رفتن به مطلب

سوال فوری فوری در مورد اکانت فروم لیون

centenario
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان من با پی سی یه بنده خدایی وارد اکانتم شدم برای چک کردن لحظه ای تاپیکم دیروز. و سیو پسورد زدم و یادم رفت بعد اتمام کارم کلیر هیستوری کنم مرورگر رو.!!!

حالا سوالم اینه که آیا الان من پسوردم رو عوض کنم اینجا، طرف اونجا بخواد وارد فروم لیون بشه ازش پسورد میخواد چون پسورد عوض شده؟؟؟ 

یا نه بازم باز با اکانتم وصل میشه حتی اگه پسورد رو عوض کنم؟ 

ویرایش شده توسط centenario
لینک به دیدگاه

مشخصه نمیتونه وارد بشه ، مگه میشه همچین چیزی 😐

لینک به دیدگاه

درود

Untitled.jpg.b379e39a458573c6856aa23d8bdf20af.jpg

از قسمتی که مشخص کردم وارد "تنظیمات حساب کاربری" بشید، از اونجا به قسمت "Recently Used Devices" برید، اونجا لیست مرورگرهایی که به تازگی باهاشون وارد فروم شدید رو میبینید. از مرورگری که در اون کامپیوتر باهاش وارد اکانت شدید خارج بشید. رمز عبورتون رو عوض کنید. از اون کامپیوتر امکان دسترسی به اکانت شما رو نخواهند داشت.

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، Trickster گفته است :

درود

Untitled.jpg.b379e39a458573c6856aa23d8bdf20af.jpg

از قسمتی که مشخص کردم وارد "تنظیمات حساب کاربری" بشید، از اونجا به قسمت "Recently Used Devices" برید، اونجا لیست مرورگرهایی که به تازگی باهاشون وارد فروم شدید رو میبینید. از مرورگری که در اون کامپیوتر باهاش وارد اکانت شدید خارج بشید. رمز عبورتون رو عوض کنید. از اون کامپیوتر امکان دسترسی به اکانت شما رو نخواهند داشت.

ممنون

ولی فقط نشون میده ک دیروز باهاش استفاده کردم و امکان اینکه وارد اکانتم با اون مرورگر بشم نیست! 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، centenario گفته است :

ممنون

ولی فقط نشون میده ک دیروز باهاش استفاده کردم و امکان اینکه وارد اکانتم با اون مرورگر بشم نیست! 

داداش گلم، شما نباید با اون مرورگر وارد بشید، باید خارج بشید. دکمه خروج رو بزنید، روی اون کامپیوتر از اکانت شما خارج میشه، بعد از کامپیوتر خودتون رمز عبور رو عوض کنید تا دیگه از روی اون کامپیوتر نتونن به حساب شما دسرسی داشته باشن.

لینک به دیدگاه

اگه از دوستان کسی امکانش هست تست کنه برام بزاره تا خیال من راحت بشه. 

باگوشی من تغییر دادم پسوردو الان نمیدونم اون پی سی که باهاش وارد شدم و سیو پسورد کردم میتونه الان همچنان فروم لیون رو باز کنه همچنان با اکانت ذخیره شده من وارد میشه یا نه. 

از دوستان کسی بتونه با دیوایس دیگخ مثل گوشی ی لحظه پسورد رو عوض کنه و تو پی سیش ک فروم با اکانتش لاگین میش ی تست بزنه ببینه باز میشه همچنان با اکانت سیو شده یا نه تا ما هم خیالمون راحت شه. 

خدا خیرتون بده

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Trickster گفته است :

داداش گلم، شما نباید با اون مرورگر وارد بشید، باید خارج بشید. دکمه خروج رو بزنید، روی اون کامپیوتر از اکانت شما خارج میشه، بعد از کامپیوتر خودتون رمز عبور رو عوض کنید تا دیگه از روی اون کامپیوتر نتونن به حساب شما دسرسی داشته باشن.

یعنی من الان از اکانتم خارج بشم

دوباره وارد شم و رمز رو عوض کنم؟ درست متوجه شدم؟ 

شرمنده اذیت میکنم

ویرایش شده توسط centenario
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، centenario گفته است :

دوبتره وارد شم و رمز رو عوض کنم؟ درست متوجه شدم؟ 

شرمنده اذیت میکنم

درود

چیزی که دوستمان می گوید اول تغییر رمز و بعد بستن دیگر لاگینهاست و نه لاگین کنونی خودتان. مثل log out other sessions تلگرام.

اگر هم همچنان نگرانی به یکی از مدیران پیام بده.

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، centenario گفته است :

دوباره وارد شم و رمز رو عوض کنم؟ درست متوجه شدم؟ 

شرمنده اذیت میکنم

نه عزیز. الان یک دفعه رمز عبور رو عوض کردید دیگه نیازی نیست. الان شما به همون قسمت "Recently Used Devices" برید و تا پایین صفحه هر چی دکمه "خروج" میبینید بزنید.

Untitled.thumb.jpg.5615b6b6e4593c40a400649a25494c0e.jpg

الان اون دکمه های "خروج" که به سمتش فلش زدم رو میبینید؟ شما از کامپیوتر خودتون تا پایین هر چی از اون دکمه های "خروج" میبینید بزنید.

لینک به دیدگاه

بدبختی اینجاست من الان گوشی دارم و پی سی ندارم و با گوشی وصلم. 

برا من خروج رو نداره فقط همون ای پی ها و مرور گر هست! 

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، centenario گفته است :

بدبختی اینجاست من الان گوشی دارم و پی سی ندارم و با گوشی وصلم. 

برا من خروج رو نداره فقط همون ای پی ها و مرور گر هست! 

درود

اون کلیک خروج هم توی کامپیوتر، هم تو گوشی هست مگه گوشیتون چیه ؟!

واسه اطمینان از گزینه های مرورگرتون نمایش مخصوص کامپیوتر رو بزنید شاید اینجوری خروج ها رو هم نشون بده!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...