رفتن به مطلب

راهنمای خرید هدفون بیتس مستر پرو

Hamed75m
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

دوستان به نظرتون هدفون بیتس مستر پرو

https://www.digikala.com/product/dkp-14852/هدفون-بیتس-پرو

ارزش خرید داره 

یه دوستی دارم  میخواد بفروشه 600 میگه 

ارزش خرید داره؟

اگه کسی داشته ممنون میشم نظر نظر شو بگه .

با این هزینه چه گزینه هایی دیگه ای دارم  مثلا دست دووم لوجیتک ؟

ویرایش شده توسط Hamed75m
غلط املائی
لینک به دیدگاه

بیتس اصولا برند تخصصی سازنده هدفون نیست و یه برند صنعت مد و پوشاک به حساب میاد، اگر برای دور گردن انداختن و تیپ زدن میخوای بد نیست، ولی از نظر حرفه ایی و تخصصی تو بحث صدا جای این برند سطل اشغاله..

قطعا هدفون دوست شما هم فیک هست که قیمت رو ۶۰۰ تومن در نظر داره..

ویرایش شده توسط Ali Alborz
لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Ali Alborz گفته است :

بیتس اصولا برند تخصصی سازنده هدفون نیست و یه برند صنعت مد و پوشاک به حساب میاد، اگر برای دور گردن انداختن و تیپ زدن میخوای بد نیست، ولی از نظر حرفه ایی و تخصصی تو بحث صدا جای این برند سطل اشغاله..

قطعا هدفون دوست شما هم فیک هست که قیمت رو ۶۰۰ تومن در نظر داره..

ممنون 

اصل هستش امروز باهاش صحبت کردم و مشخص شد مدلش پرو نیست و beat detox  هستش

فقط برای موزیک گوش دادن میخوام

تا رنج قیمت 1 تومن میتونین چیزی پیشنهاد بدین؟

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Hamed75m گفته است :

ممنون 

اصل هستش امروز باهاش صحبت کردم و مشخص شد مدلش پرو نیست و beat detox  هستش

فقط برای موزیک گوش دادن میخوام

تا رنج قیمت 1 تومن میتونین چیزی پیشنهاد بدین؟

این دو مورد با اختلاف بسیار زیاد سر تر از هدفون detox هستن (البته که همونطور گفتم بیتس اصلا از نظر صدا هدفون به حساب نمیاد و بیشتر جنبه پوشیدنی داره اما به هر حال).

صدایی به مراتب تفکیکی تر و طبیعی تر و با ساند استیج بیشتر دارن.

هدفون custom street با قیمت ۱۳۵۰ که ارزش هزینه بیشتر رو داره

Screenshot_20190811_162004_com.digikala.thumb.jpg.df2c0ce174d345efa4e45f02362ebb60.jpg

هدفون سنهایزر hd 4.30 با قیمت ۱۰۵۰

Screenshot_20190811_162022_com.digikala.thumb.jpg.be10c979ffa6c92a3ad76688dea1d656.jpg

لینک به دیدگاه

عزیز به نظر من هدفون مثل مسواک یه وسیله شخصی هست و نباید دست دوم خرید.

همیشه سلامتی اولویت داره و در نتیجه هدفونی که مدتها در تماس با پوست کسی بوده و معلوم نیست چی همراهش هست نباید بخری و در تماس طولانی مدت پوست خودت قرار بدی.

در مورد خود هدفون، بیتس کلا بیشتر رو مد و لوکس بودن برندش تمرکز کرده و شما با خریدش در درجه اول به بقیه نشون می دی وضع مالیت خوبه و اهل مدی و در درجه بعد عاشق موسیقی هستی.

اگه اهل صداهای رنگ شده هستی هدفون بیتس راضیت می کنه. عموم مردم صدای رنگ شده دوست دارن. مثل عکسای رنگ شده و اغراق شده که خیلیا دوست دارن. به نظر من چیز بدی نیست و یجور سلیقه هست.

اما اگه اهل تفکیک و شفاویت صدا هستی برندای خیلی بهتری هست که دوستمون بالا معرفی کردن با هزینه کمتر می تونید تهیه کنید.

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، saeed110 گفته است :

عزیز به نظر من هدفون مثل مسواک یه وسیله شخصی هست و نباید دست دوم خرید.

همیشه سلامتی اولویت داره و در نتیجه هدفونی که مدتها در تماس با پوست کسی بوده و معلوم نیست چی همراهش هست نباید بخری و در تماس طولانی مدت پوست خودت قرار بدی.

در مورد خود هدفون، بیتس کلا بیشتر رو مد و لوکس بودن برندش تمرکز کرده و شما با خریدش در درجه اول به بقیه نشون می دی وضع مالیت خوبه و اهل مدی و در درجه بعد عاشق موسیقی هستی.

اگه اهل صداهای رنگ شده هستی هدفون بیتس راضیت می کنه. عموم مردم صدای رنگ شده دوست دارن. مثل عکسای رنگ شده و اغراق شده که خیلیا دوست دارن. به نظر من چیز بدی نیست و یجور سلیقه هست.

اما اگه اهل تفکیک و شفاویت صدا هستی برندای خیلی بهتری هست که دوستمون بالا معرفی کردن با هزینه کمتر می تونید تهیه کنید.

حرف شما کاملا صحیح من خودمم به همین حرفتون که باید شخصی باشه واقفم و در جریان استفاده اش بودم ک کلا یه هفته تونسنت استفاده کنه ازش

در کل فارق از همه ی  اینها ارزش 600 تومن رو داره؟؟؟؟

نظرتون در موردG430 لاجتیک چیه ؟

اصلا قابل قیاس هستن؟

لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، Hamed75m گفته است :

حرف شما کاملا صحیح من خودمم به همین حرفتون که باید شخصی باشه واقفم و در جریان استفاده اش بودم ک کلا یه هفته تونسنت استفاده کنه ازش

در کل فارق از همه ی  اینها ارزش 600 تومن رو داره؟؟؟؟

نظرتون در موردG430 لاجتیک چیه ؟

اصلا قابل قیاس هستن؟

در مورد هدفون دوستتون به نظرم کلا بهتره این مورد رو نخری. یه هفته استفاده کم نیست. سلامتی بیش از این چیزا ارزش داره.

در مورد این هدفون هم تجربه اش رو نداشتم.

تجربه خودم رو در حد کاربر عادی گفتم و تخصص زیادی در هدفون ندارم.

به نظرم بقیه دوستان نظر بدن بهتر هستش.

فقط این نکته رو بگم نوع و مدل صدا هم مثل بقیه چیزا می تونه سلیقه ای باشه. پس بهتره قبل خرید اگه تونستی هدفون مورد نظر رو تست کنی بعد بخری. خیلی دیدم طرف پول داده هدفون گرون و خوبی خریده اما باب میلش نبوده.

ویرایش شده توسط saeed110
لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، saeed110 گفته است :

در مورد هدفون دوستتون به نظرم کلا بهتره این مورد رو نخری. یه هفته استفاده کم نیست. سلامتی بیش از این چیزا ارزش داره.

در مورد این هدفون هم تجربه اش رو نداشتم.

تجربه خودم رو در حد کاربر عادی گفتم و تخصص زیادی در هدفون ندارم.

به نظرم بقیه دوستان نظر بدن بهتر هستش.

فقط این نکته رو بگم نوع و مدل صدا هم مثل بقیه چیزا می تونه سلیقه ای باشه. پس بهتره قبل خرید اگه تونستی هدفون مورد نظر رو تست کنی بعد بخری. خیلی دیدم طرف پول داده هدفون گرون و خوبی خریده اما باب میلش نبوده.

اصولا هدفون خوب وابسته به سورس و فایل خوب هست، به همین دلیل اکثر کسایی که هدفون خوب خریداری میکنن پشیمون میشن از خریدشون و احساس میکنن به اندازه مبلغ پرداختی کیفیت دریافت نکردن، چون هدفون خوب وظیفش پخش دقیقتر و با جزییات بیشتر نسبت به هدفون های رده پایین هست، و از اونجا که کاربران عادی به طور معمول اول از همه از فرمت فاجعه بار MP3 و در وهله ی بعد از پلیر معمولی استفاده میکنن بیشتر و بهتر از گذشته متوجه این حجم عظیم از بی کیفیتی فایل های MP3 میشن.

زمانی که هدفون خوب خریداری میشه باید از فایل موسیقی با کیفیت هم استفاده بشه و حتی الامکان از پلیر و یا سورس خوب در غیر اینصورت یک هدفون خوب صرفا ضعف های سورس و فایل رو بهتر به شما نشون میده نه مزایاشون رو..

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، saeed110 گفته است :

ظرم بقیه دوستان نظر بدن بهتر هستش

ممنون

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، Ali Alborz گفته است :

اصولا هدفون خوب وابسته به سورس و فایل خوب هست، به همین دلیل اکثر کسایی که هدفون خوب خریداری میکنن پشیمون میشن از خریدشون و احساس میکنن به اندازه مبلغ پرداختی کیفیت دریافت نکردن، چون هدفون خوب وظیفش پخش دقیقتر و با جزییات بیشتر نسبت به هدفون های رده پایین هست، و از اونجا که کاربران عادی به طور معمول اول از همه از فرمت فاجعه بار MP3 و در وهله ی بعد از پلیر معمولی استفاده میکنن بیشتر و بهتر از گذشته متوجه این حجم عظیم از بی کیفیتی فایل های MP3 میشن.

زمانی که هدفون خوب خریداری میشه باید از فایل موسیقی با کیفیت هم استفاده بشه و حتی الامکان از پلیر و یا سورس خوب در غیر اینصورت یک هدفون خوب صرفا ضعف های سورس و فایل رو بهتر به شما نشون میده نه مزایاشون رو..

من نهایت شبا نیم ساعت یه ساعت اهنگ گوش میدم

پس به نظر شما هزینه اضافی برای هدفون بی فایدس

و یه هدفون متوسط جوابگوی نیاز من هست؟ 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Hamed75m گفته است :

بی فایده نیست، من میگم با ارتقا هدفون باید کیفیت موسیقی هم افزایش پیدا بکنه، اما به هر حال اگر الان بحث سر خرید هدفون بیتس باشه از نظر صدا در بهترین حالت این هدفون ۱۰۰ الی ۲۰۰ هزار تومن ارزش داره بقیه بابت ظاهر هست.

اما تا محدوده ۱ تومن دو هدفونی که معرفی کردم بهترین انتخاب هست که برای افزایش سطح کیفیت شنوایی و موسیقی شما گام بسیار مثبتی خواهد بود..

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، Ali Alborz گفته است :

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Ali Alborz گفته است :

بی فایده نیست، من میگم با ارتقا هدفون باید کیفیت موسیقی هم افزایش پیدا بکنه، اما به هر حال اگر الان بحث سر خرید هدفون بیتس باشه از نظر صدا در بهترین حالت این هدفون ۱۰۰ الی ۲۰۰ هزار تومن ارزش داره بقیه بابت ظاهر هست.

اما تا محدوده ۱ تومن دو هدفونی که معرفی کردم بهترین انتخاب هست که برای افزایش سطح کیفیت شنوایی و موسیقی شما گام بسیار مثبتی خواهد بود..

ممنون از نظرات مفیدتون🌺

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Ali Alborz گفته است :

ممنون بابت توضیحی که دادید.

ممنون میشم منابعی که فایل های صوتی خودتون رو از اونجا دانلود یا تهیه می کنید رو معرفی کنید.

قاعدتا فرمت mp3 راحت پیدا میشه. اما فرمتای دیگه سخت گیر میاد یا اصلا نیست.

ویرایش شده توسط saeed110
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، saeed110 گفته است :

ممنون بابت توضیحی که دادید.

ممنون میشم منابعی که فایل های صوتی خودتون رو از اونجا دانلود یا تهیه می کنید رو معرفی کنید.

قاعدتا فرمت mp3 راحت پیدا میشه. اما فرمتای دیگه سخت گیر میاد یا اصلا نیست.

تورنت

https://flac24music.org/

و کانالهای تلگرامی متعدد ایرانی و خارجی که فایلهای لاسلس و با کیفیت برای دانلود قرار میدن، از طرفی دوستانی هم تو همین انجمن هستند که مجموع ارشیوشون به چندین ترابایت میرسه و میتونین با هم تبادل داشته باشید.ص

ویرایش شده توسط Ali Alborz
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...