رفتن به مطلب

کمک در بازی God Of War 4

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان . از کسانیکه این بازی رو کمل رفتم کمک میخاستم ... چطوریه ؟ چه زره و جادو و سلاحی قویتره و اپگریتشون کنم ؟ نقشه گنجهااا کجاس به ترتیب برم ؟ دستکش تانوس کجاس ؟ باس ها کجا هستن و..... اگر کمک کنید ممنون میشوم ... یاور رو استاد کردن کمک فرمایند ...

لینک به دیدگاه

سلام 

در 54 دقیقه قبل، maysamsina گفته است :

از گیمرهای محترم شخصی هس  ؟

یه خط داستانی داره می ری جلو همین

ما تموم کردیم از این چیزا ندیدیم

بخش انلاینش قبلا  اشتراکی بازی کردم در حد رنگ اسلحه بود اپگرید 

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، maysamsina گفته است :

درود دوستان . از کسانیکه این بازی رو کمل رفتم کمک میخاستم ... چطوریه ؟ چه زره و جادو و سلاحی قویتره و اپگریتشون کنم ؟ نقشه گنجهااا کجاس به ترتیب برم ؟ دستکش تانوس کجاس ؟ باس ها کجا هستن و..... اگر کمک کنید ممنون میشوم ... یاور رو استاد کردن کمک فرمایند ...

سلام

بازی کلا سه نوع اسلحه داره (مشت، تیغه‌های آشوب، تبر) که هر کدومش بسته به نوع دشمن کاربرد دارن، بعضی از دشمنا مثلا با تبر هیچ صدمه‌ای نمیشه بهشون وارد کرد! پس آپگرید کردن همشون لازمه

در مورد زره و لباس‌ها هم موقع انتخاب کردن به طور واضح نشون میده که کدوم قدرتت رو افزایش میده و کدومش رو کاهش، انتخاب با خودتونه

گنج‌ها هم در طول بازی باهاشون مواجه میشی که بعضی‌هاشون رو به خاطر نداشتن یه سری قدرت‌ها امکان نداره بتونی باز کنی، باید داستان رو ادامه بدی تا اون قدرت برات باز بشه، بعد برگردی سراغشون

باس‌ها هم در طول مراحل باهاشون مواجه میشین که البته تعدادشون کم هست متاسفانه، اگه منظورتون والکری‌ها هست که جاشون مشخصه تو مپ، البته پیشنهاد میکنم اول بازی رو تموم کنید و شخصیت‌ رو آپگرید کنید بعد برید سراغش!

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

سلام 

دوست عزیز ایشون منظورش god of war هست، شما با gears of war اشتباه گرفتی😁

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mamad-pc گفته است :

دوست عزیز ایشون منظورش god of war هست، شما با gears of war اشتباه گرفتی1f601.png

ممنونم

ببخشید

god of war  هم تموم کردم . والا زیاد دنبال تکمبل نرفتم . الانم تموم شده گزینه بازی جدید هست. واقعا تجربه عالی بود 

لینک به دیدگاه

سلام

بازی کلا سه نوع اسلحه داره (مشت، تیغه‌های آشوب، تبر) که هر کدومش بسته به نوع دشمن کاربرد دارن، بعضی از دشمنا مثلا با تبر هیچ صدمه‌ای نمیشه بهشون وارد کرد! پس آپگرید کردن همشون لازمه

در مورد زره و لباس‌ها هم موقع انتخاب کردن به طور واضح نشون میده که کدوم قدرتت رو افزایش میده و کدومش رو کاهش، انتخاب با خودتونه

گنج‌ها هم در طول بازی باهاشون مواجه میشی که بعضی‌هاشون رو به خاطر نداشتن یه سری قدرت‌ها امکان نداره بتونی باز کنی، باید داستان رو ادامه بدی تا اون قدرت برات باز بشه، بعد برگردی سراغشون

باس‌ها هم در طول مراحل باهاشون مواجه میشین که البته تعدادشون کم هست متاسفانه، اگه منظورتون والکری‌ها هست که جاشون مشخصه تو مپ، البته پیشنهاد میکنم اول بازی رو تموم کنید و شخصیت‌ رو آپگرید کنید بعد برید سراغش!

والکری لامصب از صد تا غول سختر بودن . اغصاب می خواد و اینکه سطح بالا باشی . ولی تبر واقعا عالی عمل کرد 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

سلام 

تروفی چیه ؟ یعنی چی نداره ؟

در 1 ساعت قبل، mamad-pc گفته است :

سلام

یعنی اگه داستان بازی تموم بشه .. میشه برگشت و باس ها رو کشت ؟ یا باید از اول رفت ؟ آخه یه بنده خدایی میکفت غولهای یا باس های دیگم هس ...

دستکش تانوس و ... چی ؟

ویرایش شده توسط maysamsina
لینک به دیدگاه

سلام. توی سایت زیر بری فیلم راهنمای گام به گام بازی هست:

https://par30games.net/videos/god-of-war-walkthrough/

تروفی‌های بازی 

https://www.zoomg.ir/2018/4/28/274482/god-of-war-trophy-guide/

خودم چون نتم ضعیف و کم حجم هست امتحان نکردم ببینم چطوریه؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، maysamsina گفته است :

تروفی چیه ؟ یعنی چی نداره ؟

یعنی اگه داستان بازی تموم بشه .. میشه برگشت و باس ها رو کشت ؟ یا باید از اول رفت ؟ آخه یه بنده خدایی میکفت غولهای یا باس های دیگم هس ...

دستکش تانوس و ... چی ؟

بله بعد از تموم کردن بازی میشه آزادانه تو مپ چرخید

در مورد دستکش تانوس اطلاعی ندارم متاسفانه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

والکری لامصب از صد تا غول سختر بودن . اغصاب می خواد و اینکه سطح بالا باشی . ولی تبر واقعا عالی عمل کرد 

من چون کنسول مال خودم نبود دیگه سراغ والکری‌ها نرفتم، ولی شنیدم خیلی سخت هست شکست دادنشون، پس همون بهتر نرفتم سراغشون😁

لینک به دیدگاه

من چون کنسول مال خودم نبود دیگه سراغ والکری‌ها نرفتم، ولی شنیدم خیلی سخت هست شکست دادنشون، پس همون بهتر نرفتم سراغشون1f601.png

منظورم 100 درصده ....

تروفی یعنی چی ؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، pesari_az_kelachai گفته است :

سلام. توی سایت زیر بری فیلم راهنمای گام به گام بازی هست:

https://par30games.net/videos/god-of-war-walkthrough/

تروفی‌های بازی 

https://www.zoomg.ir/2018/4/28/274482/god-of-war-trophy-guide/

خودم چون نتم ضعیف و کم حجم هست امتحان نکردم ببینم چطوریه؟

رفیق این کاملشه یعنی 100 درصد ؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، maysamsina گفته است :

رفیق این کاملشه یعنی 100 درصد ؟

راستش نمی دونم  تروفی ها فکر کنم کامل باشه و راهنما هم توی اغلب سایتها همین تعداد بود

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، maysamsina گفته است :

منظورم 100 درصده ....

تروفی یعنی چی ؟

برای گرفتن تروفی باید یه سری کارهای خاص انجام بدی (تو‌ سایت‌ها میتونی آموزش تروفی بازی‌های مختلف رو ببینی)

بعضی تروفی‌ها هم در طول بازی چه بخوای چه نخوای میگیری، مثلا با اتمام یه مرحله تروفی میگیری!

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، mamad-pc گفته است :

من چون کنسول مال خودم نبود دیگه سراغ والکری‌ها نرفتم، ولی شنیدم خیلی سخت هست شکست دادنشون، پس همون بهتر نرفتم سراغشون1f601.png

من یه والکری کشتم وسط های بازی بودم ، حوصله می خواست و جون‌زیاد ، گشتم داخل بازی چیز خاص و آنچنان برا تروفی نداشت ، دوباره همون غول ها بودن با درجه سختی بالاتر و عمر بیشتر همین

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، mamad-pc گفته است :

برای گرفتن تروفی باید یه سری کارهای خاص انجام بدی (تو‌ سایت‌ها میتونی آموزش تروفی بازی‌های مختلف رو ببینی)

بعضی تروفی‌ها هم در طول بازی چه بخوای چه نخوای میگیری، مثلا با اتمام یه مرحله تروفی میگیری!

این تروفی ها تاثیر خاصی رو بازی داره ؟ یا فقط باید به اینترنت وصل بشی و از طریق  psn  جایز بگیری ؟

یعنی تروفی آتیم یا لباس نمیده ؟

لینک به دیدگاه

شما در جریان مرحله Family Business واقع در قلعه Northri که از طرف Sindri (یکی از دو برادر دورف/ کوتوله) به شما محول می‌شود، طلسم Shattered Gauntlet of Ages را دریافت خواهید کرد. این مرحله و یا لطف (Favor – نام ماموریت‌هایی که از طرف Sindri و Brok به شما داده می‌شود) پس از انجام مرحله Fafnir’s Storeroom برای Sindri و مرحله‌ای از داستان اصلی با نام The Sickness در دسترس قرار خواهد گرفت.

توضیحات داخل بازی مربوط به این طلسم چیز زیادی بیان نمی‌کند. این طلسم قابلیتی شبیه به موج انفجار دارد که استفاده از آن در صحنه‌های درگیری شلوغ مناسب است، اما آسیب زیادی به دشمنان وارد نمی‌کند. با این حال Shattered Gauntlet of Ages دارای ویژگی مخفی است – با تلاش بسیار و خرج مقدار زیادی پول و منابع می‌توانید آن را به نسخه God of War دستکش بی‌نهایت تانوس در فیلم سینمایی Avengers: Infinity War تبدیل کنید. اگر طلسم را بطور کامل ارتقاء دهید و آن را با جادوهای خاصی (سنگ‌های بی‌نهایت) تجهیز کنید، به سلاحی قدرتمند چه در سطح دور بُرد و چه در نبردهای نزدیک تبدیل خواهد شد که بمانند دستکش مورد علاقه تایتان دیوانه عمل می‌کند.

ارتقای Shattered Gauntlet of Ages

پتانسیل نهفته طلسم مذکور نیازمند سه جادو است – هنگامی که آن را بطور کامل ارتقاء دهید، تنها قادر خواهید بود تا سه جادو برروی آن تجهیز کنید. این ارتقاها برایتان گران قیمت خواهد بود.

• اولین ارتقای طلسم نیازمند ۵۵ هزار نقره (hacksilver)، تعداد ۲ اشک اژدها (Dragon Tears) و ۱۸ گرد قلمرو (Dust of Realms) که از طریق بستن اشک‌های قلمرو (Realm Tears) بدست می‌آید؛ است.
  • برای دومین ارتقاء نیز باید ۹۰ هزار نقره، ۳ اشک اژدها و ۲۵ گرد قلمرو خرج کنید.

از کجا می‌توان اشک اژدها پیدا کرد

در کل پنج عدد اشک اژدها در بازی وجود دارد – دقیقا مقداری که شما نیاز دارید. مکان‌هایی که می‌توان آن‌ها را پیدا کرد عبارت است از:

• اولین اشک را با شکست Hraezlyr در جریان ماموریت Inside the Mountain بدست خواهید آورد.
  • سه اشک بعدی را می‌توانید با آزاد کردن سه اژدها (انجام ماموریت Free Dragons) در اطراف میدگارد کسب کنید. شما باید Otr را در ماموریت Otr’s Imprisonment واقع در Veithurgard آزاد کنید. Fafnir را در جریان ماموریت The Flight of Fafnir کنار برج آلفهایم آزاد کرده و در نهایت اژدهای آخر؛ Reginn را در ماموریت The Fire of Reginn واقع در Konunsgard (که بخشی از ماموریت Hail to the King است) آزاد کنید.
  • آخرین اشک اژدها نیز تا زمان انجام ماجراجویی Return to the Summit در دسترس نخواهد بود. پس از بازگشت به میدگارد قادر خواهید بود تا اژدهای بالدور را که در نزدیکی بالاترین نقطه غار فراموش شده (Forgotten Caverns) کشته شده است، پیدا کنید. تا جایی که می‌توانید از آن بالا بروید – فقط تا آتشکده مرحله Unfinished Business – و زیر بینیِ اژدها را جهت یافتن اشک دفن شده کاوش کنید.

جادوها

دستکش بی‌نهایت تانوس نیازمند شش سنگ بی‌نهایت است و طلسم Shattered Gauntlet of Ages بازی God of War نیز شش جادو دارد که می‌توانید از بین آن‌ها انتخاب کنید. در حقیقت با توجه به ماهیت سنگ‌های بی‌نهایت می‌توان متوجه شد که کدام جادو چه قدرت ویژه‌ای در طلسم ایجاد می‌کند. درست بمانند دنیای سینمایی مارول (MCU) شش جادو وجود دارند که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید:

• Andvari’s Soul (سنگ روح): ماموریت Second Hand Soul واقع در معادن Volunder را به اتمام برسانید (لطفی که باید در حق Brok انجام دهید).
  • Asgard’s Shard of Existence (سنگ واقعیت): در پاداش شکست Rota (یکی از والکری‌ها) در هلهایم می‌توان آن را بدست آورد.
  • Eye of the Outer Realm (سنگ فضا): می‌توانید آن را در تالار مخفی اودین در پایان ماموریت Escape from Helheim پیدا کنید.
  • Ivaldi’s Corrupted Mind (سنگ ذهن): در پاداش شکست Olrun (یکی از والکری‌ها) در آلفهایم می‌توان آن را بدست آورد.
  • Muspelheim Eye of Power (سنگ قدرت): قابل خرید از فروشگاه برادران دورف واقع در ماسپلهایم.
  • Njord’s Temporal Stone (سنگ زمان): در پاداش شکست Sigrun (ملکه والکری‌ها) واقع در شورای والکری‌ها (Council of Valkyries) می‌توان آن را بدست آورد.

استفاده از Shattered Gauntlet of Ages

با قرار دادن هر کدام از سه جادوی ذکر شده برروی Shattered Gauntlet of Ages به حمله‌ای قدرتمند (شبیه به هاله‌ای از انرژی) دست خواهید یافت که می‌توانید آن را به سمت دشمنان پرتاب کنید. برای شلیک L1 را نگه داشته و سپس دکمه دایره را بزنید.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، maysamsina گفته است :

این تروفی ها تاثیر خاصی رو بازی داره ؟ یا فقط باید به اینترنت وصل بشی و از طریق  psn  جایز بگیری ؟

یعنی تروفی آتیم یا لباس نمیده ؟

تروفی آنلاین هم وجود داره ولی god of war چون بخش آنلاین نداره پس قطعا تروفی آنلاین هم نداره!

تاثیر خاصی هم تو بازی نداره، بعضی‌ها علاقه دارن همه تروفی‌ها رو بگیرن، یجور چالش هست!

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، mamad-pc گفته است :

تروفی آنلاین هم وجود داره ولی god of war چون بخش آنلاین نداره پس قطعا تروفی آنلاین هم نداره!

تاثیر خاصی هم تو بازی نداره، بعضی‌ها علاقه دارن همه تروفی‌ها رو بگیرن، یجور چالش هست!

اگه باس  ها رو نکشم و بعدا خودمو قوی کنم  و بیام نابودشون  کنم ... آیا باس ها دوباره ظاهر میشن یا همون اول فقط هستن ؟

در ۱ ساعت قبل، pesari_az_kelachai گفته است :

شما در جریان مرحله Family Business واقع در قلعه Northri که از طرف Sindri (یکی از دو برادر دورف/ کوتوله) به شما محول می‌شود، طلسم Shattered Gauntlet of Ages را دریافت خواهید کرد. این مرحله و یا لطف (Favor – نام ماموریت‌هایی که از طرف Sindri و Brok به شما داده می‌شود) پس از انجام مرحله Fafnir’s Storeroom برای Sindri و مرحله‌ای از داستان اصلی با نام The Sickness در دسترس قرار خواهد گرفت.

توضیحات داخل بازی مربوط به این طلسم چیز زیادی بیان نمی‌کند. این طلسم قابلیتی شبیه به موج انفجار دارد که استفاده از آن در صحنه‌های درگیری شلوغ مناسب است، اما آسیب زیادی به دشمنان وارد نمی‌کند. با این حال Shattered Gauntlet of Ages دارای ویژگی مخفی است – با تلاش بسیار و خرج مقدار زیادی پول و منابع می‌توانید آن را به نسخه God of War دستکش بی‌نهایت تانوس در فیلم سینمایی Avengers: Infinity War تبدیل کنید. اگر طلسم را بطور کامل ارتقاء دهید و آن را با جادوهای خاصی (سنگ‌های بی‌نهایت) تجهیز کنید، به سلاحی قدرتمند چه در سطح دور بُرد و چه در نبردهای نزدیک تبدیل خواهد شد که بمانند دستکش مورد علاقه تایتان دیوانه عمل می‌کند.

ارتقای Shattered Gauntlet of Ages

پتانسیل نهفته طلسم مذکور نیازمند سه جادو است – هنگامی که آن را بطور کامل ارتقاء دهید، تنها قادر خواهید بود تا سه جادو برروی آن تجهیز کنید. این ارتقاها برایتان گران قیمت خواهد بود.

• اولین ارتقای طلسم نیازمند ۵۵ هزار نقره (hacksilver)، تعداد ۲ اشک اژدها (Dragon Tears) و ۱۸ گرد قلمرو (Dust of Realms) که از طریق بستن اشک‌های قلمرو (Realm Tears) بدست می‌آید؛ است.
  • برای دومین ارتقاء نیز باید ۹۰ هزار نقره، ۳ اشک اژدها و ۲۵ گرد قلمرو خرج کنید.

از کجا می‌توان اشک اژدها پیدا کرد

در کل پنج عدد اشک اژدها در بازی وجود دارد – دقیقا مقداری که شما نیاز دارید. مکان‌هایی که می‌توان آن‌ها را پیدا کرد عبارت است از:

• اولین اشک را با شکست Hraezlyr در جریان ماموریت Inside the Mountain بدست خواهید آورد.
  • سه اشک بعدی را می‌توانید با آزاد کردن سه اژدها (انجام ماموریت Free Dragons) در اطراف میدگارد کسب کنید. شما باید Otr را در ماموریت Otr’s Imprisonment واقع در Veithurgard آزاد کنید. Fafnir را در جریان ماموریت The Flight of Fafnir کنار برج آلفهایم آزاد کرده و در نهایت اژدهای آخر؛ Reginn را در ماموریت The Fire of Reginn واقع در Konunsgard (که بخشی از ماموریت Hail to the King است) آزاد کنید.
  •  آخرین اشک اژدها نیز تا زمان انجام ماجراجویی Return to the Summit در دسترس نخواهد بود. پس از بازگشت به میدگارد قادر خواهید بود تا اژدهای بالدور را که در نزدیکی بالاترین نقطه غار فراموش شده (Forgotten Caverns) کشته شده است، پیدا کنید. تا جایی که می‌توانید از آن بالا بروید – فقط تا آتشکده مرحله Unfinished Business – و زیر بینیِ اژدها را جهت یافتن اشک دفن شده کاوش کنید.

جادوها

دستکش بی‌نهایت تانوس نیازمند شش سنگ بی‌نهایت است و طلسم Shattered Gauntlet of Ages بازی God of War نیز شش جادو دارد که می‌توانید از بین آن‌ها انتخاب کنید. در حقیقت با توجه به ماهیت سنگ‌های بی‌نهایت می‌توان متوجه شد که کدام جادو چه قدرت ویژه‌ای در طلسم ایجاد می‌کند. درست بمانند دنیای سینمایی مارول (MCU) شش جادو وجود دارند که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید:

• Andvari’s Soul (سنگ روح): ماموریت Second Hand Soul واقع در معادن Volunder را به اتمام برسانید (لطفی که باید در حق Brok انجام دهید).
  • Asgard’s Shard of Existence (سنگ واقعیت): در پاداش شکست Rota (یکی از والکری‌ها) در هلهایم می‌توان آن را بدست آورد.
  • Eye of the Outer Realm (سنگ فضا): می‌توانید آن را در تالار مخفی اودین در پایان ماموریت Escape from Helheim پیدا کنید.
  • Ivaldi’s Corrupted Mind (سنگ ذهن): در پاداش شکست Olrun (یکی از والکری‌ها) در آلفهایم می‌توان آن را بدست آورد.
  • Muspelheim Eye of Power (سنگ قدرت): قابل خرید از فروشگاه برادران دورف واقع در ماسپلهایم.
  • Njord’s Temporal Stone (سنگ زمان): در پاداش شکست Sigrun (ملکه والکری‌ها) واقع در شورای والکری‌ها (Council of Valkyries) می‌توان آن را بدست آورد.

استفاده از Shattered Gauntlet of Ages

با قرار دادن هر کدام از سه جادوی ذکر شده برروی Shattered Gauntlet of Ages به حمله‌ای قدرتمند (شبیه به هاله‌ای از انرژی) دست خواهید یافت که می‌توانید آن را به سمت دشمنان پرتاب کنید. برای شلیک L1 را نگه داشته و سپس دکمه دایره را بزنید.

صندوق آبی گه حروف داره چی ان و یا صندوق بنفش ؟ همه اسلحها و زرها با کوتله سیاه آپگریت یمشه ؟

از کجا بدونم چد سکه دارم کجا نوشته ؟

به جا رفتم برای کمان پسرش یه جسمی مالید و کمانش نور ابی برقی داد ...که بلورها رو باز میکرد 

اینایکه کفتی بگیرم خیلی قوی میشه ؟

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، maysamsina گفته است :

اگه باس  ها رو نکشم و بعدا خودمو قوی کنم  و بیام نابودشون  کنم ... آیا باس ها دوباره ظاهر میشن یا همون اول فقط هستن ؟

صندوق آبی گه حروف داره چی ان و یا صندوق بنفش ؟ همه اسلحها و زرها با کوتله سیاه آپگریت یمشه ؟

از کجا بدونم چد سکه دارم کجا نوشته ؟

به جا رفتم برای کمان پسرش یه جسمی مالید و کمانش نور ابی برقی داد ...که بلورها رو باز میکرد 

اینایکه کفتی بگیرم خیلی قوی میشه ؟

باس‌ها رو اگه نکشی که نمیتونی داستان بازی رو جلو ببری!!! ولی اگه والکری‌ها منظورت هست اونا انتخابی هستن، هر موقع  بخوای میتونی بری سراغشون

همه اطلاعات رو میتونی با استوپ کردن بازی ببینی، بخش‌های مختلفی هست مثل مپ، آپگریدها و...

کمان اتریوس رو هم میتونی آپگرید کنی

لینک به دیدگاه

در در 31 مرداد 1398 در 19:46، mamad-pc گفته است :

باس‌ها رو اگه نکشی که نمیتونی داستان بازی رو جلو ببری!!! ولی اگه والکری‌ها منظورت هست اونا انتخابی هستن، هر موقع  بخوای میتونی بری سراغشون

همه اطلاعات رو میتونی با استوپ کردن بازی ببینی، بخش‌های مختلفی هست مثل مپ، آپگریدها و...

کمان اتریوس رو هم میتونی آپگرید کنی

اونجاکه نوشته  his  به چه کاری میاد جمع میکنی ؟ بعدش دارم با خیلی سخت میرم اولش چقد درخت میاد !!! بعدش اون زنجیره که اول بازی به جای وصله برای چیه ؟

بعدش نمیدونم چرا موقع جنگ مثلا 5 تا درخت رو نابود کردم سیو میکنم بجای اینکه از سیو بیاد دوباره  از اول مبارزه میاد ؟

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، maysamsina گفته است :

اونجاکه نوشته  his  به چه کاری میاد جمع میکنی ؟ بعدش دارم با خیلی سخت میرم اولش چقد درخت میاد !!! بعدش اون زنجیره که اول بازی به جای وصله برای چیه ؟

بعدش نمیدونم چرا موقع جنگ مثلا 5 تا درخت رو نابود کردم سیو میکنم بجای اینکه از سیو بیاد دوباره  از اول مبارزه میاد ؟

منظورتون HS هست؟ اون مخفف hack silver هست ، با اونا میتونی از برادرای آهنگر خرید کنی

در مورد زنجیر هم متوجه منظورتون نمیشم، اگه عکس داشتی ازش بهتر میشد راهنمایی کرد

تو بازی اصلا دشمنی که شبیه درخت باشه نداریم!!! اگه از ادامه نمیاد بهتره موقعی که بازی به صورت خودکار سیو میشه از بازی بیای بیرون

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، mamad-pc گفته است :

منظورتون HS هست؟ اون مخفف hack silver هست ، با اونا میتونی از برادرای آهنگر خرید کنی

در مورد زنجیر هم متوجه منظورتون نمیشم، اگه عکس داشتی ازش بهتر میشد راهنمایی کرد

تو بازی اصلا دشمنی که شبیه درخت باشه نداریم!!! اگه از ادامه نمیاد بهتره موقعی که بازی به صورت خودکار سیو میشه از بازی بیای بیرون

چطور از سیو خودکار بیام بیرون ؟ رفیق وقتی مثلا از 6 تا دشمن تو مبارزه 3 تاشو میکشم و سیو میکنم نمیاد وقتی کشته میشم و میزنم که ادامه 3 تا بقیه نمیاد از اول مبارزه میاد .. یا غول رو تا نصف خونش رفته سیو کردم باز از اول میاد ... غولو کشتم فقط 100 تا  xp  داد درسته ؟

گوزن رو باید بکشی ؟

همو اچ هس .... 

میتونی تو عکس نشون بدی از کجا بدونم چقد سکه دارم ؟

بعدش وقتی میرم تو اسلحه زره و.... چرا اپگریت نمیشه با اینکه اکس پی دارم ؟

مرحله اول چیزی بخصوصی نداره درسته ؟ فقط غول گندس ...مرحله اول آیتم یا زره یا مهارت میده ؟

این غولهای مخفی همشون پیش اژ دهاس درسته ؟

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، maysamsina گفته است :

چطور از سیو خودکار بیام بیرون ؟ رفیق وقتی مثلا از 6 تا دشمن تو مبارزه 3 تاشو میکشم و سیو میکنم نمیاد وقتی کشته میشم و میزنم که ادامه 3 تا بقیه نمیاد از اول مبارزه میاد .. یا غول رو تا نصف خونش رفته سیو کردم باز از اول میاد ... غولو کشتم فقط 100 تا  xp  داد درسته ؟

گوزن رو باید بکشی ؟

همو اچ هس .... 

میتونی تو عکس نشون بدی از کجا بدونم چقد سکه دارم ؟

بعدش وقتی میرم تو اسلحه زره و.... چرا اپگریت نمیشه با اینکه اکس پی دارم ؟

مرحله اول چیزی بخصوصی نداره درسته ؟ فقط غول گندس ...مرحله اول آیتم یا زره یا مهارت میده ؟

این غولهای مخفی همشون پیش اژ دهاس درسته ؟

خب قطعا بازی اجازه نمیده وسط مبارزه سیو کنی بعد انتظار داشته باشی از همونجا دوباره بیای!!! کلا سیو دستی رو بیخیال بشی بهتره، هر موقع بازی خودش سیو کرد بیا بیرون

بازی سکه نداره، xp و hs داره

3377372-screen%20shot%202018-04-18%20at%

بالا سمت راست رو نگاه کنید

اگه نمیتونی آپگرید کنی پس حتما یه چیزی کم داری، خودِ بازی نشون میده برای هر آپگرید چی لازم داری، در ضمن xp فقط برای بخش skill هست، hs مال خرید از برادرای آهنگره

بازی مرحله نداره که مثلا بگی فلان مرحله، کاملا ادامه همدیگه‌ست، و اینکه آیتم‌های مهم رو در طول بازی میگیرید، ولی جمع کردن xp و صندوق‌ها بستگی به نوع بازی کردن خودت داره

در مورد سوال‌هایی هم که جواب ندادم متوجه منظورتون نشدم

ویرایش شده توسط mamad-pc
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...