رفتن به مطلب

کمک در بازی God Of War 4

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در ۱ ساعت قبل، FireGod گفته است :

همون نزدیکای صندوق رو بگرد حتما اون نمادها رو پیدا میکنی

توی عکسی که فرستادید روبروتون یکی از نمادها هست تبرتون رو پرتاب کنید به سمتش اون حرف از روی صندوق خاموش میشه

برای بعضی از صندوق ها که خاموش هستن باید دقیقا اون نماد رو پیدا کنی و بعد به ترتیب حروف تبرتون رو پرتاب کنید.(داخل بازی یک سری شی استوانه ای شکل هستش که روشون نماد ها هک شده و در کنار اونها یک صفحه ی دایره ای وجود داره که می تونید با پرتاب تبر به سمتشون اون حروف رو تغییر بدید تا اینکه به حروف روی صندوق برسید)

منظورم از به ترتیب اینه که بعضی از صندوق ها رو باید اول حرف وسطی رو بزنی بعد سمت راستی و بعد سمت چپی رو(نمونه ی این صندوق توی آلفهایم هستش)

اگه صندوقی رو از دست دادید میتونید بعدا برگردید و بازش کنید

متوجه سوالتون نشدم کدوم آدم آبی ها الان من دقیق یادم نیستش

هرچی زدم صندوق باز نشد ....

کدوم قدرتها رو بخرم از کوتله ؟ آیا اگه آیتم با مجسمه ای رو بفروشم مشکل پیش میاد ؟

تو سواحلی که انسان گرگ نما میاد یه مرد آبی پرنگه باهشا حرف میزنه ... رو هوا وایستاده...

لینک به دیدگاه

در در 8 شهریور 1398 در 13:51، FireGod گفته است :

همون نزدیکای صندوق رو بگرد حتما اون نمادها رو پیدا میکنی

توی عکسی که فرستادید روبروتون یکی از نمادها هست تبرتون رو پرتاب کنید به سمتش اون حرف از روی صندوق خاموش میشه

برای بعضی از صندوق ها که خاموش هستن باید دقیقا اون نماد رو پیدا کنی و بعد به ترتیب حروف تبرتون رو پرتاب کنید.(داخل بازی یک سری شی استوانه ای شکل هستش که روشون نماد ها هک شده و در کنار اونها یک صفحه ی دایره ای وجود داره که می تونید با پرتاب تبر به سمتشون اون حروف رو تغییر بدید تا اینکه به حروف روی صندوق برسید)

منظورم از به ترتیب اینه که بعضی از صندوق ها رو باید اول حرف وسطی رو بزنی بعد سمت راستی و بعد سمت چپی رو(نمونه ی این صندوق توی آلفهایم هستش)

اگه صندوقی رو از دست دادید میتونید بعدا برگردید و بازش کنید

متوجه سوالتون نشدم کدوم آدم آبی ها الان من دقیق یادم نیستش

کدوم قدرتها , و طلسم ها رو بخرم از کوتله ؟ آیا تاثیر داره ؟ آیا اگه آیتم با مجسمه ای رو بفروشم مشکل پیش میاد ؟

تو سواحلی که انسان گرگ نما میاد یه مرد آبی پرنگه باهشا حرف میزنه ... رو هوا وایستاده...

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، maysamsina گفته است :

کدوم قدرتها , و طلسم ها رو بخرم از کوتله ؟ آیا تاثیر داره ؟ آیا اگه آیتم با مجسمه ای رو بفروشم مشکل پیش میاد 

به نظرم بجای خرید قدرت ها(که به شکل یه 8 ضلعی هست و روی لباس ها و... ست میشن)

ست لباس رو آپگرید کن چون خود بازی قدرتی های قویی میده

اگه منظورتون اون آیتم های هست که از گوشه کنار های بازی جمع میکنید و توی دفترچه آترئوس نوشته میشه

مشکلی بابت فروختنشون نیست

فکر میکنم منظورت روح های بازی هستش که روی جنازه سربازا ظاهر میشه اونا هم یه سری ماموریت فرعی میدن که میتونید انجام بدید

یه چندتایی ازشون توی بازی هست

لینک به دیدگاه

3 hours ago, FireGod said:

به نظرم بجای خرید قدرت ها(که به شکل یه 8 ضلعی هست و روی لباس ها و... ست میشن)

ست لباس رو آپگرید کن چون خود بازی قدرتی های قویی میده

اگه منظورتون اون آیتم های هست که از گوشه کنار های بازی جمع میکنید و توی دفترچه آترئوس نوشته میشه

مشکلی بابت فروختنشون نیست

فکر میکنم منظورت روح های بازی هستش که روی جنازه سربازا ظاهر میشه اونا هم یه سری ماموریت فرعی میدن که میتونید انجام بدید

یه چندتایی ازشون توی بازی هست

یکی دوستان  برای دستکش تانوس توضیح داده آیا همشو باید رفت یا  اشک ازدها بگیری یا چندتا والکری بکشی حل میشه  ؟

ست زئوس چطور میاد ؟

بنظرت از کجا شروع کنم برای 100 درصد کردن ؟ از کدوم قسمت ؟

چطور  ماموریت براک و بردارشو انجام بدم ؟ 

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، maysamsina گفته است :

یکی دوستان  برای دستکش تانوس توضیح داده آیا همشو باید رفت یا  اشک ازدها بگیری یا چندتا والکری بکشی حل میشه  ؟

ست زئوس چطور میاد ؟

بنظرت از کجا شروع کنم برای 100 درصد کردن ؟ از کدوم قسمت ؟

چطور  ماموریت براک و بردارشو انجام بدم ؟ 

درمورد دستکش تانوس اطلاعی ندارم 

ست زئوس رو قبلا هم گفتم توی حالت new game + میتونید بگیرید اونم با کشتن تمامی والکری ها ست کامل میشه(ست زئوس مثل بقیه ست ها از سه بخش تشکیل شده که برای بدست آوردن سومین بخش ست باید ملکه ی والکری ها رو بکشید پس به خاطر همین مجبورید 8 تا والکری رو بکشید تا به ملکه والکری ها برسید)

راه های زیادی وجود داره واسه 100درصد کردن بازی ولی به نظرم اول بخش داستانی رو تموم کنید بعد برید سراغ مراحل فرعی بعد برید سراغ گنج ها و بعد والکری ها

بعدش برید توی نقشه هر بخشی که 100درصد نشده بود رو تکمیل کنید

در مورد ماموریت های برادران آهنگر هم الان دقیقشو یادم نیست ولی فکر کنم باید برید همون محلی که گفتن

لینک به دیدگاه

19 minutes ago, FireGod said:

درمورد دستکش تانوس اطلاعی ندارم 

ست زئوس رو قبلا هم گفتم توی حالت new game + میتونید بگیرید اونم با کشتن تمامی والکری ها ست کامل میشه(ست زئوس مثل بقیه ست ها از سه بخش تشکیل شده که برای بدست آوردن سومین بخش ست باید ملکه ی والکری ها رو بکشید پس به خاطر همین مجبورید 8 تا والکری رو بکشید تا به ملکه والکری ها برسید)

راه های زیادی وجود داره واسه 100درصد کردن بازی ولی به نظرم اول بخش داستانی رو تموم کنید بعد برید سراغ مراحل فرعی بعد برید سراغ گنج ها و بعد والکری ها

بعدش برید توی نقشه هر بخشی که 100درصد نشده بود رو تکمیل کنید

در مورد ماموریت های برادران آهنگر هم الان دقیقشو یادم نیست ولی فکر کنم باید برید همون محلی که گفتن

رفیق تو این سایت بنده تو قسمت 20 هستم ... میخاستم بدونم بالدر تو قسمت چندمیشه یعنی 21 یا پایانی اه ؟

نمیشه قبل از قسمت پایانی همه رو 100 کنم بعدش برم سراغ آخر یعنی بالدر ؟ یدفعش کنم 

https://par30games.net/videos/god-of-war-walkthrough/20/

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، maysamsina گفته است :

رفیق تو این سایت بنده تو قسمت 20 هستم ... میخاستم بدونم بالدر تو قسمت چندمیشه یعنی 21 یا پایانی اه ؟

نمیشه قبل از قسمت پایانی همه رو 100 کنم بعدش برم سراغ آخر یعنی بالدر ؟ یدفعش کنم 

https://par30games.net/videos/god-of-war-walkthrough/20/

فکر نکنم امکان 100 درصد کردن بازی تا قبل بالدر وجود داشته باشه

البته بعد بالدر یک مرحله دیگه وجود داره اونم باید برید

و اگه درست یادم باشه دو بخش (منطقه) بازی بعد از تموم شدن بخش داستانی باز میشن(یک منطقه که مخصوص چالش هاست و یک منطقه که هواش حالت سمی داره و باید در یک زمان مشخص وارد و خارج شی) که اونجا ها هم خودشون یک والکری و ماموریت دارن

لینک به دیدگاه

در در 10 شهریور 1398 در 00:53، FireGod گفته است :

فکر نکنم امکان 100 درصد کردن بازی تا قبل بالدر وجود داشته باشه

البته بعد بالدر یک مرحله دیگه وجود داره اونم باید برید

و اگه درست یادم باشه دو بخش (منطقه) بازی بعد از تموم شدن بخش داستانی باز میشن(یک منطقه که مخصوص چالش هاست و یک منطقه که هواش حالت سمی داره و باید در یک زمان مشخص وارد و خارج شی) که اونجا ها هم خودشون یک والکری و ماموریت دارن

درود مجدد . از کجا مشخص میشه Sindri  و براک ماموریت میدن تو نقشه مشخص میشه چطوریه ؟

چطور میتونم تعداد تیرهای آتروس رو افزایش بدم ؟>

ویرایش شده توسط maysamsina
لینک به دیدگاه

درود مجدد . از کجا مشخص میشه Sindri  و براک ماموریت میدن تو نقشه مشخص میشه چطوریه ؟

چطور میتونم تعداد تیرهای آتروس رو افزایش بدم ؟>

سلام

option رو بزنید برید به تب goals جهت راست رو روی دی پد بزنید ماموریت های فرعی رو نشون میده

از تب skill میتونید تیر و کمان آترئوس رو ارتقا بدید

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، FireGod گفته است :

سلام

option رو بزنید برید به تب goals جهت راست رو روی دی پد بزنید ماموریت های فرعی رو نشون میده

از تب skill میتونید تیر و کمان آترئوس رو ارتقا بدید

میتونی زحمت بکشی محل اینا رو تو نقشه   برام مشخص کنی یه خرده شلوغ پولوغه

• Asgard’s Shard of Existence (سنگ واقعیت): در پاداش شکست Rota (یکی از والکری‌ها) در هلهایم می‌توان آن را بدست آورد.
  • Ivaldi’s Corrupted Mind (سنگ ذهن): در پاداش شکست Olrun (یکی از والکری‌ها) در آلفهایم می‌توان آن را بدست آورد.
  • Njord’s Temporal Stone (سنگ زمان): در پاداش شکست Sigrun (ملکه والکری‌ها) واقع در شورای والکری‌ها (Council of Valkyries) می‌توان آن را بدست آورد.
لینک به دیدگاه

الان دسترسی به کنسولم ندارم ولی در اولین فرصت میفرستم

البته کار سختی نیست در هلهایم قبل از این که به در آخر برسی (اسپویل :همونجا که اولین بار زئوس رو میبینی و وقتی از در وارد میشی توی اونور پل هم یه پرنده هست)یک در کوچک هست که بالاش یک  سکو مانند ی هست برو بالای سکو و به سمت چپ برو در انتهای این راه میرسی به یکی از زندان های اودین که توش یکی  از والکری ها هست

توی آلفایم هم والکریه جای مشخصی نداره اگه رفته باشید به اون منطقه میدونید که هربار که وارد اون محوطه ی سمی میشید چالش ها و مسیر ها تغییر میکنه ولی به طوری کلی اولین جا سمت چپ برید بعد دوباره چپ و در محیط سوم هم دوباره به چپ برید (البته تا اونجایی که حافظه ام یاری میکنه ولی باید این منطقه رو چند بار برید تا جاهای مختلفش رو یاد بگیرید)

ملکه ی والکری ها هم که بعد از کشتن تمام والکری ها آزاد میشه

محلی که ازش یادمه کنار اون دوتا مجسمه که پارو دستشونه یک ساحل هست

از صخره برید بالا اونجا یکی از آهنگرا هست دوباره صخره ای همونجا هست از اونم برید بالا یک در هستش واردش بشید یه کم که برید جلو به یک محیط میرسید که هشت تا صندلی سنگی شکسته داره

بعد از کشتن همه ی والکریا به این محل برگردید سر (کلاه) هر کدوم از والکریا رو بزارید بعدش ملکه ی والکریا ظاهر میشه و میتونید باهاش مبارزه کنید

پ ن 1:تجربه ی خودم و پیشنهادم اینه که توی آلفایم اول ماموریتی که اون آهنگر میده رو تموم کنید بعدش لباس مخصوص اون منطقه رو ازش بخرید(خیلی مهمه لباسه) و بعد برید سراغ والکری

پ ن 2: یکی از بهترین ست های بازی همون ستی هست که توی الفایم بدست میارید من برای کشتن ملکه والکری ها از همون ست استفاده کردم

پ ن 3:اگر نقشه ی گنج مربوط به اون دوتا مجسمه ای که پارو توی دستشونه رو پیدا کرده باشید میتونید گنج مربوطه رو بعد از رسیدن به ساحل ذکر شده

از صخره برید بالا اونجا یکی از آهنگرا هست

وقتی رسیدید به اون آهنگره سمت راست رو نگاه کنید یه راه هستش از اونجا برید بالا  تا انتهای مسیر برید اونجا گنج رو میتونید ببینید

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، FireGod گفته است :

الان دسترسی به کنسولم ندارم ولی در اولین فرصت میفرستم

البته کار سختی نیست در هلهایم قبل از این که به در آخر برسی (اسپویل :همونجا که اولین بار زئوس رو میبینی و وقتی از در وارد میشی توی اونور پل هم یه پرنده هست)یک در کوچک هست که بالاش یک  سکو مانند ی هست برو بالای سکو و به سمت چپ برو در انتهای این راه میرسی به یکی از زندان های اودین که توش یکی  از والکری ها هست

توی آلفایم هم والکریه جای مشخصی نداره اگه رفته باشید به اون منطقه میدونید که هربار که وارد اون محوطه ی سمی میشید چالش ها و مسیر ها تغییر میکنه ولی به طوری کلی اولین جا سمت چپ برید بعد دوباره چپ و در محیط سوم هم دوباره به چپ برید (البته تا اونجایی که حافظه ام یاری میکنه ولی باید این منطقه رو چند بار برید تا جاهای مختلفش رو یاد بگیرید)

ملکه ی والکری ها هم که بعد از کشتن تمام والکری ها آزاد میشه

از صخره برید بالا اونجا یکی از آهنگرا هست دوباره صخره ای همونجا هست از اونم برید بالا یک در هستش واردش بشید یه کم که برید جلو به یک محیط میرسید که هشت تا صندلی سنگی شکسته داره

بعد از کشتن همه ی والکریا به این محل برگردید سر (کلاه) هر کدوم از والکریا رو بزارید بعدش ملکه ی والکریا ظاهر میشه و میتونید باهاش مبارزه کنید

پ ن 1:تجربه ی خودم و پیشنهادم اینه که توی آلفایم اول ماموریتی که اون آهنگر میده رو تموم کنید بعدش لباس مخصوص اون منطقه رو ازش بخرید(خیلی مهمه لباسه) و بعد برید سراغ والکری

پ ن 2: یکی از بهترین ست های بازی همون ستی هست که توی الفایم بدست میارید من برای کشتن ملکه والکری ها از همون ست استفاده کردم

پ ن 3:اگر نقشه ی گنج مربوط به اون دوتا مجسمه ای که پارو توی دستشونه رو پیدا کرده باشید میتونید گنج مربوطه رو بعد از رسیدن به ساحل ذکر شده

از صخره برید بالا اونجا یکی از آهنگرا هست

وقتی رسیدید به اون آهنگره سمت راست رو نگاه کنید یه راه هستش از اونجا برید بالا  تا انتهای مسیر برید اونجا گنج رو میتونید ببینید

دوس عزیز اینو تا آخر رفتم و صحنه آخرشم تموم شد یعنی  خواب تور دیدند و از خونه خارج شد و سکانس آخرش معرفی افراد و غیره . ولی نمیدونم چرا new game+ نمیشه ؟ یعنی از بازی خارج میشم از اول  بیام ولی چنین گزینه ای نداره ؟ نکنه باید آپدیت بشه ؟

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، FireGod گفته است :

من آلفهایم رو با نیفلهایم اشتباه گرفتم

توی نیفلهایم والکریه جای ثابتی نداره

عکس مربوط به والکریای که خواستیدالبته دو مورد دیگه رو هم عکس گرفتم فرستادم

IMG_20190906_212350_091.jpg

IMG_20190906_212351_966.jpg

IMG_20190906_212353_534.jpg

IMG_20190906_212355_212.jpg

IMG_20190906_212357_594.jpg

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، maysamsina گفته است :

دوس عزیز اینو تا آخر رفتم و صحنه آخرشم تموم شد یعنی  خواب تور دیدند و از خونه خارج شد و سکانس آخرش معرفی افراد و غیره . ولی نمیدونم چرا new game+ نمیشه ؟ یعنی از بازی خارج میشم از اول  بیام ولی چنین گزینه ای نداره ؟ نکنه باید آپدیت بشه ؟

اگه نسخه فیزیکی بازی رو دارید

بله نیاز به آپدیت داره

در صورتی ام که نسخه دیجیتالی دارید و آپدیت داده آپدیت کنید

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، FireGod گفته است :

اگه نسخه فیزیکی بازی رو دارید

بله نیاز به آپدیت داره

در صورتی ام که نسخه دیجیتالی دارید و آپدیت داده آپدیت کنید

رفیق بنده فکر کردم تا خرش بری بعدش نیو پلاس میاد عهههه حالمون گرفته شد ...  با کپی خور نمیشه ؟ یا باید بریم برامون آپدیتش کنه ؟ یا باید بریم برامون بریزه یا نمیشه آپدیشتو دانلود کرد و ریخت تون فلش بعدش ریخت تو پلی 4؟ 

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، maysamsina گفته است :

رفیق بنده فکر کردم تا خرش بری بعدش نیو پلاس میاد عهههه حالمون گرفته شد ...  با کپی خور نمیشه ؟ یا باید بریم برامون آپدیتش کنه ؟ یا باید بریم برامون بریزه یا نمیشه آپدیشتو دانلود کرد و ریخت تون فلش بعدش ریخت تو پلی 4؟ 

والا نمیدونم

ای کاش آخرین نسخه رو براتون نصب میکردن

ببرید پیش کسی که براتون نصب کرده بگید آپدیتش رو نصب کنه

فقط کافیه آپدیت بره توی لیست دانلودتون بقیه اش رو میتونید روی لپ تاپ یا کامپیوتر دانلود کنید و بصورت آفلاین آپدیت رو بریزید

لینک به دیدگاه

در در 15 شهریور 1398 در 22:44، FireGod گفته است :

والا نمیدونم

ای کاش آخرین نسخه رو براتون نصب میکردن

ببرید پیش کسی که براتون نصب کرده بگید آپدیتش رو نصب کنه

فقط کافیه آپدیت بره توی لیست دانلودتون بقیه اش رو میتونید روی لپ تاپ یا کامپیوتر دانلود کنید و بصورت آفلاین آپدیت رو بریزید

درود مجدد رفیق یه جا برای گرفتن تالسیم موسپلهایم نوشته Greater Crest of Flame چطور باید بدستش بیارم ؟ 

Muspelheim Eye of Power (سنگ قدرت): قابل خرید از فروشگاه برادران دورف واقع در ماسپلهایم  : برای اینکه ردیفش کنم واز براک بخرم نوشهته این نیازه  Greater Crest of Flame . چی هس ؟

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، maysamsina گفته است :

درود مجدد رفیق یه جا برای گرفتن تالسیم موسپلهایم نوشته Greater Crest of Flame چطور باید بدستش بیارم ؟ 

Muspelheim Eye of Power (سنگ قدرت): قابل خرید از فروشگاه برادران دورف واقع در ماسپلهایم  : برای اینکه ردیفش کنم واز براک بخرم نوشهته این نیازه  Greater Crest of Flame . چی هس ؟

سلام

اگه آیتم مربوط به موسپلهایم باشه

باید چلنج های هر بخش رو انجام بدید آخر هر چلنج یک در که ازش دشمن بیرون میومد باز میشه و داخلش یک صندوقچه هستش اون رو که باز کنید بهتون یه سری آیتم میده که فکر میکنم یکیش همین آیتم مورد نظرتون باشه

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، FireGod گفته است :

سلام

اگه آیتم مربوط به موسپلهایم باشه

باید چلنج های هر بخش رو انجام بدید آخر هر چلنج یک در که ازش دشمن بیرون میومد باز میشه و داخلش یک صندوقچه هستش اون رو که باز کنید بهتون یه سری آیتم میده که فکر میکنم یکیش همین آیتم مورد نظرتون باشه

اتفاقا همشو رفتم و والکرییشم نابود کردم ولی چنین چیزی نداد..آخه نوشته برای گرفتن این قدرت یعنی Muspelheim Eye of Power باید چنین چیزی رو داشته باشی Greater Crest of Flame !!! آخر هر جالنج صندوق داد ولی چنین چیزی نداشت یعنی 10 عدد میخاد Greater Crest of Flame

بعدش اخرش برای یه چالنج 3 تا کلید میخاد ...

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، maysamsina گفته است :

اتفاقا همشو رفتم و والکرییشم نابود کردم ولی چنین چیزی نداد..آخه نوشته برای گرفتن این قدرت یعنی Muspelheim Eye of Power باید چنین چیزی رو داشته باشی Greater Crest of Flame !!! آخر هر جالنج صندوق داد ولی چنین چیزی نداشت یعنی 10 عدد میخاد Greater Crest of Flame

بعدش اخرش برای یه چالنج 3 تا کلید میخاد ...

والا الان دسترسی به کنسول ندارم در اولین فرصت چک میکنم براتون

بعد از این که یک سری کل چلنجا رو برید اون سه تا کلیده ظاهر میشه

که واسه بدست آوردنشون باید سه تا از چلنجا رو برید

البته ممکنه که اون آیتم رو هربار توی هر چلنج نده و بعد از رفتن مثلا 4 چلنج بهتون بده یا شایدم توی حالت impossible بهتون بده

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، FireGod گفته است :

والا الان دسترسی به کنسول ندارم در اولین فرصت چک میکنم براتون

بعد از این که یک سری کل چلنجا رو برید اون سه تا کلیده ظاهر میشه

که واسه بدست آوردنشون باید سه تا از چلنجا رو برید

البته ممکنه که اون آیتم رو هربار توی هر چلنج نده و بعد از رفتن مثلا 4 چلنج بهتون بده یا شایدم توی حالت impossible بهتون بده

راستیتش تا کل چلنجا رو نری اصلا  درها باز نمیشه و به والکری نمیرسی . همشو رفتم و رسیدم به والکری و اونم کشتم و صندوقها رو باز کردم و یه چلنج جدید بعداز کشتن والکری ظاهر شد و کفت 3 تا کلید نیاز هس ..

یعنی دوباره از اول همه چلنچها رو برم تا اخرش ؟

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، maysamsina گفته است :

راستیتش تا کل چلنجا رو نری اصلا  درها باز نمیشه و به والکری نمیرسی . همشو رفتم و رسیدم به والکری و اونم کشتم و صندوقها رو باز کردم و یه چلنج جدید بعداز کشتن والکری ظاهر شد و کفت 3 تا کلید نیاز هس ..

یعنی دوباره از اول همه چلنچها رو برم تا اخرش ؟

بله هر چلنج رو که میری در باز میشه

البته فقط برای بار اول و برای سری های بعد شما خودتون میتونید انتخاب کنید که کدوم چلنج رو برید(مثلا چلنج 2 و 5 و 6)و همه ی در ها باز هستند

اگه درست یادم باشه چلنج ها توی سه سطح بودن که سطح آخری impossible بود

لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، FireGod گفته است :

بله هر چلنج رو که میری در باز میشه

البته فقط برای بار اول و برای سری های بعد شما خودتون میتونید انتخاب کنید که کدوم چلنج رو برید(مثلا چلنج 2 و 5 و 6)و همه ی در ها باز هستند

اگه درست یادم باشه چلنج ها توی سه سطح بودن که سطح آخری impossible بود

آخری 2 تا گزینه داره  warm up  و دیگری eject

الان دقیقا باید چیکار کنم ....

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، maysamsina گفته است :

آخری 2 تا گزینه داره  warm up  و دیگری eject

الان دقیقا باید چیکار کنم ....

Warm up واسه گرم کردنه(همون تمرینیشه)

Eject هم واسه منصرف شدن از اون چلنجه

درمورد اون آیتمی هم که گفتید من نگاه کردم

همون موردی بود که قبلا گفتم

آیتم   Greater Crest of Flaرو بعد از رفتن 3 یا 4 تا چلنج میده(ممکنم هست دوبار پشت سرهم بده یا اینکه هر 6 تا چلنج رو برید و چیزی نده)

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، FireGod گفته است :

Warm up واسه گرم کردنه(همون تمرینیشه)

Eject هم واسه منصرف شدن از اون چلنجه

درمورد اون آیتمی هم که گفتید من نگاه کردم

همون موردی بود که قبلا گفتم

آیتم   Greater Crest of Flaرو بعد از رفتن 3 یا 4 تا چلنج میده(ممکنم هست دوبار پشت سرهم بده یا اینکه هر 6 تا چلنج رو برید و چیزی نده)

اتفاقا الان دارم دوباره  چلنج  ها رو میرم سختر شدن .....

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...