رفتن به مطلب

تاپیک بحث و تبادل نظر ، باگ ها ،اسکرین شات ، راهنمایی ، مشکلات و ... Forza Horizon

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در 6 ساعت قبل، EBI MOSI گفته است :

من نصب کردم لودینگ اجرا شد بعد اپ ایکس باکس بالا اومد اما لاگین نمیشه مشکل چیه

با هر بار اجرا باید اولش اینترنت وصل باشه؟

یا فقط دفعه اول؟

قند اشکن  استفاده کنیددلاگین میکنه

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Farjam گفته است :

وسوسه شدم بعد از مدت ها دوباره نصب کنم با ست فرومون و پدال هم تست کنم ، بعضی بازی های این مدلی چون هدایتشون پیچیده نیست با فرمون خیلی باحال میشن و آدم همزمان قلیون میکشه و با یه دست رانندگی میکنه :D

*البته بگذریم که من iracing و assetto و ... رو هم یه دستی بازی میکنم :| یه دستم گیره :D

خخخخخخ

قلیونه به جا دنده استفاده نکنی:4_joy:

لینک به دیدگاه

اقا رضا یه اموزشم برای بخش تیونینگ بازی بزارین کامل و عالیه.

لینک به دیدگاه

دیشب  سه ساعت رایگان ایرانسلو گذاشتم از 32 گیگ فقط دو پارتش مونده امشبم بقیشو میزارمو ببینم چجوریه همش تو کفشم...

الانم آخرین مرحله کال آف هسم کلا 6 یا حداکثر 7 ساعت گیمپلی کمپین!

-گیم پلیش میتونس بهتر باشه مثهسری 5

-گرافیکشم میتونس بهتر باشه (گرافیکش زیاد جذاب و خیره کننده نیس و قابل قبوله)ولی داستانش خوبه

یادم رف بگم ک الانم دارم AC Origin رو نصب و بازی...کلا هلاک شدم این چن روزه...:D

ویرایش شده توسط I Am United
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، I Am United گفته است :

دیشب  سه ساعت رایگان ایرانسلو گذاشتم از 32 گیگ فقط دو پارتش مونده امشبم بقیشو میزارمو ببینم چجوریه همش تو کفشم...

الانم آخرین مرحله کال آف هسم کلا 6 یا حداکثر 7 ساعت گیمپلی کمپین!

-گیم پلیش میتونس بهتر باشه مثهسری 5

-گرافیکشم میتونس بهتر باشه (گرافیکش زیاد جذاب و خیره کننده نیس و قابل قبوله)ولی داستانش خوبه

یادم رف بگم ک الانم دارم AC Origin رو نصب و بازی...کلا هلاک شدم این چن روزه...:D

کارت گرافیکت چیه؟ کدوم کال اف؟ اخری؟؟ این که دموی cgiشده.!! فیلمه. لذت بخش بود واقعا کال اف همیشه قشنگه سینمایی و عالی 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، hmasroor گفته است :

دوستان آسیاتکی هم می تونن از آسیا دی ال همین نسخه CorePack رو رایگان دانلود کنن:

http://asiadl.ir/games/1296/text/فورزا-3

من آسیاتک 4 مگابیت دارم از صبح زدم دانلود تازه یه پارتش دانلود شد :D

امیدوارم با کارت 1050 Ti منم بتونه حداقل رو کیفیت Medium و رزولوشن 1080pبکشه.

میتونی آقا. خیلی به راحتی می تونی 

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

کارت گرافیکت چیه؟ کدوم کال اف؟ اخری؟؟ این که دموی cgiشده.!! فیلمه. لذت بخش بود واقعا کال اف همیشه قشنگه سینمایی و عالی 

گرافیکش در حالت کلی بد نبود ولی فاقد جزییات بود(جزییات سری مترو هنوزم عالیه با اون موزیک منوی تکرار نشدنیش---البته موزیک منوی Alone in the dark illumination هم یه چیز دیگه بود...

ww2

280x CF

بخش داستانی و کارای سینماتیکشون عالیه ک قشنگ جای شخصیت میشینی و میری تو حس:D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، ar_prv گفته است :

اقا رضا یه اموزشم برای بخش تیونینگ بازی بزارین کامل و عالیه.

تیونینگ در بازی راحته شما وقتی ذاری قطعات رو نصب میکنی باید ببینی خودروت میخواد چی باشه؟ مثلا رالی باشه اف رود یا سرعتی و تکنیکی؟ اگر تکنیکی است حتما کیت بدنه نصب کن و رینگ ها زیاد بزرگ نباشه تاثیر منفی داره نگاه نمودار بقل تصویر کنید هر قطعه ای که سوار کنید یا نمودار های بخش های مختلف رو یا سبز میکنه یا قرمز. اگر قرمز کردکه دارید قطعات بد سوار میکنید اگر سبز شد یک توانایی مثلا  توان  موتور یا شتاب  خوبه. دقت کنید  باید ببنید کجا میخوایذ مسابقه بدید اگر کفی و جاده صاف است  سرعت رو زیاد کنید اگر تکنیکی و پرپیچ و خم است شتاب و هندلینگ.   کیت های بدنه   پایداری رو زیاد میکنن و ماشین خیلی کمتر دریفت میزنه   و به اصطلاح سفت میشه.    همه چیز هم در بخش تیونینگ اخرین حد و قطعه اش خوب نیست پس  باید به یک سری چیز ها دقت کرد. لاستیک و ترمز رو همیشه اول قوی قوی کنید چون اجازه میده دیرتر از بقیه  ترمز بگیرید و زودتراز بقیه از پیچ خارج بشید. هورایزن بازی ویراژ است  باید  سر پیچ ها هوش مصنوعی رو مهار کنید ورگرنه در کفی بدون خطا میرونن. 

سعی کنید به خط های راهنما دقت کنید مخصوصا اگر  بازیکن هنوز تجربه رانندگی واقعی نداره.   بریدن پیچ ها بهترین راه برای جلو افتادنه.  وقتی افتاید جلو بعضی از  هوش مصنوعی ها میان برای سبقت مرتب در اینه حواستون باشه بلاکشون کنید. نذارید رد شن.   خودرو های رالی بازی ماشین های چهار چرخ متحرک 4wdیاawd اینها ذاتا هندلینگ بهتری دارن  نیرو بین هر چهار چرخ تقسیم میشه و کمتر  دچار اندر استیر یعنی کم فرمانی یا اوراستیر  میشند. مسابقات تکنیکی   با پیچ های خیلی  سخت رو حتما با هایپر کارها برید استون مارتین ولکان اینقدر به جاده چسبیده است با 200کیلومتر هم میپیچه.  ضمنا  دشت های بزرگ  رو با خودرو های رالی ائودی برید سرعت و هندلینگ بالایی دارند. در کل   خیلی بازی تکنیکی است من علاقه زیادی  به خودرو دارم برای همین خوشم میاد  و دقت میکنم. حالا اگر بخشی گنگه  مطرح کنند دوستان بلد باشم پاسخ میدهم. 

لینک به دیدگاه

ممنون از آقارضای عزیز من هم با کمک  این آموزش نصب کردم بازی واقعا لذت بخشه

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، Negrasombra گفته است :

میتونی آقا. خیلی به راحتی می تونی 

نه عزیز اونقدرا هم راحت نیس

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، mokh1999 گفته است :

1080 مدیوم میشه

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، mokh1999 گفته است :

من با رم ۸، i5 2400 و گرافیک ۷۶۰ دو گیگ به راحتی تونستم.

لینک به دیدگاه

دوستانی که تو مرحله goliath circuit یا هر جای دیگه از بازی  بعد از 15 یا 30 دقیقه بازیشون کرش شد بازی رو فقط از luanchfinal.exe اجرا کنن. من یه مدت این مشکل کرش رو با luachopus داشتم با ورزن جدید ویندوزم حل نشده. ولی با luanchfinal تا 4 ساعت هم کرش نداده. اینم پیشنهاد میکنم سر بزنین:

Forza Horizon 3 FASTEST XP & CREDITS! (500,000 XP and 1,000,000 CR per hour)MUST WATCH!!!

این مرحله هر دورش 10 تا 13 دقیقست. اگه به فرض رو 4 دور گذاشتین نزدیک 45 دقیقه و بازیتون کرش کرد حتما از luanchfinal.exe اجرا کنین فیکس میشه.

ویرایش شده توسط ar_prv
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1396/08/30, 10:20:10، ramin9500 گفته است :

اره تا الان حدود 40 ساعت گیم پلی داشتم وحدود 65 در صد از بازی رو کامل کردم

فقظ مشکلم این هست اون dlc منطقه برفی  برام باز نیست

منم نسخه کورپک رو دارم دقیقا از شاتل لند هم گرفتم حدود 5 درصد رفتم ولی بیلیزارد مونتیان برام باز شده و دارم مراحل برفی رو میرم.

عجیبه برای شما باز نیست.

-----------------------------------------------------

جالب اینکه یه سری دوستان میگن برای لوگین کردن قند شکن لازم داره در حالی که من با همون اکانت اصلی مایکروسافتم که خیلی سال هست دارم و در بخش های مختلف استفاده کردم من جمله اینسایدر، وین فون و ... لوگین کردم و راحت دارم پلی می کنم:D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 دقیقه قبل، HeX گفته است :

منم نسخه کورپک رو دارم دقیقا از شاتل لند هم گرفتم حدود 5 درصد رفتم ولی بیلیزارد مونتیان برام باز شده و دارم مراحل برفی رو میرم.

عجیبه برای شما باز نیست.

-----------------------------------------------------

جالب اینکه یه سری دوستان میگن برای لوگین کردن قند شکن لازم داره در حالی که من با همون اکانت اصلی مایکروسافتم که خیلی سال هست دارم و در بخش های مختلف استفاده کردم من جمله اینسایدر، وین فون و ... لوگین کردم و راحت دارم پلی می کنم:D

من یک چیزی رومتوجه  شده ام اخیرا- خیلی عجیبه- با  اکانت قدیمی ام که ویندوز 8.1  اوریجینال خریدم  سالهاست  دارم استفاده میکنم و کلی بازی استور خریدام راحت لاگین  میکنم و بازی میکنم و اصلا   محدود نیتس ولی کسانی که تازه اکانت ساخته اند  بعضی مواقع میگن  ف.ل.ت.ر اشکن میخواد من این روخودم دیدم برای یکی از دوستانم با اکانت تازه لاگین نمیکرد به اپ ایکس باکس. نمیدونم  باگه مایکروسافته  یا یک سری   جدید رو تحریم کرده اند نمیدونم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

من یک چیزی رومتوجه  شده ام اخیرا- خیلی عجیبه- با  اکانت قدیمی ام که ویندوز 8.1  اوریجینال خریدم  سالهاست  دارم استفاده میکنم و کلی بازی استور خریدام راحت لاگین  میکنم و بازی میکنم و اصلا   محدود نیتس ولی کسانی که تازه اکانت ساخته اند  بعضی مواقع میگن  ف.ل.ت.ر اشکن میخواد من این روخودم دیدم برای یکی از دوستانم با اکانت تازه لاگین نمیکرد به اپ ایکس باکس. نمیدونم  باگه مایکروسافته  یا یک سری   جدید رو تحریم کرده اند نمیدونم.

بعضی وقتا برای منم بد لاگین میشه ولی اینکه اصلا لاگین نشه و حتما به قندشکن نیاز داشته باشه نداریم. شاید اون ساعات پیک کاری سرور ها هست و یا کندی ISP های داخلی با سایت های خارجی در بعضی از ساعات.

----------------------------------------------------------

یه سوال؟

من با 980ti روی VSR گذاشتم 2K و جزئیات High پلی می کنم. بعضی مواقع فریم بین 55-60 بازی می کنه با وی سینک روشن. به نظرت طبیعیه؟ روی الترا گذاشتم فریم از 45-60 بازی می کرد.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 52 دقیقه قبل، HeX گفته است :

بعضی وقتا برای منم بد لاگین میشه ولی اینکه اصلا لاگین نشه و حتما به قندشکن نیاز داشته باشه نداریم. شاید اون ساعات پیک کاری سرور ها هست و یا کندی ISP های داخلی با سایت های خارجی در بعضی از ساعات.

----------------------------------------------------------

یه سوال؟

من با 980ti روی VSR گذاشتم 2K و جزئیات High پلی می کنم. بعضی مواقع فریم بین 55-60 بازی می کنه با وی سینک روشن. به نظرت طبیعیه؟ روی الترا گذاشتم فریم از 45-60 بازی می کرد.

اره ممکنه اون موقع  سرور هاشون  در حال کارهایی باشن اینم هست. اقا والا من هورایزن سه رو 4kاین مقدار میگیرم شما مطئمنی  2ک  است؟ اون دینامیک اپتیمایزشن رو کلا ببندید بعد  برید تب ادونس اونجا بزار روی الترا. دینامیک اپتیمایزیشن مرتب  بالا و پایین میکنه که فریم ثابت بمونه. روی سیستم قوی احتیاجی نیست.  شما 4ک تست کن من با 2 xaaکه اصلا هم نیاز نیست در 4ک 55تا60هستم یعنی اگر   aaرا ببندم یا مثلا سایه رو از الترا بزارم روی های  میشه 4k/60قفل. من  همون رو هم کم نمیکنم چون اصلا متوجه فریم نمیشم. در2k خیلی باید بیشتر فریم بده .    یک تفاوتی داریم ما! 

لینک به دیدگاه

لاگین ایکس باکس آدمو درست م.ی.چ.ز.و.ن.ه دو ساعته لاگین نمیشهه.اه

ظهر اجراش کردم عالی بود

با تشکر فراوان از آقا رضای گل بابت تاپیکای تاپ و کاربردی

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، ar_prv گفته است :

دوستانی که تو مرحله goliath circuit یا هر جای دیگه از بازی  بعد از 15 یا 30 دقیقه بازیشون کرش شد بازی رو فقط از luanchfinal.exe اجرا کنن. من یه مدت این مشکل کرش رو با luachopus داشتم با ورزن جدید ویندوزم حل نشده. ولی با luanchfinal تا 4 ساعت هم کرش نداده. اینم پیشنهاد میکنم سر بزنین:

Forza Horizon 3 FASTEST XP & CREDITS! (500,000 XP and 1,000,000 CR per hour)MUST WATCH!!!

این مرحله هر دورش 10 تا 13 دقیقست. اگه به فرض رو 4 دور گذاشتین نزدیک 45 دقیقه و بازیتون کرش کرد حتما از luanchfinal.exe اجرا کنین فیکس میشه.

با سپاس از دوست عزیز

برای بنده کرش میکرد تو لودینگ  با فاینال زدم اوکی هسش کلا

لینک به دیدگاه

بازیو رو اکسترنال نصب کرده بودم و هاردو کشیدم و زدم دیگه ب فنا رفت!!!

موقع اجرا ارور موجود تو عکس اول و موقع کرک هم عکس دوم قرمز میشه

قضیش چیه دوستان:S

Untitled.thumb.jpg.53b4d24c10862e28bb0d99c194146865.jpg

1.thumb.jpg.2931d33f3cd08c1f9180b87a5e7bda94.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، I Am United گفته است :

بازیو رو اکسترنال نصب کرده بودم و هاردو کشیدم و زدم دیگه ب فنا رفت!!!

موقع اجرا ارور موجود تو عکس اول و موقع کرک هم عکس دوم قرمز میشه

قضیش چیه دوستان:S

Untitled.thumb.jpg.53b4d24c10862e28bb0d99c194146865.jpg

1.thumb.jpg.2931d33f3cd08c1f9180b87a5e7bda94.jpg

ای بازی روی‌هارد اکسترنال؟نه نه  بیخیال بشین کلا نصب از نو! 

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

ای بازی روی‌هارد اکسترنال؟نه نه  بیخیال بشین کلا نصب از نو! 

دوباره نصب کردم تو اینترنال

ولی پیغام قرمزو میده

چجوریه قضیش؟

-----------

فایلایی هم ک تو packagesتوی درایو cبودن پاک شدن کلا.

دوباره نصب بشه بازی از نو ساخته میشه؟؟؟؟؟

چون ی بارم نص کردم تو  اینترنال ولی درست نشد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، I Am United گفته است :

دوباره نصب کردم تو اینترنال

ولی پیغام قرمزو میده

چجوریه قضیش؟

-----------

فایلایی هم ک تو packagesتوی درایو cبودن پاک شدن کلا.

دوباره نصب بشه بازی از نو ساخته میشه؟؟؟؟؟

چون ی بارم نص کردم تو  اینترنال ولی درست نشد

شما دیگه بعید مید ونم بتونید روی این ویندوز نصبش کنید . بازی روی اکسترنال نصب نکنید . بازیهای کرکی ساده استیم که هر جا کپی بشن رو  ممکنه روی هارد اکسترنال بزنید کار نده چه برسه به  این/!!! - نه این که بای پسه و باید درست نصب باشه و رجیستری داره و در اپ ایکس باکس  رجیستر میشه-

دیگه فکر نکنم بشه نصب کرد . نابود ش کردید . چرا اینقدر کار رو سخت  میکنید برای خودتون . درست روی هارد نصب کنید.

لینک به دیدگاه

الان دارم ویندوز عوض میکنم. دی

بعد نصب کردم بازیو با همون اکانت ایکس باکس و مایکروسافت قبلیه برم مشکلی نداره یا جدید بسازم؟ 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...