رفتن به مطلب

تاپیک بحث و تبادل نظر ، باگ ها ،اسکرین شات ، راهنمایی ، مشکلات و ... Forza Horizon

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 1 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

دمو کلا نیم ساعت میتونی بازی کنی 

پس ولش ممنون از راهنماییتون

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، amirali. گفته است :

پس ولش ممنون از راهنماییتون

اکانت اشتراکی بگیرید. خیلی ارزش نداره حدود 70 80 درمیاد. من همینکارو کردم نسخه دیلاکس گرفتم هیچ مشکلی هم برام پیش نیومده

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من از پارسال این بازی رو نصب کردم و دارم بازی میکنم ولی بعضی وقتا موقع شخصی سازی ماشین یا شخصیت یا خرید ماشین کرش میکنه و هر بار بیخیالش میشدم ولی الان میخوام بدونم راهی برای رفعش هست؟

دقیقا بعد از شخصی سازی ها وقتی که میخواد سیوش کنه کرش میکنه

ورژن 1.4.0.47 (فیت گرل بود فکر کنم)

ویندوز 1909

ویرایش شده توسط Yosef Faraji
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 56 دقیقه قبل، Yosef Faraji گفته است :

سلام دوستان

من از پارسال این بازی رو نصب کردم و دارم بازی میکنم ولی بعضی وقتا موقع شخصی سازی ماشین یا شخصیت یا خرید ماشین کرش میکنه و هر بار بیخیالش میشدم ولی الان میخوام بدونم راهی برای رفعش هست؟

دقیقا بعد از شخصی سازی ها وقتی که میخواد سیوش کنه کرش میکنه

ورژن 1.4.0.47 (فیت گرل بود فکر کنم)

ویندوز 1909

واسه منم نسخه لوت باکس اینجوری میشد که فیت گرل دانلود کردم درست شد 1.380

الانم به آخرین ورژن دانلودها آپدیت شده

کرکر اتوماتیک فیت گرل نبود نمیشد اپدیت کرد چون دستی میخواستم دوباره کرک کنم ارور میداد

لینک به دیدگاه

• 5 هفته بعد...

سلام میشه برای دانلود نسخه کرکی لینک بهترین نسخه  برای ویندوز ۱۹۰۹ رو بزارین.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 دقیقه قبل، amir.nl گفته است :

سلام میشه برای دانلود نسخه کرکی لینک بهترین نسخه  برای ویندوز ۱۹۰۹ رو بزارین.

از دانلودها بگیر 

نسخه فیت گرل

لینک به دیدگاه

اینقدر تعریفش میدن از گرافیکش حرف میزنن سیستم رو که ماشالله میخوره گرافیکش اصلا مالی نیست کاراکترش از کاراکتر های بازی موبایل ضعیفترن محیط بازی توی طبیعت و اینا خیلی ضعیفه و چیز خاصی نداره فواصل دور همش نامعلومه باور کن و با جی تی ای وی ریسینگ بازی میکردم ازین بهتر بود باهاش پرواز میکردم از شبیه ساز پرواز 2020 بهتر بود حیف اونهمه نت دادم واسش مایکروسافت اصلا چیز درست درمون نمیسازه انتظار داشتم الان گرافیک ایول 3 یا رد دد بیاد جلوم این چیه اخه

داستان هم که نداره موقعی درجه سختی از ایزی میره بالاتر پشت بوگاتی هم بشینی انگار پشت پرایدی فقط میره 

ویرایش شده توسط Arsham mahmoode
لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، Arsham mahmoode گفته است :

اینقدر تعریفش میدن از گرافیکش حرف میزنن سیستم رو که ماشالله میخوره گرافیکش اصلا مالی نیست کاراکترش از کاراکتر های بازی موبایل ضعیفترن محیط بازی توی طبیعت و اینا خیلی ضعیفه و چیز خاصی نداره فواصل دور همش نامعلومه باور کن و با جی تی ای وی ریسینگ بازی میکردم ازین بهتر بود باهاش پرواز میکردم از شبیه ساز پرواز 2020 بهتر بود حیف اونهمه نت دادم واسش مایکروسافت اصلا چیز درست درمون نمیسازه انتظار داشتم الان گرافیک ایول 3 یا رد دد بیاد جلوم این چیه اخه

داستان هم که نداره موقعی درجه سختی از ایزی میره بالاتر پشت بوگاتی هم بشینی انگار پشت پرایدی فقط میره 

داداش بازی رو خریدی یا کرکی گرفتی؟

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Arsham mahmoode گفته است :

داداش والا همه ‌ما بازی کردیم و اینجوری ‌نبوده حتما یه مشکلی سیستمت داره یا ستینگ ‌بازیت

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Behrouz Molaei گفته است :

داداش والا همه ‌ما بازی کردیم و اینجوری ‌نبوده حتما یه مشکلی سیستمت داره یا ستینگ ‌بازیت

نسخه فیتگرل بود اخرین اپدیت سیستمم مشکل نداره ویندوزم 1909 اینترپرایز هست دی ایکس و ویزوال استدیو اوکی هستن تنظیمات بازی همه چی رو تا اخر بردم بالا یعنی همه چی رو 60 فریم میده ولی گرافیکش جالب نیست

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Arsham mahmoode گفته است :

نسخه فیتگرل بود اخرین اپدیت سیستمم مشکل نداره ویندوزم 1909 اینترپرایز هست دی ایکس و ویزوال استدیو اوکی هستن تنظیمات بازی همه چی رو تا اخر بردم بالا یعنی همه چی رو 60 فریم میده ولی گرافیکش جالب نیست

سلام مطمعنی مشکل از کرک نیست؟ چون تجربه داشتم تو بتلفیلد وی حتی تکسچر یه تیکه سنگ هم لود نمیشد!!! همه چی خمیری بود تا اینکه کرک جدید رو ریختم دهنم باز موند

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، amirali. گفته است :

سلام مطمعنی مشکل از کرک نیست؟ چون تجربه داشتم تو بتلفیلد وی حتی تکسچر یه تیکه سنگ هم لود نمیشد!!! همه چی خمیری بود تا اینکه کرک جدید رو ریختم دهنم باز موند

نگاش کن اصلا دور دست چیزی معلوم نیست توی محیط هم بجز جاده همه چی در حد نسل هفتمه

من تو یوتیوب میرفتم توی کامنتا کلا حرف ازین بود که ما یه ریمیک کیخوام گرافیکش در حد فورزا 4 باشه اینم فورزا 4

Forza Horizon 4 09_09_1399 03_30_58 ب.ظ.png

Forza Horizon 4 09_09_1399 03_31_29 ب.ظ.png

Forza Horizon 4 09_09_1399 03_31_51 ب.ظ (1).png

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Arsham mahmoode گفته است :

نگاش کن اصلا دور دست چیزی معلوم نیست توی محیط هم بجز جاده همه چی در حد نسل هفتمه

من تو یوتیوب میرفتم توی کامنتا کلا حرف ازین بود که ما یه ریمیک کیخوام گرافیکش در حد فورزا 4 باشه اینم فورزا 4

😮☹️ عجب منم مثل شما فکر میکردم تو گیم پلی ها و تریلر گرافیکش خیلی خوب بود

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Arsham mahmoode گفته است :

تنظیمات گرافیک رو بزارید رو Custom و از قسمت Advance همه چی رو بالا ببرید چون تنظیماتی که خودش انجام میده ، بالاترین نیست

گرافیک نباید اینجوری باشه ، بالاتر از این عکساس برای من

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، Yosef Faraji گفته است :

تنظیمات گرافیک رو بزارید رو Custom و از قسمت Advance همه چی رو بالا ببرید چون تنظیماتی که خودش انجام میده ، بالاترین نیست

گرافیک نباید اینجوری باشه ، بالاتر از این عکساس برای من

بهتر شد ولی هنوز حتی فاصله های متوسط درخت ها و بوته پرپر میزنن یکم فاصله های دور هم نامعلومه تنظیمات بازی هم که خییل رو مخه نمیشه اهنگ رو خاموش کرد صداشو اورد رو صفر به این خاطر که مایکروسافت شریک اسپاتیفای هست و میخواد یه کاری کنه اهنگ کاستوم گوش ندی این چه کار مسخره ایه که انجام دادن فقط مونده بیان پلیر ویدیو و اهنگ و هم از ویندوز بردارن تا بعضیا کپی رایت رو دور نزنن

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Arsham mahmoode گفته است :

واسه من اینجوری نیست

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Behrouz Molaei گفته است :

واسه من اینجوری نیست

گرافیک رو بردم بالا درست شد ولی هنوزم تصویر فواصل متوسط تا دور رو پرپر میزنه و واضح نیست میدونم این بازی ریسینگ هست و مقایسش با یه بتل رویال درست نیست ولی وارزونکه بازی میکردم تا فاصله های خیلی خیلی دور رو واضح بدون افت کییفت و لگ تصویر میشد دید این اینجوری نیست و انتظار داشتم گرافیم و جزئیات از همه بازی ها سرتر باشه

این ویدیو رو ببین الان همه چی رو مطمئن هستم بردم تا اخر

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Arsham mahmoode گفته است :

گرافیک رو بردم بالا درست شد ولی هنوزم تصویر فواصل متوسط تا دور رو پرپر میزنه و واضح نیست میدونم این بازی ریسینگ هست و مقایسش با یه بتل رویال درست نیست ولی وارزونکه بازی میکردم تا فاصله های خیلی خیلی دور رو واضح بدون افت کییفت و لگ تصویر میشد دید این اینجوری نیست و انتظار داشتم گرافیم و جزئیات از همه بازی ها سرتر باشه

این ویدیو رو ببین الان همه چی رو مطمئن هستم بردم تا اخر

ببین اگه کارت گرافیکت انویدیاست این دوتا رو اینجوری تنظیم کن:1389765004_Screenshot(172).thumb.png.747064fb8a945dc2f033321ca3fe0d6e.png695465284_Screenshot(173)_LI.thumb.jpg.ca300a65745473e948ffe0cd2acc0369.jpg

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام خدمت همه ی عزیزان.من تو Forza Horizon 4 وقتی مثلاً دارم رنگ ماشینو عوض میکنم یا آپگریدش میکنم زمانی که لود میکنه تا تغییرات رو اعمال کنه اولش گیر میکنه و بعد هم از بازی خارج میشه.لطفاً راهنمایی بفرمایید.ممنون.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Arash200021 گفته است :

سلام خدمت همه ی عزیزان.من تو Forza Horizon 4 وقتی مثلاً دارم رنگ ماشینو عوض میکنم یا آپگریدش میکنم زمانی که لود میکنه تا تغییرات رو اعمال کنه اولش گیر میکنه و بعد هم از بازی خارج میشه.لطفاً راهنمایی بفرمایید.ممنون.

سلام داداش منم این مشکل‌رو داشتم احتمالا ورژن بازیت قدیمی هست اپدیت کنی ‌حل میشه.

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Behrouz Molaei گفته است :

سلام داداش منم این مشکل‌رو داشتم احتمالا ورژن بازیت قدیمی هست اپدیت کنی ‌حل میشه.

ممنون از راهنمایی تون.

در 11 ساعت قبل، Behrouz Molaei گفته است :

من الان ورژن بازی رو به ورژن 1.451.334.2 آپدیت کردم.الان دیگه بازی اجرا نمیشه.چیکار کنم؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Arash200021 گفته است :

ممنون از راهنمایی تون.

من الان ورژن بازی رو به ورژن 1.451.334.2 آپدیت کردم.الان دیگه بازی اجرا نمیشه.چیکار کنم؟

ورژن ویندوزتون چنده؟ بالاتر از ۱۹۰۹ نباید باشه. اگه اجرا نمیشه درست اپدیت نکردید باید همه اپدطت ها رو نصب کنید نه فقط اخرینشو

لینک به دیدگاه

در در 26 آذر 1399 در 11:29، Behrouz Molaei گفته است :

ورژن ویندوزتون چنده؟ بالاتر از ۱۹۰۹ نباید باشه. اگه اجرا نمیشه درست اپدیت نکردید باید همه اپدطت ها رو نصب کنید نه فقط اخرینشو

1903 هستش.درسته من فقط آپدیت آخر رو زدم.باید اون یکی هارم میزدم.ممنون.

در در 26 آذر 1399 در 11:29، Behrouz Molaei گفته است :

تمام ورژن ها ی بازی  شامل 1.409 و 1.410 و 1.415 و 1.432 و 1.437 و 1.439 و 1.443 و 1.448 و 1.451 و 1.457 هستن؟ ورژن های دیگه که نداره؟

ویرایش شده توسط Arash200021
لینک به دیدگاه

سلام.من مشکل خارج شدن از بازی فورزا هورایزون 4 در زمان تغییر رنگ یا آپگرد کردن ماشین رو داشتم چون ورژن بازی قدیمی بود.من فقط آخرین آپدیت رو زده بودم که باعث شد بازی اجرا نشه و متوجه شدم که باید تمام آپدیت های قبل رو هم بزنم.بعد از اینکه اونارم زدم بازی اجرا شد و مشکل بیرون پریدن از بازی کمتر شد ولی کاملا حل نشد.یعنی تو ورژن قبل هی از بازی خارج میشد ولی الان در بعضی از مواقع اینطوری میشه.تاکید میکنم که فقط در زمان تغییر رنگ یا آپگرید کردن ماشین این اتفاق می افته.لطفا راهنمایی یفرمایید.ممنون.

لینک به دیدگاه

پردازند از ۲۴۰۰ شد اینتل ۹۴۰۰ فریم ریت از مدیوم رو ۳۰ ۴۰ روی الترا شد ۴۱ عالیه واقعا الان 

HorizonZeroDawn_2020_12_20_09_55_41_553.bmp

قبلا با ۲۴۰۰ جی روی الترا خودشو میکشتش رو ۲۲ میرفت یا ۱۹ الان رو ۴۱ متوسطشه 

ویرایش شده توسط arash_aria
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...