رفتن به مطلب

مطمئن هستید پاورتون گرینه؟؟

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام دوستان

خیلی وقت ها میتونه از تولید یک محصول تا رسیدن به دست مصرف کننده اتفاقات زیادی بیفته یا حتی میتونه هیچ اتفاقی نیفته امروز یه مورد جالب براتون دارم

عامه مردم هم گرین رو میشناسند اگه بخوان یه پاور برای سیستم خودشون انتخاب کنند اول از همه میگن گرین بنداز یه سیستم دستم اومد که مورد داشت وقتی درب کیس رو باز کردیم داخلش یه پاور 380 گرین بود طفلک چه حالی میکرد اما افسوس که چه کارهائی از این بشر دو پا بر نمیاد

بقیه رو دیگه خودتون بصورت تصویری ببینید

nnb6ljbcizk9n0o44ie.jpg

o3yj9qabr4rwtw2tg9eu.jpg

li287xl0uwviflo9mrow.jpg

fyexkfyupjtrngkao5x8.jpg

ویرایش شده توسط otello
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به جرئت میتونم بگم وزن این پاور به یک کیلو هم نمیرسه.مصرف کننده ها باید وزن پاور رو ملاک قرار بدن.البته اکثر مواقع مصرف کننده رنگ پاورشو هم نمیبینه و همه کاراش رو مغازه دار خوش انصاف براش انجام میده ویا اصلا نمیدونه پاور چیه!

لینک به دیدگاه

به جرئت میتونم بگم وزن این پاور به یک کیلو هم نمیرسه.مصرف کننده ها باید وزن پاور رو ملاک قرار بدن.البته اکثر مواقع مصرف کننده رنگ پاورشو هم نمیبینه و همه کاراش رو مغازه دار خوش انصاف براش انجام میده ویا اصلا نمیدونه پاور چیه!

کسی که به این روش نون در میاره مشکل وزن رو هم به راحتی با یه تیکه اجر حل میکنه عزیز ;)

لینک به دیدگاه

پاور های سری جدید گرین رو کسی دیده؟

335 رو میگم

صد رحمت به 330 وات سری قدیم حداقل یه قیافه داشتن

حتی به کابلهم رحم نکردن و مزخرفترین جنس ممکن رو انتخاب کردن

وزنش رو هم که چی بگم ادم خجالت میکشه به قول اقای حسینی حداقل یه اجر توش میزاشتنrolling%20on%20the%20floor.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست من بسیاری از مردم فقط نام گرین را میشناسند شاید حتی ندونند پاور چی هست و کجا بسته میشه

اما نکته مهم اینه که دوره وزن پاور به سر اومده و اصلا دیگه ملاک نیست

لینک به دیدگاه

اجب مرد هنرمندی.....

با نظر دوستمون در بارپاورهای 335 جدید گرین موافقم .

قیمت این پاور های گرین هم روز به روز بالا میره. از 1.5 سال پیش که مغازه باز کردم گرین بستم اما الان اصلا نمی صرفه .....

عرض ادب آقای شعبانی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پاور های سری جدید گرین رو کسی دیده؟

335 رو میگم

صد رحمت به 330 وات سری قدیم حداقل یه قیافه داشتن

حتی به کابلهم رحم نکردن و مزخرفترین جنس ممکن رو انتخاب کردن

وزنش رو هم که چی بگم ادم خجالت میکشه به قول اقای حسینی حداقل یه اجر توش میزاشتنrolling%20on%20the%20floor.gif

اما لازم دونستم نکاتی رو یالد آوری کنم

با توجه به بکار گیری قطعات smd در این پاور وزن آن کاهش قابل ملاحظه ائی داشته پس دوره وزن سنگین پاور داره بهسر میرسه

Surface Mounted Device قطعاتی هستند که بصورت سطحی نصب میشوند از اين قطعات در وسايلي كه مايل به كوچك تر كردن آنها دارند استفاده میشود

پاور های 335 دارای مزایای بیشماری هستند که میتونم چند تائی رو بگم

pfc اکتیو

راندمان بالای 80 درصد

میزان مصرف کمتر از 1٪ در حالت استند بای

پروتکشن های حفاظتی خازنهای ورودی زاپنی

استفاده از خازنهای سولید

و

و

و

بقیشو اینجا ببینید

http://www.green-cas...odel=GP335A-pro

ویرایش شده توسط otello
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مال بانک هستش فکر کنم سفارشی!!! :o) rolling%20on%20the%20floor.gifrolling%20on%20the%20floor.gifrolling%20on%20the%20floor.gif

نه مال بانک نیست

اون کیس فقط نقش میز روداره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

افزایش قیمت محصولات گرین بیرویه بوده.اینو که همه موافقین!از حدود 2سال پیش پاور 535گرین با قیمتی حدود 53هزار تومان میرسید دست مصرف کننده.حالا EU530 رو قبول دارم که بهتر از 535 a هست ولی ببینید چقدر تفاوت قیمت.آقای حسینی اگر لیست داشته باشید میبینید در طول سال 89 گرین 3 بار افزایش قیمت داشته در قیمت محصولات.با چه توجیحی!؟در حالی که قیمت دلار و سایر عوامل ثابت بوده ولی نمیدونم چطور هزینه تولیدشون بالا رفته.من یه مدت هست برند رد مکس رو جایگزین گرین کردم ولی حیف که پشتیبانی گرین رو نداره ولی از دوسال پیش که ردمکس کار کردم تا حالا حتی 1 مورد خرابی نداشته یا حتی شکایت از صدای فن نداشته.

الان پاور 500 80plus رد مکس حدود 70 تومنه که میشه فهمید که دیگه گرین برتری قیمتیش رو نسبت به سایر برندها از دست داده.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

افزایش قیمت محصولات گرین بیرویه بوده.اینو که همه موافقین!از حدود 2سال پیش پاور 535گرین با قیمتی حدود 53هزار تومان میرسید دست مصرف کننده.حالا EU530 رو قبول دارم که بهتر از 535 a هست ولی ببینید چقدر تفاوت قیمت.آقای حسینی اگر لیست داشته باشید میبینید در طول سال 89 گرین 3 بار افزایش قیمت داشته در قیمت محصولات.با چه توجیحی!؟در حالی که قیمت دلار و سایر عوامل ثابت بوده ولی نمیدونم چطور هزینه تولیدشون بالا رفته.من یه مدت هست برند رد مکس رو جایگزین گرین کردم ولی حیف که پشتیبانی گرین رو نداره ولی از دوسال پیش که ردمکس کار کردم تا حالا حتی 1 مورد خرابی نداشته یا حتی شکایت از صدای فن نداشته.

الان پاور 500 80plus رد مکس حدود 70 تومنه که میشه فهمید که دیگه گرین برتری قیمتیش رو نسبت به سایر برندها از دست داده.

سلام دوست من قيمت سياست يه شركت هست كه خيلي چيزا ميتونه توش دخيل باشه فرض كنيد شما ميخواهيد 100 تا300 تا يا .... پاور رو داخل شهر توزيع كنيد يه زموني يه كاميونت 50 تومن ميگرفت ولي الان 150 تومن ميگيره اينوكي بايد بده فروشنده يا شركت گرين .......... نخير قربان اينا رو بايد مصرف كننده بده :lol: يه زموني مدير يا صاحبان گرين بنزين رو 100 تومن ميزدن ولي الان بايد 700 تومن بزنند بنظرت اينو كي بايد بده دولت يا وزارت نفت ..... بازم نخير قربان مصرف كننده :D :D :D

ویرایش شده توسط otello
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

با سلام

باید یه چیز دیگه هم بگم خدمت دوستان

اونم این هست که واقعاً ما مردمان ایران هر گونه تحریمی رو از طرف غربی ها و شرقی ها پشت سر میزاریم و حتی عین خیالمونم نیست

تحریم چیه دیگه؟؟؟

اصلاً تاثیر نداره ؟؟؟؟؟...... :wacko: :blink: :(

لینک به دیدگاه

درود

بحث فنی که به کنار ... شکی نیست که EU بهتر از سری A قدیم هستش ولی ...

دوستان واقعاً یک سوال دارم. شما تو کدوم کشور زندگی می کنید ؟

50074448140025719646.jpg

یعنی بینی و بین الله ، به انصاف و وجدانتون قسمت ، اگر دلار از سال پیش تا حالا 50% گرون شده ، آیا تورو وجدانتون حاضر نیستید جنس 100 تومنی رو 150 تومن بخرید؟ شیر و ماست و دوغ که برای منزل می خرید انشاءالله ؟ شیر 800 تومنی پارسال رو امسال داری 1200 می خری صدات در نمیاد.

حالا یک سوال ، همه شرکت های ایرانی چند درصد گرون کردن ؟ شمام که دم از ردمکس می زنی می دونی توی اون پاور چی هست ؟ یک تست زدی اون پاورها رو ؟ کامپوننت هاش می دونی چیه ؟

شرکت ها مجبورند افزایش قیمت بدند ، مخصوصاً گرین چون فروشش بالاست مدام سفارش می گیره و خرید قبلی نداره که بفروشه . ولی شرکت های دیگه مثلاً سازگار یا ماتریکس چون خرید قبلی دارند یا اینکه کالا رو ندارند ، افزایش قیمت نمی دند. الان زنگ بزن آواژنگ و یک مین برد خفن قیمت بگیر ، بهت قیمت قدیم رو می ده ، بگی می خوام بخرم ، می پیچونه.

ببخشید یکم تند نوشتم . @};-

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

آقا مشکل این پاور چیه؟

من از اون دسته آدمام که نمیدنن پاور چیه

یکی توضیح بده که بفهمم مشکلش چیه سرمو شیره نمالن

لینک به دیدگاه

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...