپره بیرون لطفا اگه کسی راه حلی داره ممنون میشم راهنمایی کنید..

مشخصات سیستم 

Gtx 1050

Ram 12

i5 7300hq

رمت کمه 

باید virtual memory رو فعال کنی

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، memex گفته است :

رمت کمه 

باید virtual memory رو فعال کنی

سلام توی task manager نگا کردم memory حتی به ۷۰ یا ۸۰ درصد هم نمیرسه..

ولی نکته ای که هست موقع کرش کردن، gpu یه دفه ۱۰۰ درصد میشه بعد میاد رو صفر درصد و میپره بیرون..

ناگفته نماند از هر ۱۰ بار ۱ دفعه میره داخل بازی و gpu با رزولیشن ۹۰۰×۱۶۰۰ و تنظیمات مدیوم روی ۳۰ الی ۴۰ درصد کارمیکنه..(البته رو ۳۰ فریم قفله)

فقط نمدونم چی میشه توی لودینگ ی دفه میرسه ۱۰۰ درصد و میپره بیرون..خیلی عجیبه!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

نسخه کرک شده کدکس رو نصب کنید

بعد از نصب حتما اینترنت رو قطع کنید چون بازی میخواد به سرور وصل بشه واسه همین کرش میکنه

ویرایش شده توسط hd5870
لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، hd5870 گفته است :

درود

نسخه کرک شده کدکس رو نصب کنید

بعد از نصب حتما اینترنت رو قطع کنید چون بازی میخواد به سرور وصل بشه واسه همین کرش میکنه

درود

نسخه کرک شده کورپک رو هم امتحان کردم..

بازی رو که اجرا میکنم همون صفحه اول که عکس  ۲ تا ماشین هست باز میشه بعد سریع میپره بیرون..

کرکش هم ی مشکلی داشت که یک فایل خاص باید از شاخه اصلی بازی تو پوشه unistall کپی میکردم که مشکل کرک حل شد..ولی بازم میپره بیرون..

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Amirpanah گفته است :

درود

نسخه کرک شده کورپک رو هم امتحان کردم..

بازی رو که اجرا میکنم همون صفحه اول که عکس  ۲ تا ماشین هست باز میشه بعد سریع میپره بیرون..

کرکش هم ی مشکلی داشت که یک فایل خاص باید از شاخه اصلی بازی تو پوشه unistall کپی میکردم که مشکل کرک حل شد..ولی بازم میپره بیرون..

ینی ۵۳ بار ویندوز از اول نصب کردم دوباره بازی ریختم..مگه درست میشه..

درایورها و نرم افزارهارو با درایور پک نصب میکنم..نکنه چیزی کم و کسر دارم!؟

لینک به دیدگاه

درود عزیز

ویندوز دیفندر کرک بازیرو پاک میکنه

باید ویندوزتون رو عوض بکنید و ویندوز دیفندر رو از ویندوز سرویس غیر فعال بکنید بعد بازیرو نصب و کرک بکنید

در اپدیت جدید خیلی شرایط بازی سفت و سخت تر شده متاسفانه

منم لایسنس اشتراکیمو از دست دادم اخیرا

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ali_8114 گفته است :

درود عزیز

ویندوز دیفندر کرک بازیرو پاک میکنه

باید ویندوزتون رو عوض بکنید و ویندوز دیفندر رو از ویندوز سرویس غیر فعال بکنید بعد بازیرو نصب و کرک بکنید

در اپدیت جدید خیلی شرایط بازی سفت و سخت تر شده متاسفانه

منم لایسنس اشتراکیمو از دست دادم اخیرا

سلام دوست عزیز ممنون از راهنمایی..اما من هر بار قبل نصب ویندوز دیفندر رو به کلی غیر فعال میکنم..سر ناسازگاری گذاشته این بازی..

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Amirpanah گفته است :

سلام دوست عزیز ممنون از راهنمایی..اما من هر بار قبل نصب ویندوز دیفندر رو به کلی غیر فعال میکنم..سر ناسازگاری گذاشته این بازی..

اپدیته ویندوزتون؟

لینک به دیدگاه

این برا وقتیه که کرش میکنه..

مموری و رم و دیسک و gpu تحت فشار نیستند..

۲۰۱۸۰۶۲۹_۱۳۳۶۳۷.jpg

لینک به دیدگاه

سلام دوباره

بازی رو به دلیل نبود رم و کمبود فضا پاک کردم

امروز که رم دستم رسید و دوباره نصب کردم کرک نمیشه و ارور میده ...

5b3a07ca374b4_.thumb.JPG.96b107e16580d5e7ab7077314a0b6f0a.JPG

دوستان کسی میدونه دلیل این ارور چیه ؟

ویرایش :

مشکل از حالت developer ویندوز بود که غیر فعال شده بود .

ویرایش شده توسط Hosein Amiri
لینک به دیدگاه

از قرار معلوم مشکلات من با این بازی تمامی نداره

مشکل اجرا رو حل کردم

ولی الان مشکل تکسچرهای بهم ریخته ساحل و دریا رو دارم

چند ساعت بازی کردم جاهای مختلف مپ رفتم و مشکلی نبود ولی به محض اینکه نزدیک ساحل میشم با این صحنه مواجه میشم

1234.thumb.JPG.399b517196511ac4b072692a520cbd70.JPG

با نزدیکتر شدن به ساحل مشکل بدتر میشه و هیچی دیده نمیشه ...

اصلا انگار قسمت نیست من این بازی رو بازی کنم

ممنون میشم اگه کسی همچین مشکلی داشته راهنماییم کنه.

لینک به دیدگاه

در در 1397/04/12, 15:50:50، Hosein Amiri گفته است :

از قرار معلوم مشکلات من با این بازی تمامی نداره

مشکل اجرا رو حل کردم

ولی الان مشکل تکسچرهای بهم ریخته ساحل و دریا رو دارم

چند ساعت بازی کردم جاهای مختلف مپ رفتم و مشکلی نبود ولی به محض اینکه نزدیک ساحل میشم با این صحنه مواجه میشم

1234.thumb.JPG.399b517196511ac4b072692a520cbd70.JPG

با نزدیکتر شدن به ساحل مشکل بدتر میشه و هیچی دیده نمیشه ...

اصلا انگار قسمت نیست من این بازی رو بازی کنم

ممنون میشم اگه کسی همچین مشکلی داشته راهنماییم کنه.

از دوستان کسی راه حلی برای این مشکل نداره ؟

لینک به دیدگاه

من هر موقع از این دست مشکلات تو بازی ها داشتم با دریافت نسخه متفاوتی از بازی مشکلم حل شده.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

من هر موقع از این دست مشکلات تو بازی ها داشتم با دریافت نسخه متفاوتی از بازی مشکلم حل شده.

توی فروم های خارجی هم هرچی گشتم هیچ کس همچین مشکلی نداشت

فقط یکی پیدا کردم اونم از قرار روی ورژن قدیمی تر مشکلی نداشته ولی با نصب ورژن جدید این مشکل واسش بوجود امده بود

فعلا که از ساحل دوری میکنم و ریس های بخش های دیگه مپ رو میرم

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Hosein Amiri گفته است :

توی فروم های خارجی هم هرچی گشتم هیچ کس همچین مشکلی نداشت

فقط یکی پیدا کردم اونم از قرار روی ورژن قدیمی تر مشکلی نداشته ولی با نصب ورژن جدید این مشکل واسش بوجود امده بود

فعلا که از ساحل دوری میکنم و ریس های بخش های دیگه مپ رو میرم

من یه بار تو بازی NFS Most Wanted 2 وقتی تحت تقیب پلیس ها قرار میگرفتم از یه جایی به بعد تکسچر ها دیگه لود نمیشدند و دیگه جاده ای نبود ماشین میوفتاد پایین??

نسخه دیگه ای نصب کردم مشکل حل شد.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

من یه بار تو بازی NFS Most Wanted 2 وقتی تحت تقیب پلیس ها قرار میگرفتم از یه جایی به بعد تکسچر ها دیگه لود نمیشدند و دیگه جاده ای نبود ماشین میوفتاد پایین1f602.png1f602.png

نسخه دیگه ای نصب کردم مشکل حل شد.

نسخه ای که من دانلود کردم corepack با کرک codex هست که همین اخیرا اومده

دیگه حسش نیست از اول دانلود کنم ?

با همین سر میکنم . تهش ریس های سمت ساحل رو نمیرم ?

راستی blizzard mountain هم واسه من قفله

راهی واسه انلاک کردنش هست ؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hosein Amiri گفته است :

نسخه ای که من دانلود کردم corepack با کرک codex هست که همین اخیرا اومده

دیگه حسش نیست از اول دانلود کنم 1f605.png

با همین سر میکنم . تهش ریس های سمت ساحل رو نمیرم 1f602.png

راستی blizzard mountain هم واسه من قفله

راهی واسه انلاک کردنش هست ؟

من دقیقا همین نسخه رو دارم!(کورپک با dlc و کودکس که از دانلودها گرفتم)

اوایل بازی خیلی خیلی کرش میکرد...برای رفع این مشکل وارد تنظیمات پیج فایل شدم!ویندوز فقط اجازه ی ۸ تا ۹ گیگ پیج فایل میده که این مقدار  رم ۸ گیگ خیلی ناکارآمده(بازی حداقلش ۱۶ گیگ رم میخواد)برای همین روی ۱۵ گیگ تنظیمش کردم!(پیج فایل برای درایو c رو قطع و برای یک درایو دیگه تنظیم گرفتم)

به غیر از افت فریم های ناگهانی(به خاطر رم ۸ گیگ) مشکل دیگه ای ندارم و مطمئن باشید این نسخه سالمه و ایراد از جای دیگه ایه! Dlc ها هم برای من فعال بودن!

از نظرم انتی ویروس شما فعاله و فایل هارو پاک کرده توی نت سرچ کنید راه حل کلی برای غیر فعال سازیش هست

ویرایش شده توسط Alifury
لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، Alifury گفته است :

من دقیقا همین نسخه رو دارم!(کورپک با dlc و کودکس که از دانلودها گرفتم)

اوایل بازی خیلی خیلی کرش میکرد...برای رفع این مشکل وارد تنظیمات پیج فایل شدم!ویندوز فقط اجازه ی ۸ تا ۹ گیگ پیج فایل میده که این مقدار  رم ۸ گیگ خیلی ناکارآمده(بازی حداقلش ۱۶ گیگ رم میخواد)برای همین روی ۱۵ گیگ تنظیمش کردم!(پیج فایل برای درایو c رو قطع و برای یک درایو دیگه تنظیم گرفتم)

به غیر از افت فریم های ناگهانی(به خاطر رم ۸ گیگ) مشکل دیگه ای ندارم و مطمئن باشید این نسخه سالمه و ایراد از جای دیگه ایه! Dlc ها هم برای من فعال بودن!

از نظرم انتی ویروس شما فعاله و فایل هارو پاک کرده توی نت سرچ کنید راه حل کلی برای غیر فعال سازیش هست

سلام دوست من

من هم روی درایو D چهارده گیگ پیج فایل تنظیم کردم

هر چند ساعت یک بار کرش میکنه و میوفته بیرون اونم فقط توی فستیوال ها و زمانی که دارم ماشین ها رو کاستومایز میکنم یا موقع سیو کردن

مشکل اصلی من الان همون باگ تکسچرهای اب دریا هست که خیلی رو مخه و اصلا نمیتونم نزدیک ساحل بشم

بابت dlc ها هم دفعه قبل که نصب کردم بازی رو به درستی کرک شد ولی ایندفعه بعد از اجرا کردن فایل Activate Forza Horizon 3 اولین مورد تیک میخوره ولی مورد دوم که مربوط به dlc ها هست اخطار میده

5b3fad43e5c13_.thumb.JPG.4a1223653e8e2024d376787e9e78d914.JPG

توی بازی هم فعال نیستن و گزینه buy میاد واسه جفتشون

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hosein Amiri گفته است :

سلام دوست من

من هم روی درایو D چهارده گیگ پیج فایل تنظیم کردم

هر چند ساعت یک بار کرش میکنه و میوفته بیرون اونم فقط توی فستیوال ها و زمانی که دارم ماشین ها رو کاستومایز میکنم یا موقع سیو کردن

مشکل اصلی من الان همون باگ تکسچرهای اب دریا هست که خیلی رو مخه و اصلا نمیتونم نزدیک ساحل بشم

بابت dlc ها هم دفعه قبل که نصب کردم بازی رو به درستی کرک شد ولی ایندفعه بعد از اجرا کردن فایل Activate Forza Horizon 3 اولین مورد تیک میخوره ولی مورد دوم که مربوط به dlc ها هست اخطار میده

5b3fad43e5c13_.thumb.JPG.4a1223653e8e2024d376787e9e78d914.JPG

توی بازی هم فعال نیستن و گزینه buy میاد واسه جفتشون

دقیقا برای خودمم اخطار میده اما  توی بازی فعال هستن و مشکلی ندارن!

برای کرش هم نسخه ی اصلی بازی هم کرش میکنه و دقیقا برای خودمم توی سیو ها و اپگرید ماشین ها این اتفاق میافته!

سایت دانلود ها یه کرک جدید گذاشته اونو دانلود و  سپس جایگزین کنید شاید مشکل برطرف شد!

ختم کلام اینکه نسخه ی بازیتون مشکلی نداره و انتی ویروسی چیزی داره اذیت میکنه!

اگه کارتتون AMD هست درایور نسخه 18.5.1 رو نصب کنید چون WQHL هست و نسخه ای که بعدش اومد بتاست! 

ویرایش شده توسط Alifury
لینک به دیدگاه

کارتم XFX RX480 GTR است و در بازی ( با بالاترین کیفیت  و  وضوح تصویر 1650 در 1080  ) حدود 4.5 گیگ رم گرافیک و نزدیک به 11 گیگ رم و حدود 21 گیگ رم مجازی اشغال کرده.درایور 18.5.3 است.بار اول کرش می کند ولی با دوم بدون هیچ گونه مشکلی اجرا می شود.DLC هم بی خیال شدم.

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، Alifury گفته است :

دقیقا برای خودمم اخطار میده اما  توی بازی فعال هستن و مشکلی ندارن!

برای کرش هم نسخه ی اصلی بازی هم کرش میکنه و دقیقا برای خودمم توی سیو ها و اپگرید ماشین ها این اتفاق میافته!

سایت دانلود ها یه کرک جدید گذاشته اونو دانلود و  سپس جایگزین کنید شاید مشکل برطرف شد!

ختم کلام اینکه نسخه ی بازیتون مشکلی نداره و انتی ویروسی چیزی داره اذیت میکنه!

اگه کارتتون AMD هست درایور نسخه 18.5.1 رو نصب کنید چون WQHL هست و نسخه ای که بعدش اومد بتاست! 

کلا خیلی اذیتم کرد این بازی ?

کرک فیکس هم گرفته بودم

کارتم هم rx460 هست و درایورم همون 18.5.1

بنظرم مشکل گرافیک به هم ریخته دریا مربوط به فیزیک هست . فیزیک ایکس و دایرکت ایکس جدید هم نصب کردم ولی توفیری نداشت

شاید سی پی یو ساپورت نمیکنه درست

در 15 ساعت قبل، BehrouzSedigh گفته است :

کارتم XFX RX480 GTR است و در بازی ( با بالاترین کیفیت  و  وضوح تصویر 1650 در 1080  ) حدود 4.5 گیگ رم گرافیک و نزدیک به 11 گیگ رم و حدود 21 گیگ رم مجازی اشغال کرده.درایور 18.5.3 است.بار اول کرش می کند ولی با دوم بدون هیچ گونه مشکلی اجرا می شود.DLC هم بی خیال شدم.

ممنون بابات کامنت?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام حسین بازیو دوباره دانلود کردم نسخه کودکس و فقط نصب کردم خودش کرک شد کار دیگه ای انجام ندادم البته آپدیت ویندوز بازه

تو تنظیمات الترا به خاطر رم 8 ، لگ داشتم که روی های تنظیم کردم که بازم هر از گاهی لگ میده ولی خیلی کمتر از اولترا شده ، خودش تنظیمات مدیوم پیشنهاد داده احتمالاً بزارم رو مدیوم ، ولی در کل مشکلی ندارم میخواستم فیلم بگیرم که نمیدونم چرا افتر برنر قاطی کرده نه اسکرین میگیره نه فیلم ، فعلا یه اسکرین برات میزارم ، اگه امکانشو داری ویندوزتو آپدیت کن 

اکثرا بازی هامو فشرده میگیرم ولی اینجور بازیها که مشکل دارن ترجیح نسخه کامل بگیرم چون اگه ایرادی هم داشته باشن با یه فیکس حل میشه که فشرده ها رو باید از اول دانلود کنی که به صرفه نیست

3.thumb.jpg.088b000e25d35292bbc62fab073ff82f.jpg

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، BehrouzSedigh گفته است :

مگه نسخه 18.5.3 اومده؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 15 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

مگه نسخه 18.5.3 اومده؟

من 18.6.1 نصب کردم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...