رفتن به مطلب

تاپیک بحث و تبادل نظر ، باگ ها ،اسکرین شات ، راهنمایی ، مشکلات و ... Forza Horizon

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان راهنمایی لطفا.

واقعا احتیاجش دارم.

ویرایش شده توسط reza666
لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، hmasroor گفته است :

ولی برید تو Options ببینید اصولاً باید تو بخش Difficulty این سود بیشتر رو داشته باشه ها.

عکس زیر رو ببینید همون بخشیه که میگم:

forza_horizon_3_difficulty.jpg

تو عکس بالا اون %50+ که نوشته جایزه پولی هستش که پس از هر مسابقه میگیرید هر چی با تنظیمات این بخش بازی کنید این جایزه کم و زیاد میشه.

هر چی مسابقه ها رو برای خودتون آسون تر کنید درصد جایزه کمتر میشه و هر چی سخت ترش کنید درصد جایزه میره بالا.

مثلاً من پیشنهاد میکنم تو تصویر بالا گزینه Driving Line اگه On هستش روی Off بذارید و بعدش گزینه برگشت به عقب تو مسابقه ها یعنی Rewind هم که پیش فرض On هستش روی  Off بذارید.

اصولاً ریسینگ باز های حرفه ای نیاز به عقب زدن مسابقه ها ندارن وقتی اینو Off کنید می بینید چقدر سود جایزه میره بالا.

سایر گزینه ها هم تجربی تست کنید ببینید کدوم غیرفعال باشه بازم می تونید خوب بازی کنید.

نترسید خراب نمیشه اگه دیدید تنظیماتش طوری شد که بازی بد شده تو همین صفحه تو عکسم می بینید یه گزینه Reset to default وجود داره که تنظیمات رو به حالت اولشون برمیگردونه.

تشکر از راهنمایی.

ولی بیشتر میخوام اگه میشه این بازی هک کرد و پول زیاد کردن.

البته کارهای که گفتین انجام میدم تست میکنم ولی خوب کی از پول بیشتر بدش میاد.

حتما باید راهی باشه که سیو بازی بالاتر بورد.

کاشکی میشود از سیو دوستان استفاده کنم یه سیو 100 درصد. یا کاشکی یکی اکاندش بده بهم :)

ویرایش شده توسط reza666
لینک به دیدگاه

دوستان اگه واقعا راهی هست ممنون میشم راهنمایی کنین

لینک به دیدگاه

کسی نیست دقیق چیزی که من میخوام بخواد و کسی هم واقعا این مورد بلده راهنمایی کنه؟ :|

لینک به دیدگاه

سلام

از اونجایی که سیو بازی تو استور هست فکر نکنم بشه دستکاریش کرد (شایدم بشه !!!؟؟)

شما نسخه آنلاین رو دارین یا اون نسخه استور درو زدده شده ؟ 

تو نسخه آنلاینش اگر سعی کنید از این کارا کنید احتمال بن شدنتون خیلی زیاده  بهترین راهه پول در آوردن انجام مسابقه goliath هست تو ساحل byron bay با توجه به دیفیکالتی که انتخاب میکنید و ماشینتون هر دور حدودا میشه 200cr گرفت 

ماشین باید cr boost horizon edition باشه دیفیکالتی های بالا سخته یک اشتباه کوچیک تمامه همه چیز هر دور هم حدودا 10 دقیقه طول میکشه چون دوره کله نقشست

اگر خوب برین 9 مین یا کمتر (9 مین رفتم با viper B|) شخصا معمولا یک دور میرم چون یکبار 3 دور انتخاب کرده بودم دور دوم همه چیز و خراب کردم ولی فکر کنم پوله بیشتری بده نمیدونم 

و تو نسخه مثلا کرک شده فکر کنم یکسری گلیچ هست میشه انجام داد برای پول در آوردن مشکلی هم که نخاهید داشت اگر آنلاین نمیشید ؟ تو یو تیوب باید بگردین برای این گلیچ ها 

در کل اگر یکدفعه به همه ماشینا برسین خسته کننده میشه 

لینک به دیدگاه

سلام 

Developer Mode رو که میخوام فعال کنم این ارور میاد.

مشکلی برا نصب ایجاد نمیکنه؟

Untitled.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 50 دقیقه قبل، peto گفته است :

سلام 

Developer Mode رو که میخوام فعال کنم این ارور میاد.

مشکلی برا نصب ایجاد نمیکنه؟

Untitled.jpg

ویندوزتون اپدیت نیست و باید کانکت کنید تا اپدیت های دولوپور نصب بشن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1396/09/17, 20:36:51، micpet گفته است :

دوستان کمک لطفاً، یکی از دوستان نسخه corepack  رو دانلود و نصب کرده اما وقتی نصب تموم میشه و finish میزنه هیچ صفحه سیاهی باز نمیشه که ۳ رو بزنه. چی کار باید کرد ؟

ویندوز روی  dev mode هست.

آنتی ویروس نداره اما ویندوز دفندر غیرفعال شده.

اکانت فیک ساخته شده و xbox لاگین هست.

فقط نوع اکانت ویندوز local هست و به اکانت ایمیل متصل نیست، ممکنه مشکل از این باشه ؟

نه کار نداره اون. مراحل رو درست رفتی ؟ران از ادمین باید نصب کنی . تو درایو سی نباید باشه.موقع نصب کورپک نباید کانکت باشی بعدش باید وصل بشی.ویندوزت باید اپدیت باشه. اپدیت های دولوپر مود باید نصب باشه مثل این دوستمون بالا پست گذاشته نباید باشی.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، rezagtx گفته است :

نه کار نداره اون. مراحل رو درست رفتی ؟ران از ادمین باید نصب کنی . تو درایو سی نباید باشه.موقع نصب کورپک نباید کانکت باشی بعدش باید وصل بشی.ویندوزت باید اپدیت باشه. اپدیت های دولوپر مود باید نصب باشه مثل این دوستمون بالا پست گذاشته نباید باشی.

مشکل حل شد، خودم دستی فایل کرک  رو از محل نصب بازی اجرا کردم.

فقط یک سوال، ما تو مرحله اول گیر کردیم، w رو نگه میدارم ماشین حرکت میکنه و سرعت میگیره اما ناگهان سرعت شروع  میکنه به کم شدن انگار w رو نگه نداشتم،  واسه اینکه درست بشه باید w رها کنم و دوباره نگه دارم.

چرا اینطوریه ؟ نمیشه که یکسره w رها کنم و دوباره فشار بدم.

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

ویندوزتون اپدیت نیست و باید کانکت کنید تا اپدیت های دولوپور نصب بشن

من کلی زحمت  کشیدم تا جلوی آپدیت شدن  ویندوز رو  بگیرم الان  فک  کنم  دستس هم  بزنم آپدیت  آپدیت  نشه

ناچارم  ویندوز نسخه  جدیدتر بریزم البته ویندوز الانم هم زیادم  قدیمی نبود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 55 دقیقه قبل، peto گفته است :

من کلی زحمت  کشیدم تا جلوی آپدیت شدن  ویندوز رو  بگیرم الان  فک  کنم  دستس هم  بزنم آپدیت  آپدیت  نشه

ناچارم  ویندوز نسخه  جدیدتر بریزم البته ویندوز الانم هم زیادم  قدیمی نبود

نمیخواد اپدیت ویندوز رو ببندید کاری نداره با شما اون.  اگر سیستمتون سه سال به اینور عمر داره اپدیت ویندوز رو‌بزارید نصب بشه . فقط اپدیت های عظیم سالی یکبار رو باید یک کوچولو دقت کنید همون هم ما برای مثال فال رو نصب کردیم روی سه سیستم اصلا نفهیمیدم کی نصب شد !مشکلی ندارن اپدیت های ویندوز هم برای امنیت هم کارایی لازم و خوب هستند.  اگر نت  مناسب ندارید  نسخه اخری رو دانلود کنید از سافت۹۸بعد دیگه اپدیت های خیلی کم در چند مگابایتی فقط خواهید داشت. وقتی می بندید اتفاقا حجیم میشن کلی اپدیت کیومیلیت میشه جمع میشه میخواد نصب کنه شما هم حالا برای مثال یا  نت خوب ندارید یا حجم مناسب ندارید یا هر چیزی هی متوقف میکنید بدتر ویندوز  مشکل پیدا میکنه. اره اپدیت کنی حله.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 ساعت قبل، micpet گفته است :

مشکل حل شد، خودم دستی فایل کرک  رو از محل نصب بازی اجرا کردم.

فقط یک سوال، ما تو مرحله اول گیر کردیم، w رو نگه میدارم ماشین حرکت میکنه و سرعت میگیره اما ناگهان سرعت شروع  میکنه به کم شدن انگار w رو نگه نداشتم،  واسه اینکه درست بشه باید w رها کنم و دوباره نگه دارم.

چرا اینطوریه ؟ نمیشه که یکسره w رها کنم و دوباره فشار بدم.

گیر بکس منوال دستی گذاشتی اتوماتیک بذار. با کیبورد اصلا  واقعا دکمه هاش رو تست نکرده ام با کنترلر این رو بازی میکنم. با کنترلر این هورایزن خیلی جذابه حس عالی از وزن و فیدبک و کورنرینگ میده با کیبورد بخش عمده اش  از بین میره.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

گیر بکس منوال دستی گذاشتی اتوماتیک بذار. با کیبورد اصلا  واقعا دکمه هاش رو تست نکرده ام با کنترلر این رو بازی میکنم. با کنترلر این هورایزن خیلی جذابه حس عالی از وزن و فیدبک و کورنرینگ میده با کیبورد بخش عمده اش  از بین میره.

من چیزی رو دست نزدم،  در واقع تو ستینگ گشتم ولی گزینه ای واسه این پیدا نکردم، کجاست ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 36 دقیقه قبل، micpet گفته است :

من چیزی رو دست نزدم،  در واقع تو ستینگ گشتم ولی گزینه ای واسه این پیدا نکردم، کجاست ؟

الان  دسترسی ندارم به پی سی که با کیبورد چک کنم چون خودم با کنترلر بازی میکنم. با تلفن همراه هستم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1396/09/02, 17:45:15، HeX گفته است :

والا نمیدونم. سخت  افزار هم نسبتا قوی:

Maximus IV Extreme

2500k @ 4.5GHz

Ram 8GB 2*4 2133 C9 با سابتایمینگ های فوق العاده بسته حتی رده دوم و سوم

GTX980Ti 3X 

GP750OCPT

Plextor 256GB M7V

تنها احتمالی که میدم کم بودن حجم رم هست برای الترا روی 2K.

درایور 385.69

Winver 1703 Build 15063.632

البته با nvidiaInspector فرکانس ها رو ثابت کردم اوضاع کمی بهتر شد. این فرکانس داینامیک بعضی مواقع خیلی هم خوب نیست.

رضا جان مشکل از رم بود! با افزایش رم به 12 گیگ مشکل به کلی برطرف شد و بازی 60 فریم قفل شد!

در در 1396/09/02, 17:49:04، rezagtx گفته است :

تفاوت پردازنده است شاید - این هواریزن  خیلی cpu باند است.  چون dx12 هم هست خیلی منابع رو به کار میگریه من میبینم تا 50 درصد هم 4770kرو  لود میکنه گهگاهی در 4k- که خیلی است- من در فالوت 4  نسخه Uhd با سنگین ترین مادهای  گرافیکی  با 4 هسته  8 ترد  تنظیم شده ( چون باید برای فالوت 4   تعریف کنید  که از هایپر تردینگ استفاده کنه) -اونم بسیار سی پی یو محوره)برای بازی 30درصد  لود میگیرم روی سی پی یو.

رم مشکلی نیست- من 16 گیگ کورسیر ونجنس 2400  استفاده میکنم - با هشت گیگ هم خیلی تست زدم - برای بررسی مقاله ها  -تست میکنم که  در تاپیک اشاره کنم. هیچ مشکلی هورایزن با رم 8 گیگ  نداشت- براحتی در 4k هم   همینطور بود که با 16 گیگ بود.

ویندوزتون  که اخرینه درسته-  درایورت قدیمیه؟ یک امتحانی بکن- البته من الان چند ماهی هست دارم هواریزن 3 رو  بازی میکنم - تاپیک الان زدم وگرنه بازی خیلی وقته کرک شده.اونموقع خوب طبیعتا درایور زمان خودش بود چون من بروز نصب میکنم درایور - شما با اخرین 388.31  هم تست کن. ولی فکر میکنم سی پی یو  باشه-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 دقیقه قبل، HeX گفته است :

رضا جان مشکل از رم بود! با افزایش رم به 12 گیگ مشکل به کلی برطرف شد و بازی 60 فریم قفل شد!

بازم خوبه خبر خوبی است حیفه بازی تجربه  عالی است  موفق باشی 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

الان  دسترسی ندارم به پی سی که با کیبورد چک کنم چون خودم با کنترلر بازی میکنم. با تلفن همراه هستم .

یک سرچی تو گوگل میزنم، مرسی.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

.

ویرایش شده توسط ramin9500
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوستان بنده چند هفته پیش این بازی نصب کردم و تا دیروز راحت بازی میکردم امروز خواستم وارد بازی بشم که این ارور داد .مشکل چیه؟؟؟؟

lada-raven-1920x1200.thumb.jpg.841f1587ad848a227dd07e9db153b05c.jpg

lada-raven-1920x1200.thumb.jpg.35b4d421be4ee4df446bf9f19e194bea.jpg

ویرایش شده توسط unhappy
لینک به دیدگاه

سلام ویندوز دیفندر فایل های کرک باززیو حذذف کرده

لینک به دیدگاه

سلام و درود

عزیز ویندوز دیفندر محترم زحمت کشیده فایلای اجرایی بازیو پاک کرده

و شما الان باید ویندوز عوض بکنید

در ویندوز جدید هم ویندوز دیفندر رو از gpedict خاموش بکنید

متاسفانه هیچ راه دیگه ای برای دوباره بازی کردن روی همین ویندوز نیست ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...