رفتن به مطلب

تاپیک بحث و تبادل نظر ، باگ ها ،اسکرین شات ، راهنمایی ، مشکلات و ... Forza Horizon

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود. داداش vram کارت گرافیک شما برای این بازی خیلی کمه. شاید vram پر میشه میندازه بیرون از بازی؟ اینم در نظر بگیرین. چون خود فورزا هورایزن 3 بعد یه ربع بازی کامل 4گیگ وی رمو پر میکنه 10 گیگ هم رم میخوره ماشالا بازی خوش اشتهایی هست. شما قبل سیاه شدن صفحه چک کنین که چقد از رم و وی رمتون پرشده.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

درود. داداش vram کارت گرافیک شما برای این بازی خیلی کمه. شاید vram پر میشه میندازه بیرون از بازی؟ اینم در نظر بگیرین. چون خود فورزا هورایزن 3 بعد یه ربع بازی کامل 4گیگ وی رمو پر میکنه 10 گیگ هم رم میخوره ماشالا بازی خوش اشتهایی هست. شما قبل سیاه شدن صفحه چک کنین که چقد از رم و وی رمتون پرشده.

درود این هم احتمالش هست چون من  روی  1080p با جزییات high بازی میکنم اوایل پیام پربودن vram میداد ولی مدتی هستش که این پیام رو نمیده گرچه من بیشتر اوقات رو 72 فریم ثابت بازی میکنم با این جزییات خودم مدنظرم هست که این و رد کنم و یه 6 gig رو بگیرم ممنون دوست عزیز

ویرایش شده توسط mortezak87
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، AntiDictator گفته است :

سلام

ویندوز رو به نسخه آخر 1809 آپدیت کنید خیلی از مشکلات نسخه 1803 در این نسخه حل شده.

اگر آنتی ویروس خاصی غیر از Windows Defender دارید بهتره قبل بازی یا غیرفعالش کنید یا حداقل روی حالت Game Mode بذاریدش.

اگر نرم افزار MSI After Burner رو حین اجرای بازی باز نگه میدارید ببندینش.میدونم این نرم افزار مانیتورینگ عالی وسط بازی به شما میده ولی تو انجمن های خارجی بعضی ها با بستن این نرم افزار یا نرم افزار های مشابه مثل GIGABYTE XTREME ENGINE و... دیگه با مشکل بیرون پریدن از بازی مواجه نشدن.

اگه بازم بازی کرش میشد میتونید به انگلیسی سرچ کنید: forza horizon 4 black screen چون ظاهراً این فقط شما نیستید که این مشکل رو داره و این بازی روی سیستم خیلی از خارجی ها هم چنین مشکلی ایجاد کرده.

بعدش ترجیحاً پیشنهاد میکنم توی ایران از اجرای بازی تحت Store مایکروسافت خودداری کنید چون نه که Store هم برای تحریمه و هم با تحریم شکن هم کلی اختلال داره ترجیحاً اگه بتونید کرکی از بازی رو دانلود کنید که نسخه Desktop داشته باشه خیلی بهتره.

من خودم خیلی وقته از دنیای گیم دورم اما یادمه بازی Quantum Break دارای 2 روش کرک بود که یکیش بر پایه Store ویندوز و اون یکی بر پایه رابط Steam بود که برای من اون کرک دومی رابط Steam نه تنها مشکلات Store مثل کرش شدن های گاه و بی گاه رو نداشت بلکه فریم ریت و Performance بهتری هم میگرفتم ازش.

سلام دوست عزیز خیلی ممنون بابت کمکی که به من کردین من هم به احتمال خیلی قوی نظرم روی ورژن ویندوز هستش که بایستی در اسرع وقت اینکار رو انجام بدم در مورد afterberun هم شنیدم و این رو از سیستم پاک کردم موقت ولی gamingapp مربوط به msi بازه که ببینم با غیرفعال کردنش درست میشه در مورد آنتی ویروسم nod دارم که اون رو هم رو حالت gamig mod قرار میدم نتیجه رو حتما تو این تایپیک میگذارم متاسفانه برای این بازی هنوز کرکی معرفی نشده البته بعضی ها گفتن که از طریق power shell هم میشه این بازی رو نصب کرد که این مشکلات رو نداشته باشه منتها من اون زمان نصب کرده بودم بازی رو  باز هم ممنون

لینک به دیدگاه

شما نسخه اشتراکی گرفتی درسته؟ نسخه های اشتراکی به خاطر چک کردن آنلاینی که دارن باعث میشن بعد 15 دقیقه بازیتون کرش کنه

واسه حلشم باید فایل اکسپلورر رو کلا end task کنین که یه فایل bat براتون میذارم که خودش اینکارو اتوماتیک انجام میده و تنها کاری که شما باید بکنید اینه این فایل رو اجرا کنید و موقعی بازی باز شد alt+enter بزنید تا بازی فول اسکرین بشه

ربطی هم به آپدیت ویندوز و درایور اینا نداره

FH4.bat

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، TeTration گفته است :

شما نسخه اشتراکی گرفتی درسته؟ نسخه های اشتراکی به خاطر چک کردن آنلاینی که دارن باعث میشن بعد 15 دقیقه بازیتون کرش کنه

واسه حلشم باید فایل اکسپلورر رو کلا end task کنین که یه فایل bat براتون میذارم که خودش اینکارو اتوماتیک انجام میده و تنها کاری که شما باید بکنید اینه این فایل رو اجرا کنید و موقعی بازی باز شد alt+enter بزنید تا بازی فول اسکرین بشه

FH4.bat

ممنون دوست من بله نسخه اشتراکیه حتما اینکار رو انجام میدم نتیجه رو اعلام میکنم سپاسگذار

لینک به دیدگاه

دوستان مثل اینکه مشکل حل شد با تشکر از کاربر محترم Reza R2  لینک برنامه مکمل رو برای اونهایی که مشکل مشابه من دارن میزارم اینجا حجمش هم خیلی کمه از طریق اون بازی رو اجرا کنین و لذت ببرین من کامل تست کردم و حدود 2 ساعتی که داخل بازی بودم مشکلی پیش نیومد هر شخصی تمایل داشت تست کنه نتیجه رو بگه ممنون میشم

https://www.cdkeyshare.ir/2018/10/14/66048/

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، TeTration گفته است :

FH4.bat

نحوه استفاده از این فایل رو توضیح میدید؟

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، alirezatha گفته است :

نحوه استفاده از این فایل رو توضیح میدید؟

دوست من از اون لینک که گذاشتم تو همینجا برنامه رو دانلود کن و اجرا کن و با همون برو تو بازی من و چند نفر دیگه تست کردیم و اوکی بود 

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، mortezak87 گفته است :

درود این هم احتمالش هست چون من  روی  1080p با جزییات high بازی میکنم اوایل پیام پربودن vram میداد ولی مدتی هستش که این پیام رو نمیده گرچه من بیشتر اوقات رو 72 فریم ثابت بازی میکنم با این جزییات خودم مدنظرم هست که این و رد کنم و یه 6 gig رو بگیرم ممنون دوست عزیز

ربطی به vram نداره

شما 5گیگم vram بخواد بازی کارتتون 3گیگش رو پر میکنه 2گیگ باقی موندرو میندازه رو رم 

اگه رمتون 8 باشه احتمال زیاد رمتون تا 8گیگ پر میشه از msi afterbruner مصرف رم رو تیک بزن تو بازی ببین چقد پر میشه

از طرفی الان قابلیت virtual ram هست اگه فعال باشه با پرشدن رم برنامه کرش نمیکنه ولی اگه غیرفعال باشه به محض پر شدن به راحتی برنامه متوقف میشه اونم چک کنید که فعال باشه 

و اینکه درایور کارتو به روز کنید همچنین نسخه ویندوز قبلی رو بگیرید این نسخه مشکل داره 

اون پیام پر بودن vram نیست فقط یه اطلاع رسانی هست که بدونید 

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، memex گفته است :

ربطی به vram نداره

شما 5گیگم vram بخواد بازی کارتتون 3گیگش رو پر میکنه 2گیگ باقی موندرو میندازه رو رم 

اگه رمتون 8 باشه احتمال زیاد رمتون تا 8گیگ پر میشه از msi afterbruner مصرف رم رو تیک بزن تو بازی ببین چقد پر میشه

از طرفی الان قابلیت virtual ram هست اگه فعال باشه با پرشدن رم برنامه کرش نمیکنه ولی اگه غیرفعال باشه به محض پر شدن به راحتی برنامه متوقف میشه اونم چک کنید که فعال باشه 

و اینکه درایور کارتو به روز کنید همچنین نسخه ویندوز قبلی رو بگیرید این نسخه مشکل داره 

اون پیام پر بودن vram نیست فقط یه اطلاع رسانی هست که بدونید 

مرسی دوست عزیز بابت راهنماییت من همه این موارد رو چک کردم و کاملا حق با شما هستش منتها مشکل از قرار معلوم نرم افزاری بود که با کمک دوستان و با یک برنامه ساده حل شد سپاسگذار

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، mortezak87 گفته است :

مرسی دوست عزیز بابت راهنماییت من همه این موارد رو چک کردم و کاملا حق با شما هستش منتها مشکل از قرار معلوم نرم افزاری بود که با کمک دوستان و با یک برنامه ساده حل شد سپاسگذار

اره 

کرک نشده هنوز؟ قشنگ هست بازی ؟ نسبت به نسخه 3

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، memex گفته است :

اره 

نه دوست من بازی با همون گرافیک منتها محیط اطراف جزییات بیشتری داره و پویایی فصل هاش که هر پنجشنبه ساعت 7 شب عوض میشه واقعا گیم پلی بازی رو عوض میکنه و انگار وارد یه محیط جدید شدین و در مقایسه با نسخه قبلی با داشتن 350 نوع ماشین یه پیشرفت عالی بوده که باعث شد من نسخه قبلی رو از سیستمم پاک کنم حتما پیشنهاد میشه

لینک به دیدگاه

دوستان تو یکی از فروم ها خوندم که اگه از تنظیمات nvidia  برین قسمت vertical sync رو رو حالت fast قرار بدین بازیتون روون تر میشه من هم این کار رو انجام دادم و تاثیرش واقعا فاحش بود تو فورزا لازم دیدم اینجا مطرح کنم که سایر دوستان هم استفاده کنن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1397/09/10, 22:10:33، memex گفته است :

اره 

من بتاشو بازی کردم نسبت به نسخه 3 بهتره شده مخصوصاً بهینه سازیش که در نسخه 3 به دلیل کمبود رم بالاتر از مدیوم نتونستم بازی کنم اما در این نسخه الترا فیکس 60 فریم زدم ، اکسترم هم دقیق یادم نیست فکر کنم 50 الی 58 بود

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

من بتاشو بازی کردم نسبت به نسخه 3 بهتره شده مخصوصاً بهینه سازیش که در نسخه 3 به دلیل کمبود رم بالاتر از مدیوم نتونستم بازی کنم اما در این نسخه الترا فیکس 60 فریم زدم ، اکسترم هم دقیق یادم نیست فکر کنم 50 الی 58 بود

منم رمم 8گیگه اولترا 60 فریم زدم تو نسخه 3 

البته درایور کارت گرافیکو عوض کردم تا بدون لگ تونستم بازی کنم ولی نمیدونم داستان چیبود 

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، mortezak87 گفته است :

دوستان تو یکی از فروم ها خوندم که اگه از تنظیمات nvidia  برین قسمت vertical sync رو رو حالت fast قرار بدین بازیتون روون تر میشه من هم این کار رو انجام دادم و تاثیرش واقعا فاحش بود تو فورزا لازم دیدم اینجا مطرح کنم که سایر دوستان هم استفاده کنن

البته دوستانی که مانیتورشون fast sync یا g-sync نداره.

لینک به دیدگاه

این نکته رو نمیدونستم یعنی در حقیقت این گزینه کار این دوتا تکنولوژی رو انجام میده

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

با عرض سلام و درود فراوان

من فورزا 3 نسخه فیتگرل رو نصب کرده بودم کرک شد ولی کرش میشد . پاک کردم دوباره نصب کردم موقع کرک کردن کرک نمیکنه و این پیغام و نشون میده

Capture.PNG

Capture1.PNG

ویرایش شده توسط mohsendp
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 8 ساعت قبل، mohsendp گفته است :

با عرض سلام و درود فراوان

من فورزا 3 نسخه فیتگرل رو نصب کرده بودم کرک شد ولی کرش میشد . پاک کردم دوباره نصب کردم موقع کرک کردن کرک نمیکنه و این پیغام و نشون میده

منم با این مشکل مواجه شدم که راه حلشو تو تاپیک زیر گذاشتم چندین صفحه باید برگردی به عقب و پست مربوط پیدا کنی ، ورژن ویندوز باید کمتر از 1803 باشه تا بازی اجرا بشه بالاتر از اون اجرا نمیشه خودم خیلی تلاش کردم 

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

منم با این مشکل مواجه شدم که راه حلشو تو تاپیک زیر گذاشتم چندین صفحه باید برگردی به عقب و پست مربوط پیدا کنی ، ورژن ویندوز باید کمتر از 1803 باشه تا بازی اجرا بشه بالاتر از اون اجرا نمیشه خودم خیلی تلاش کردم 

من خودم روی ۱۸۰۹ اجرا کردم البته یه سری فایل ها رو دستکاری کردم. اگه کسی فایل ها رو میخاد پیام خصوصی بده بهم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

این بازیو به تازگی شروع کردم ، متوجه شدم بعضی صداهاش نمیاد مثلا صدای لاستیک ها ،یا برخورد ماشین به درو دیوار اما صدای موتور ماشین میاد صدای رادیو هم هست

دوستانی که تجربه دارن ممنون میشم کمک کنن 

لینک به دیدگاه

به شخصه چنین مشکلی ندارم

اگر صدا 7.1 کاناله داری چک کن تمام کانال ها سالم باشه

بر تو تنظیمات صدا بازی تمام صدا ها رو تا ته ببر

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، alirezatha گفته است :

به شخصه چنین مشکلی ندارم

اگر صدا 7.1 کاناله داری چک کن تمام کانال ها سالم باشه

بر تو تنظیمات صدا بازی تمام صدا ها رو تا ته ببر

خیر 7.1 نیس

دوست عزیز قطعا تنظیمات بازی رو چک کردم قبل ایجاد تاپیک !

منم توو هیچ بازی ای این مشکلو نداشتم ، هورایزون 3 اصلا اینطور نمیشد

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Raiden گفته است :

خیر 7.1 نیس

دوست عزیز قطعا تنظیمات بازی رو چک کردم قبل ایجاد تاپیک !

منم توو هیچ بازی ای این مشکلو نداشتم ، هورایزون 3 اصلا اینطور نمیشد

نمیدونم مشکلتون یه مقدار بیش از حد عجیبه

یه تست کنید به نظرم شاید مفید باشه از چند دقیقه بازی کردن فیلم بگیرید و فیلم رو همینجا آپلود کنید ماهم ببینیم صدا میاد یا نه؟ یاطنوری میشه با قطعیت نظر داد مشکل از بازی هست یا نرم افزار یا سخت افزار

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...