رفتن به مطلب

تاپیک بحث و تبادل نظر ، باگ ها ،اسکرین شات ، راهنمایی ، مشکلات و ... Forza Horizon

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

دورد

تاپیکی ایجاد شد نقد و بررسی هورایزن   3 ، یک سری از دوستان اصلا هنوز متوجه نشده اند که بازی کرک شده یک عده هم با نصب  بازی مشکل دارن. این  تایپک رو جدا ایجاد کردم چون زیر اون یکی شلوغ میشه کسی نمیجوره-  دوستان عزیز بازی های استور کرکشون بسیار  پیچیده است چون   از قفل مخصوص خود  مایکروسافت استفاده میکنند و اکثرا باید دائم اونلاین باشند ( دیابلو 3)یعنی همه باید اونلاین باشند.  دوتا بازی  تا الان کرک شده از استور یکی  همین فروزا هورایزن یکی هم  بازی recore. خود ریکور بازی  خیلی قوی نیست ضمنا یک نسخه اپدیت شده با بافت های بهتر براش امد  اون نسخه کرکی رو هم حتی بی ارزش کرد. پس ریکور رو   بیخیال بشید من گرفتم بازی کردم رفت  بد نبود   ولی خوب هم  نبود.

تاپیک اصلی

حالا ببنید بازی های استور رو کرک نمیکنند بلکه از بای پس استفاده میکنند دورشون میزنند ولی این هواریزن رو دائم دور زدند.  یک لوپ هول جستند در ساختار امنیتی  بازی  و استور  نفوذ کردن  و  دائم کرک کردن منتهی  حتی در حالت کرک  هم چون گفتم این  بای پس است  شما باید باز اکانت داشته باشید و باز  باید کانکنت باشید البته کانکت برای  فقط لانچ است دیگه چون بخش اونلاین کار نمیده ولی کی اونلاین بازی میکنه!؟  هورایزن خودش رو بیایی تمام کنی پیر شدی حالا بیایی اونلاینش هم بازی کنی که دیگه هیچ!:4_joy:شما فقط کانکتید برای  app xbox, و لاگین اول بازی.

حالا نکات : ببنید من بازی اصلی استور زیاد  دارم .ویندزو 10 هم هم اصلی است.   پس نمیتونم ریسک کنم و  بازی بای پس نصب کنم روی اکانت  که کلی هزینه دادم برای بازیهاش .راستش اینقدر استور روز های اول اذیت میکرد برای دانلود چون حجم ها زیاد بود و من با خرید بازیهای  گیرز و فورزای قبلی و  واقعا برای دانلود اذیت بودم این نسخه هورایزن رو دانلود کردم  و به خودم گفتم تا  موقعی که فیکس بشه استور  بعد میخرم هورایزن 3 رو ! الان  دیگه نمیتونم بخرم چون اینقدر در بازی همین نسخه  بای پس پیشرفت کرده ام که واقعا فرصتش رو ندارم مجدد اینکارها رو انجام بدم پس هورایزن  3  رو نخریدم و خیلی ناراحتم. چون بازی ارزشمندی است. بازی خوب رابا ید خرید اگر ممکن باشه . الان دیگه دانلود استور خوب شده و براحتی من 60 گیگ گیرز  التیمت یا 110 گیگ گیرز 4 رو از سرورهای  استور باسرعت بسیار بالا میگیرم. پس استور دیگه مشکل نداره منتهی  نحوه خدمات رسانی  استوره که اذیت میکنه برای مثال کسانی که ویندوز  زیاد عوض میکنند واقعا اذیت میشند چون بعد از  تغییر ویندوز باید کل بازی رو از  اول دانلود کنند نمیدونم چرا مایکروسافت یک نگاهی به نرم افزار استیم نمیکنه.

بهرحال  من که دوسالی یکبارهم ویندزو عوض نمیکنم پس مشکلی ندارم. خوب بریم سراغ هورایزن 3 - شما باید اکانت مایکروسافت داشته باشید  دقت کنید اگر بازی اصلی دارید و لاگین میکنید با ویندوز  یا استور  باید یک اکانت دیگه بسازید  چون خطرناکه البته من مدتها ست از بازیهای بای پس در کنار بازیهای  اصلی استفاده میکنم  مایکرونفهمیده و بعید میدونم بفهمه!

اگر دفعه اولتونه باید برید در سایت اکانت سازی مایکرو یک اکانت بسازید:

https://account.microsoft.com/account/Account?refd=login.live.com&destrt=home-index

اون گوشه بالا نوشته ساین این : بعد برید به بخش create one تا شروع بشه -ادرس هم بزنید امریکا - کالیفرنیا- (_اینقدر بچه ها رو یاد دادم بزنن ادرس کالیفرنیا که  حالا  اونور جمعیت زیاد میشه:4_joy:)) بعد برای خیابان  و پستال کد در گوگل بزنید  a California state Address   بعد یک نمونه مید ه کپی کنید.

شمار ه موبایل خودتون رو بدید چون باید یک مواقعی  اکتیو کنید.

اکانت که ساختید یک  هات میل ایمیل هم به شما میده که خیلی ایمیل خوبی است و من خودم در کنار جی میل ازش استفاده میکنم . خوب اکانت که ساخته شد app xbox رو باز کنید اگر  تا الان بازش نکردید ازتون میخواد  که لاگین کنید با همون اکانت  جدید لاگین کنید. میتونید در استور پایین روی تسکبار هم لاگین کنید:

1.thumb.JPG.77ded6950e02727b03430f45aedb9733.JPG

این میشه بالای استور

پایین هم اپ ایکس باکس- این مهمه باید در این لاگین باشید. بازیهای اصلی من هم اینجا هستند کلا مرکز بازی مایکروسافت اینجاست: در استارت منو هستش

2.thumb.JPG.21f77c45a4c49f15e3cf9036096d1e8d.JPG

در استار منو سرچ کنید میاد ایکون سبز ایکس باکس

5.thumb.jpg.35d698cc7672d11052a7d6f2196029f2.jpg

بعد که لاگین انجام شد برید  و بازی رو دانلود و نصب کنید حالا اگر دانلود کرده اید که خوب نصب کنید راهنمای پایین از سایت dlfox است:

آموزش فعال سازی Developer Mode : 

برای این کار به Settings سپس  Update & Security و در نهایت developer mode را فعال نمایید.

FO3%20(11).jpg

info آموزش فعال سازی نسخه فشرده:

✔ ابتدا Developer Mode را در ویندوز ۱۰ فعال نمایید اموزش فعال سازی در بالا توضیح داده شده است.

✔ وارد اکانت خود در ویندوز شوید.

✔ آنتی ویروس خود را غیر فعال نمایید سپس شروع به نصب بازی نمایید.

✔ سپس عدد ۳ و در نهایت Y را انتخاب کنید.

✔ بازی را از ایجاد شورتکات جدید بر روی دسکتاپ اجرا نمایید.

.

ic.jpg ویژگی این نسخه :

1%20(2).jpg

به این تیکه بالا اخر نوشته کورپک دقت کنید شماره گذاری کرده - کورپک امده ریلیز اوپوس رو  راحت کرده نصب ش رو وگرنه  بسیار پیچیده تر از این حرفها بود. برای همین بهترین نسخه  هورایزن 3 کرک شده و کامل با همه محتوی از تیم  ریپکر عالی کورپک است.ضمنا 59 گیگ حجم میخواد.

نصب که شد بازی   دو تا شورتکات میده این رو اجرا کنید از روی دسکتاپ یکی نوشته Forza horizen 3  و یکی هم نوشته Opus release  این اپوس رو اجرا کنید /. بازی اجرا میشه دفعه اول ازتون لاگین میخواد اگر به اپ ایکس باکس لاگین نکرده اید  حواستون باشه. این دیگه اگر لاگین کردید دیگه نمیپرسه فقط برای sync کردن سیو ها  به کار میره  وشما باید کانکت باشید موقع اجرا دقت کنید  باید کانکت باشید موقع اجرا . بدون نت اجرا نمیشه .

بعد دیگه اجرا میشه حالا اگر بازی اجرا شه و در گوشه بالا و پایین تصویر یک  نوشته های زردی بود چیزی نیست برید به ادرس زیر:

C:\Users\your windows account name\AppData\Local\Packages\Microsoft.OpusPG_8wekyb3d8bbwe\TempState\scratch

حالا یک فایل تکست ساده بسازید اسمش رو بزارید Cmdline در این پوشه داخلش بنویسید :

hidealloverlays=true

سیو کنید ببندید بازی ر اجرا کنید.

ضمنا  اگر خواستیدعکس بگیرید  از بازی برید بخش  گیم وی ار ویندوز ده:

3.thumb.JPG.4864fe8d5c80db6358800ccdf8d1da4d.JPG

بعد بخش زیر

4.thumb.JPG.ccf6dadbdcde5b5292ec70b18ba3f431.JPG

اگر با کنترلر بازی میکنید اون تیک رو بزنید اگر هم با کیبورده  که اون شورتکات رو بزارید همون که گذاشتم خوبه  سریع عکس میگیره:

بعد عکس ها میرن در آدرس زیر:

Capture.JPG.ab2ddd8dc9c6f135a50b5ad220ce9c9c.JPG

اگر سئوالی بود در  خدمتم . این جامع ترین اموزش نصب بازی هورایزن 3 است خود فیل اسپسنسر هم میاد اینجا نگاه میکنه بعد نصب میکنه!:4_joy:

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

رضا جان من از هر 2تای اینا بازی رو اجرا کردم اما باز dlc میگه احتیاج به خرید داره

foza.thumb.jpg.21875857f5413435aca1ac5d9a8122d9.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 دقیقه قبل، ramin9500 گفته است :

رضا جان من از هر 2تای اینا بازی رو اجرا کردم اما باز dlc میگه احتیاج به خرید داره

foza.thumb.jpg.21875857f5413435aca1ac5d9a8122d9.jpg

نسخه کورپکه؟ حتما؟

لینک به دیدگاه

من متوجه دلیل و کارایی شورتکات Opus این نشدم الان من هر وقت میخوام بازی کنم شورتکات Forza horizen 3 رو پلی میکنم  و مشکلی ندارم

ی جاییی خوندم شورتکات Opus برای بازی کردن dlc هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 دقیقه قبل، mokh1999 گفته است :

من متوجه دلیل و کارایی شورتکات Opus این نشدم الان من هر وقت میخوام بازی کنم شورتکات Forza horizen 3 رو پلی میکنم  و مشکلی ندارم

ی جاییی خوندم شورتکات Opus برای بازی کردن dlc هست

هیچ کدوم مشکل نداره فقط اوپوس اجازه میده کلد مانتین رو بازی کنید. 

لینک به دیدگاه

سلام لطفا یک لینک از Forza Horizen 3 کورپک قرار میدی ؟

یادم نمیاد از کدوم سایت دانلود کردم یکی از پارتهاش ایراد داشت اکسترکت نمی شد  و کلا بیخیالش شدم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 33 دقیقه قبل، arminas گفته است :

سلام لطفا یک لینک از Forza Horizen 3 کورپک قرار میدی ؟

یادم نمیاد از کدوم سایت دانلود کردم یکی از پارتهاش ایراد داشت اکسترکت نمی شد  و کلا بیخیالش شدم

http://www.dlfox.com/دانلود-نسخه-فشرده-بازی-forza-horizon-3-برای-pc/

لینک به دیدگاه

درود اقا رضا

راستش فرق کورپک این بود که کرک کردنش راحت تره و دی ال سی های بیشتری هم تو خودش داره

بایپس کردن کورپک برای من دو تا کلیک بود

تمام دی ال سی کار هارو هم دارم

فقط ی سوال دارم اونم اینکه الان میتونم یه سی دی کی اشتراکی با قابلیت مولتی بخرم و سیو فعلیم رو با اکانت فعلیم به کمک سی دی کی که میخرم لایسنس کنم و مولتی بزنم؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 36 دقیقه قبل، ali_8114 گفته است :

درود اقا رضا

راستش فرق کورپک این بود که کرک کردنش راحت تره و دی ال سی های بیشتری هم تو خودش داره

بایپس کردن کورپک برای من دو تا کلیک بود

تمام دی ال سی کار هارو هم دارم

فقط ی سوال دارم اونم اینکه الان میتونم یه سی دی کی اشتراکی با قابلیت مولتی بخرم و سیو فعلیم رو با اکانت فعلیم به کمک سی دی کی که میخرم لایسنس کنم و مولتی بزنم؟

فکر نکنم برای سیو. این کرک  شده است فکر نکنم بشناسه چون باید  یک اکانت دیگه بسازید که بتونید بازی  رو بخرید. اون دیگه جدید  باید شروع کرد. چون من مثلا گیرز چهار اصلی روی یک اکانت اصلی  صد در صد شده  هم مولتی میزنیم هم تک نفره حالا روی اکانت فیک روی  همون پی سی حتی  دیگه به محتوی و سیو یک اکانت دیگه دسترسی نداریم. 

لینک به دیدگاه

عالی اقا رضا عالی...

هیچ وقت این بازی رو بخاطر نصبش دانلود نکردم ولی دیگه نصب میکنم.

لینک به دیدگاه

آقا رضا درست می فرمایند. برای اشتراکی خریدن باید یه اکانت دیگه وارد بشی و مایکروسافت هم همه سیوها و اطلاعات بازی رو تو اکانت سیو می کنه. بنابراین سیو قبلی میمونه تو همون اکانت قبلی. 
یه سوال: منی که بازی رو تو یه اکانت انجام دادم می تونم تو همون اکانت یه بازی جدید (New Game) بزنم؟ هر کاری کردم نتونستم جایی برای این کار پیدا کنم . اگر کسی اطلاعی در این مورد داره بگه. صد البته که میشه یه اکانت دیگه درست کرد و با اون وارد بازی شد و بازی رو از اول انجام داد. اما من می خوام تو همون اکانت یه نیو گیم بزنم. این کار شدنیه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بسیار عالی

من همین نسخه رو ریختم و موقع لود یه ده دقیقه ای طول میکشه تاگیم پلی  بیاد بالا . مال شما هم همینطوره ؟

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

✔به سایت مایکروسافت مراجعه نمایید و یک اکانت برای خود ایجاد کنید

سایت مایکروسافت: کلیک کنید

✔ وارد اکانت خود در ویندوز شوید.

✔ آنتی ویروس خود را غیر فعال نمایید سپس شروع به نصب بازی نمایید.

✔ بعد از نصب آپدیت ویندوز را غیر فعال و بلاک نمایید.

مهندس ببخشید ... یه سوال داشتم

شما در بالا فرمودید که آپدیت ویندوز را باید غیرفعال و بلاک کنیم .

سوال من اینه که بعد از نصب بازی میشه دوباره قابلیت آپدیت ویندوز رو برگردونیم یا اینکه باید دائما آپدیت بسته باشه ؟؟؟

آخه بنظر من آپدیت خیلی برای امنیت و کارایی سیستم واجب هست و نمیشه بخاطر یه بازی از آپدیت صرفنظر کنیم ///

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 دقیقه قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

بسیار عالی

من همین نسخه رو ریختم و موقع لود یه ده دقیقه ای طول میکشه تاگیم پلی  بیاد بالا . مال شما هم همینطوره ؟

اون لود اول اگر اینترنتون کند باشه اینجوره. از قبل از اجرا اپ ایکس بلکس رو اجرا کن لاگین کن بعد بازی رو اجرا کن. ضمنا میتونی قبل از اجرای اپ ایکس باکس یا بازی  از ف. ل. ت. ر شکن استفاده کنی که ای پی امریکا بهت بده. 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 دقیقه قبل، saeedx گفته است :

مهندس ببخشید ... یه سوال داشتم

شما در بالا فرمودید که آپدیت ویندوز را باید غیرفعال و بلاک کنیم .

سوال من اینه که بعد از نصب بازی میشه دوباره قابلیت آپدیت ویندوز رو برگردونیم یا اینکه باید دائما آپدیت بسته باشه ؟؟؟

آخه بنظر من آپدیت خیلی برای امنیت و کارایی سیستم واجب هست و نمیشه بخاطر یه بازی از آپدیت صرفنظر کنیم ///

نه با اون بخش اپدیت کار نداشته باشید این راهنمای نصب چند ماه پیش بوده اصلا با بخش اپدیت کار نداشته باشید من هر روز  اپدیت میگیرم  این بازی رو هم بازی میکنم اصلا مشکلی نیست

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

نسخه کورپکه؟ حتما؟

نسخه corepack از اینجا دانلود کردم

http://www.shatelland.com/game/computer-windows/557/name/93129

اگه فکر میکنید این نسخه مشکل داره یه لینک دانلود نسخه کامل بدید دانلود میکنم

ویرایش شده توسط ramin9500
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، ramin9500 گفته است :

نسخه corepack از اینجا دانلود کردم

http://www.shatelland.com/game/computer-windows/557/name/93129

اگه فکر میکنید این نسخه مشکل داره یه لینک دانلود نسخه کامل بدید دانلود میکنم

شما که اسکرین شات گذاشتید من فکر کردم دارید بازی میکنید؟   اقا نه مشکلی نداره کورپک باشه ربطی به محل دانلود نداره اینا که فقط اپلود میکنن برای دانلود کاره ای نیستن!! حله کورپک

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 10 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

بعد دیگه اجرا میشه حالا اگر بازی اجرا شه و در گوشه بالا و پایین تصویر یک  نوشته های زردی بود چیزی نیست برید به ادرس زیر:

C:\Users\your windows account name\AppData\Local\Packages\Microsoft.OpusPG_8wekyb3d8bbwe\TempState\scratch

حالا یک فایل تکست ساده بسازید در این پوشه داخلش بنویسید :

hidealloverlays=true

سیو کنید ببندید بازی ر اجرا کنید.

درود

رضا جان اسم تکست رو چی بذاریم؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، HeX گفته است :

درود

رضا جان اسم تکست رو چی بذاریم؟

خوب دقت کردید عالی! همزمان داشتم  5 تا پست میزاشتم از دستم رفت . فایل رو گذاشتم پایین:

cmdline اسم تکسته بعد داخلش همون hidealloverlays=true

Cmdline.txt

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

وسوسه شدم بعد از مدت ها دوباره نصب کنم با ست فرومون و پدال هم تست کنم ، بعضی بازی های این مدلی چون هدایتشون پیچیده نیست با فرمون خیلی باحال میشن و آدم همزمان قلیون میکشه و با یه دست رانندگی میکنه :D

*البته بگذریم که من iracing و assetto و ... رو هم یه دستی بازی میکنم :| یه دستم گیره :D

لینک به دیدگاه

من نصب کردم لودینگ اجرا شد بعد اپ ایکس باکس بالا اومد اما لاگین نمیشه مشکل چیه

با هر بار اجرا باید اولش اینترنت وصل باشه؟

یا فقط دفعه اول؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، EBI MOSI گفته است :

من نصب کردم لودینگ اجرا شد بعد اپ ایکس باکس بالا اومد اما لاگین نمیشه مشکل چیه

با هر بار اجرا باید اولش اینترنت وصل باشه؟

یا فقط دفعه اول؟

سلام

اگه لاگین نمیشه از قند شکن استفاده کنید با ای پی یه جای دیگه

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

شما که اسکرین شات گذاشتید من فکر کردم دارید بازی میکنید؟   اقا نه مشکلی نداره کورپک باشه ربطی به محل دانلود نداره اینا که فقط اپلود میکنن برای دانلود کاره ای نیستن!! حله کورپک

اره تا الان حدود 40 ساعت گیم پلی داشتم وحدود 65 در صد از بازی رو کامل کردم

فقظ مشکلم این هست اون dlc منطقه برفی  برام باز نیست

لینک به دیدگاه

دوستان دقت داشته باشید:
۱. باید حتما بار اول که به اینترنت وصل می شید تا وارد بازی بشید قندشکن داشته باشید وگرنه نمیتونید لاگین کنید به بازی.
۲. دوستانی که آنتی ویروس رو سیستمشون ندارن بدونن که ویندوز دیفندر فعال هست و بلایی سر فایلهای بازی میاره که باید حتما یه بار دیگه ویندوز بزنید و فایلها رو دوباره بریزید تو سیستم. من خودم همیشه قبل از نصب بازی، یه nod32 معمولی نصب می کنم تا ویندوز دیفندر غیرفعال بشه و کاری به کار فایلهای بازی نداشته باشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، Negrasombra گفته است :

دوستان دقت داشته باشید:
۱. باید حتما بار اول که به اینترنت وصل می شید تا وارد بازی بشید قندشکن داشته باشید وگرنه نمیتونید لاگین کنید به بازی.
۲. دوستانی که آنتی ویروس رو سیستمشون ندارن بدونن که ویندوز دیفندر فعال هست و بلایی سر فایلهای بازی میاره که باید حتما یه بار دیگه ویندوز بزنید و فایلها رو دوباره بریزید تو سیستم. من خودم همیشه قبل از نصب بازی، یه nod32 معمولی نصب می کنم تا ویندوز دیفندر غیرفعال بشه و کاری به کار فایلهای بازی نداشته باشه.

من از انتی  ویروس خود ویندوز استفاده میکنم ولی چون  از اکسکلو ژون استفاده میکنم هیچ مشکلی نیست. برید در تنظیمات انتی ویروس ها همه این قابلیت رو دارند که یک سری ادرس ها رو یا پوشه ها رو   مشخص کنید برای انتی ویروس  که  با انها کار نداشته باشه. من شش پوشه نصب بازی  دارم که  برای انتی ویروس مشخص کرده ان و باهاشون کار نداره وگرنه این حجم بازی کرکی رو که هر دقیقه بخوان چیزی ازش پاک کنن که نمیشه. 

ضمنا میشه بدون نصب  یک انتی ویروس دیگه از طریق تنظیمات انتی ویروس ویندوز زو کلا از کار انداخت احتیاجی نیست که یکی دیگه نصب کنید. 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...