رفتن به مطلب

علت زیاد بعضی از قطعات در سایتها آیا ارزش خرید دارد از سایتهای داخلی خرید کنیم

mehdi.d
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت همه من امروز بطور تصادفی دیدم سایت لیون AMD Ryzen 7 3800X روی سایت برای فروش قراردادن به قیمت 8 میلیون بعد من همینطوری وارد سایت ایگرد شدم که یک سایت معتبر هست قطعات مورد نظر ازآمازون برای شما وارد میکنه قیمت گمرک همه موارد داخل قیمت نهایی که میده حساب میشه من همین cpu لینکش از آمازون برداشتم داخل ایگرد زدم با کمال تعجب دیدم تفاوت قیمت نزدیک به 1.800 میلیون بود اگر به اینصورت بخواد باشه برای سی پی یو اینا از همچین سایتهایی برای خرید استفاده کنیم بهتر نیست بخصوص سری amd  نه تنها برای لیون برای همه سایتهای آنلاین به همین صورته اگر قطعه بخوان بزارن روی سایت 

پردازنده ای ام دی Ryzen 7 3800X
AMD Ryzen 7 3800X 8-Core

یا همین گرافیک Sapphire Radeon Pulse RX 5700 Xt از داخل سایت آمازون بردارین لینکش داخل ایگرد بزنید قیمت نهاییش میشه 6600 میلیون که قیمت خود کارت 410 تا 420 دلار حالا وارد ایران بخواد بشه به چه صورتی حساب میشه که اینقدر قیمت نجومی میشه تازه بماند که این شرکتهایی مثل آواژنگ اینا قطعات کلی وارد میکنن تو گمرک صد درصد براشون ارزونتر میفته برای من نوعی گارانتی ارزشی ندارد که بخوان روی یک قطعه 1 تا 2 میلیون روی اون تنها برای گارانتی اینا اضافه کنن منی که اصلا گرافیک برای ماین نمیخوام راحت بدون گارانتی استفاده میکنم 

Sapphire Radeon Pulse RX 5700 Xt

ویرایش شده توسط mehdi.d
لینک به دیدگاه

از خارج بگیر فروشنده های داخل هنوز با دلار 18 تومن قیمت گذاری میکنن 

لینک به دیدگاه

داخل میان پول گارانتی و سود خودشونو تا خرخره میکشن روش و انتظار دارن از ی کارت اندازه 5تا کارت سود کنن برا همین. 

دقیقا مثله وضع مسکن الان که نمیدونم رو اجاره مسکن چرا اینقد حساب میکنن موجرها و میخوان با یه خونه فسقلی خرج ماهیانه  کل زندگیشونو ازش بکشن بیرون. (الان درگیرم و دنبال خونه ببخشید اعصابم خورده🙁😁

لینک به دیدگاه

وقتی بیرون ارزون تره اصلا توجیه نداره از داخل بخری ! میدونم با یک نفر یا چند نفر نمیشه ضربه زد به این وارد کننده ها ولی اگه همه متحد بشیم و نخریم قطعا اینا هم مجبور میشن قیمتاشون رو پایین بیارن!

والا دلار پایین اومده دیگه.بعدشم پولشون اونقدر تو گمرک نخوابیده که بخوان اینقدر روی یه محصول بکشن

من ک چیزی ک نیاز داشتم رو از خارج تهیه کردم به شما هم پیشنهاد میدم همین کار رو بکنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خداییش اگر عجله ایی نباشه و این سایتهای وارد کننده فیلم بازی نکنند دیگه CPU ارزش نداره از داخل خرید بشه همون سفارش داده بشه خیلی بهتره
کاشکی این سایتهای وارد کننده میتونستن زودتر سفارش ها رو تحویل بدن (حالا خرید از آمازون نباشه یه سایت دیگه باشه که زودتر میرسید دست مشتری ) خیلی بهتر میشد
شما این رو هم باید حساب کنید یک ماه دیگه قیمت این CPU چقدر میشه در داخل بعد اقدام به خرید کنید

لینک به دیدگاه

با توجه به شناختی که از کشور عزیزمون و مردمش دارم. اگه این سایتا مشتریش زیاد بشه قیمت رو می کشه بالا خدا نکرده مشتری سود نکنه.

لینک به دیدگاه

با توجه به ممنوعیت واردات کالاهای غیر ضروری و تحریم ها و هزینه دلالی ارسال به کشور ثالث و سپس ارسال به ایران و اضافه شدن دلالی گمرک و ... قیمت سایت ها کاملا منصفانه هست

شما قیمت بهتر میخوای بدی خودت وارد کن (عمده) متوجه  میشی جریان چیه...

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، sajad-tnt گفته است :

با توجه به ممنوعیت واردات کالاهای غیر ضروری و تحریم ها و هزینه دلالی ارسال به کشور ثالث و سپس ارسال به ایران و اضافه شدن دلالی گمرک و ... قیمت سایت ها کاملا منصفانه هست

شما قیمت بهتر میخوای بدی خودت وارد کن (عمده) متوجه  میشی جریان چیه...

دوست عزیز اون سایت های خرید از آمازون اینا هم با همین. سیکل معیوب کالا رو وارد میکنند تازه اونا تک و از خرده فروشی می‌خرند باید گرون تر بیفته تا خرید عمده و از کارخونه و نمایندگی رسمی .

لینک به دیدگاه

دوستان وارد کننده ها که نمیرن با قیمت تکی از آمازون خرید کنن! میرن فله ای میخرن یه 20-30% زیر قیمت دلاریه آمازون براشون در میاد!

اینا دیگه دارن خیلی بیش از حد سود میکشن رو همه چی!!

تنها کار معقول فعلا یا خرید قطعات دست 2 هست یا مستقیم از خارج!

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

دوستان وارد کننده ها که نمیرن با قیمت تکی از آمازون خرید کنن! میرن فله ای میخرن یه 20-30% زیر قیمت دلاریه آمازون براشون در میاد!

اینا دیگه دارن خیلی بیش از حد سود میکشن رو همه چی!!

تنها کار معقول فعلا یا خرید قطعات دست 2 هست یا مستقیم از خارج!

یه از خدا بی خبرم میاد میگه نه رده بالاها دارن از ما رشوه میگیرن واسه همین قیمت قطعات رفته بالا!!

یکی نیست بگی تو خودت سر تیم رشوه بگیرایی با اون صنف و گندکاری هایی که توش میشه!

بازار وقتی ثبات داشت اینها تا میتونستند ملت رو تیغ میزدند حالا که اوضاع اینطوریه که بماند دیگه

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز 

بنده الان تقریبا 2 سال هست که دیگه از داخل خرید نمیکنم وفقط در مواردی خرید میکنم که قیمت تمام شده بیشتر از خرید از خارج بشود

لینک به دیدگاه

من که شاید نهایت تا هفته دیگه power color rx 5700 xt red devil اگر آمازون نسخه 400 دلاری اونو موجود کنه تهیه کنم تنها فرقشم با نسخه پریمیوم که 450 دلاری روی نسخه پرو یک پد موس rgb هم داره اما این معمولی بدون پد موس 400 دلار کلاک و قابلیت اورشم از سافایر خیلی بالاتره بهترین کار همین چون گارانتی داخل ایران هیچ معنی نداره اونم مخصوصا برای گرافیک که به مشکل بخوره هزارجور روش مشکل میزارن ازماین بگیر الی آخر تنها کارشون میشه گفته تعویض خمیر سلیکون گرافیک تازه قطعه هم بخوان عوض کنن یک چیزی میدن که نهایت شاید 6 ماه واست کار کنه کلا گرافیک ازاینجا بخوای بگیری هیچ ارزشی نداره cpu هم تا حدی همینطوره وقتی گارانتی بین المللی هم داره به مشکل بخوره میتونی اگر آشنا اونور داشته باشی از گارانتیش استفاده کنی

PowerColor Radeon RX 5700 XT Red Devil

لینک به دیدگاه

دوستان این سایتایی که از خارج می خرن؟ مطمئن هستن؟ بعدا پول بیشتر نمی گیرن؟ بدقولی نمی کنن در زمان تحویل؟

اگه کالا دستمون رسید معیوب باشه آیا کاری میشه کرد؟

میشه کالا رو به سایت بدیم تا در خارج گارانتی ببره و تعویض کنه؟

در ایران گارانتی عملا بی فایده هست.

لینک به دیدگاه

میشه بگید چه طوری میشه از خارج سفارش داد که ارزون دربیاد ممنون میشم 

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Game World گفته است :

میشه بگید چه طوری میشه از خارج سفارش داد که ارزون دربیاد ممنون میشم 

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://egerd.com/&ved=2ahUKEwix2di3647kAhUL16QKHYVWAKsQFjAAegQIBhAD&usg=AOvVaw0c-VKhYWsZlLLmOsym94De&cshid=1566214445353

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 50 دقیقه قبل، Game World گفته است :

اینکه قیمتش مثل قیمت داخل هستش 

چه کالایی رو میخواستین که قیمتش با داخل برابر هست ؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است :

چه کالایی رو میخواستین که قیمتش با داخل برابر هست ؟

Rtx 2060 strix 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا نمیدونم این سایت چجوری حساب میکنه
حالا دوستان دیگر میان بیشتر راهنمایی میدن

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، saeed110 گفته است :

دوستان این سایتایی که از خارج می خرن؟ مطمئن هستن؟ بعدا پول بیشتر نمی گیرن؟ بدقولی نمی کنن در زمان تحویل؟

اگه کالا دستمون رسید معیوب باشه آیا کاری میشه کرد؟

میشه کالا رو به سایت بدیم تا در خارج گارانتی ببره و تعویض کنه؟

در ایران گارانتی عملا بی فایده هست.

2 یا سه تا هستن که معتبرن بعدشم نماد الکترونیکی دارن از فامیلا کسی از مالتینا خرید داشته مشکلی تو قطعه ارسالی نبوده تنها گلا یه ای که این بین هست دیررسوندن قطعه بوده بطور مثال میان میگن 20 تا 25 روز اما میبینی نهایتش 40 روز وقت برد تا قطعه بدستت برسه پول بیشتر که نه همون قیمتی که میده میشه قیمت نهایی قطعه مالتینا که اگر بگه 25 روز شاید تا 40 روزم قطعه طول بکشه بدستتون برسه اما ایگرد بنظر خیلی بهتره 

برای سئوال دوم هم میتونید قوانین مقررات سایت ایگرد ببینید اگر معیوب باشه 24 ساعت مهلت تست داره اگر که خراب بود باید مرجوع بشه با یکی مثل همون براتون جایگزین میکنن بهتره قوانینش خوب مطالعه کنید 

قوانین و مقررات

برای گارانتی هم امروز ازشون سئوال کردم گفتم قطعه ای که میگیریم گارانتی بین المللی داره بطور مثال 3 سال اگر به مشکل بخوره شما واحدی دارین که قطعه به شما بدیم ارسال کنید برای گارانتی که گفتن همچین چیزی نداریم یک پیشنهاد هم دادم که اگر همین بخشی اضافه کنید واقعا خوبه اینکه بخوان اضافه کنن یا که نه بستگی به خودشون داره در کل در ایران پول برای گارانتی دادن یک چیز اضافی مخصوصا برای قطعات کامپیوتری حالا هر کس نظر خودش داره 

v351526_.jpg

سایت مالتینا بطور مثال ریز مشخصات اون قطعه مورد نظرتون براتون در میاره که هزینه گمرک و کارمزد اینا کلا چقدر میشه بابت ترخیص اون که بدست شما برسه عکس پایین سمت راست بالای صفحه زده در کل خرید از ایگرد خیلی به صرفه تر هست از نظر این قطعه سریعتر بدستتون برسه یا که نه پشتیبانیشونم که من آنلاین صحبت کردم خیلی مودب خوب جواب دادن حالا باید یکبار ازشون خرید انجام بدم ببینم بسته بندی و زمان تحویل جنس به چه صورتی به من که گفتن نهایت 30 روز وقت میبره قطعه بدستتون برسه

123.jpg

لینک به دیدگاه

ببخشید یه سوال داشتم:

خرید مانیتور توسط این سایتها از آمازون مشکلی نداره ؟

منظورم اینه که پنل مانیتور در حمل و نقل ضربه نمیبینه ؟؟؟

چون الان وضعیت موجودی مانیتور در بازار داخلی خیلی افتضاحه !

مثلأ مانیتورهای گیمینگ ایسوس ( سری ROG ) خیلی کمیاب شده و اون مدلهایی که میخوام موجود نیست

گفتم اگر بشه از آمازون بگیرم ولی میترسم خدای ناکرده با پنل شکسته تحویلم بدهند !  😂😂😂

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

خدمت شما بگم که موقع ورود قطعه جدید به بازار و کمبود های همیشگی که بعضا می بینی نوشته حتی تو خود امازون که به هر کی یدونه بیشتر نمیفروشه باعث میشه تهیه قطعه سخت بشه حتی برای وارد کننده و خواب قطعه تو گمرک و مسخره بازی های گمرک و نون خوردن چندین دلال و گارانتی  کردن تا قطعه به دست مشتری برسه باعث میشه قیمت اینجوری بشه... 

دوستان اگه واقعا به گارانتی اهمیت نمیدن یا کسی رو در خارج دارن که میره میاد می تونن براحتی با قیمت خیلی مناسبتر تهیه کنند همون کاری که خودم از این به بعد میکنم.

ویرایش شده توسط Nima2007
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا بعید میدونم بخاطر کمبود یا جدید بودن قطعه باشه، به نظرم دلار اومده پایین قیمت ها شکسته شده ولی انباردار ها و کسانی که جنس توی انبار دارن نمیتونن قیمتشون رو پاین بیارن چون به شدت ضرر میکنن، ولی چاره ای ندارن به احتمال خیلی خیلی زیاد قیمت های داخلی تا چند مدت دیگه شکسته میشه، نمونه اختلاف های  چند مدل مانیتور، اختلاف ها خنده دار هست 

2.thumb.jpg.9e62691ee789980384f665e0b660efc6.jpg

لینک به دیدگاه

درود

خیلی جالبه

الان فقط مشکل قیمت قطعست دیگه؟

چی شدیم که شرفمونم فروختن کسی صداش در نیومد ! ولله حیوانات اونور آب شرایط زیستشون بهتر از ماست!

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

بهترین سایت یا شخص برای خرید کجاس

مالتینا رو خیلی ازش بد شنیدم سر بد قولی و اضافه کردن تو فاکتور موقع فروش 

میخواستم بدونم rx5700 

یا سری rtx 2060 یا super 

قیمت تمام شدش چقدر میشه 

On 28 مرداد 1398 at 10:36 AM, ali.king said:

وقتی بیرون ارزون تره اصلا توجیه نداره از داخل بخری ! میدونم با یک نفر یا چند نفر نمیشه ضربه زد به این وارد کننده ها ولی اگه همه متحد بشیم و نخریم قطعا اینا هم مجبور میشن قیمتاشون رو پایین بیارن!

والا دلار پایین اومده دیگه.بعدشم پولشون اونقدر تو گمرک نخوابیده که بخوان اینقدر روی یه محصول بکشن

من ک چیزی ک نیاز داشتم رو از خارج تهیه کردم به شما هم پیشنهاد میدم همین کار رو بکنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...