رفتن به مطلب

تاپیک بحث و تبادل نظر ، باگ ها ،اسکرین شات ، راهنمایی ، مشکلات و ... Forza Horizon

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 1 دقیقه قبل، Pooria3000 گفته است :

این سایته با پشتیبانی vip به 60 تومن میده التیمیت هم 100 میده 

فک کنم همون استاندارد بگیرم با پشتیبانی vip خیلی خوب باشه 

پشتیبانی وی ای پی اهمیتی نداره چون اشتراکی استور ویندوزه معمولا به مشکل بر نمیخوری ولی اگه قیمتش برات مطرحه یکم صبر کنی ارزون تر میشه در غیر این صورت اره بخر چون هم دردسر کرکی رو نداره هم انلاین میزنی

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، (Naughty boy) گفته است :

پشتیبانی وی ای پی اهمیتی نداره چون اشتراکی استور ویندوزه معمولا به مشکل بر نمیخوری ولی اگه قیمتش برات مطرحه یکم صبر کنی ارزون تر میشه در غیر این صورت اره بخر چون هم دردسر کرکی رو نداره هم انلاین میزنی

اینقد پلیر هنوز داره که بشه بازی کرد ؟

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Pooria3000 گفته است :

اینقد پلیر هنوز داره که بشه بازی کرد ؟

اره بابا اینجور بازیا مگه به این زودی خالی میشن

تازه سری جدید نیومده که اینو بی خیال بشن

واسه من کرکیش اجرا میشه ولی باز شاید ارزون شد برم انلاین و اشتراکیشم بخرم

ویرایش شده توسط (Naughty boy)
لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، (Naughty boy) گفته است :

اره بابا اینجور بازیا مگه به این زودی خالی میشن

تازه سری جدید نیومده که اینو بی خیال بشن

واسه من کرکیش اجرا میشه ولی باز شاید ارزون شد برم انلاین و اشتراکیشم بخرم

متوجه شدم 

دستت درد نکنه دادا

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

آپدیت شد ،جواب نداد می پره بیرون ، دوباره کرک رو‌هم اجرا کردم . اینترنت هم قطع کردم  . حالا کرک رو جدا بگیرم شب وقت کنم یه تست بزنم ، نسخه هم کورپک ، حالا فیت گرل هم تو صف هست برا دانلود

در 53 دقیقه قبل، Pooria3000 گفته است :

من نسخه کورپک رو نصب کردم کاراشو کردم اما وقتی اجرا میکنم عکس فورزا میاد بعدش میوفته بیرون 

بیلد اخر ویندوز هم هستم و درایور هم اپدیت ان 

و اینکه ارزش داره اشتراکی خرید برای آنلاین ؟ کسی اینجا اشتراکی خریده که بازی کنه ؟

افتربرنر و برنامه هی مشابه از کنار ساعت ببند شاید درست شد برای بنده هم معلوم نیست کی بندازه بیرون اولین بار یک ساعت بدون مشکل بازی کردم بعدش اومدم بازی کنم 3 بار همون اول انداخت بیرون 

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

افتربرنر و برنامه هی مشابه از کنار ساعت ببند شاید درست شد برای بنده هم معلوم نیست کی بندازه بیرون اولین بار یک ساعت بدون مشکل بازی کردم بعدش اومدم بازی کنم 3 بار همون اول انداخت بیرون 

هیچکدومش رو نصب ندارم و اینکه هر چیزی که دارم بستم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، Pooria3000 گفته است :

هیچکدومش رو نصب ندارم و اینکه هر چیزی که دارم بستم 

عجب ، کدوم نسخه گرفتی خودم لات باکس گرفتم ویندوز هم سر فرصت باید بزنم آپدیت فول بشه الان 1903 هستش ولی بدون آپدیتهای جانبی

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

عجب ، کدوم نسخه گرفتی خودم لات باکس گرفتم ویندوز هم سر فرصت باید بزنم آپدیت فول بشه الان 1903 هستش ولی بدون آپدیتهای جانبی

corepack هست 

ویندوزم فول اپدیته 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 43 دقیقه قبل، Pooria3000 گفته است :

corepack هست 

ویندوزم فول اپدیته 

الان یک ربع بازی کردم موقع خرید ماشین میندازه بیرون توی فورزا 3 هم بعضا اینجوری میشد

مطمئن بشید درست کرک کردید طبق تجربه هم واسه بازیهای مشکلداری مثل فورزا هورایزن بهتره نسخه کامل بگیرید فشرده ها اذیت میکنن مثل کرک ناقص و غیره

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، (Naughty boy) گفته است :

منظورتون از اینکه میپره بیرون چیه؟همون اول بازی که ماشین در حالت حرکته و باید اینتر بزنی تا گزینه ها بیاد؟

اگه اونه که من در نسخه فایت گرل در پوشه بازی همیشه با انتی کرش لانچر بازی رو اجرا میکنم و صبر میکنم ماشین در حال حرکت به مرحله برفی برسه بعد اینتر رو بزنم(قبلش بزنم هنگ میکنه میپره بیرون)

تنها این روش برام جواب داده و هیچ مشکلی ندارم

در ضمن افتر بورنر حتما بسته بشه(کلا برنامه رو ببندید نه اینکه فقط صفحش رو دسکتاب نمایش داده نشه)

اینترنتم حتما قطع کنید

همون اول عکس میاد می پره بیرون ، باشه تست می کنم

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

الان یک ربع بازی کردم موقع خرید ماشین میندازه بیرون توی فورزا 3 هم بعضا اینجوری میشد

مطمئن بشید درست کرک کردید طبق تجربه هم واسه بازیهای مشکلداری مثل فورزا هورایزن بهتره نسخه کامل بگیرید فشرده ها اذیت میکنن مثل کرک ناقص و غیره

واقعا اینجوری خیلی رو اعصاب هست 

من دوستم همین بازی رو روی سیستمش داره و بدون هیچ مشکلی داره اجرا میشه ولی برا من اینقد اذیت میکنه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

همون اول عکس میاد می پره بیرون ، باشه تست می کنم

سلام بهنام جان.برای منم مث تو بود و مینداخت بیرون با چندتا کار اوکی شد 

1-developer m,ode رو فعال کن

2-وارد هر یک از سه پوشه بشوید. کلید Shift را بر روی کیبورد نگه دارید و هم زمان بر روی فضای خالی پوشه، راست کلیک کنید. یک گزینه ی جدید به نام “Open Powershell window here” برای شما اضافه می شود. بر روی آن کلیک کنید تا پاورشل در پوشه ی شما اجرا شود. سپس دستور زیر را  

Add-AppxPackage -Register AppxManifest.xml

، در محیط پاورشل کپی کنید و enter را بزنید تا نصب شود. تاکید مجدد اینکه، حتما از پوشه ی game_files شروع کنید 

حتما دقت کن که وقتی مرحله 2 رو انجام میدی نوشته ها آبی بشن صحیحه ! اگه قرمز شد یعنی اشتباه داری میزنی :D 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، ali.king گفته است :

سلام بهنام جان.برای منم مث تو بود و مینداخت بیرون با چندتا کار اوکی شد 

1-developer m,ode رو فعال کن

2-وارد هر یک از سه پوشه بشوید. کلید Shift را بر روی کیبورد نگه دارید و هم زمان بر روی فضای خالی پوشه، راست کلیک کنید. یک گزینه ی جدید به نام “Open Powershell window here” برای شما اضافه می شود. بر روی آن کلیک کنید تا پاورشل در پوشه ی شما اجرا شود. سپس دستور زیر را  

Add-AppxPackage -Register AppxManifest.xml

، در محیط پاورشل کپی کنید و enter را بزنید تا نصب شود. تاکید مجدد اینکه، حتما از پوشه ی game_files شروع کنید 

حتما دقت کن که وقتی مرحله 2 رو انجام میدی نوشته ها آبی بشن صحیحه ! اگه قرمز شد یعنی اشتباه داری میزنی :D 

سلام عزیز دل

نمی شه

دولوپر فعال هست

گزینه دو هم انجام دادم یو لودینگ پر می شه همین

دیگه گزینه آبی نداریم

پوشه گیم فایل هم من ندیدم

اینم نمونه

forza).jpg

لینک به دیدگاه

سلم من به مشکل همیشه گی کرک و کرش کردن Forza Horizon 3 بعد از نصب برخوردم

و هر کاری میکنم کرک میشه ولی عمل نمیکنه و رو لگو کرش میکنه  ( عکسش رو آپلود کردم، تو اون قسمت) و میندازه بیرون چه کار کنم ؟

ویندوز 10پرو  - 1903 بیلد 18963.1000 هستش

Annotation 2019-08-25 135149.png

Annotation 2019-08-25 135357.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 16 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

پوشه گیم فایل باید باشه واسه بازیهای مشکل داری مثل همین باید نسخه کامل بگیرید که  فشرده ها تو این زمینه اصلا خوب نیستن

Capture.thumb.JPG.bf76e85439f9cad825d67b726e0722be.JPG

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

روی ورژن ۱۹۰۳ کار نمیکنه باید کرک فیکس برای لین‌ورژن‌رو دانبود‌کنید. سایت دانلود‌ها‌داره.

ویرایش شده توسط Behrouz Molaei
لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، Behrouz Molaei گفته است :

روی ورژن ۱۹۰۳ کار نمیکنه باید کرک فیکس برای لین‌ورژن‌رو دانبود‌کنید. سایت دانلود‌ها‌داره.

همین صبح دانلود کردم از این سایت و جایگزین کردم ولی کار نکرد . اگه نکته خاصی لازمه بگید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 22 دقیقه قبل، hadi.solimanzade گفته است :

همین صبح دانلود کردم از این سایت و جایگزین کردم ولی کار نکرد . اگه نکته خاصی لازمه بگید

به ایکس باکس و استور لاگین کنید موقع بازی هم نتو قطع کنید

مواردی توی همون دانلودها اشاره شده که اگه درست کرک کنید مشکلی نخواهید داشت 

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

به ایکس باکس و استور لاگین کنید موقع بازی هم نتو قطع کنید

مواردی توی همون دانلودها اشاره شده که اگه درست کرک کنید مشکلی نخواهید داشت 

اصلا به ایکس با کس و استور لاگین کردن نمیرسه تو همون لحضه شروع کرش میکنه و میاد بیرون 

( رو حالت خارج از بازی هم رو استور لاگین هست اکانتم و هم روی ایکس باکس )

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

پوشه گیم فایل باید باشه واسه بازیهای مشکل داری مثل همین باید نسخه کامل بگیرید که  فشرده ها تو این زمینه اصلا خوب نیستن

Capture.thumb.JPG.bf76e85439f9cad825d67b726e0722be.JPG

اوه . حالا دوباره کورپک نصب کردم ، جواب نداد یه فیتگرل رو چک می کنم اگه جواب نداد ، دیگه اصلی . یه لینک از لینک کامل می فرستی ، ممنون 🌷

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، amir44 گفته است :

برای نسخه کورپک. این راه حل نصب ساده است.

اول اینکه در هر صورت ویندوز شما باید نسخه 1903 باشه. 

داخل ویندوز developer mode رو فعال کنید.

بعد از نصب بازی فایل اجرایی بازی رو از طریق فایروال مسدود کنید یا اینترنت رو قطع کنید.

توی محل نصب بازی 3 تا فولدر به اسم های FH4 و FH4_FortuneIsland و FH4_Lego هست. دقیقا به همین ترتیب برید داخل هر فولدر و فایل F4Install رو اجرا کنید.

همین بعدش  می شه بازی رو اجرا کرد و تنظیم دیگه ای نمی خواد.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، amir44 گفته است :

برای نسخه کورپک. این راه حل نصب ساده است.

اول اینکه در هر صورت ویندوز شما باید نسخه 1903 باشه. 

بعد از نصب بازی فایل اجرایی بازی رو از طریق فایروال مسدود کنید یا اینترنت رو قطع کنید.

توی محل نصب بازی 3 تا فولدر به اسم های FH4 و FH4_FortuneIsland و FH4_Lego هست. دقیقا به همین ترتیب برید داخل هر فولدر و فایل F4Install رو اجرا کنید.

همین بعدش  می شه بازی رو اجرا کرد و تنظیم دیگه ای نمی خواد.

سلام ، ممنونم . انشاالله فردا شب انحام می دم ، الان شیفتم تا فردا شب .

البته سری قبل انحام دادم ، ولی خب بین آپدیت بود ، حالا فردا انشاالله انجام می دم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

اوه . حالا دوباره کورپک نصب کردم ، جواب نداد یه فیتگرل رو چک می کنم اگه جواب نداد ، دیگه اصلی . یه لینک از لینک کامل می فرستی ، ممنون 1f337.png

نسخه کامل هم از دانلود ها بگیر فایل اجرایی هم توی فایروال بلاک کن موقع نصب هم آنتی ویروس غیرفعال کن و فولدر بازیو به آنتی ویروس اعتماد سازی کن گیر نده

توی فورزا 3 که نسخه های فشرده درست کرک نمیشدن یا باید ویندوز تعویض میشد یا با یه مصیبتی فایلهای ناقصو پاک میکردی دوباره نصب که معمولا دی ال سی ها نصب نمیشد 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...