رفتن به مطلب

تاپیک بحث و تبادل نظر ، باگ ها ،اسکرین شات ، راهنمایی ، مشکلات و ... Forza Horizon

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در 22 دقیقه قبل، ahmad35 گفته است :

دیگه فایده نداره

تو پوشه بازی یه ایکونی رو اشتباهی باز کردم(اعصاب نداشم)ریست شد1f605.png

باید دوباره از اول شروع کنم بازی رو

به هر حال ممنون

سلام همیشه از سیو بازیهاتون مخصوصا اونایی که فقط اتو سیو دارن بکاپ بگیرید که خدای ناکرده موقع سیو کردن ویندوز کرش کنه یا برق بره  ، سیوتون به فنا نره که واسه خودم توی فورزا 2 بار اتفاق افتاد 

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام همیشه از سیو بازیهاتون مخصوصا اونایی که فقط اتو سیو دارن بکاپ بگیرید که خدای ناکرده موقع سیو کردن ویندوز کرش کنه یا برق بره  ، سیوتون به فنا نره که واسه خودم توی فورزا 2 بار اتفاق افتاد 

لول 22 بودم

کلش به فنا رفت😥این لوگوی بچگانه کوفتی چی میخواد تو این بازی

خیلی خوشم میاد ازینا،همه جام سبز میشن

ویرایش شده توسط ahmad35
لینک به دیدگاه

بازیش ارزش دانلود داره ؟ جهان بازه ؟ ماشین رو میشه تیونینگ کرد ؟ اصلا آفلاین داره ؟

دیشب Wolfenstein - Youngblood رو دانلود کردم واقعا ارزش داشت اصلا نوع شلیک کردن و صدای اسلحه و لگدی که میزنه آدم رو به وجد میاره فوق طبیعیه - گرافیک و روان بودن بازیش به کنار.دوستان اگه Forza ارزش داره امشب دانلودش کنم .

یه سوال دیگه توی تنظیمات گرافیک ولفن اشتاین این سه گزینه کارشون چیه دقیقا ؟

Deferred rendering
Gpu culling
Colour blind

ویرایش شده توسط 🆆🅰🆁🅲🆁🅰🅵🆃
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 29 مرداد 1398 در 22:04، 🆆🅰🆁🅲🆁🅰🅵🆃 گفته است :

بازیش ارزش دانلود داره ؟ جهان بازه ؟ ماشین رو میشه تیونینگ کرد ؟ اصلا آفلاین داره ؟

100% ، جهان بازه ، بله میشه ، نسخه کرکی آفلاینه

------------------------

روی ویندوز 1803 تست شد و اجرا نشد 

پوشه سیو بازی کجاست که بکاپ بگیرم ؟

اینه ؟ 

C:\Users\urUserName\AppData\Local\Packages\Microsoft.SunriseBaseGame_8wekyb3d8bbwe\LocalState

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان این فورزا که خودمم عاشقش هستم، خط داستانی خاصی داره؟؟؟ یا نه همینجوری هرچی توی مپ اومد رو میریم و تمام 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

دوستان این فورزا که خودمم عاشقش هستم، خط داستانی خاصی داره؟؟؟ یا نه همینجوری هرچی توی مپ اومد رو میریم و تمام 

هر چی توی مپ اومد رو میریم، اما انقدر زیاد و متنوع هست هم ایونت ها هم ماشین ها که خسته نمیشی از طرفی هم بیشتر لذت این بازی انلاینش هست که پیشنهاد میکنم حتما اشتراکی تهیه کنی...

لینک به دیدگاه

در در 29 مرداد 1398 در 22:04، 🆆🅰🆁🅲🆁🅰🅵🆃 گفته است :

endering
Gpu culling
Colour

گزینه اول یه روش رندر اشکال هست

اگه nvidia داری روشن باشه بهتره

گزینه دوم فکر کنم برای  پردازش های عمق میدان و اشیا   gpu هست و بهینه کارت amd باشه  اگه amd داری روشن کن

گزینه اخرم برای افراد کوررنگی 

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

یه گیم پلی توی اپارات دیدم خوشم نیومد. به قول دوستان انلاینش جذابه. یه جاش ماشین اسپورت داشت با کشتی بادی روی چمن مسابقه میداد احساس کردم بازیش بچه گونست. یا با قطار مسابقه میده یا با جت.

تنها چیزیش که واقعا جدیده. تغییر فصل هاشه. خیلی طبیعی ساختن

همین Wolfenstein - Youngblood رو دارم میرم جلو به شدت مراحل و عملیاتهاش جذابه خیلی هم شهرش بزرگ و پیچ در پیچه . بدیش اینه که مراحلش بیش از حد سخته .توی این نسخه easy  معادل نرمال در ولفنشتاین قبلیه . فکر کنم یکی از دلایل نمره ی پایینش سختیش باشه. هر جا هم بمیری از چند ساعت قبل با مهمات کم شروع میشه . یه چیزی تو مایه ها رزیدنت اویل پلی استیشن :))

لینک به دیدگاه

دوستان آیدی ایکس باکسشونو بزارن باهم پلی بدیم

اینم آیدی من تو ایکس باکس اد کنید

@Alirezatha

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، 🆆🅰🆁🅲🆁🅰🅵🆃 گفته است :

یه گیم پلی توی اپارات دیدم خوشم نیومد. به قول دوستان انلاینش جذابه. یه جاش ماشین اسپورت داشت با کشتی بادی روی چمن مسابقه میداد احساس کردم بازیش بچه گونست. یا با قطار مسابقه میده یا با جت.

اتفاقا مسابقه با قطارش خیلی قشنگه فقط خط داستانی نیست یعنی اگه یه داستان قاطی این مسابقات میکردن خیلی قشنگ میشد مثلا نقشه یه دزدی یا چیزی

ولی ما بقی مسابقاتش خسته کنندست چون داستان نداره 

بیشتر گرافیک و انعکاسش جذب میکنه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، Ali Alborz گفته است :

هر چی توی مپ اومد رو میریم، اما انقدر زیاد و متنوع هست هم ایونت ها هم ماشین ها که خسته نمیشی از طرفی هم بیشتر لذت این بازی انلاینش هست که پیشنهاد میکنم حتما اشتراکی تهیه کنی...

به به علی آقای عزیییز 😍

اتفاقا منم همین احساس رو بهش داشتم که اصولا باید آنلاینش رو بازی کرد.

آقا ما با اون موس خیییلییی حال میکنیم وژدانن دستتون درد نکنه چه هدشات هایی که میزنیم و بچه ها کیف میکنن 😁

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

به به علی آقای عزیییز 1f60d.png

اتفاقا منم همین احساس رو بهش داشتم که اصولا باید آنلاینش رو بازی کرد.

آقا ما با اون موس خیییلییی حال میکنیم وژدانن دستتون درد نکنه چه هدشات هایی که میزنیم و بچه ها کیف میکنن 1f601.png

اگه مثل من خیلی علاقه داری به این بازی اشتراکیش رو تهیه کن، از اونجایی که هیچ محدودیتی نسبت به اورجینال نداره و قیمت اورجینال رو هم در نظر بگیریم واقعا ارزش داره، از طرفی تو حراجی ها هم میشه شرکت کرد هم ماشین ها رو به قیمت خیلی پایینتر تهیه کرد و هم خیلی از ماشین ها که تو قسمت فروشگاه نیست رو تو حراجی پیدا کرد، طراحی های بدنه خاص کاربرای دیگه رو هم میشه دانلود کرد...

برای موس هم خیلی خوشحالم که اینقدر ازش راضی بودی واقعا موس خوش دست و دقیقی هست ❤️

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

------------------------

روی ویندوز 1803 تست شد و اجرا نشد 

پوشه سیو بازی کجاست که بکاپ بگیرم ؟

اینه ؟ 

C:\Users\urUserName\AppData\Local\Packages\Microsoft.SunriseBaseGame_8wekyb3d8bbwe\LocalState

سلام

1809 هم تست کردم می پره بیرون .

آپدیت کنم ویندوز رو یا ره و روش خاصی داره ؟!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 18 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

سلام

من با 1903 تازه شروع کردم واسه منم میپره بیرون !

درایور گرافیکو آپدیت کنیم ببینیم چی میشه

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

من با 1903 تازه شروع کردم واسه منم میپره بیرون !

درایور گرافیکو آپدیت کنیم ببینیم چی میشه

انشاالله ، من کورپک گرفتم سه روش هم زدم روش سوم قرمز می شه ، سایت dlfox

حالا شب آپدیت می کنم بببینم چی می شه .

فیت گرل هم گذاشتم آپدیت بشه ،

کارت حل شد ؟ دیگه کرش نداره ؟

لینک به دیدگاه

البته همون اول استارت می پره بیرون ها مال من .

msi after burnner هم باهاش سازگاری نداره ظاهراً

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 9 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

البته همون اول استارت می پره بیرون ها مال من .

msi after burnner هم باهاش سازگاری نداره ظاهراً

درایور گرافیک هم آپدیت کردم بازم میپره بیرون ، گرافیک تقریبا فیکس شده ولی هر از گاهی مشکل دور فن داره و یکی دوبار توی فورزا 3 کرش کرده نه مثل سابق که سیستم فریز میشد که بعد کرش استفاده از ویندوز مشکلی نداشت تو این چند وقته اصلا فرصت نداشتم که تست کنم با مخابرات و سیستم دوستم و کارهای دیگه درگیر بودم یه کم سرم خلوت بشه دوباره احتمالا بفرستم گارانتی قولهایی دادن که ببینم اینبار چه گلی به سرمون میزنن ولی بدبختی اینجاست که مشکل کارت معلوم نیست کی خودشو نشون بده قبلا هم همینجوری شروع شد و بعد یکسال ایرادش بیشتر شد با این روال کارت و بررسی گارانتی که 8 ماه گارانتیش مونده تا اون موقع تموم میشه !

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

درایور گرافیک هم آپدیت کردم بازم میپره بیرون ، گرافیک تقریبا فیکس شده ولی هر از گاهی مشکل دور فن داره و یکی دوبار توی فورزا 3 کرش کرده نه مثل سابق که سیستم فریز میشد که بعد کرش استفاده از ویندوز مشکلی نداشت تو این چند وقته اصلا فرصت نداشتم که تست کنم با مخابرات و سیستم دوستم و کارهای دیگه درگیر بودم یه کم سرم خلوت بشه دوباره احتمالا بفرستم گارانتی قولهایی دادن که ببینم اینبار چه گلی به سرمون میزنن ولی بدبختی اینجاست که مشکل کارت معلوم نیست کی خودشو نشون بده قبلا هم همینجوری شروع شد و بعد یکسال ایرادش بیشتر شد با این روال کارت و بررسی گارانتی که 8 ماه گارانتیش مونده تا اون موقع تموم میشه !

تست هاشون استاندارد لازم رو نداره ،

انشاالله که حل شه .

بزار شب آپدیت کنم خبرش رو می دم چی می شه .

شماره 3 کلا میل به کرش داره ، باز این که دمو خوب بود پارسال بازی کردم جوابگو بود ، راستی شماره 6 هم رایگان شده داخل استور بگیر

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

سلام

سلام

فقط باید آپدیت کنید ، من هر کاری که فکرش رو بکنید کردم ولی نشد که نشد ولی با آپدیت ویندوز به 1903 با یک کلیک به راحتی اجرا شد

لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، mid گفته است :

سلام

فقط باید آپدیت کنید ، من هر کاری که فکرش رو بکنید کردم ولی نشد که نشد ولی با آپدیت ویندوز به 1903 با یک کلیک به راحتی اجرا شد

سلام رفتم تو کارش الان 70 درصد هست

ممنون

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، mid گفته است :

سلام

آپدیت شد ،جواب نداد می پره بیرون ، دوباره کرک رو‌هم اجرا کردم . اینترنت هم قطع کردم  . حالا کرک رو جدا بگیرم شب وقت کنم یه تست بزنم ، نسخه هم کورپک ، حالا فیت گرل هم تو صف هست برا دانلود

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

آپدیت شد ،جواب نداد می پره بیرون ، دوباره کرک رو‌هم اجرا کردم . اینترنت هم قطع کردم  . حالا کرک رو جدا بگیرم شب وقت کنم یه تست بزنم ، نسخه هم کورپک ، حالا فیت گرل هم تو صف هست برا دانلود

منظورتون از اینکه میپره بیرون چیه؟همون اول بازی که ماشین در حالت حرکته و باید اینتر بزنی تا گزینه ها بیاد؟

اگه اونه که من در نسخه فایت گرل در پوشه بازی همیشه با انتی کرش لانچر بازی رو اجرا میکنم و صبر میکنم ماشین در حال حرکت به مرحله برفی برسه بعد اینتر رو بزنم(قبلش بزنم هنگ میکنه میپره بیرون)

تنها این روش برام جواب داده و هیچ مشکلی ندارم

در ضمن افتر بورنر حتما بسته بشه(کلا برنامه رو ببندید نه اینکه فقط صفحش رو دسکتاب نمایش داده نشه)

اینترنتم حتما قطع کنید

لینک به دیدگاه

من نسخه کورپک رو نصب کردم کاراشو کردم اما وقتی اجرا میکنم عکس فورزا میاد بعدش میوفته بیرون 

بیلد اخر ویندوز هم هستم و درایور هم اپدیت ان 

و اینکه ارزش داره اشتراکی خرید برای آنلاین ؟ کسی اینجا اشتراکی خریده که بازی کنه ؟

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Pooria3000 گفته است :

من نسخه کورپک رو نصب کردم کاراشو کردم اما وقتی اجرا میکنم عکس فورزا میاد بعدش میوفته بیرون 

بیلد اخر ویندوز هم هستم و درایور هم اپدیت ان 

و اینکه ارزش داره اشتراکی خرید برای آنلاین ؟ کسی اینجا اشتراکی خریده که بازی کنه ؟

میخوای اشتراکی بخری صبر کن یه ماهی تا قیمت بیاد پایین

چون کرک شده قیمتارو کاهش میدن

https://www.cdkeyshare.ir/shop/cdkeyshared/store-win/cdkey-eshteraki-forza-horizon-4/

الان اینجا هشتاد میده ولی فکر کنم تا 50 بیاد پایین و نسخه سادشم که خب ارزون تره و شاید به زودی تا بیست تومن برسه

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، (Naughty boy) گفته است :

میخوای اشتراکی بخری صبر کن یه ماهی تا قیمت بیاد پایین

چون کرک شده قیمتارو کاهش میدن

https://www.cdkeyshare.ir/shop/cdkeyshared/store-win/cdkey-eshteraki-forza-horizon-4/

الان اینجا هشتاد میده ولی فکر کنم تا 50 بیاد پایین و نسخه سادشم که خب ارزون تره و شاید به زودی تا بیست تومن برسه

این سایته با پشتیبانی vip به 60 تومن میده التیمیت هم 100 میده 

فک کنم همون استاندارد بگیرم با پشتیبانی vip خیلی خوب باشه 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...