رفتن به مطلب

تاپیک یادآوری برای کاربران لیون کامپیوتر و یا به عبارتی حمایت از گیمرها؟!!!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود بر همه دوستان

قبل از هرچیز امیدوارم این تاپیک هم مثل تاپیکی که میخوام در موردش بگم یه دفعه غیب نشه؟!!

مشکل ما ملت ایران اینه که حافظه تاریخی خوبی نداریم و خیلی زود چیزهای مهم رو فراموش میکنم و ساده از کنارشون رد میشیم و بعدا هم دیگه به یادشون نمی افتیم؟!

یادمه حدود چند هفته پیش تاپیکی با عنوان زیر توسط یکی از دوستان انجمن ایجاد شد:

یک خبر خوب برای دوستان گیمر خواهان گرافیک

این تاپیک قرار بود بشه تاپیک فروش تعداد زیادی کارت گرافیک های ماینی که در مدل های مختلفی بودند و قیمت های پایینی هم داشتند مثلا 1080 به قیمت 1900 بود اگه اشتباه نکنم؟!!

این تاپیک تا جایی که من پیگیر بودم 6 صفحه پیشرفت کرد و در این 6 صفحه خیلی از دوستان با زنبیل های خرید یکی تا چندتایی و بعضی از دوستان هم با پیت های نفت سر صف وایساده بودند و طبق اعلام استارتر تاپیک ، فروشنده کارت در حال مذاکره با مسئولین سایت بود که جناب حامد عزیز  پست دادن که فروشنده قراره تماس بگیرن و در ادامه دیگه هم خبری ندادند و به طرز عجیبی هم همونطور که روی لینک عنوان تاپیک کلیک می کنید ، تاپیک غیب شد و به خاطرات شیرین کاربران لیون کامپیوتر مخصوصا گیمر ها پیوست؟!

289677312_TopicLion.thumb.JPG.4a9c1a98356a1e556e59879285d1c93f.JPG

حالا چرا من این تاپیک رو زدم؟

من خودم تو اون تاپیک پست دادم البته نه برای خرید و فقط نظرم رو دادم ولی در عجبم دوستانی که زنبیل هاشون هنوز تو صف مونده چرا پیگیر نشدن؟!

چرا باید اون تاپیک یه دفعه غیب بشه؟

اصلا چه لزومی داشت که طرف کارتهاش رو مفت بده کاربرای مظلوم ، چرا کارت ها رو با یه تخفیف ویژه به یه فروشنده نفروشه و یک جا پولش رو نگیره؟

چی شد چه اتفاقی افتاد ؟ کی برد؟ کی خورد؟ کی پیچوند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هر چند احتمالا یه چند وقت بعد یا حتی همین الان تغییری در موجودی فروشگاه ها مشاهده خواهید کرد و یا یواش یواش تو انجمن ها با قیمت های بالاتر فروخته خواهند شد ! هر چند کاربران در اون تاپیک راه کارهایی رو برای جلوگیری از سوء استفاده دلالان و زرنگ های بازار در نظر گرفته بودند ولی خب به هر حال دست بالای دست بسیار هست و زورشون هم بیشتره و این کاربران هستن که دستشون به جایی نمیرسه؟!

این تاپیک میتونه هم یادآوری کننده باشه که بدونن کاربران حواسشون هست و هم حمایتی باشه از کاربران مخصوصا گیمرها که در حقشون ظلم شده و هنوز هم میشه چون اون تاپیک میتونست کمک بزرگی به خیل عظیمی از جامع گیمرهای همین فروم باشه که متاسفانه نا تمام ماند.

دوستان امیدوارم تو این تاپیک خودتون از خودتون حمایت کنید...

من گیمر نیستم ولی گیمر ها رو دوست دارم و به اونها احترام میذارم و ازشون حمایت میکنم:x

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...