رفتن به مطلب

شرکت ocz سریعترین ssd خود را معرفی کرد !

FARIBORZ
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

این محصول با نام تجاری Revo drive عرضه شده که بر روی PCI express x4 نصب میشود و از چیپ ست پرسرعت Sandforce بهره میبره

این محصول در 3 ظرفیت 120 ، 240 ، 480 گیگابایتی تولید شده است

ویژگی اصلی این محصول سرعت بالای خواندن و نوشتن آن است که به ترتیب 1000 و 950 مگابایت بر ثانیه است !

ویژگی که OCZ روی آن خیلی تاکید کرده iops بسیار بالا 140000 است !

این SSD در تست 4k به 130000 iops دسترسی پیدا میکنه که سرعت واکنش بسیار بالایی را به ssd میده !

جالب اینجاست که قیمت این مدل های خیلی هم غیر معقول نیست ! شما با 248 دلار ناقابل (330 هزار تومان بدون مالیات و هزینه ارسال) میتونید صاحب مدل 120 گیگ بشید !

,U-A-314722-3.jpg

البته کار در همین جا تموم نمیشه و میبینیم که OCZ برادر بزرگتر این SSD را با سرعت 2 برابر تولید کرده !

OCZ RevoDrive 3 x2 Max IOPS سرعت خواندن 1900 مگ بر ثانیه و نوشتن 1725 مگ را برای شما به ارمغان میاره ،سرعتی که با همراه شدن با 245000 iops نمیزاره کاربر جلوی کامپیوتر حتی نفس بکشه

البته برای این مدل ظرفیت 960 گیگ هم وجود دارد و قیمت مشخصی برای این مدل اعلام نشده

لینک به دیدگاه

یه سوال:

این ssd ها روی مین p8p67 با سوکت 1155 هم این سرعت رو دارن یا کاهش بازده داریم؟

با تشکر.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

خیر کاهش بازده ندارند بصورت PCI قببه مادربورد وصل میشوند و مسلما سرعتشون بسیار بالاتر از Sata هست!

لینک به دیدگاه

فوق العاده س، برای نصب سیستم عامل هم که شده واقعا ارزشش رو داره، چون دوستانی که یه مدت سیستم عاملشون رو روی اس اس دی های متداول هم نصب کرده باشن، دیگه نمی تونن به حالت قبل برگردن ...

حالا کی وارد میشه و تو دسترسه ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با این گسترش عرضه SSD ها حتما کاهش قیمت های چشمگیری تو سال 2012 برای این محصول خواهیم داشت.این سیل تایلند از این جهت بد نشدا.شرکت ها خیلی سعی دارند SSD هایی باقیمت مناسب به دست مصرف کننده ها برسونن.یه حسنی که SSd ها تو نحوه عرضه نسبت به HDD ها دارند تعداد زیاد تولید کننده های این محصول هست و مثل هتردهای مکانیکی فقط به 4تا شرکت ختم نمیشه تازه از اون 4 تا شرکت دوتاشون دیسکاشون رو از شرکتهای دیگه خریداری میکنن.من که خیلی امیدوارم امسال قیمت SSd ها طوری بشه که کاربرایی مثل من هم توان خریدشو داشته باشن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

دوست عزیز میشه منبع خبرتون رو ذکر کنید من که با همچین قیمتی تازه این مدل با این سرعت پیدا نکردم!

با تشکر

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست عزیز میشه منبع خبرتون رو ذکر کنید من که با همچین قیمتی تازه این مدل با این سرعت پیدا نکردم!

با تشکر

من خبر رو از انجمن سخت افزار برداشتم

به احتمال زیاد ترجمه ی یه خبره

لینک به دیدگاه

با سلام

این لینک رو ببینید: %------^^&&^^------%

اینم ترجمه گوگلی: **%*******ترجمه*********%**

انواع مختلفشم اینجاست : **@@*****@@**

اینم بد نیست ببینید سایت سرعت خواندن

،

نوشتن نگاه کنید.....

لینک به دیدگاه

منبع تامز هاردوز ترجمه شده این مطلب از اون جا

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...