رفتن به مطلب

پیدا کردن ISP های ارائه دهنده P2P چطور قابل تشخیصه؟

danyal.fa79
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 33 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

وضعیت پینگش هم تعریفی نداره این تست با 5 آنتن فول هستش

اوه چقدر بدِ این پینگ ! البته من مصرفم کمه نهایت ماهی 80 گیگ 

لینک به دیدگاه

• ارسال 70
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 44 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

اوه چقدر بدِ این پینگ ! البته من مصرفم کمه نهایت ماهی 80 گیگ 

نهایتا 40 گیگ ماهیانه میده 62 تومن نا قابل😁

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ali.king گفته است :

دادا هزینه کلیش چقدر میشه ؟! خط منم مسی و کیفیت افتضاحی داره! بیشتر از 3 مگ نمیکشه.منم وسوسه شدم برم سراغ p2p

پینگ شما چطوره ؟! چون پینگ من بین 95تا100 هستش سرور المان

و اینکه هزینه های طرح هاش! برای من یه طرح 8 مگ هم کافیه

قیمتهارو من نمیدونم مثل اینکه خیلی عجیب قریب شدن قیمتها.
شما اگر دنبال پینگ جدا از اینترنت ایران میگردی باید اینترنت م.ا.ه.واره ای بگیری نه رادیویی . چون نت رادیویی هم نهایت توسط همین isp های داخلی به مردم داده میشه(به اسمهای متفرقه) ولی چون سیمی درکار نیست شرایطش نسبت به adsl یخورده بهتره. یعنی میخوام بگم از نظر پینگ زیاد فرقی نمیکنه فقط چند تا مزیت داره:

1-دردسر تخلیه خط نداره و در چند ثانیه میتونی از یک شرکت دیگه اینترنت بگیری.

2- همزمان میتونی از چندین شرکت اینترنت داشته باشی و به هرکدوم خواستی وصل بشی . (شاتل-آسیاتک -پیشگامان-صبانت-الی آخر...)

3-ارتباط اینترنت از منزل شما تا isp از طریق امواج رادیوی برقرار میشه (هوا) سیمی در کار نیست.

تعرفه هاش هم نزدیک به ADSL هست زیاد فرقی نمیکنه.

ویرایش شده توسط (WarCraft)
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، (WarCraft) گفته است :

قیمتهارو من نمیدونم مثل اینکه خیلی عجیب قریب شدن قیمتها.
شما اگر دنبال پینگ جدا از اینترنت ایران میگردی باید اینترنت م.ا.ه.واره ای بگیری نه رادیویی . چون نت رادیویی هم نهایت توسط همین isp های داخلی به مردم داده میشه(به اسمهای متفرقه) ولی چون سیمی درکار نیست شرایطش نسبت به adsl یخورده بهتره. یعنی میخوام بگم از نظر پینگ زیاد فرقی نمیکنه فقط چند تا مزیت داره:

1-دردسر تخلیه خط نداره و در چند ثانیه میتونی از یک شرکت دیگه اینترنت بگیری.

2- همزمان میتونی از چندین شرکت اینترنت داشته باشی و به هرکدوم خواستی وصل بشی . (شاتل-آسیاتک -پیشگامان-صبانت-الی آخر...)

3-ارتباط اینترنت از منزل شما تا isp از طریق امواج رادیوی برقرار میشه (هوا) سیمی در کار نیست.

تعرفه هاش هم نزدیک به ADSL هست زیاد فرقی نمیکنه.

اینترنت خورشید واره ای که بخوای قانونی بگیری نمیدن و غیر قانونیم بخای بگیری میکننت تو گونی!! هزینشم خیلی زیاده!

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، testaccount گفته است :

من توی تهران هستم 2 تا رادیو دارم یکی میکروتیک QRT 5 که دادم آسیاتک نصب کرده روی دکلشون که حدود 1 کیلومتر فاصله داره از من و تنظیم کردند که بهترین حالت ممکن برای من باشه، روی پشت بام هم یک عدد ubiquiti powerbeam m5 هست که خیلی ساله دارم. اینترنت p2p که گفتی یعنی این که کاملا اختصاصی باشه و 2 تا رادیو باید داشته باشی. اگر یک رادیو بگیری باید از سرویس اشتراکی استفاده کنی که چندین مشترک از یک رادیو که isp روی دکل گذاشته با هم استفاده می کنند و اینکه رادیو دقیقا برای شما تنظیم نشده. الان سرویس پنجاه مگ وایرلس آسیاتک را خریدم که همون پنجاه مگ سرعت را میده. البته با توجه به شاخصه های رادیو ها تا 100 مگابیت هم جا داره. قطعی و پکت لاس کلا صفره وجود نداره. پینگ هم با سرور های آلمان حدود 75-80 هست. من راضیم اما هزینه هاش خیلی بالاست.

داداش اینی که تو میگی با قیمتهای الان حول و حوش 25 میلیون پات آب میخوره - شما چند سال پیش این کار رو نهایت با 3 میلیون انجام دادین دوم اینکه شرکت اینترنتی برای هرکسی این کار رو انجام نمیده اگه قرار باشه هر یوزر یک رادیو روی دکل نصب کنه که دکل خم میشه 😀 برای نصب هرگونه انتن یا رادیو روی دکل باید از یه جایی که من نمیدونم مجوز داشته باشین هردنبیل نیست .قیمت 3 سال پیش میکروتیک QRT 5 یک میلیون تومان بوده الان بیست میلیونه

یک رادیو 250 هزارتومانی الان شده یک میلیون و دویست. فقط میتونم بگم خوشا به حال کسایی که دو سه سال پیش از شر ADSL  و سیم و کابل و فیبر نوری و خط تلفن خلاص شدن و با قیمت مفت رادیو خریدن

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، Mantel گفته است :

داداش اینی که تو میگی با قیمتهای الان حول و حوش 25 میلیون پات آب میخوره - شما چند سال پیش این کار رو نهایت با 3 میلیون انجام دادین دوم اینکه شرکت اینترنتی برای هرکسی این کار رو انجام نمیده اگه قرار باشه هر یوزر یک رادیو روی دکل نصب کنه که دکل خم میشه 😀 برای نصب هرگونه انتن یا رادیو روی دکل باید از یه جایی که من نمیدونم مجوز داشته باشین هردنبیل نیست .قیمت 3 سال پیش میکروتیک QRT 5 یک میلیون تومان بوده الان بیست میلیونه

یک رادیو 250 هزارتومانی الان شده یک میلیون و دویست. فقط میتونم بگم خوشا به حال کسایی که دو سه سال پیش از شر ADSL  و سیم و کابل و فیبر نوری و خط تلفن خلاص شدن و با قیمت مفت رادیو خریدن

بله اونايي که پوينت تو پوينت ميفروشن دقيقا براي هر مشترک يک آنتن رو دکل ميبندند مگر اينکه مولتي پوينت کار باشن که ما بهشون ميگيم شير فروش حالا اينکه دوستمون سرويس شير يا دديکيت ميخواهند بماند اما ايشون هم ميتوانند با برنامه وين باکس با استفاده از مک دستگاه به راديوي خودشون لاگين کرده و از قسمت وايرلس اسکن کنند ببين چه راديو هايي رو ميبينند اونايي که سرويس وايرلس ميفروشند اکثرا شماره تلفن رو در قسمت ss id قرار ميدهند که بقيه بتونن باهاشون تماس بگيرن 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، rostam2142 گفته است :

بله اونايي که پوينت تو پوينت ميفروشن دقيقا براي هر مشترک يک آنتن رو دکل ميبندند مگر اينکه مولتي پوينت کار باشن که ما بهشون ميگيم شير فروش حالا اينکه دوستمون سرويس شير يا دديکيت ميخواهند بماند اما ايشون هم ميتوانند با برنامه وين باکس با استفاده از مک دستگاه به راديوي خودشون لاگين کرده و از قسمت وايرلس اسکن کنند ببين چه راديو هايي رو ميبينند اونايي که سرويس وايرلس ميفروشند اکثرا شماره تلفن رو در قسمت ss id قرار ميدهند که بقيه بتونن باهاشون تماس بگيرن 

همچین چیزی بعیده شرکتی مثل اسیاتک توی هر منطقه تحت پوشش دکل بالای چند صد یوزر رادیویی داره. شما برو نزدیک ترین دکل به محل زندگیتون رو نگاه کن ببین چند تا دستگاه رادیو بالاش نصبه ؟ شاید فقط4 - 5 تا دستگاه خیلی بزرگ و 6 - 7 تا دستگاه کوچیکتر . دوما  هزینه ی تعمیر و نگه داری دارن که به عهده ی خود شرکته . فرض کن رادیو یکی از یوزها مشکل پیدا کنه خود یوزر باید با هلیکوپتر بره رادیوشو از بالای دکل جداکنه تعمیر کنه ؟ یا سرویس دهنده ی اینترنت عاشق چشم و ابروته که این کار رو برای تک تکه یوزرهاش انجام بده ؟

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Mantel گفته است :

همچین چیزی بعیده شرکتی مثل اسیاتک توی هر منطقه تحت پوشش دکل بالای چند صد یوزر رادیویی داره. شما برو نزدیک ترین دکل به محل زندگیتون رو نگاه کن ببین چند تا دستگاه رادیو بالاش نصبه ؟ شاید فقط4 - 5 تا دستگاه خیلی بزرگ و 6 - 7 تا دستگاه کوچیکتر . دوما  هزینه ی تعمیر و نگه داری دارن که به عهده ی خود شرکته . فرض کن رادیو یکی از یوزها مشکل پیدا کنه خود یوزر باید با هلیکوپتر بره رادیوشو از بالای دکل جداکنه تعمیر کنه ؟ یا سرویس دهنده ی اینترنت عاشق چشم و ابروته که این کار رو برای تک تکه یوزرهاش انجام بده ؟ 

اگه شما شنيدين من دقيقا همونجا يعني اسيا تک کار کردم يوزر ddk باشد انتن نصب ميشود

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، rostam2142 گفته است :

اگه شما شنيدين من دقيقا همونجا يعني اسيا تک کار کردم يوزر ddk باشد انتن نصب ميشود

چی بگم اگه اونجا کار کردین حتما میشه دیگه !!! من نمیدونم ddk یعنی چی!!! منظورتون همون dedicate هست ؟ یه سوال پیش میاد شاید یک میلیون کاربر ddk درخواست اینترنت رادیویی دادن از آسیاتک . چه اتفاقی میفته ؟

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Mantel گفته است :

چی بگم اگه اونجا کار کردین حتما میشه دیگه !!! من نمیدونم ddk یعنی چی!!! منظورتون همون dedicate هست ؟ یه سوال پیش میاد شاید یک میلیون کاربر ddk درخواست اینترنت رادیویی دادن از آسیاتک . چه اتفاقی میفته ؟

دکل اضافه ميشه اگه کم بياد مشتري دديکيت اينقدر که فک ميکنين زياد نيست هزينش بالاست 

لینک به دیدگاه

در در 25 مرداد 1398 در 20:45، 🆆🅰🆁🅲🆁🅰🅵🆃 گفته است :

شما اگر دنبال پینگ جدا از اینترنت ایران میگردی باید اینترنت م.ا.ه.واره ای بگیری

این.تر.نت ما.هوا.ره .ای آش دهنسوزی نیست.هم یکطرفه اش و هم دو طرفه اش تاخیر زیادی دارد.(اصلا بدرد استریم نمیخورد)برای هفت هشت ده سال پیش که ISP ها زیاد حجم و سرعت ارائه نمیکردن برای اونموقع خوب  بود. (ش.ی.لت.ر هم ندارد)

گاهی هم یک نفر که بشقاب(دیش) بزرگ داشت از چند نفر پول میگرفت و براشون و بسفارششون دانلود آنلاین میکرد و بقیه هم چون بشقابشون به همون جهت تنظیم بود و فرکانسو  رو داشتن فایلها رودریافت میکردن(بهش میگفتن د.ا.ن.ل.و.د آ.ف.لا.ی.ن).البته بگم که  برای  فایلها  پسورد میگذاشت و فقط به اعضا میداد.!

اینروزا  ا.ی.نت.رن.ت م.ا.هو.ار.ه ا.ی تقریبا" منسوخ شده است و گرون شدن ارز خریدش را متروک کرده است(بصرفه نیست).چون میبایستی از یه پرووایدر خارجی مثل open sky فرانسه اکانت بخریدیم .تازشم  ج.ا هم جرم محسوب میکنه و سیاسیت میکنه و....(قابلیت رد یابی هم براحتی امکانپذیر است)!

برای آفلاین دانلود کردن احتیاج به حداقلات بود یعنی  بشقاب(دیش)تنظیم شده و کارت دی. وی .بی.و برای اینترنت آنلاین یکطرفه شما سند رو از ADSl یا دیال آپ انجام میدادید و رسیو از طریق م.ا.ه.و.ا.ر.ه است. کهLATENCY بالایی دارد.(تاخیر چند ثانیه ای دارد).

برای اینترنت آنلاین دوطرفه علاوه بر حداقلات احتیاج به مودم مخصوص  و.ال .ان .بی مخصوص( که بهش میگن Buc) هم هست که البته گران و  قاچاق و بسهولت قابل ردیابی است.

خلاصه بعلت اینکه  تامین کننده اینترنت شما خارج از کشوره تنها مزیتش بی شیلتر بودنشه!.همین.

مرغ همسایه غاز نیست.مگه نهههه؟

ویرایش شده توسط Elderado
لینک به دیدگاه

دوستان من رادیوم میکروتیک رمز و یوزرشو نمیدونم هیچ راهی نیست بتونم وارد رادیو بشم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 33 دقیقه قبل، FEARR گفته است :

دوستان من رادیوم میکروتیک رمز و یوزرشو نمیدونم هیچ راهی نیست بتونم وارد رادیو بشم

دکمه رست فکتوری نداره ؟

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Mantel گفته است :

داداش اینی که تو میگی با قیمتهای الان حول و حوش 25 میلیون پات آب میخوره - شما چند سال پیش این کار رو نهایت با 3 میلیون انجام دادین دوم اینکه شرکت اینترنتی برای هرکسی این کار رو انجام نمیده اگه قرار باشه هر یوزر یک رادیو روی دکل نصب کنه که دکل خم میشه 1f600.png برای نصب هرگونه انتن یا رادیو روی دکل باید از یه جایی که من نمیدونم مجوز داشته باشین هردنبیل نیست .قیمت 3 سال پیش میکروتیک QRT 5 یک میلیون تومان بوده الان بیست میلیونه

سلام

لینک قیمتی از این آنتن که میگید 20 میلیون تومن هست میدی بیزحمت! 

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، testaccount گفته است :

این حرفا دیگه چیه؟ چرا از خودت در میاری؟ اینترنت P2P یعنی با دو تا رادیو الان تمام ISP های تهران که وایرلس دارند ارائه میدن به مشترک های خانگی. برای شرکت ها هم که خیلی وقته انجام میشه. قیمت رادیو هم که کلا هیچ ایده ای نداری انگار. من QRT 5 را 2 ماه پیش خریدم 2 میلیون تومن. هزینه کل سرویس هم حدود 3 میلیون تومن در اومد با احتساب قیمت رادیو و هزینه کابل کشی روی دکل و نصب رادیو و ... لطفا وقتی اطلاعات نداری لازم نیست بیای الکی حرف بی اساس بزنی. 

در 43 دقیقه قبل، testaccount گفته است :

من دکلی که رادیو خودم روش هست را دیدم چندین بار که از اون جا رد شدم. اولا که بالای 30 تا رادیو روش نصبه، دوما که هزینه تعمیر و نگهداری و هر چیز دیگری به عهده خود isp هست. شما قوه تخیلاتت خیلی قویه.

🤣خیلیباحالی با اون آواتارت بی شوخی🤣  رفیقت درست تر گفت تا تو .اینترنت dedicate به غیر از خرج راه اندازیش تعرفهاش هم گرونه . اون 30 تا رادیویی که میگی بالای 20 تاش مختص شرکتهاست ایرانسل همراه اول و غیره و isp های مختلف که اینترنت رادیویی میفروشن مثل صبانت  شاتل اسیاتک و پارس آنلاین و صبانت و پیشگامان و غیره که هر کدون دو سه تا رادیو دارن روی دکل. تازه فکر کنم دکلی که هر روز میبینی رادیو کم داشته باشه:|

در 19 ساعت قبل، amirreza گفته است :

سلام

لینک قیمتی از این آنتن که میگید 20 میلیون تومن هست میدی بیزحمت! 

داداش نقطه نزاشتم بیم دو و پنج. که دوتاش میشه پنج تومان + خرج نصب  و راه اندازی و تعرفه های فضایی  dedicate به کنار

چند سال پیش تمام این کارها نهایت میشد 3 تومان . الان حساب کن ببین چقدر میشه

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، Mantel گفته است :

🤣🤣داداش نقطه نزاشتم بیم دو و پنج. که دوتاش میشه پنج تومان + خرج نصب  و راه اندازی و تعرفه های فضایی  dedicate به کنار

چند سال پیش تمام این کارها نهایت میشد 3 تومان . الان حساب کن ببین چقدر میشه

نقطه و اینا چیه شما قشنگ اومدی گفتی آنتن QRT5 یک میلیون بوده الان شده بیست میلیون (به حروف هم نوشتی بیست میلیون) 😐

ویرایش شده توسط amirreza
لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، amirreza گفته است :

نقطه و اینا چیه شما قشنگ اومدی گفتی آنتن QRT5 یک میلیون بوده الان شده بیست میلیون (به حروف هم نوشتی بیست میلیون) 1f610.png

QRT5 تا چند سال پیش  یک میلیون بود چون خودم میخواستن بخرم و نخریدم یادم مونده قیمتشو.دیروز سایت رو باز کردم نوشته بود قیمت 25.000.000 ولی ننوشته بود ریال خودمون باید حدس میزدیم(این همونیه که به حرف نوشتم)1f610.png توی کامنت دومم متوجه شدم ریاله اومدم بنویسم 2.5 میلیون نوشتم 25 یک رادیو 250 هزارتومانی الان شده حدود یک میلیون این که دیگه درسته ؟ قبول داری ؟ حالا حرف حسابت چیه ؟

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، testaccount گفته است :

اینترنت dedicated اولا ربطی به P2P نداره، دوما من از همون تعرفه های اینترنت وایرلس آسیاتک استفاده می کنم که بقیه افراد که اشتراکی هستند استفاده میکنند. تنها فرقش اینه که من 2 تا رادیو دارم و کیفیت و سرعت مطلوب تری میگیرم و افت سرعت به دلیل شلوغی هم ندارم. شما میتونی تشریف بیاری سمت شهرک غرب تهران ببرم دکل های شرکت های مختلف و همچنین دکل خودمو نشونت بدم که هر کدوم بالای 40 تا رادیو روش نصب هست.

تو بگو 100تا .بالای 90% رادیوها روی دکل مختص شرکتهاست . اون 10% هم مثل شما گول خوردن پول اضافه خرج کردن چون رادیویی که isp ها روی دکلهاشون نصب کردن توانایی سرویس دادن به 500 مصرف کننده رو با نهایت سرعت و کیفیت داره . پینگ بد و سرعت کم  ربطی به اضافه کردن رادیو توسط یوزر نداره از طرف isp این اتفاق میوفته. وگرنه ارتباط بین رادیوی شما تا دکل همیشه 100% کیفیت و سرعت رو داره مگر در شرایط خاص جوی. هر کندی و پینگ بدی که پیش میاد از isp به اونطرفه . نه از خانه ی شما تا دکل. حالا شما 40 تا رادیو بخر بچسبون بالای دکل

ویرایش شده توسط Mantel
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Mantel گفته است :

تو بگو 100تا .بالای 90% رادیوها روی دکل مختص شرکتهاست . اون 10% هم مثل شما گول خوردن پول اضافه خرج کردن چون رادیویی که isp ها روی دکلهاشون نصب کردن توانایی سرویس دادن به 500 مصرف کننده رو با نهایت سرعت و کیفیت داره . پینگ بد و سرعت کم  ربطی به اضافه کردن رادیو توسط یوزر نداره از طرف isp این اتفاق میوفته. وگرنه ارتباط بین رادیوی شما تا دکل همیشه 100% کیفیت و سرعت رو داره مگر در شرایط خاص جوی. هر کندی و پینگ بدی که پیش میاد از isp به اونطرفه . نه از خانه ی شما تا دکل. حالا شما 40 تا رادیو بخر بچسبون بالای دکل

من مدرک میکروتیک وایرلس دارم لطفا ننویس

یکم در مورد طول موج و آنتن مطالعه کن بعد بیا

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، mrp7 گفته است :

من مدرک میکروتیک وایرلس دارم لطفا ننویس

یکم در مورد طول موج و آنتن مطالعه کن بعد بیا

دادش من خودم یک سال تو شرکت ابتکارنت کار کردم با همین حرفها رادیو میفروختیم به مشتری. شما مدرک میکروتیک دارین ؟ حتما توی آموزشگاههای آزاد شرکت کردی  وگرنه رادیوی درپیت بنده قیمتش 150 هزار تومانه 2 یا 2.5 کیلومترهم  برد مفیدشه- روش نوشته نهایت سرعت 150 مگابیت. الان اگر isp محدود نکنه با 150 مگابیت دانلود میکنم برات(با همین یک دونه رادیو) کما اینکه قبلا این کار رو کردم. الان هرکی بیشتر از یک رادیو استفاده کنه میشه گفت گول خورده پول هدر داده. چون تو ایران مشکله سرعت کم و پینگ از فاصله ی بین رادیو تا دکل نیست.بلکه از ارتباط isp های ایران با isp های خارج از ایرانه و محدودیت هایی که اعمال میکنن و تعداد یوزرهای اشتراکی الی آخر

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، testaccount گفته است :

کاملا مشخصه که یه شرکت کلاه بردار و درپیت مثل همین ابتکار نت که گفتی مسلما دنبال افراد بی سوادی مثل شما می گرده و کارکنانش را افرادی مثل تو تشکلیل میدن، اما یه شرکت درست حسابی مثل آسیاتک قطعا از 5 کیلومتری شخصی بی اطلاعات و مغرور مثل تو رد هم نمیشه. با همین تخیلاتت زندگی کن خوش باش.

خیلی جالبه من جواب rostam2142 رو میدم . amirreza میاد جواب منو میده بعد دوباره من جواب amirreza رو میدم . کاربر testaccount میاد جواب منو میده. بعد من جواب testaccount رو میدم کاربر mrp7 میاد جواب منو میده بعد جواب mrp7 رو میدم . دوباره testaccount جواب منو میده . معنی آی دیت هم میشه اکانت تست😂

اونوقت من کلاه بردار بی سوادم 🤣

داداش تو سرت کلاه رفته بهت گفتن بیا 2تا رادیو بگیر کیفیت اینترنت بره بالا چرا سر من خالی میکنی ؟ مگه اطلاعات ناسا رد و بدل میکنی که 1 رادیو کم بوده ؟ نهایت یه گیم بزنی دوتا فیلم دانلود کنی.

یخورده دیگه راهنماییت کنم فحش خوانوادگی هم بهم میدی . همون تو نادانیت بمون.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Mantel گفته است :

خیلی جالبه من جواب rostam2142 رو میدم . amirreza میاد جواب منو میده بعد دوباره من جواب amirreza رو میدم . کاربر testaccount میاد جواب منو میده. بعد من جواب testaccount رو میدم کاربر mrp7 میاد جواب منو میده بعد جواب mrp7 رو میدم . دوباره testaccount جواب منو میده . معنی آی دیت هم میشه اکانت تست1f602.png

اونوقت من کلاه بردار بی سوادم 🤣

داداش تو سرت کلاه رفته بهت گفتن بیا 2تا رادیو بگیر کیفیت اینترنت بره بالا چرا سر من خالی میکنی ؟ مگه اطلاعات ناسا رد و بدل میکنی که 1 رادیو کم بوده ؟ نهایت یه گیم بزنی دوتا فیلم دانلود کنی.

یخورده دیگه راهنماییت کنم فحش خوانوادگی هم بهم میدی . همون تو نادانیت بمون.

اینجا فروم هست و پیام خصوصی نیست که بگی جواب فلان شخص رو دادم فلان شخص میاد جواب میده، از سرچ گوگل هم ممکن هست کسی بیاد اینجا و با پیام های نادرست شما دچار اشتباه بشه پس سعی کن در چیزی که اطلاع ندارید اظهار فضل نکنید.

خدایی خودت یبار پیامات رو از اول بخون ببین هر دفعه یه چیزی گفتی، یبار گفتی مگه میشه هر کسی یه آنتن براش بزارن رو دکل دکل خم میشه🤣 هلیکوپتر میخواد😂، یبار گفتی 25 میلیون پولش میشه😅،، یبار گفتی هر دکل حداکثر سه چهار تا آنتن روش هست بعد دوستمون گفت سی تا آنتن رو دکل نزدیک ما هست بعد گفتی تازه کم هست حداقل صد تا آنتن روشون هست😏، یبار گفتی فقط برای شرکت ها آنتن نصب میکنن برای شخص نصب نمیکنن، آخرش هم داری میگی کلاه گذاشتن سرت آنتن لازم نداشتی همون یک آنتن کافی بود، لطفا در موضوعی که اطلاعات ندارید اظهار فضل نکنید، سپاسگزارم

ویرایش شده توسط amirreza
لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، amirreza گفته است :

اینجا فروم هست و پیام خصوصی نیست که بگی جواب فلان شخص رو دادم فلان شخص میاد جواب میده، از سرچ گوگل هم ممکن هست کسی بیاد اینجا و با پیام های نادرست شما دچار اشتباه بشه پس سعی کن در چیزی که اطلاع ندارید اظهار فضل نکنید.

خدایی خودت یبار پیامات رو از اول بخون ببین هر دفعه یه چیزی گفتی، یبار گفتی مگه میشه هر کسی یه آنتن براش بزارن رو دکل دکل خم میشه🤣 هلیکوپتر میخواد1f602.png، یبار گفتی 25 میلیون پولش میشه1f605.png،، یبار گفتی هر دکل حداکثر سه چهار تا آنتن روش هست بعد دوستمون گفت سی تا آنتن رو دکل نزدیک ما هست بعد گفتی تازه کم هست حداقل صد تا آنتن روشون هست1f60f.png، یبار گفتی فقط برای شرکت ها آنتن نصب میکنن برای شخص نصب نمیکنن، آخرش هم داری میگی کلاه گذاشتن سرت آنتن لازم نداشتی همون یک آنتن کافی بود، لطفا در موضوعی که اطلاعات ندارید اظهار فضل نکنید، سپاسگزارم

خستم کردی بچه . تو اینقدر بچه ای که حتی بلد نیستی مولتی یوزر بودنت هم پنهان کنی . مگه من به این ای دیت گفتم سرت کلاه گذاشتن؟ به ای دی testaccount گفتم.

احتمالا وارد کننده ی رادیو هستی شما. توی فرومها میگردی با ای دی های مختلف اطلاعات نادرست میدی . تشویق به خرید رادیو میکروتیک دوتا دوتا 😂

جهت اطلاع اگه فکر میکنی داری بازار یابی میکنی. این روش منسوخ شده. حداقل تو بلد نیستی. ناشی هستی

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Mantel گفته است :

خستم کردی بچه . تو اینقدر بچه ای که حتی بلد نیستی مولتی یوزر بودنت هم پنهان کنی . مگه من به این ای دیت گفتم سرت کلاه گذاشتن؟ به ای دی testaccount گفتم.

احتمالا وارد کننده ی رادیو هستی شما. توی فرومها میگردی با ای دی های مختلف اطلاعات نادرست میدی . تشویق به خرید رادیو میکروتیک دوتا دوتا 1f602.png

جهت اطلاع اگه فکر میکنی داری بازار یابی میکنی. این روش منسوخ شده. حداقل تو بلد نیستی. ناشی هستی

اصلا پیام هات رو میخونم روحم شاد میشه، دمت گرم 🤣😂😅

لینک به دیدگاه

یکی از بزرگان فروم زحمت میکشه یه توضیح جامع راجع به اینترنت p2p بده ببینیم حق با کدوم کاربر گرامی هست

اگه اشتباه نکنم زمان ارزونی پارس انلاین گفت یه ۷۰۰ تومنی خرجش میشه

تعرفه های چندتا شرکت رو هم نگاه کردم به نظرم ارزشش رو داره حداقل قطع و وصلی لعنتی رو نداری

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...