رفتن به مطلب

تاپیک بحث و تبادل نظر ، باگ ها ،اسکرین شات ، راهنمایی ، مشکلات و ... Forza Horizon

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 11 ساعت قبل، alirezatha گفته است :

نمیدونم مشکلتون یه مقدار بیش از حد عجیبه

یه تست کنید به نظرم شاید مفید باشه از چند دقیقه بازی کردن فیلم بگیرید و فیلم رو همینجا آپلود کنید ماهم ببینیم صدا میاد یا نه؟ یاطنوری میشه با قطعیت نظر داد مشکل از بازی هست یا نرم افزار یا سخت افزار

نمیدونم والا منم تا حالا همچین مشکلی نداشتم

اینم یه تیکه فیلم از بازی 

http://s9.picofile.com/file/8347330592/FH4.mp4.html

ویرایش شده توسط Raiden
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Raiden گفته است :

نمیدونم والا منم تا حالا همچین مشکلی نداشتم

اینم یه تیکه فیلم از بازی 

http://s9.picofile.com/file/8347330592/FH4.mp4.html

خوب مطمئن شدم ویندوز و سخت افزار شما مشکل نداره و قطعا مشکل از بازی هست.

یک بار دیگه به دقت تنظیمات بازی رو بررسی کنید چون نود درصد مشکل همونه اگر نبود یعنی فایل های بازی مشکل دارن و باید بازی رو دوباره نصب کنید

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیزم

خیلی ها دیدم این مشکل رو‌ داشتن همچنین خود من.  که این بازی در ویندوز ۱۰ ورژن ۱۶۰۷ به‌ بالا دچار مشکل در اجرا میشه برای بعضی ها و این که برای همه هیچ راهی واسه بازی کردن روی بیلد ۱۸۰۹ وجود نداره و در اخر موفق هم بشید کرش میکنه. حالا اگر کسی این مشکل رو داره یه خبر خوب واسش دارم که من تونستم فایل های ماد شده ای درست کنم که بازی توی بیلد ۱۸۰۹ به راحتی اجرا بشه. (با نسخه فیتگرل تست شده)

اول بازی رو نصب کنید و بگذارید مراحل انجام بشه و کرک رو اجرا کنید (کرک خود ریپک) و بازی رو ران کنید که بفهمید کرش میکنه و مشکل داره یا نه و سپس مراحل زیر رو انجام دهید:

۱. فولدر های داخل mod_fh3_1 رو داخل فولدر نصب بازی بریزید و فایل ها رو ریپلیس کنید.

۲. فولدر های داخل forza_mod_fix رو به همین روش تکرار کنید

۳. در اخر در فولدر بازی  install_app.exe رو ران کنید و لذت ببرید ?

forza_mod_fix.rar

mod_fh3_1.7z

ویرایش شده توسط Behrouz Molaei
لینک به دیدگاه

دوستان اگه‌ مطلب مفید بود یا به درد کسی خورد اعلام کنه ?

لینک به دیدگاه

من این بازی رو  پارسال دانلود کردم  ولی اخرش موفق به نصب نشدم یادمه اکانت مایکروسافت می خواست و کلی دنگ و فنگ داشت نصبش آخرش  پاکش کردم و بی خیالش شدم.

الان با وجود کرک  جدید  اون مشکلات قبلی برا نصب  وجود نداره؟اگه درست شده دوباره دانلود کنیم?

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، peto گفته است :

من این بازی رو  پارسال دانلود کردم  ولی اخرش موفق به نصب نشدم یادمه اکانت مایکروسافت می خواست و کلی دنگ و فنگ داشت نصبش آخرش  پاکش کردم و بی خیالش شدم.

الان با وجود کرک  جدید  اون مشکلات قبلی برا نصب  وجود نداره؟اگه درست شده دوباره دانلود کنیم1f615.png

ریپک جدید که اومده نه مشکلی نداره من نصب کردم و استفاده میکنم

فقط نکته اینکه فورزا 4 هم کرک شده دیروز، اونو دانلود کن اگر تهرانی بگو منم بیام بگیرم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، amirff1 گفته است :

فقط نکته اینکه فورزا 4 هم کرک شده دیروز، اونو دانلود کن اگر تهرانی بگو منم بیام بگیرم

فورزا 4 کرک شده ؟ هیچ جا اعلام نشده !؟ امیدوارم که بشه ، نسخه 3 که شانس نداشتیم دوبار بازی کردم هر بار نصفه موند !

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، amirff1 گفته است :

عاا

پس نسخه ۴ رو دانلودمیکنم

من گیلانم خواستی در خدمتیم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

فورزا 4 کرک شده ؟ هیچ جا اعلام نشده !؟ امیدوارم که بشه ، نسخه 3 که شانس نداشتیم دوبار بازی کردم هر بار نصفه موند !

کرک نشده

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Behrouz Molaei گفته است :

کرک نشده

پس همون ۳ رو دانلود میکنم

?

لینک به دیدگاه

اقامن می خوام دانلودش کنم

کودوم نسخه بهتره؟

این توضیحات سایت دانلود ها رو تو کرک جدید دیگه نیاز نیست انجام بدیم؟

رفع مشکلات رایج بازی:

نکته اول: برای اجرای بازی حتما نیاز به ویندوز 10 ورژن 1703 به بالا دارید. توصیه اکید می شود که بازی را تنها در درایوی که ویندوز شما نصب می باشد، نصب کنید.

نکته دوم: اگر پس از نصب و اتمام کرک شدن، باتوجه به اجرای بازی از استارت منو، بازهم بازی برای شما اجرا نشد؛ لطفا بازی را در پارتیشن دیگری غیر از درایو ویندوز خود نصب کنید.

نکته سوم: در اولین بار که بازی را اجرا می کنید، از شما آدرسی جهت ذخیره سازی سیو بازی می خواهد. هرجایی که دوست دارید را انتخاب کنید.

نکته چهارم: حتما به اکانت Microsoft خود لاگین باشید. از لاگین بودن در دو بخش XBOX و Windows Store در محیط ویندوز 10 اطمینان حاصل کنید.

نکته پنجم: اگر حالت Developer Mode توسط ستاپ بازی برای شما فعال نشد، برای نصب موفقیت آمیز بازی حتما باید آن را به طور دستی (از طریق Settings -> Windows Update -> For Developers) فعال کند.

نکته ششم: غیرفعال کردن کارت شبکه و وایرلس برای برخی کاربران جوابگو بوده است. این مورد را از قلم نیاندازید!

نکته هفتم: فایل اجرایی بازی را در فایروال خود حتما بلاک کنید. به صورت کامل! یعنی Inbout و Outbound باید برای این دو مورد بلاک شود. این امر باعث می شود تا تلاش بازی برای آنلاین شدن بی ثمر بماند و بتوانید آفلاین بازی کنید.

نکته هشتم: برای ایجاد شورتکات بازی حتما اقدام کنید. چرا که برخی مشکلات اجرا نشدن بازی یا سفید بودن آیکون بازی در منوی استارت برطرف می شود. برای این منظور کلید ترکیبی Win+R را بزنید (یا در منوی استارت عبارت Run را سرچ کنید)

نکته نهم: اگر می خواهید بازی را مجدد به صورت دستی کرک کنید، لطفا محتوای پوشه CODEX را در محل نصب بازی خود کپی کرده و سپس فایل اجرایی installapp.exe را اجرا کنید تا مجدد بازی نصب شود.

نکته دهم: اگر وارد بازی می شوید اما در منوی اصلی، بازی کرش می کند و خارج می شود، تنها دلیلش رعایت نکردن نکته ششم است!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کودکس بگیر

فیت گرل و وکورپک گرفتم که اگه بازی یکبار نصب بشه و به هردلیلی پاک بشه دقعه دوم یا کرک نمیشه یا dlc ها کار نمیکنن

کودکس 30 بار نصب و پاک کردم فقط اواخر زمان نصب طولانی شده بود کورپک قبلا با کلی مصیبت تونستم دوباره کرک کنم دوباره اومدم هر کاری کردم فقط خود بازی کرک شد بودن dlc که اونم بازی فقط تو همون قسمت عکس میاره گیر میکرد و بسته میشد الان دوباره کودکس دانلود میکنم یه ویندوز نو هم باید سر این بازی وباره بریزم که فعلا حالش نیست 

لینک به دیدگاه

وقتتون بخیردوستان عزیز
غرض از مزاحمت این که یه سایتی هست به نام gamesbest.ir  و ما از روی علاقه به این بازی از اینجا فورزا 3 رو برای پی سی سفارش دادیم چون حوصله دانلود و مشکلات کرک و لاگین شدن تو اکانت مایکروسافت چون دسترسی به نت نداشتم .. توی خود سایت یکی از کاربرا گفته که این نسخه احتیاج به ساختن اکانت داره یا خیر که ادمین جواب داده نه بازی فول کرک codex هست و مشکلی نیست...
http://gamesbest.ir/9183/رالی-فرزا-3-forza-horizon-3-کامپیوتر-pc
15 عدد دی وی دی هست که البته به دوستم دادم و روی سیستمش نصب کرد ویندوزشم 10 رد استون 4 هست
خودمم دیشب ویندوز رد  استون 5 زدم بیلد 1809  و درایور اخر انویدیا هم نصبیدم
حالا مشکلی که هست اینه که 59 تا پارت هست و دقیقه توی دی وی دی 15 وقتی پارت اخر اکسترکت میشه  2 تا ارور قرمز رنگ میاد که واسه dlc هست ! مربوط به فایل زیپ کودکس هست که داخل دی وی دی آخر هست 
نصب اول یا همون اکسترکت فایلها رو هم تو درایو c انجام دادم و اخر نصب ارور که گفتم  میده و اکسترکت کامل نمیشه اما ستاپ دوم میاد و پوشه کرک هم هست ولی فکر کنم ناقص هست و باید کامل اکسترکت بشه که نمیشه
بعد از اکسترکت فایل ستاپ هست اما تا یه جایی میره و متوقف میشه همینجوری چند ساعت میمونه و هیچ اخطاری هم نمیده اما جلوتر نمیره ... احتمالا به خاطر اینه که کامل اکسترکت نشدن فایلها
حالا به نظر شما مشکل از چی میتونه باشه ؟
زنگ زدم پشتیبانی میگه تمام dvd هارو کپی کن روی هارد و از هارد نصب کن احتمالا مشکل برطرف میشه اگر نشد از طریق تلگرام بگو برات فایل کرک رو بفرستیم !?
کرک codex هم هست و توی dvd اخر یه پوشه به نام کرک هست که فکر کنم بعد از نصب بازی باید کپی و paste کرد تو محل نصب بازی ...
به نظرتون مشکل از چیه دقیقا ؟!!!

ممنون میشم اگر راهنمایی کنید
ما مثلا گفتیم از دانلودی ها نگیریم که مشکل داره و دنگ و فنگ و سفارش دادیم با توجه به اینکه تعداد dvd هاش زیاد بود گفتیم نسخه کامل و بدون اذیت کردن هست اما ....
حالا امشب برم کپی کنم رو هارد و از هارد نصب کنم ببینم چی میشه ولی بعید میدونم ربطی داشته باشه.. چون کامل همه پارت ها رو از فشرده در میاره و اخر کار تو پنجره winrar  ارور از پوشه ی codex میده

دلمونو صابون زده بودیم که جی 29 لاجیتک بخریم و باهاش سینک بشیم ?

دوستان دقیقا این ارور رو آخر اکسترکت میده

WinRAR self-extracting archive 1_2_2019 2_15_16 AM.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

کودکس بگیر

درود

لطف میکنید لینک نسخه کامل این بازی که نیاز به قرتی بازی های ماکروسافت و این داستانا رو نداره بهم معرفی کنید.

قبلا نسخه Corepack رو گرفته بودم اما داستان زیاد داشت و بیخیالش شدم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 48 دقیقه قبل، Sir MehDi گفته است :

درود

لطف میکنید لینک نسخه کامل این بازی که نیاز به قرتی بازی های ماکروسافت و این داستانا رو نداره بهم معرفی کنید.

قبلا نسخه Corepack رو گرفته بودم اما داستان زیاد داشت و بیخیالش شدم.

درود

فرقی نمیکنه چه نسخه ای بگیرین یا از کجا ، تو همشون باید به اکانت ایکس باکس و استور لاگین بشید ، برای خودم هم قبلا خیلی عذاب آور بود چون با قند شکن هم نمیتونستم لاگین بشم یعنی ارور میداد

اما بعد ست کردن dns مشکلم حل شد ، یه ایمیل hotmail باز کنید و لاگین کنید تمام

اینم dns که چندین بار تو تاپیکهای مختلف نوشتم

178.22.122.100

توی کارت شبکه ست کنید سایتهای تحریم براحتی باز میکنه 

نسخه کودکس هم بهترینش هست درسته حجمش بیشتره اما ارزششو داره نسخه های فشرده برای بار دوم اذیت میکنن یا اگه بار اول کرک درست اجرا نشه برای دوم ارور میدن 

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

درود

فرقی نمیکنه چه نسخه ای بگیرین یا از کجا ، تو همشون باید به اکانت ایکس باکس و استور لاگین بشید ، برای خودم هم قبلا خیلی عذاب آور بود چون با قند شکن هم نمیتونستم لاگین بشم یعنی ارور میداد

اما بعد ست کردن dns مشکلم حل شد ، یه ایمیل hotmail باز کنید و لاگین کنید تمام

اینم dns که چندین بار تو تاپیکهای مختلف نوشتم

178.22.122.100

توی کارت شبکه ست کنید سایتهای تحریم براحتی باز میکنه 

نسخه کودکس هم بهترینش هست درسته حجمش بیشتره اما ارزششو داره نسخه های فشرده برای بار دوم اذیت میکنن یا اگه بار اول کرک درست اجرا نشه برای دوم ارور میدن 

اگه قراره بازم به اکانت ایکس باکس و استور و اینچیزا وصل بشیم  من شخصا بی خیالش میشم.

انقد قبلا سر همین اعصابم به هم ریخت که دیگه حوصله ندارم برم سمتش☹️

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت استارتر محترم

والا دوست عزیز روش شما برای ما که کار نکرد .

قبل از اینکه کرک فیکس رو بریزم رو بازی , بازی اپتیمایز میشد و بعدش کرش میکرد, اما از زمانی کرک فیکس رو ریختم وقتی شروع میکنم بازی رو مثل قبل  شروع به اپتیمایز گرافیک میکنه اما با این تفاوت که بعد از چند ثانیه میندازه بیرون و دیگه فرایند اپتیمایز کردن 100% نمیشه.

اگه راه حلی برای این مشکل داشتید بنده رو هم در جریان بزارید. 

نسخه فیت گرل با آخرین آپدیت ها و dlc هاست که از dlfox گرفتم. 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، peto گفته است :

اگه قراره بازم به اکانت ایکس باکس و استور و اینچیزا وصل بشیم  من شخصا بی خیالش میشم.

انقد قبلا سر همین اعصابم به هم ریخت که دیگه حوصله ندارم برم سمتش☹️

متاسفانه باید وصل بشید . بدبختی اینه بعد از اینهمه دردسر میاد ارور میده و کرش میکنه و کلا روح و روانتو بهم میریزه

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Chabouk گفته است :

متاسفانه باید وصل بشید . بدبختی اینه بعد از اینهمه دردسر میاد ارور میده و کرش میکنه و کلا روح و روانتو بهم میریزه

واقعا حیف که این بازی واسه پی سی اینهمه دنگ و فنگ داره ! گرافیک عالی و گیم پلی عالی تر .. من از payback  خیلی خوشم نیومد اومد سمت این و میخواستم یه مورد جی 29 هم براش تهییه کنم که ظاهرا باید قیدشو بزنم چون روی این بازی جی 29 و 920 خیلی خوب سینک میشن و بدون تاخیر واکنش نشون میدن ...

من از سایت گیمز بست گرفتم که 15 dvd هست و ادمینشم گفته نیازی به اکانت مایکروسافت نیست و کرک شده ! اما تو چند نظر قبل گفتم که مشکل از چیه ...... ?

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، alirezamrl گفته است :

واقعا حیف که این بازی واسه پی سی اینهمه دنگ و فنگ داره ! گرافیک عالی و گیم پلی عالی تر .. من از payback  خیلی خوشم نیومد اومد سمت این و میخواستم یه مورد جی 29 هم براش تهییه کنم که ظاهرا باید قیدشو بزنم چون روی این بازی جی 29 و 920 خیلی خوب سینک میشن و بدون تاخیر واکنش نشون میدن ...

من از سایت گیمز بست گرفتم که 15 dvd هست و ادمینشم گفته نیازی به اکانت مایکروسافت نیست و کرک شده ! اما تو چند نظر قبل گفتم که مشکل از چیه ...... 1f644.png

شما اشتباهتون اعتماد و خرید بازی در dvd بوده که اکثرا مشکل دار هستن. 

و فورزا به نظر بنده زیاد هم عالی نبود . پر از باگ . در ضمن به بازی پروجکت کارس یه نگاه بندازید بد نیست.

در مورد ارور هم عرض کنم خدمتتون که میگه فایل ها خرابن( صدمه دیدن) شما حتما دفندر یا آنتی ویروستون  ویندوزتون رو خاموش کنیدبعدش تست کنید. انشاالله که حل میشه.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، Chabouk گفته است :

با سلام خدمت استارتر محترم

والا دوست عزیز روش شما برای ما که کار نکرد .

قبل از اینکه کرک فیکس رو بریزم رو بازی , بازی اپتیمایز میشد و بعدش کرش میکرد, اما از زمانی کرک فیکس رو ریختم وقتی شروع میکنم بازی رو مثل قبل  شروع به اپتیمایز گرافیک میکنه اما با این تفاوت که بعد از چند ثانیه میندازه بیرون و دیگه فرایند اپتیمایز کردن 100% نمیشه.

اگه راه حلی برای این مشکل داشتید بنده رو هم در جریان بزارید. 

نسخه فیت گرل با آخرین آپدیت ها و dlc هاست که از dlfox گرفتم. 

داداش حتما ترتیبشو درست انجام ندادی.  من رو چند تا کامپیوتر تست کردم. Install app.exe رو قبل اجرا بازی ران کردید؟ در ضمن واسه دوستانی که پرسیدن اینم لینک: 

https://www.downloadha.com/game/forza-horizon-3-codex/

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Chabouk گفته است :

شما اشتباهتون اعتماد و خرید بازی در dvd بوده که اکثرا مشکل دار هستن. 

و فورزا به نظر بنده زیاد هم عالی نبود . پر از باگ . در ضمن به بازی پروجکت کارس یه نگاه بندازید بد نیست.

در مورد ارور هم عرض کنم خدمتتون که میگه فایل ها خرابن( صدمه دیدن) شما حتما دفندر یا آنتی ویروستون  ویندوزتون رو خاموش کنیدبعدش تست کنید. انشاالله که حل میشه.

موفق باشید

والا  این سایت رو من خیلی خرید ازش داشتم و سایت خوبی هست واسه بازی و همیشه هم بدون مشکل بوده ...

اینم برای دوستم گرفتم که ضد حال خورد

من پروجکت کارز 2 رو دارم رو سیستم خیلی خوبه فقط چون بیشتر تو پیست هست لذت بازی آزاد مثل فورزا رو نداره . فورزا خوبیش اینه که اتوبانهای باحالی داره و میشه مکس اسپید رانندگی کرد اما بازیای دیگه معمولا سریع به پیچ میرسی و ...
بله دقیقا از همین فایل ایراد میگیره و میگه مشکل داره و نصب بار اول اخراش کامل نمیشه که اگر بشه بار دوم به مشکل نمیخوره و تمام
ویندوز 10 زدم دیشب و دفندر خود ویندوز رو نمیدونم چطور باید غیرفعال کرد اما eset smart 8 نصب کردم و غیر فعال کردم زمان نصب که فکر کنم وقتی انتی ویروس نصب کنی دفندر خود ویندوز غیرفعال بشه
راستی سوال دیگه اینکه این بازی حتما باید هر 2 بار که نصب میشه توی درایو c باشه یا میشه درایو دیگه هم انتخاب کرد ؟!
من درایو سی کلا 117 گیگه که با نصب ویندوز و یه سری مکمل ها 95 گیگ خالی میمونه که خود فورزا بار اول که از فشرده در میاد 56 گیگ میگیره و  کلا 40 گیگ باقی میمونه ....
دم شما گرم بابت راهنمایی

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، alirezamrl گفته است :

والا  این سایت رو من خیلی خرید ازش داشتم و سایت خوبی هست واسه بازی و همیشه هم بدون مشکل بوده ...

اینم برای دوستم گرفتم که ضد حال خورد

من پروجکت کارز 2 رو دارم رو سیستم خیلی خوبه فقط چون بیشتر تو پیست هست لذت بازی آزاد مثل فورزا رو نداره . فورزا خوبیش اینه که اتوبانهای باحالی داره و میشه مکس اسپید رانندگی کرد اما بازیای دیگه معمولا سریع به پیچ میرسی و ...
بله دقیقا از همین فایل ایراد میگیره و میگه مشکل داره و نصب بار اول اخراش کامل نمیشه که اگر بشه بار دوم به مشکل نمیخوره و تمام
ویندوز 10 زدم دیشب و دفندر خود ویندوز رو نمیدونم چطور باید غیرفعال کرد اما eset smart 8 نصب کردم و غیر فعال کردم زمان نصب که فکر کنم وقتی انتی ویروس نصب کنی دفندر خود ویندوز غیرفعال بشه
راستی سوال دیگه اینکه این بازی حتما باید هر 2 بار که نصب میشه توی درایو c باشه یا میشه درایو دیگه هم انتخاب کرد ؟!
من درایو سی کلا 117 گیگه که با نصب ویندوز و یه سری مکمل ها 95 گیگ خالی میمونه که خود فورزا بار اول که از فشرده در میاد 56 گیگ میگیره و  کلا 40 گیگ باقی میمونه ....
دم شما گرم بابت راهنمایی

نه دوست عزیز به درایو ربطی نداره. دفندر رو هم باید خاموش کنید . آموزش هاش توی اینترنت هست.

https://digiro.ir/permanently-disable-windows-defender-on-windows-10/

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام 

من توی اجرای فورزا این مشکل رو دارم  خواهشا راهنمایی کنین

http://s9.picofile.com/file/8349034026/Untitled.png

نسخه هم fitgirl هستش

حالت Developer Mode  هم فعاله

ویرایش شده توسط ali.rzb0020
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1397/10/25, 21:16:15، ali.rzb0020 گفته است :

سلام 

من توی اجرای فورزا این مشکل رو دارم  خواهشا راهنمایی کنین

http://s9.picofile.com/file/8349034026/Untitled.png

نسخه هم fitgirl هستش

حالت Developer Mode  هم فعاله

سلام

اگه ویندوز 1809 احتمال اجرا شدنش خیلی کمه ، یکی از دوستان فیکس گذاشتن تاپیکشو سرچ کنید 

باید به اکانت ایکس باکس و استور لاگین باشید

برای کرک دوباره هم این کارها رو انجام بدید

https://www.reddit.com/r/CrackSupport/comments/8rfbha/forza_horizon_3_no_shortcut_guide_to_get_it_back/?ref=share&ref_source=embed&utm_content=body&utm_medium=post_embed&utm_name=0f9f37c1437048b8b3393bc828ea0b41&utm_source=embedly&utm_term=8rfbha

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...