رفتن به مطلب

مزایده مادربرد حرفه ای 1155

hossein9531
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان

یدونه مادربرد مدل GA-P75-D3
https://www.gigabyte.com/persian/Motherboard/GA-P75-D3-rev-10#ov
تمیز با پنل
مادربرد کاملا سالمه و تمیز و بدون تعمیره
و یک عدد پردازنده g645 با فن اصلی به اضافه دوگیگ رم باس 1333

هر سه قلم با هم بصورت مزایده بفروش میرسن
فقط تهران معامله میکنم (دوستان از شهرستان پیشنهاد ندن) یا مترو کرج
دوستان عزیز مزایده تا فردا شب ادامه داره اگه به قیمت دلخواه نرسه از فروش منصرف میشم
لطف کنید نظرات کارشناسانه خودتون رو برای خودتون نگه دارید علاقه ای به شنیدنش ندارم غیر از پیشنهاد هر کامنتی گزارش میشه
48 ساعت هم مهلت تست میدم

قیمت پایه 700هزار تومان
گام افزایش 30 هزار تومان
فروش فوری 850هزار تومان
پایان مزایده 98/5/24

p75 1.jpg

p75 2.jpg

p75 3.jpg

p75 4.jpg

p75 5.jpg

لینک به دیدگاه

در در 23 مرداد 1398 در 01:32، hossein9531 گفته است :

مادربرد کاملا سالمه و تمیز و بدون تعمیره
و یک عدد پردازنده g645 با فن اصلی به اضافه دوگیگ رم باس 1333
هر سه قلم با هم بصورت مزایده بفروش میرسن
فقط تهران معامله میکنم

سلام

پایه خریدارم

در 15 ساعت قبل، hossein9531 گفته است :

کسی نبود؟؟؟

با توجه به پایان تاریخ مزایده، فردا (شنبه صبح) حضوری تهران خریدارم

ویرایش شده توسط aVaOMi
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، aVaOMi گفته است :

سلام

پایه خریدارم

با توجه به پایان تاریخ مزایده، فردا (شنبه صبح) حضوری تهران خریدارم

سلام دوست عزیز به قیمت پایه فروخته نمیشه داخل تاپیک هم زدم تا زمانی که به قیمت دلخواه نرسه فروخته نمیشه .... 

فقط مادربرد تک رو میتونم ۷۰۰ بدم بدون رم و سی پی یو و فن 

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، hossein9531 گفته است :

سلام دوست عزیز به قیمت پایه فروخته نمیشه داخل تاپیک هم زدم تا زمانی که به قیمت دلخواه نرسه فروخته نمیشه .... 

فقط مادربرد تک رو میتونم ۷۰۰ بدم بدون رم و سی پی یو و فن 

اگه مزايدست که به قيمت پايه فروخته نميشه چه صيغه ايي هست شما فک کنم قوانين فروم رو بايد يک بار ديگه مطالعه بفرماييد بعد تاپيک بزنيد

لینک به دیدگاه

دوست عزیز قوانین مزایده رو بنده می‌دونم لازم نیست شما یادآوری بفرمایید قیمت پایه برای شروع مزایده هست و زمانی که از ابتدا اعلام میشه که به قیمت دلخواه یا مناسب نرسه فروخته نمیشه اعتراض جنابعالی بی مورده.... بله اگه اعلام نمیشد فرمایش شما درست بود باید به قیمت پایه فروخته میشد.... 

در ثانی شما بعد از پایان تاریخ مزایده پیشنهاد دادی که اصلاً شامل قوانین نمیشه.....

پس لطفاً قبل از اعتراض خوب تاپیک رو مطالعه کنید و به تاریخ اتمام مزایده هم توجه کنید

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، hossein9531 گفته است :

دوست عزیز قوانین مزایده رو بنده می‌دونم لازم نیست شما یادآوری بفرمایید قیمت پایه برای شروع مزایده هست و زمانی که از ابتدا اعلام میشه که به قیمت دلخواه یا مناسب نرسه فروخته نمیشه اعتراض جنابعالی بی مورده.... بله اگه اعلام نمیشد فرمایش شما درست بود باید به قیمت پایه فروخته میشد.... 

در ثانی شما بعد از پایان تاریخ مزایده پیشنهاد دادی که اصلاً شامل قوانین نمیشه.....

پس لطفاً قبل از اعتراض خوب تاپیک رو مطالعه کنید و به تاریخ اتمام مزایده هم توجه کنید

من اصلا پيشنهادي ندادم 

لینک به دیدگاه

استارتر محترم ، قیمت پایه رو حداقل قیمتی که دلخواه هست انتخاب میکنن ، نه قیمتی که شروع بشه و بعد به قیمت دلخواه برسه . الان یک نفر پایه پیشنهاد بده ، دیگه کسی نخواد ، اون موقع قیمت پایه شما چه ارزشی داره ؟

تاپیک خودتون رو اصلاح کنید ، یا اینکه کلا تاپیک رو حذف کنید . اگر تمایل ندارید با قوانین اینجا فعالیت کنید ، میتونید تاپیک رو ببندید .

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، hossein9531 گفته است :

سلام دوست عزیز به قیمت پایه فروخته نمیشه داخل تاپیک هم زدم تا زمانی که به قیمت دلخواه نرسه فروخته نمیشه ...

عجب

پس باید از ابتدا قیمت دلخواه را به عنوان قبمت نهایی درج کنید.

در پرشین تولز هم دیدم به قیمت پایه نفروختید و تاپیک تون توسط مدیران حذف شد !

لینک به دیدگاه

دوست ع

در 43 دقیقه قبل، Hamed گفته است :

استارتر محترم ، قیمت پایه رو حداقل قیمتی که دلخواه هست انتخاب میکنن ، نه قیمتی که شروع بشه و بعد به قیمت دلخواه برسه . الان یک نفر پایه پیشنهاد بده ، دیگه کسی نخواد ، اون موقع قیمت پایه شما چه ارزشی داره ؟

تاپیک خودتون رو اصلاح کنید ، یا اینکه کلا تاپیک رو حذف کنید . اگر تمایل ندارید با قوانین اینجا فعالیت کنید ، میتونید تاپیک رو ببندید .

دوست عزیز اولا  Avaomi زمانی پیشنهاد داد که مهلت مزایده تموم شده بود ثانیا قیمت پایه میتونه از هزار تومن شروع بشه هیچ محدودیتی وجود نداره مشروط بر اینکه شما در شروع مزایده این موضوع رو عنوان نکنید که قیمت هدف این نیست

من تعجب می کنم احتمالا شما و دوستان پرشین تولز قوانین خودتون رو در مزایده دارید بازم میگم این موضوع زمانی صادق هست که شما در ابتدای مزایده قیمت هدف رو عنوان نکنید....و مزایده رو مشروط نکنید..... ثالثا امکان ویرایش یا حذف تاپیک برای بنده فعال نیست وگرنه بعد از اتمام مهلت مزایده حتما تاپیک رو حذف میکردم

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، aVaOMi گفته است :

عجب

ظاهرا فهم این موضوع برای دوستان خیلی سخته یا قوانین من درآوردی برای مزایده گذاشتن من بازم میگم برای مزایده همیشه قیمت رو کمتر از ارزش واقعی کالا می زنن تا به قیمت دلخواه برسه و زمانی که عنوان میشه قیمت پایه هدف نیست دیگه محلی از اعراب وجود نداره برای اعتراض ... دی غیر اینصورت مالیخولیا نداشتم که مزایده بذارم بصورت معمولی قیمت میزدم....... نمیدونم چرا درک این موضوع برای دوستان اینقدر سخته

مثل اینکه دوستان به مفت خری عادت کردند و در همین راستا مدیران محترم هم همراهیشون میکنن

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، aVaOMi گفته است :

عجب

در ضمن جنابعالی بعد از اتمام مهلت مزایده پیشنهاد دادید دوست محترم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما تمایل به رعایت مقررات فروم ندارید ، پس بهتره اینجا خرید و فروش نکنید . شما در این فروم ممنوع المعامله شدید . هر موقع تصمیم گرفتید قوانین رو درست رعایت کنید و بهشون احترام بذارید ، به من بگید تا عنوان ممنوع المعامله رو از روی شما بردارم .

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Hamed گفته است :

دوست عزیز شما تمایل به رعایت مقررات فروم ندارید ، پس بهتره اینجا خرید و فروش نکنید . شما در این فروم ممنوع المعامله شدید . هر موقع تصمیم گرفتید قوانین رو درست رعایت کنید و بهشون احترام بذارید ، به من بگید تا عنوان ممنوع المعامله رو از روی شما بردارم .

همچین میگه ممنوع المعامله انگار یه سرشون به وزارت خزانه داری آمریکا وصله فرومی که الفبای معامله سالم رو بلد نیست و کاربرای خودش رو به بز خری ترغیب می‌کنه باید طرف خیلی ابله باشه که توش بخواد معامله کنه..... خخخخخخخخ 

بابا ترامپ کی بودی تو !!!؟؟؟؟؟؟ 

خخخخخخخخ

اصلا نیازی به بن کردن ممنوعیت مدیران معلوم الحال لیون و پرشین نیست خودم دیگه فعالیت نمیکنم..... نوبرشو آوردید 

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، hossein9531 گفته است :

همچین میگه ممنوع المعامله انگار یه سرشون به وزارت خزانه داری آمریکا وصله فرومی که الفبای معامله سالم رو بلد نیست و کاربرای خودش رو به بز خری ترغیب می‌کنه باید طرف خیلی ابله باشه که توش بخواد معامله کنه..... خخخخخخخخ 

بابا ترامپ کی بودی تو !!!؟؟؟؟؟؟ 

خخخخخخخخ

اصلا نیازی به بن کردن ممنوعیت مدیران معلوم الحال لیون و پرشین نیست خودم دیگه فعالیت نمیکنم..... نوبرشو آوردید 

من کار به مدیران لیون و پرشین تولز ندارم 

ولی بزرگوار این طرز صحبت کردن قشنگ نیست

هر جای عالم وجود برید قانون وجود داره و با قانون اداره میشه

اگر نمیخوایم رعایت کنیم لزومی نداره اونجا فعالیت کنیم

چه می‌خواد آمریکا باشه یا ترامپ یا لیون یا پرشین تولز... 

ضمناً فرصت بزرگی رو از دست دادید. درسته روزی دست خداست ولی همین فروم هم یکی از برکت های خداست. من و دوستان زیادی به برکت همین فروم داریم یه لقمه ی حلال میبریم منزل! 

موفق باشید 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...