رفتن به مطلب

کیس گرین Z6 RGB

Recommended Posts

در 3 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

مبارکه ، یکی از سوکتهای هابو وصل کردی به برد ؟ با ریموت رنگ فنها رو عوض کن ، همون ریموت تننظیم سرعت فن هم داره

ممنون عزیز، اره ، الان درستش کردم یک نایلون وسط باتری کنترلر بود :D

لینک به دیدگاه

در در 27 بهمن 1398 در 19:46، GREEN Support گفته است :

سلام. مدل های جدید مجهز به نورپردازی ARGB در اوایل سال آینده عرضه خواهند شد. به دلیل وضعیت آشفته بازار تاریخ دقیق عرضه مشخص نیست.

کرونا بگیرین که اینجور جنس گرون نکنین

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-peripherals/fans-and-heatsinks-and-coolers/water-&-liquid-cooling/green-glc120-evo-glacier-120-evo-aio-liquid-cooler.html?utm_source=emalls&utm_medium=cpc&utm_campaign=clicky

دلار 4000 تومن بود 200.000 تومن قیمتش بود
دلار که شد 15.000 قیمتش شد 1.200.000 😂🤣 کرونا بگیرن خانواده گرین انشالله

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در ۱۳۹۸/۱۲/۶ در 16:04، mَd گفته است:

این چرخه چون تهش به سرش وصله تا ابد ادامه داره و هیچوقت دلیل محکمی وجود نداره که علت گرونیتون چیه!

پس دلار بهانست !

می شه برای من توضیح بدید ماست سون یا لاکتیویا که من 2500 و 3500 تومن می خریدم چرا الان باید 12000 تومن بخرم؟ مگه گاوش که تو ایرانه به جای یونجه دلار می خوره؟ آقا ماشین رو ول کنید، لبنیات که داریم 100% خودمون تولید می کنیم !!! چرا 5 برابر شده؟

مثل ماست و شیر و دوغ و نون !!!

مشکل اینه شما عزیزان خرید خونه نمی کنید به گمانم که بدونید همه چیز 5 برابر شده !!! همه چیز بلا استثناء

.

اون برای شرکت X که برند Y رو وارد می کنه صادقه، نه برای شرکت ما که اسم شرکتمون روی کالا هک می شه !!! قاچاق از ما بگیرن دودمانون هوا می ره.

.

برادر من چشمامون رو باز کنیم، دنبال مقصریم؟ مقصر خود ماییم . قیمت ماسک رو توی مملکت دید؟ اینم وارداتیه؟ فرهنگمون خراب شده

اگه لیون واترکولینگ یا هر چیز دیگه رو گرون می ده برید یقه لیون رو بگیرید، بپرس چرا؟ واتر 120 گرین قیمت مصرف کنندش 600 تا 700 هستش، ما این قیمت می دیم توی بازار، حالا لیون ممکنه خریده باشه انبار کرده باشه الان داره گرون تر می فروشه که به خودش مربوطه و مشتریش که دیگه ازش خرید نمی کنه، یا خود لیون رفته یک میلیون خریده از بازار و داره یک میلیون و صد می فروشه !!!

آقای لیون کامپیوتر بیا برای کاربرات توضیح بده چرا گرون می فروشی !!!

من حرفم اینه چرا به گرین گیر می دید !!! خودتون می دونید بازار داره دلال بازی در میاره !!! چی کار کنیم بریم گرون فروش ها رو بگیریم دار بزنیم ؟ همه رو باید اعدام کنیم. خودمونیم که به خودمون رحم نمی کنیم برادر

این حرفا درد داره ها !!!

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Poorya_Lion گفته است :

می شه برای من توضیح بدید ماست سون یا لاکتیویا که من 2500 و 3500 تومن می خریدم چرا الان باید 12000 تومن بخرم؟ مگه گاوش که تو ایرانه به جای یونجه دلار می خوره؟ آقا ماشین رو ول کنید، لبنیات که داریم 100% خودمون تولید می کنیم !!! چرا 5 برابر شده؟

منم مثل شما نمیدونم دیگه ولی وقتی همه چی گرون میشه یعنی ارزش پول ملیت خوابیده و دلار بهانست!

ولی اینکه دلار بشه از 13 به 15 بعد جنس 3برابر گرون بشه در فروشگاه شما این دیگه با هیچی جور در نمیاد یعنی هر چیزیو وارد حساب کنی از دلار و مشکلات گمرک و ... اصلا نمیشه یه چیزی 3برابر بشه تو 2هفته! چون به قول خودتون قیمتاتون با دلار محاسبه میشه (که نمیشه!)

برادر من چشمامون رو باز کنیم، دنبال مقصریم؟ مقصر خود ماییم . قیمت ماسک رو توی مملکت دید؟ اینم وارداتیه؟ فرهنگمون خراب شده

اقا من میگم همه دزد حله؟ شما الان دلیل گرونی بیش از حد اون محصولاتتون چیه؟ ببینید دارید پاسکاری میکنید 

ماسک و ... نه مربوط به سخت افزاره نه مربوط به بحث لیونه این وسط یه مشت دلال  و حروم... اومدن یا نمیفروشن یا قیمت 3برابر میدن ماسکارو و این احتکار حساب میشه 

الان شما با مقایسه ماسک قیمت فروشگاه رو بروز میکنید؟ چرا فرار فکنی میکنید من سوالم خیلی ساده بود دلیل گرونی جنسی که 2هفته پیش با دلار 13 تومن در لیون 1.200 قیمتش بوده الان با دلار 15 شده 3.600 چیه؟

مگه شما بدون واسط از گیرین خرید عمده ندارید؟ اگه با واسط هست پس چرا رسمتون شریک تجاری گیرین هستش؟ خوب هیچی برای من کاربر شفاف نیست فقط شعار تبلیغاتی دارید میدید و حقم دارم گیج باشم !

اگه با واسط خریداری میکنید از جایی که خرید میکنید همین حدود قیمت میده بهتون ایراد نداره خوب بگید از فلانجا این قیمت خریدیم دست ما نیست!

اگه لیون واترکولینگ یا هر چیز دیگه رو گرون می ده برید یقه لیون رو بگیرید، بپرس چرا؟ واتر 120 گرین قیمت مصرف کنندش 600 تا 700 هستش، ما این قیمت می دیم توی بازار، حالا لیون ممکنه خریده باشه انبار کرده باشه الان داره گرون تر می فروشه که به خودش مربوطه و مشتریش که دیگه ازش خرید نمی کنه، یا خود لیون رفته یک میلیون خریده از بازار و داره یک میلیون و صد می فروشه !!!

من فکر کردم شما تو فروشگاه هم کار میکنیدبراهمین از شما پرسیدم 

خوب مگه چوب بالاسرتون نیست؟ به گفته خودتون قاچاق از شما بگیرن اتفاقات بد میوفته پس چطور ممکنه شما قیمت خوب خریداری کنید انبار کنید قیمت گرونتر بفروشید احدی هم کار نداشته باشه؟

سوال تکراری: لیون مگه خرید مستقیم از گیرین نداره؟؟ لیون خودش از بازار عمده فروشا میخره؟؟خوب اینکه باز پای واسط در میونه پس شریک تجاری معنیش چیه؟! چرا شفاف نمیگید معنی این شعار های تبلیغاتی چیه!

,و اینکه کسی از فروشگاه لیون هست اینجا اکانت داشته باشه؟ تگ کنیدش  در تایپک جداگانه یه گپ خیلی شفاف و دقیق داشته باشیم

من حرفم اینه چرا به گرین گیر می دید !!!

چون خیلی جالبه اینکه گیرین میگه من قیمت فروش رو اینقدر میگم و هرکیم نده فلانه! و اینکه مونتاژ داخلم هست مثلا کولر مستر نیست بگم گمرک گیر داده بهش و کم یابه و گرون شده!

بعد یه جنس خارجی با زیبایی و کارایی بهتر از گیرین ارزونتره!

وقتی یه چیزی برچسب تولید داخل میخوره بهش قطعا واردات قطعاتش راحت تر از وارد کردن یه کالای امادست! خوب قطعا باید ارزونتر دربیاد و قطعا دیگه کم یاب نیست و قیمتش باید قیمت مصوب باشه

اگه پای واسط درمیونه خوب برید با گیرین ازش شکایت کنید یا نه خود گیرین چرا شکایت نمیکنه؟

چی کار کنیم بریم گرون فروش ها رو بگیریم دار بزنیم ؟

لازم نیست شما یه درخت رو از ریشه در بیاری بعد برگ و گل و شاخشم قیچی کنی 

شما 1بار ریشه رو بزن ببین اصلا برگ و گلی باقی میمونه! 

یبار یه نفر اصلی رو به قول خودتون دار بزنی دیگه اون جوجه های زیریش عددی نیستن بخوان کاری بکنن چون همشون به ریشه وصلن

مشکل اینه جدی نمیگیریم چیزیو چسبیدیم به حقوق بین الملل و .... فقط کافیه 1بار بر خلاف تمامی این مزخرفات 1کیو بیای به هر روشی اعدام کنی زندان هم کسیو ادم نمیکنه مگه اینکه ازش تو زندان بیگاری بکشی

حالا جدا از این سیستم فروش هم سیستم غلطیه 

باید یجور باشه کسی اصلا نتونه دلال بازی دربیاره خود گیرین باید به طور مستقیم با احراز هویت دقیق به خرده فروش ها و فروشگاها خدمات بده و فروشگاهم عمده نفروشه ! تا اگه فردا کسی گرون فروشی کرد شفاف مشخص باشه اسمش چیه و کدوم فروشگاهه و یه نام و نشونی ازش باشه بشه پدرشو دراورد وقتی هیچی مشخص نیست و یه اقای فلانی اون پشت قایم شده  بدون هیچ چیز شفاف و رسمی بعله که بازار نوسانی میشه!

من دنبال ایراد گیری نیستم دنبال اینم  لیون کامپیوتر و بقیه فروشگاها چجوری از گیرین خرید میکنن و چرا بعضی از اجناس نسبت به قیمت مصوب گیرین تفاوت های فضایی دارن و چرا نه گیرین پاسخ درست میده راجبش نه لیون ؟

خوب این رو شفاف بیاید بگید به کاربرا 

اگه بحث اشخاص خاصی در واسط هست بیاید بگید چندتا حروم ... هستن که قیمت دست اوناست و نه دست لیونه نه دسته گیرینه 

تهش اینه که این شعار شریک تجاری فقط یه شعار تبلیغاتی بوده و تموم میشه میره 

بهتر از اینه که از صبح تا شب فحششو شما بخورید سودشو اون طرف یا گروه ببره!

موضوع اصلی اینه شما شفاف سازی نمیکنید یعنی کاربرو مشتری از دید شما نباید بدونن داستان چیه 

خوب چرا نباید بدونن؟ مگه شما هم دنبال سود غیر متعارف هستید که شفاف نمیکنید مگه کاسه ای زیر نیم کاسست که نباید بدونن؟

کل بدبختیای ما سرهمین تفکر نباید بدونن و دلیلی نداره بدونن میچرخه  چون هیچی شفاف نیست تقصیرا پاسکاری میشه به اینو اون 

اگه واقعا خریدی به طور مستقیم از گیرین اتفاق نمیوفته اقا بسم... بیاید شما اولین فروشگاه رسمی بشید که از گیرین خدمات مستقیم دریافت میکنه با احراز هویت دقیق

بعد عمده (تعداد بالا ) هم نفروشید تا دلالی نیاد ازتون همرو خریداری کنه کسی عمده میخواد بره از گیرین با احراز هویت خرید کنه اونم احراز هویت درست(مثلا برای شرکتی جایی لوازم میخوان)

حالا فردا اگه گرونی تو اجناس مشاهده شد مشخص میشه کی گرون فروشی کرده چون کاربر عادی که فقط تک میخره و نهایت چند عدد محصول میخره پس نمیتونه این باشه 

فقط میمونه اونا که به صورت خرده فروش با گیرین در ارتباطن و چون نام نشون دارن قابل پیگیرین

بد میگم ؟ بگو بد میگی هیچی نمیفهمی.

پ.ن: من از دید خودم گفتم که شخص یا گروه سومی پشت پرده هست که واسط فروشه چون از صحبتاتون اینجور برداشت شد

لینک به دیدگاه

اقا یک راهنمایی کنید، من الان بخوام سه تا فن دیگه برای پایین کیس، + یک فن برای CPU بگیرم از چه برندی بگیرم که با فن های  اصلی کیس  ست بشه؟! اصلا امکان داره با سیستم کنترل این فن ها فن های دیگه ای رو ست کرد باهاش! الان  کولر پردازنده RGB نیست خیلی ضایست🤣🤣

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، mَd گفته است :

منم مثل شما نمیدونم دیگه ولی وقتی همه چی گرون میشه یعنی ارزش پول ملیت خوابیده و دلار بهانست!

ولی اینکه دلار بشه از 13 به 15 بعد جنس 3برابر گرون بشه در فروشگاه شما این دیگه با هیچی جور در نمیاد یعنی هر چیزیو وارد حساب کنی از دلار و مشکلات گمرک و ... اصلا نمیشه یه چیزی 3برابر بشه تو 2هفته! چون به قول خودتون قیمتاتون با دلار محاسبه میشه (که نمیشه!)

اقا من میگم همه دزد حله؟ شما الان دلیل گرونی بیش از حد اون محصولاتتون چیه؟ ببینید دارید پاسکاری میکنید 

ماسک و ... نه مربوط به سخت افزاره نه مربوط به بحث لیونه این وسط یه مشت دلال  و حروم... اومدن یا نمیفروشن یا قیمت 3برابر میدن ماسکارو و این احتکار حساب میشه 

الان شما با مقایسه ماسک قیمت فروشگاه رو بروز میکنید؟ چرا فرار فکنی میکنید من سوالم خیلی ساده بود دلیل گرونی جنسی که 2هفته پیش با دلار 13 تومن در لیون 1.200 قیمتش بوده الان با دلار 15 شده 3.600 چیه؟

مگه شما بدون واسط از گیرین خرید عمده ندارید؟ اگه با واسط هست پس چرا رسمتون شریک تجاری گیرین هستش؟ خوب هیچی برای من کاربر شفاف نیست فقط شعار تبلیغاتی دارید میدید و حقم دارم گیج باشم !

اگه با واسط خریداری میکنید از جایی که خرید میکنید همین حدود قیمت میده بهتون ایراد نداره خوب بگید از فلانجا این قیمت خریدیم دست ما نیست!

من فکر کردم شما تو فروشگاه هم کار میکنیدبراهمین از شما پرسیدم 

خوب مگه چوب بالاسرتون نیست؟ به گفته خودتون قاچاق از شما بگیرن اتفاقات بد میوفته پس چطور ممکنه شما قیمت خوب خریداری کنید انبار کنید قیمت گرونتر بفروشید احدی هم کار نداشته باشه؟

سوال تکراری: لیون مگه خرید مستقیم از گیرین نداره؟؟ لیون خودش از بازار عمده فروشا میخره؟؟خوب اینکه باز پای واسط در میونه پس شریک تجاری معنیش چیه؟! چرا شفاف نمیگید معنی این شعار های تبلیغاتی چیه!

,و اینکه کسی از فروشگاه لیون هست اینجا اکانت داشته باشه؟ تگ کنیدش  در تایپک جداگانه یه گپ خیلی شفاف و دقیق داشته باشیم

چون خیلی جالبه اینکه گیرین میگه من قیمت فروش رو اینقدر میگم و هرکیم نده فلانه! و اینکه مونتاژ داخلم هست مثلا کولر مستر نیست بگم گمرک گیر داده بهش و کم یابه و گرون شده!

بعد یه جنس خارجی با زیبایی و کارایی بهتر از گیرین ارزونتره!

وقتی یه چیزی برچسب تولید داخل میخوره بهش قطعا واردات قطعاتش راحت تر از وارد کردن یه کالای امادست! خوب قطعا باید ارزونتر دربیاد و قطعا دیگه کم یاب نیست و قیمتش باید قیمت مصوب باشه

اگه پای واسط درمیونه خوب برید با گیرین ازش شکایت کنید یا نه خود گیرین چرا شکایت نمیکنه؟

لازم نیست شما یه درخت رو از ریشه در بیاری بعد برگ و گل و شاخشم قیچی کنی 

شما 1بار ریشه رو بزن ببین اصلا برگ و گلی باقی میمونه! 

یبار یه نفر اصلی رو به قول خودتون دار بزنی دیگه اون جوجه های زیریش عددی نیستن بخوان کاری بکنن چون همشون به ریشه وصلن

مشکل اینه جدی نمیگیریم چیزیو چسبیدیم به حقوق بین الملل و .... فقط کافیه 1بار بر خلاف تمامی این مزخرفات 1کیو بیای به هر روشی اعدام کنی زندان هم کسیو ادم نمیکنه مگه اینکه ازش تو زندان بیگاری بکشی

حالا جدا از این سیستم فروش هم سیستم غلطیه 

باید یجور باشه کسی اصلا نتونه دلال بازی دربیاره خود گیرین باید به طور مستقیم با احراز هویت دقیق به خرده فروش ها و فروشگاها خدمات بده و فروشگاهم عمده نفروشه ! تا اگه فردا کسی گرون فروشی کرد شفاف مشخص باشه اسمش چیه و کدوم فروشگاهه و یه نام و نشونی ازش باشه بشه پدرشو دراورد وقتی هیچی مشخص نیست و یه اقای فلانی اون پشت قایم شده  بدون هیچ چیز شفاف و رسمی بعله که بازار نوسانی میشه!

من دنبال ایراد گیری نیستم دنبال اینم  لیون کامپیوتر و بقیه فروشگاها چجوری از گیرین خرید میکنن و چرا بعضی از اجناس نسبت به قیمت مصوب گیرین تفاوت های فضایی دارن و چرا نه گیرین پاسخ درست میده راجبش نه لیون ؟

خوب این رو شفاف بیاید بگید به کاربرا 

اگه بحث اشخاص خاصی در واسط هست بیاید بگید چندتا حروم ... هستن که قیمت دست اوناست و نه دست لیونه نه دسته گیرینه 

تهش اینه که این شعار شریک تجاری فقط یه شعار تبلیغاتی بوده و تموم میشه میره 

بهتر از اینه که از صبح تا شب فحششو شما بخورید سودشو اون طرف یا گروه ببره!

موضوع اصلی اینه شما شفاف سازی نمیکنید یعنی کاربرو مشتری از دید شما نباید بدونن داستان چیه 

خوب چرا نباید بدونن؟ مگه شما هم دنبال سود غیر متعارف هستید که شفاف نمیکنید مگه کاسه ای زیر نیم کاسست که نباید بدونن؟

کل بدبختیای ما سرهمین تفکر نباید بدونن و دلیلی نداره بدونن میچرخه  چون هیچی شفاف نیست تقصیرا پاسکاری میشه به اینو اون 

اگه واقعا خریدی به طور مستقیم از گیرین اتفاق نمیوفته اقا بسم... بیاید شما اولین فروشگاه رسمی بشید که از گیرین خدمات مستقیم دریافت میکنه با احراز هویت دقیق

بعد عمده (تعداد بالا ) هم نفروشید تا دلالی نیاد ازتون همرو خریداری کنه کسی عمده میخواد بره از گیرین با احراز هویت خرید کنه اونم احراز هویت درست(مثلا برای شرکتی جایی لوازم میخوان)

حالا فردا اگه گرونی تو اجناس مشاهده شد مشخص میشه کی گرون فروشی کرده چون کاربر عادی که فقط تک میخره و نهایت چند عدد محصول میخره پس نمیتونه این باشه 

فقط میمونه اونا که به صورت خرده فروش با گیرین در ارتباطن و چون نام نشون دارن قابل پیگیرین

بد میگم ؟ بگو بد میگی هیچی نمیفهمی.

پ.ن: من از دید خودم گفتم که شخص یا گروه سومی پشت پرده هست که واسط فروشه چون از صحبتاتون اینجور برداشت شد

تو مملکتی زندگی میکنیم که روراست باشی احمق و بی عرضه(درست نوشتم؟)هستی اما دزد! که باشی هم پیشرفت میکنی هم همه بهت احترام میزارن

وقتی میری داروخانه میگی ماسک بده میگه نداریم اما بقالی بغلش ماسک با نوشته توزیع رایگان روش داره دیگه چه توقعی از اسباب بازی سازها دارید!

به قول دوستمون ملت شدن توپ تو بازی حلال زاده! ها

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، mَd گفته است :

پ ن: من از دید خودم گفتم که شخص یا گروه سومی پشت پرده هست که واسط فروشه چون از صحبتاتون اینجور برداشت شد

برادر من تو واحد فنی گرین هستم، نه فروشگاه لیون 😄

شما کجا واژه "شریک تجاری" دید؟  می شه لینک یا عکس بدی.

چیزی که من می دونم اینه که  این قیمتای گزافی که شما پرداخت می کنید بابت محصولات گرین توی جیب شرکت گرین نمی ره !!! یا من رو با سابقه 13 ساله توی این فروم قبول دارید که این حرف رو می زنم یا نه وای میستید توی صورتم بهم می گید دروغ می گی دیگه !!! از این دو حالت خارج نیست

پ.ن : خدا پدر مادر کارمندای گرین رو بیامرزه (از جمله خودم) که حداقل میایم 4 تا سوال رو جواب می دیم، هیچ شرکتی، حتی خود لیون هم اینجوری پاسخگو نیست. اگر ببینیم زیاد بهمون توهین می شه همین پاسخ رو هم قطع می کنیم. 

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Poorya_Lion گفته است :

مثل ماست و شیر و دوغ و نون !!!

مشکل اینه شما عزیزان خرید خونه نمی کنید به گمانم که بدونید همه چیز 5 برابر شده !!! همه چیز بلا استثناء

.

اون برای شرکت X که برند Y رو وارد می کنه صادقه، نه برای شرکت ما که اسم شرکتمون روی کالا هک می شه !!! قاچاق از ما بگیرن دودمانون هوا می ره.

.

من حرفم اینه چرا به گرین گیر می دید !!! خودتون می دونید بازار داره دلال بازی در میاره !!! چی کار کنیم بریم گرون فروش ها رو بگیریم دار بزنیم ؟ همه رو باید اعدام کنیم. خودمونیم که به خودمون رحم نمی کنیم برادر

این حرفا درد داره ها !!!

خیلی من عذرخواهی میکنم

ولی من به این صحبت ها میکم فرافه کنی و دربحث حقوقی بهش میگن اتهام زنی بدون داشتن ادله کافی و حتی دادن زحمت خواندن پرونده

برادر من برچسب میخوای بزنید بزنید ولی اول خوب گوش کن و بشنو طرفت چی داره میگه

شما برو پروفایل بنده رو شخم بزن از روز اول تا همین امروز

ببین بنده تاحالا گله ای از مجموعه لیون  و گرین در قیمت داشتم در بین کاربران؟

چون منطقی دارم که میگه فدات شم گرونه؟نخر و اگر هم این کار رو کردم نیامدم جار بزنم و شو تبلیغاتی بگذارم که گرونه

خب آره همه چیز گرون شده منم میدونم همه هم میدونن دلیلی هم نداره جار بزنم 

این کار رو در مورد بقیه فروشگاه ها هم تو فروم انجام دادم کاربری اسم برده از فروشگاهی نظر دادم که خب نخرید ولی نیاید آبرو ریزی

ولی من موندم که کجای صحبت های بنده حرف از لیون یا گرین اومده که دارن گرون فروشی میکنن

شما پیدا کردی  هزینه سرویس های ادواری ماشینت تا یکسال با من

بنده خرید میرم و نوکر و کلفت ندارم که

در مورد این ماست که تاکید خاصی هم روش دارید ولله من ماست نمیخورم کلا خوشم نمیاد ازس و توی قیمتشم نیستم

بنده شیر و دوغ میخورم و قیمت هاش رو براتون با درصد چربی های مختلف حفظ هستم و میتونم براتون جدول کنم

در مورد شیر بگم که چرا رفته بالا

خب این حرف از شما بعیده الان زمان قلقلک میرزا که نیست یونجه بگذاریم جلوی گاو ها الان همه چیز صنعتی شده و از حالت سنتی در اومده تا کفاف نیاز جمعیت کره زمین رو بده

دام و طیور کنجله ذرت میخورن که انحصاری هست و اسمش دولتیه که قیمتش چهار برابر شده

هزینه نگهداری دام اعم از طیف وسیع آنتی بیوتیک ها و هورمون ها و مکمل هل ها همه گرون شدن

هزینه دستگاه های نگهداری گرون شدن و اینها همه تاثیر داره روی قیمت شیر و از همه مهمتر وایتکس و مواد ضد عفونی کننده رفته بالا 😅

ولی سر جمع این شیر و بستنی هایی که میخورید درصد بالاییش شیر خشک هست و اصلا شیر نیست و شرکت های معدودی شیر درست دست مردم میدن که باز نمیشه اسم برد

کل صحبت بنده این هست گرانی در لایه لایه کشور ریشه کرده و هیچ قسمتی مستثنی نیست و بنده هم گفتم تورم باعث ایجاد تقاضای احساسی و در نهایت احتکار و در نهایت قیمت کاذب میشه

کاربری سوالی پرسید که چند میشه فلان کیس بنده هم لیست کردم قیمت کیس ها رو / شما دیدی بنده گیر بدم به لیون و گرین که دارید گران فروشی مکنید؟

بله بنده همیشه در جاهایی که باید جانب داری میکردم از این دو مجموعه کردم و جاهایی باید گله میشده تلفن رو برداشتم گله کردم چون میدونستم توجه میشه به گله مندیم ولی فرافه کنی نکردم

ولی خواهشا این دفعه یک کمی نشانه گیری رو تنظیم کنید چون این صحبت هایی که به بنده زدید در جواب یک کاربر دیگه ای بود که کلا ایشان دنبال خط چهارم آدیداس هستند

و لذت میبرن از این حرکت

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، VIP3R گفته است :

چون این صحبت هایی که به بنده زدید در جواب یک کاربر دیگه ای بود که کلا ایشان دنبال خط چهارم آدیداس هستند

و لذت میبرن از این حرکت

انشالله درست می شه 😄

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Poorya_Lion گفته است :

برادر من تو واحد فنی گرین هستم، نه فروشگاه لیون 1f604.png

پس هیچی من با توجه به درجتون حدس زدم تو لیون باشید 

در 2 دقیقه قبل، Poorya_Lion گفته است :

شما کجا واژه "شریک تجاری" دید؟  می شه لینک یا عکس بدی.

والا منم از زبان یکی از درجه داران اینجا تو تایپک ها شنیدم که بحثی شده بود و طرفداری واحد شما رو میکردن از شریک تجاری استفاده کردن مال الانم نیست که تایپکشو نشون بدم

و تقریبا اکثر قدیمی های اینجا به این موضوع اگاهن که رابطه خیلی نزدیکی بین گیرین و لیون وجود داره حالا اسمشو هرچی میخواید بزارید

در 7 دقیقه قبل، Poorya_Lion گفته است :

چیزی که من می دونم اینه که  این قیمتای گزافی که شما پرداخت می کنید بابت محصولات گرین توی جیب شرکت گرین نمی ره !!!

خوب چرا شکایت نمیکنید؟ دستتون به همشون نمیرسه به برخیشون که میرسه! 

به نظر شما با تزریق حداکثری میشه جلو دلالی رو گرفت؟ بدتر میشه که ! (اینو نماینده خودتون تو تایپک گفتن که قصدشون اینه انبارشون پر کنن وبه بازار عرضه کنن تا مدیریت بشه این موضوع)

در 8 دقیقه قبل، Poorya_Lion گفته است :

یا من رو با سابقه 13 ساله توی این فروم قبول دارید که این حرف رو می زنم یا نه وای میستید توی صورتم بهم می گید دروغ می گی دیگه !!! از این دو حالت خارج نیست

من نمیگم دروغ میگید، میگم شفاف نیست نحوه کارتون

الان گیرین کالای x رو داره کدوم گروه و شخص این کالای x رو میخره بعد به خرده فروش میفروشه؟ اصلا همچین چیزی هست یا نه گیرین مستقیم به خرده فروش ها توزیع میکنه اجناس رو

اگه مستقیم نیست  چرا مستقیمش نمیکنه ؟ 

خوب من کل مطلبم همین حوزه میچرخه که چرا شفاف نیست وضعیت فروش محصولات

ببینید الان که  من گیر دادم خنک کننده ها ناموجود شدن!

الان شما یه شفافیت انجام بدید که اقا ما این محصولاتمون رو چجوری به خرده فروش و فروشگاها توزیع میکنیم  پای واسط درمیونه یا مستقیمه!

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، Poorya_Lion گفته است :

خدا پدر مادر کارمندای گرین رو بیامرزه (از جمله خودم) که حداقل میایم 4 تا سوال رو جواب می دیم، هیچ شرکتی، حتی خود لیون هم اینجوری پاسخگو نیست. اگر ببینیم زیاد بهمون توهین می شه همین پاسخ رو هم قطع می کنیم. 

من توهین کردم ایا؟ من درخواست شفافیت کردم ازتون 

چون شما یه نگاه به فروشنده ها در بازار و سایت بندازید قیمت های نجومی رو خواهید دید که با هیچ افزایش دلار و تورم و... جور در نمیاد

خوب اینا علت داره دیگه اگه توزیع به صورت مستقیم بود به نظرتون بازارتون دست دلال میوفتاد؟ یا اگه میوفتاد غیر قابل دسترس میبودن؟

من تمام صحبتم همین بود 

در 22 دقیقه قبل، VIP3R گفته است :

چون این صحبت هایی که به بنده زدید در جواب یک کاربر دیگه ای بود که کلا ایشان دنبال خط چهارم آدیداس هستند

با من بودید؟

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، mَd گفته است :

الان شما یه شفافیت انجام بدید که اقا ما این محصولاتمون رو چجوری به خرده فروش و فروشگاها توزیع میکنیم  پای واسط درمیونه یا مستقیمه!

از هر فروشگاهی بپرسید توی بازار این مکانیزم رو بهتون می گه. پیچیده نیست،

ما به نماینده و مراکز پخشمون می فروشیم، اونها یا مستقیم به شما می فروشن یا به همکاران در بازار.

ما هم کالامون در برحه ای از زمان تموم می شه، مواد اولیمون تموم می شه، مثل الان که تا پایان فوریه تمام کارخونه های چین بسته هستند، جنس کم می شه تو انبار شرکت،

فروشنده ها چندین بار این موضوع رو دیدن، وقتی جنس موجود هست می خرن و انبار می کنن، وای میستن جنس ناموجود بشه، وقتی ناموجود شد گرون می فروشنش. یکی دو نفرم نیستن، خیلی هستند.

بهترین کار اینه شما به عنوان خریدار، هر فروشگاهی داره گرون می فروشنه به تعزیرات معرفی کنین.

ما نمی تونیم بیوفتیم توی بازار دنبال گرون فروشا

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Poorya_Lion گفته است :

از هر فروشگاهی بپرسید توی بازار این مکانیزم رو بهتون می گه. پیچیده نیست،

ما به نماینده و مراکز پخشمون می فروشیم، اونها یا مستقیم به شما می فروشن یا به همکاران در بازار.

ما هم کالامون در برحه ای از زمان تموم می شه، مواد اولیمون تموم می شه، مثل الان که تا پایان فوریه تمام کارخونه های چین بسته هستند، جنس کم می شه تو انبار شرکت،

فروشنده ها چندین بار این موضوع رو دیدن، وقتی جنس موجود هست می خرن و انبار می کنن، وای میستن جنس ناموجود بشه، وقتی ناموجود شد گرون می فروشنش. یکی دو نفرم نیستن، خیلی هستند.

بهترین کار اینه شما به عنوان خریدار، هر فروشگاهی داره گرون می فروشنه به تعزیرات معرفی کنین.

ما نمی تونیم بیوفتیم توی بازار دنبال گرون فروشا

خدا خیرت بده اینو از اول بگو دیگه

خوب من یا امثال من باید یه محدوده  قیمت درست داشته باشیم تا بسنجیم کی داره گرون میده نسبت به لیست

کاش گیرین اینکارو انجام میداد و یه لیست قیمت حدودی درست میکرد برای اجناسش

مطمعن باشید خودم و  دیگران به  تعزیرات معرفی میکنیم گرون فروش هارو در هر سایت با هرمیزان  اعتباری که داشته باشن

چون الان در زمانی هستیم که 1ثانیه طلاست بعضیا باید ماه ها وایستن تا این دلال بازی ها بخوابه و این یجور فشار روانی 100درصدی برای خریدار به همراه میاره

متشکرم از صحبتاتون

لینک به دیدگاه

در در 7 اسفند 1398 در 09:41، Poorya_Lion گفته است :

این حرفا درد داره ها !!!

چه حرف مسخره ای گرین اگه میخواد مردمی باشه یه شاپ کنار شرکتش راه بندازه دو نفرم بیشتر توش نون میخورن درد داره؟  نه عزیز خودشون از بندازای گل روزگارن والا شاپ زدن کاری نداره

ویرایش شده توسط (Golds)
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، (Golds) گفته است :

چه حرف مسخره ای گرین اگه میخواد مردمی باشه یه شاپ کنار شرکتش راه بندازه دو نفرم بیشتر توش نون میخورن درد داره؟  نه عزیز خودشون از بندازای گل روزگارن والا شاپ زدن کاری نداره

بحث راه اندازي فروشگاه اصلا چيز ساده اي نيست كه اينقدر راحت بيانش ميكنيد.

لینک به دیدگاه

دوستان وقتی هر قیمتی بزارن باز خریدار دست و پا میشکنه چرا کم بزارن؟؟؟

به نظرم تقصیر فروشنده و مسئول و... نیست مشکل فرهنگ غنی و تمدن چندهزار ساله مردم ایران

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Miad007 گفته است :

دوستان وقتی هر قیمتی بزارن باز خریدار دست و پا میشکنه چرا کم بزارن؟؟؟

به نظرم تقصیر فروشنده و مسئول و... نیست مشکل فرهنگ غنی و تمدن چندهزار ساله مردم ایران

من کاری به بقیه حوزه ه ها که تو کشور ما شده دارای ارزش افزوده و انبار کردنشون پر سود شده کار ندارم

تو این حوزه مدت ها بچه ها منتظر موندن

هی پاسکاری کردند به ماه های بعد که کالا میاد الان کیس گرونه کیس نیست واستید میاد

بعد حالا اومد که متاسفانه خورد به چندین مشکل با هم که کلا ریشه پی سی و تلفن همراه از ریشه کنده بشه و به حسرت ها اضافه

بعد خب یوزر این همه وقت منتظر مونده و بازار هم که تشنه مونده بود و با توجه به قیمت کیس های قدیمی در بازار 

یوزر به نتیجه میرسه که الان دیگه انتظار بسه و باید خرید رو انجام داد چون همین کیس هام به سرنوشت کیس های دیگه میرسه

شما یکی رو تشنه نگه دار بعد مدتی یک گالن 20 لیتری آب بزار جلوش مطمئن باشه بهش حمله میکنه و تا میتونه میخوره و به عوارض بعدیش فکر نمیکنه

بریم تو بقیه حوزه ها مثلا خودرو وقتی کمپانی میگه پیش فروش تحویل سال 1400 من رو توی 5 دقیقه خریدن یعنی چی؟

یعنی به غیر از ربات و دلال  یکسری هستن که پول قیمت فعلی رو ندارن حاضرن واستن 1400 شاید ماشین دار بشن

تمام اینا بر میگرده به سیاست قطره چکانی

کاری هم ندارم چه نهاد یا افرادی مسئول این نوع عرضه هستند ولی موردیه که هست

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

😂شما بودجه بده دست من خودم راه میندازم حالتون خوب نیست احتمالا

• لایک 5
لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

یک جوری گفتی راحت نیست که انگار میخوان هسته اتم رو بشکافن😐

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

به خودی خودی شاید راه اندازی فروشگاه ابدا کار پیچیده ای نباشه اونم برای شرکتی مثل گرین

ولی موضوع اینه که ما فروشگاهی میخوایم که به نوعی کار تنظیم قیمت بازار رو انجام بده و جنس رو فقط به دست مصرف کننده برسونه و خوب قطعا اصلا کار راحتی نیست اونم تو ایران

فروشگاهی نمیخوایم که تنظیم بازار کنه فروشگاهی میخوام متعلق به شرکت تولید کننده! درخواست زیادی هست؟! این همه برند ها شاپ دارن برای تنظیم بازاره ؟:)) بیخیال شما خوبی گرین هم حلال حروم حالیشه خخخخ

نکنه سر سفره گرین هستی اینجوری دفاع میکنی .....

ویرایش شده توسط (Golds)
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، (Golds) گفته است :

فروشگاهی نمیخوایم که تنظیم بازار کنه فروشگاهی میخوام متعلق به شرکت تولید کننده! درخواست زیادی هست؟! این همه برند ها شاپ دارن برای تنظیم بازاره ؟:)) بیخیال شما خوبی گرین هم حلال حروم حالیشه خخخخ

شما مشکلتون قیمت هست و اگر قیمت های امروز محصولات گرین مناسب بود بی شک شما نوعی احساس نیاز به فروشگاه متعلق به سازنده نمیکردین پس شما فروشگاهی میخواین که قیمت بازار رو تنظیم کنه طبعا برای گرین هم اصلا کار سختی نیست بیاد به قول شما مثل بقیه برند های ایرانی یه شاپ بزنه و با قیمتی طبق قیمت بازار محصولاتش رو بفروشه ( اتفاقا یه واسطه کمتر میشه و سود خودش اضافه میشه)

ولی مشکل از جایی به وجود میاد که اگر گرین بخواد فروشگاهی بسازه که اجناس با قیمت واقعی فروخته بشن حجوم دلال ها و نا موجود شدن اجناس در چند دقیقه اصلا عجیب نخواهد بود (این دلال ها حتی میتونم من نوعی که یک میلیون پول تو حسابم هم دارم باشه) و اینجاست که گرین فروشگاه رو با کلی هزینه راه اندازی کرده ولی عملا هیچ تاثیری تو قیمت ها نخواهد داشت.

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، (Golds) گفته است :

آقاجان دوست نداره بزنه فروشگاه زوریه؟

نمیخواد بزنه / باید جواب پس بده؟

این چه طرز صحبته با بقیه؟

مگه اینجا دادگاهه شمام قاضی؟ یا نکنه عنکر منکرید شما

هرایشان گفت سخته این کار

به هر کسی که خلاف شما صحبت بکنه برچسب میچسبونید که تو سر سفرشی فلان

علنا" به یک شرکت توی فروم عمومی میگید داره حروم میخوره

به فرض هم کسی سر سفره گرین باشه باید جواب پس بده به شما؟

مگه روز اول که برند گرین اومد بالا شما ازش درخواست کرده بودی که الان یک درخواست کم دارید که رسما" درخواست میکنید فروشگاه بزنه

خیلی نگرانه جیب یوزر هستید خودتتون پاشید برید نمایندگی بگیرید هزینه کنید جنس بگیرید به قیمت منصفانه بدید دست ما

هی به شوخی به بقیه تیکه حواله میدید بقیه هم میخندن 4 تا لایک میکنن شما بیشتر میری بالا

• لایک 3
لینک به دیدگاه

چرا اینقد زور میزنید مقصر پیدا کنین این وسط؟ تهش که چی مقصر شد مثلا گرین یا لیون یا هر کسی تهش چی؟ بشه سلطان قطعات کامپیوتری و اعدامش کنن بعدم روز از نو روزی از نو...

چند نفرو تو بازار گرفتن اعدام کردن بابت قیمت دلار؟ چقد تاثیر داشت اعدام شدنشون؟ اصلا قیمت دلار اومد پایین؟ وقتی از بالاسری تا پایینیا دروغ میگن تو روی مردم تو تلوزیون و وعده وعید الکی میدن ، این نشون میده این داستان همش ساختگیه یه سری قدرت داراس که خودشونو پشت اسم یه سری دلال خورده پا قایم کردن که تهش اگه پاشون بیاد وسط اون دلال کوچیکو میفرستن رو طناب و خودشون صندلیو هل میدن تمام. 

قانون اول بیزینس همینه که پولو از جیب بقیه بکشی بیرون بزاری جیب خودت ، وقتی از دولت بخاری بلند نمیشه پایینیا هم همین کارشونو ادامه میدن میرن بالا ، نمونه کاملا تابلوش بابک زنجانی که از کجا رسید به کجا .

به قول یکی از رفیقا میگفت سختیش 100 سال اولشه  :))

لینک به دیدگاه

On 8 اسفند 1398 at 8:43 PM, VIP3R said:

من کاری به بقیه حوزه ه ها که تو کشور ما شده دارای ارزش افزوده و انبار کردنشون پر سود شده کار ندارم

تو این حوزه مدت ها بچه ها منتظر موندن

هی پاسکاری کردند به ماه های بعد که کالا میاد الان کیس گرونه کیس نیست واستید میاد

بعد حالا اومد که متاسفانه خورد به چندین مشکل با هم که کلا ریشه پی سی و تلفن همراه از ریشه کنده بشه و به حسرت ها اضافه

بعد خب یوزر این همه وقت منتظر مونده و بازار هم که تشنه مونده بود و با توجه به قیمت کیس های قدیمی در بازار 

یوزر به نتیجه میرسه که الان دیگه انتظار بسه و باید خرید رو انجام داد چون همین کیس هام به سرنوشت کیس های دیگه میرسه

شما یکی رو تشنه نگه دار بعد مدتی یک گالن 20 لیتری آب بزار جلوش مطمئن باشه بهش حمله میکنه و تا میتونه میخوره و به عوارض بعدیش فکر نمیکنه

بریم تو بقیه حوزه ها مثلا خودرو وقتی کمپانی میگه پیش فروش تحویل سال 1400 من رو توی 5 دقیقه خریدن یعنی چی؟

یعنی به غیر از ربات و دلال  یکسری هستن که پول قیمت فعلی رو ندارن حاضرن واستن 1400 شاید ماشین دار بشن

تمام اینا بر میگرده به سیاست قطره چکانی

کاری هم ندارم چه نهاد یا افرادی مسئول این نوع عرضه هستند ولی موردیه که هست

مردم ایران همش لب و دهنن ، یارو میگه قیمتا فلانن بعد میاد عکس میده از گرافیک 15 ملیون تومنیش ، یا میگه چرا ماشین اینقده قیمت بعد میره ماشین صفر میخره ، من خودم تو فروشگاه  لوازم خانگی کار میکنم ، از وقتی کرونا اومده فروشمون 3 برابر شده ، وقتی خودمون دلمون نمیسوزه به حال خودمون بقیه انتظار نداشته باشین دل بسوزونن واسه ما .

به قول اقای جهانگیری همش حبابه 😂

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، fatide گفته است :

مردم ایران همش لب و دهنن ، یارو میگه قیمتا فلانن بعد میاد عکس میده از گرافیک 15 ملیون تومنیش ، یا میگه چرا ماشین اینقده قیمت بعد میره ماشین صفر میخره ، من خودم تو فروشگاه  لوازم خانگی کار میکنم ، از وقتی کرونا اومده فروشمون 3 برابر شده ، وقتی خودمون دلمون نمیسوزه به حال خودمون بقیه انتظار نداشته باشین دل بسوزونن واسه ما .

به قول اقای جهانگیری همش حبابه 😂

خب این حمله به کالا در وضعیت فعلی در اکثر نقاط داره دیده میشه

در ایران چند تا موضوع با هم باعث شده که ما در این ایام یه لوازم خانگی هم رحم نکنیم

حالا یکسری دوست دارند خرید رو و داشتن کالاهایی که بهشون علاقه دارند و خب عکس هم میگذارند نمیشه زیاد بهشون خرده گرفت

ولی همیشه منطقم این هست که اگر کالایی رو اضطراری نمیخوام وقتی گرونه نمیخرم

اگر همه همین کار رو بکنند فروشنده خواب جنسش انقدر میره بالا براش سود نمیکنه انبار کنه و قیمت بالا بده

بعد کم کم بیزنس رو یاد میگیره که بیزنس در تعداد هست نه سود بالاتر مجبور میشه حاشیه سود رو بیاره پایین ولی تعداد بالا بفروشن

ولی خب در حالت فعلی کلا سود بالا و فروش بالا گویا داره جواب میده

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...