رفتن به مطلب

تاپیک بحث و تبادل نظر ، باگ ها ،اسکرین شات ، راهنمایی ، مشکلات و ... Forza Horizon

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 7 ساعت قبل، amin-nvidia گفته است :

تمام نکات رو رعایت کردم حالا  ویندوز عوص میکنم ببینم جواب میده یا نه

تو فورزا دقیقا زمانی که میخواس ارم trun 10 رو بعد کیلومتر نشون بده کرش می‌کرد 

امتحان میکنم با یه ورژن دیگه خبر میدم 

خب عزیز دقیقا مشکل از بیلد اخره‌. منم همونجا کرش میکرد مینداخت بیرون بیلد ۱۸۰۳ نصب کن حالشو ببر

لینک به دیدگاه

منم همین مشکل را داستم اگه بازی یه تک فایل هست. اخرین نسخه ویندوز 10  اینترپرایز را نصب کنید . درست میشه و میتونید بازی را نصب کنید. نسخه پرو بدرد گیم نمیخوره. فقط نسخه اینترپرایز.

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، zen گفته است :

منم همین مشکل را داستم اگه بازی یه تک فایل هست. اخرین نسخه ویندوز 10  اینترپرایز را نصب کنید . درست میشه و میتونید بازی را نصب کنید. نسخه پرو بدرد گیم نمیخوره. فقط نسخه اینترپرایز.

موتور اسپرت 7 اصلا فایل نصبی نداره نمیدونم چرا اینجوریه؟ وقتی از زیپ درش میازم فایلاش مث موقعیه که بازی نصب شدس. تو سایت شاتل لند نوشته بود install app رو نصب کنین و بازی رو اجرا کنین کرک جداگانه دانلود کردم ریختم روش و بازی رو رجیستر کردم ولی خب تو لود اول کرش میکنه حالا با اون بیلدی که دوست عزیزمون گفت امتحان میکنم 

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، amin-nvidia گفته است :

موتور اسپرت 7 اصلا فایل نصبی نداره نمیدونم چرا اینجوریه؟ وقتی از زیپ درش میازم فایلاش مث موقعیه که بازی نصب شدس. تو سایت شاتل لند نوشته بود install app رو نصب کنین و بازی رو اجرا کنین کرک جداگانه دانلود کردم ریختم روش و بازی رو رجیستر کردم ولی خب تو لود اول کرش میکنه حالا با اون بیلدی که دوست عزیزمون گفت امتحان میکنم 

مگه یدونه فایل نیست . شما اخرین نسخه ویندوز 10 اینترپرایز را نصب کن. بعد میتونی اون تک فایل را اجرا کنی و بازی را نصب کنید. اون تک فایل فقط روی نسخه  اینترپرایز کار میکنه عزیز.

ویرایش شده توسط zen
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من با ویندوز قبلی بدون هیچ مشکلی هر دو رو براحتی بازی کردم اما ویندوز عوض کردم بیلد جدید به نظرم کند اومد بازم عوض کردم رفتم به همون 1803 ، هر کاری کردم فورزا 3 اجرا نشد ! 4 بار هم پاک کردم و دوباره نصب و همه کارها رو کردم ، اما اجرا نشد در صورتی که همینو قبلا تو همین سیستم بازی کرده بودم !

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، zen گفته است :

مگه یدونه فایل نیست . شما اخرین نسخه ویندوز 10 اینترپرایز را نصب کن. بعد میتونی اون تک فایل را اجرا کنی و بازی را نصب کنید. اون تک فایل فقط روی نسخه  اینترپرایز کار میکنه عزیز.

نه عزیز گفتم که تک فایل نیس اصلا چند تا پوشه با چند تا فایل توش هست

ویندوزم الان بیلد 1809 نسخه اینترپرایز

با بیلد 1803 امتحان میکنم ببینم چی میشه

ویرایش شده توسط amin-nvidia
لینک به دیدگاه

در در 1397/07/22, 08:01:28، ho3einsa گفته است :

خب عزیز دقیقا مشکل از بیلد اخره‌. منم همونجا کرش میکرد مینداخت بیرون بیلد ۱۸۰۳ نصب کن حالشو ببر

دوستان مشکل حل شد.نسخه 1803 نصب کردم هردو بازی اجرا شد ولی یه مشکلی که دارم هر دوتا بازی به صورت رندوم کرش میکنه نوع کرش کردنشون هن دقیقا عین همه بدون ارور بازی یه لحظه فریز میشه صدا هم قطع میشه دوباره یه لحظه صدای بازی میاد و میپره بیرون

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، amin-nvidia گفته است :

دوستان مشکل حل شد.نسخه 1803 نصب کردم هردو بازی اجرا شد ولی یه مشکلی که دارم هر دوتا بازی به صورت رندوم کرش میکنه نوع کرش کردنشون هن دقیقا عین همه بدون ارور بازی یه لحظه فریز میشه صدا هم قطع میشه دوباره یه لحظه صدای بازی میاد و میپره بیرون

داداش نسخه ی اخره بازیو گرفتی؟ این بخاطر کمبود رمته. بازیو بذار رو low اجرا کن اگه کرش نکرد مشکل به رمت برمیگرده اگه کرش کرد مشکل از دیتاس.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 19 دقیقه قبل، amin-nvidia گفته است :

خدا رو شکر

والا واسه من کار نکرد همون عکس اول میاد بعد صفحه سیاه میشه و پنجره بسته میشه ! هر کاری به ذهنم اومد و توی نت بود انجام دادم اما نشد که نشد !

همون 1803 نصب هم کردم بازم واسه اون نصب نشد فکر کنم باید به ورژن های قبلی ویندوز دانگرد کنم که دیگه حوصله تعویض ویندوز نیست 

امروز هم روی بیلد جدید تست کردم 10 دقیقه نکشید خود بازی نصب شد اما کرکش 3 ساعت طول کشید !

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

داداش نسخه ی اخره بازیو گرفتی؟ این بخاطر کمبود رمته. بازیو بذار رو low اجرا کن اگه کرش نکرد مشکل به رمت برمیگرده اگه کرش کرد مشکل از دیتاس.

رم از هفت گیگ بیشتر پر نمیشه بعید میدونم مشکل از رم باشه چون من قبلا نسخه دیگه فورزا ۳ رو باهاش بازی کردم مشکلی نداشت خیلی بازیای دیگه رو هم باهاش تموم کردم این دوتا فقط اینجورین

بازی بیشتر تو لود مراحل کرش میکنه تا تو خود بازی

فک کنم اخرین نسخه باشه

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، amin-nvidia گفته است :

رم از هفت گیگ بیشتر پر نمیشه بعید میدونم مشکل از رم باشه چون من قبلا نسخه دیگه فورزا ۳ رو باهاش بازی کردم مشکلی نداشت خیلی بازیای دیگه رو هم باهاش تموم کردم این دوتا فقط اینجورین

فک کنم اخرین نسخه باشه

درود

من هم همین مشکلو دارم و میشه گفت مشکل از رمه رم منم 8 گیگه و دقیقا مث شما فریز میشه و بعد یع صدا میاد کرش میکنه رم کم میاره که من یه بار امتحان کردم رم دوستمو قرض گرفتم تقریبا مشکل حل شده بود

ویرایش شده توسط AzerilA
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، AzerilA گفته است :

درود

من هم همین مشکلو دارم و میشه گفت مشکل از رمه رم منم 8 گیگه و دقیقا مث شما فریز میشه و بعد یع صدا میاد کرش میکنه رم کم میاره که من یه بار امتحان کردم رم دوستمو قرض گرفتم تقریبا مشکل حل شده بود

ولی دوست عزیز من با نسخه قبلی بازی چنین مشکلی نداشتم این اینجوری شده

با تنطیمات low هم اامتحان کردم  فرقی نکرد

لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، amin-nvidia گفته است :

فک کنم اخرین نسخه باشه

برا من هشت گیگو تا خرخره پر میکنه. باز بزار رو لو تست کن. از کمبود ویدیو مموری یا همون vram هم میتونه باشه. با پریست (تنظیمات) مختلف و پایین تر امتحان کن خبر بده.

اگه تو لود مرحله کرش کنه مشکل از کرکشه احتمال زیاد. ولی باز اون چیزایی که گفتم هم تست کن. اگه نشد فیت گیرل دانلود کن یبار.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

خدا رو شکر

والا واسه من کار نکرد همون عکس اول میاد بعد صفحه سیاه میشه و پنجره بسته میشه ! هر کاری به ذهنم اومد و توی نت بود انجام دادم اما نشد که نشد !

همون 1803 نصب هم کردم بازم واسه اون نصب نشد فکر کنم باید به ورژن های قبلی ویندوز دانگرد کنم که دیگه حوصله تعویض ویندوز نیست 

امروز هم روی بیلد جدید تست کردم 10 دقیقه نکشید خود بازی نصب شد اما کرکش 3 ساعت طول کشید !

بهتره اپدیت جدیدشو دانلود کنین احتمالا اون نسخه از بازی با بیلدای بالاتر سازگار نیست. ولی اینکه زود نصب شده هم یکم مشکوکه. مطمعنین درست نصب میشه؟ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 9 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

بهتره اپدیت جدیدشو دانلود کنین احتمالا اون نسخه از بازی با بیلدای بالاتر سازگار نیست. ولی اینکه زود نصب شده هم یکم مشکوکه. مطمعنین درست نصب میشه؟ 

آپدیت جدیدش کرک شده ؟ لینک میدین 

روی اس اس دی فوری نصب میشه البته من کودکس دانلود کردم که خیلی سریعتر از فشرده ها نصب میشه  بدبختی من اینجاست دفعه قبل براحتی نصب و بازی کردم حتی به اکانت ایکس باکس هم لاگین نشدم و کارت شبکه اینا لازم نبود غیرفعال کنم یعنی مثل بازیهای دیگه راحت نصب و اجرا شد اما الان پدرمو در آورده ، بازیهای جدید هم یا آنلاین هستن یا کرک نمیشن موندیم بدون بازی

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

آپدیت جدیدش کرک شده ؟ لینک میدین 

روی اس اس دی فوری نصب میشه البته من کودکس دانلود کردم که خیلی سریعتر از فشرده ها نصب میشه  بدبختی من اینجاست دفعه قبل براحتی نصب و بازی کردم حتی به اکانت ایکس باکس هم لاگین نشدم و کارت شبکه اینا لازم نبود غیرفعال کنم یعنی مثل بازیهای دیگه راحت نصب و اجرا شد اما الان پدرمو در آورده ، بازیهای جدید هم یا آنلاین هستن یا کرک نمیشن موندیم بدون بازی

https://www.downloadha.com/game/forza-horizon-3-codex/

,والا منظورم این نسخه س.

اینو من تست کردم رو 1803 اجرا شد بدون مشکل (ریپک فیت گیرل)

البته بشدت رم و وی رم رو پر میکنه باید کسای که وی رمشون 4 گیگ و رمشون  8 گیگه رو low بازی کنن. این شاهکار بهینه سازیه! از مایکروسافت بعیده اجازه میده بازیاش اینقد بد بهینه بشن.

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

دفعه قبل براحتی نصب و بازی کردم حتی به اکانت ایکس باکس هم لاگین نشدم و کارت شبکه اینا لازم نبود غیرفعال کنم یعنی مثل بازیهای دیگه راحت نصب و اجرا شد اما الان پدرمو در آورده ، بازیهای جدید هم یا آنلاین هستن یا کرک نمیشن موندیم بدون بازی

اینا همش مربوط به بیلدای جدید ویندوزه که با اپدیت میخان جلوی کرک شدنو بگیرن و لوگین شدن به ایکس باکس و ویندوز با اکانت مایکروسافتتون اجباریه،  رعایت نکنین درست کرک نمیشه. باید دولوپر باشین و همینطور ویرتوالیزیشن (از بایوس) غیر فعال باشه. بهتره هم موقع نصب هم موقع بازی مودم خاموش باشه و غیر فعال کردن شبکه نیازی نیست. همینطور انتی ویروس غیر فعال کنین و محل نصب بازیو اعتماد سازی کنین. حتما جواب میگیرین.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 42 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

https://www.downloadha.com/game/forza-horizon-3-codex/

,والا منظورم این نسخه س.

اینو من تست کردم رو 1803 اجرا شد بدون مشکل (ریپک فیت گیرل)

البته بشدت رم و وی رم رو پر میکنه باید کسای که وی رمشون 4 گیگ و رمشون  8 گیگه رو low بازی کنن. این شاهکار بهینه سازیه! از مایکروسافت بعیده اجازه میده بازیاش اینقد بد بهینه بشن.

همینو کودکس دانلود کردم و قبلا هم بازی کردم بدون هیچ مشکلی

آره نسخه 3 اصلا بهینه نیست من مدیوم بازی کردم البته نسخه 4 خیلی خوب بهینه شده و بتاشو با همین سیستم پروفایلم الترا 60 فریم زدم تو تنظمیات اکسترم هم 48 الی 58 فریم میگرفتم

نقل قول

اینا همش مربوط به بیلدای جدید ویندوزه که با اپدیت میخان جلوی کرک شدنو بگیرن و لوگین شدن به ایکس باکس و ویندوز با اکانت مایکروسافتتون اجباریه،  رعایت نکنین درست کرک نمیشه. باید دولوپر باشین و همینطور ویرتوالیزیشن (از بایوس) غیر فعال باشه. بهتره هم موقع نصب هم موقع بازی مودم خاموش باشه و غیر فعال کردن شبکه نیازی نیست. همینطور انتی ویروس غیر فعال کنین و محل نصب بازیو اعتماد سازی کنین. حتما جواب میگیرین.

همه اینکار ها رو کردم فقط اون گزینه که گفتین توی بایوس انجام ندادم و نمیدونم چی هست باید بگردم

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

همینو کودکس دانلود کردم و قبلا هم بازی کردم بدون هیچ مشکلی

آره نسخه 3 اصلا بهینه نیست من مدیوم بازی کردم البته نسخه 4 خیلی خوب بهینه شده و بتاشو با همین سیستم پروفایلم الترا 60 فریم زدم تو تنظمیات اکسترم هم 48 الی 58 فریم میگرفتم

همه اینکار ها رو کردم فقط اون گزینه که گفتین توی بایوس انجام ندادم و نمیدونم چی هست باید بگردم

پس مشکلی نباید باشه. از بایوس virtuaization technology یا vt یا Svm بسته به نوع پردازنده غیر فعال کنین. بازیو از ابتدا نصب کنین. و طبیعتا نباید کرک زمان زیادی ببره. کرک نهایتش 2 دقیقه طول میکشه اگه زیاد طول کشید بدونین مشکلی وجود داره. 

تو رایزن که تو بخش overclocking بعد زیربخش cpu features اسم گزینه svm هست. اینتلو نمیدونم.

یه سرچ کوچیک انجام دادم باید اسم گزینش intel virtualization technology یا intel vt یا یه چیزایی تو همین مایه ها باشه.

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

شما میتونین با باز کردن تسک منیجر در محیط ویندوز (با زدن کنترل شیفت و اسکیپ به صورت همزمان) بررسی کنین که این گزینه برای شما فعاله یا نه. اگه فعال باشه باید غیر فعال کنین اگه نباشه که هیچ کاری نیاز نیست

1.jpg

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

با سلام خدمت دوستان

بعد از چند وقت گفتم سری به قسمت انلاین بازی horizon 3 بزنم که هر کاری کردم بخش انلاین بازی از حالت لاک بیرون نیومد و ارور زیر میده، بقیه بخش های انلاین مثل قسمت حراج خودرو بازی باز هست اکانت استور و xbox هم اوکی هست و شبکه شخصی انتقال داده رو هم روشن میکنم اما نمیشه که نمیشه... عکسها رو هم قرار دادم.

IMG_20181104_164532_342.jpg

IMG_20181104_164455_023.jpg

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام دوستان الان مدتیه فورزا 4 نسخه ultimate رو نصب کردم از طریق استور با همه آپدیت هاش همه درایورها رو هم بروز کردم و نسخه ویندوز هم آپدیته ولی وقتی تو بازی میرو بعد حدودا یک رب یه صفحه سیاه میاد و بازی کلا بسته میشه کسی میدونه مشکل از کجا هستش؟ البته بعد رفتن داخل بازی و لاگین شده به xbox live ارتباط نت رو قطع که میکنم بهتر میشه ولی مثلا بعد نیم ساعت باز همین اتفاق میفته مشخصات سیستمم اینه:

cpu : i5 8400    

vga : 1060 3gig

ram : 16 gig 2400 apacer

win ver : 17134.441  1803

nvidia ver : 417.01

لینک به دیدگاه

سلام.اول از همه این نسخه 1803 رو پاک کن.اگه دی وی دیش داری آتیش بزن اگر هم فایل خامش رو رو داری با یه برنامه قوی از صفحه روزگار محوش کن.چون سراسر مشکل و باگ هست این بیلد. بعد اگه درست نشد دنبال راه حل های دیگه باش 

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، ultragame888 گفته است :

سلام.اول از همه این نسخه 1803 رو پاک کن.اگه دی وی دیش داری آتیش بزن اگر هم فایل خامش رو رو داری با یه برنامه قوی از صفحه روزگار محوش کن.چون سراسر مشکل و باگ هست این بیلد. بعد اگه درست نشد دنبال راه حل های دیگه باش 

سلام دوست من راستش رو بخوای عوض کردن ویندوز رو گذاشتم آخرین مرحله با اینکه میدونم ممکنه به قول شما مهمترینش باشه چون خیلی از فایل هام رو از دست میدم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...