رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید هدفون گیمینگ

Darksoul
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام بنده قصد تهیه یه هدفون گیمینگ دارم که در کنارش بشه موسیقی هم با کیفیت بالا گوش کرد 
بودجم حدود دو تومن الی دو و دویست هستش 
میخوام هدفون جوری باشه که صدای پای دشمنان توی بازی رو به دقت و بدون خطا شناسایی کنه ، تفکیک صداش خوب باشه ، صداهارو واضح و دقیق به گوش برسونه ، توی استفاده های طولانی مدت گوش رو اذیت نکنه . 
هدفون مورد نظر من rog delta هستش ولی از اونجایی که میدونم دو کاناله هستش وولی بعضی ها میگن صدا پا هارو دقیق تشخیص میده ؟ چطوری ؟ یعنی دشمن از هر طرف که بیاد میتونه تشخیص درست بده ؟

لینک به دیدگاه

بهترین گزینه براتون بی شک لاجیتک g935 هست که با قیمت دو میلیون و دویست به راحتی میتونید تهیه اش کنید

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

بهترین گزینه براتون بی شک لاجیتک g935 هست که با قیمت دو میلیون و دویست به راحتی میتونید تهیه اش کنید

یعنی از rog delta بهتره ؟ چون این جدید تره نسبت به لاجیتک

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Darksoul گفته است :

سلام بنده قصد تهیه یه هدفون گیمینگ دارم که در کنارش بشه موسیقی هم با کیفیت بالا گوش کرد 
میخوام هدفون جوری باشه که صدای پای دشمنان توی بازی رو به دقت و بدون خطا شناسایی کنه ، تفکیک صداش خوب باشه ، صداهارو واضح و دقیق به گوش برسونه ، توی استفاده های طولانی مدت گوش رو اذیت نکنه . 
هدفون مورد نظر من rog delta هستش ولی از اونجایی که میدونم دو کاناله هستش وولی بعضی ها میگن صدا پا هارو دقیق تشخیص میده ؟ چطوری ؟ یعنی دشمن از هر طرف که بیاد میتونه تشخیص درست بده ؟

درود 
گرامی برای هدفون صدای 7.1 وجود نداره و محض تبلیغات هستش صدای هدفون Streo هست و 2 کاناله پیشنهاد من لاجیتک G933 هست 
پایدار باشید

لینک به دیدگاه

منم لاجیتک استفاده کردم که خوب بوده. می تونی نسخه g633 یا g635 رو هم بگیری که دقیقا مثل همون 900 ها هستن ولی سیم دارن و قیمتشون یکم مناسب تره.

البته این نکته رو فراموش نکن که داشتن بهترین هدفون یا موس یا کیبرد گیمینگ، خودکار شما رو بازیکن خوبی نمی کنه.

چیزهای که اثرش خیلی زیاده اول از همه اینترنت با کیفیت خوب و پینگ کمه و بعد از اون مانیتور با رفرش ریت 120/144 برای بازی ها شوتر سریع. ضمنا سخت افزار هم می خوای که بتونه اون مقدار فریم رو بده وگرنه مجبوری با همه چیز low بازی کنی. 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Darksoul گفته است :

یعنی از rog delta بهتره ؟ چون این جدید تره نسبت به لاجیتک

اصلا شک نکنید از دلتا بهتره از هر جهت

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Darksoul گفته است :

سلام.

با توجه به بودجه و  توضیحاتی که دادین بهترین گزینه برای شما هدفون beyerdynamic DT770 هست که به مراتب تفکیک ،وضوح،شفافیت و Soundstage بهتری نسبت به هدست های گیمینگ داره.اگر با نشتی صدای هدفون پشت باز هم مشکل ندارین DT990 صدای لذت بخش تر و soundstage وسیعتری داره.برای صدای 7.1 هم میتونین از نرم افزار رایگان Razer Surround استفاده کنین. توجه داشته باشین اگه کارت صدای مناسبی ندارین مدل 32 اهمی رو خریداری کنین(شخصا مدل 250 اهمی استفاده میکنم)

موفق باشین.

لینک به دیدگاه

سلام

من تا تونستم تو yt برسی های هدست دیدم

تو خرید sennheiser شک نکن حتی یک لحضه

بهترین گزینه با معیار های شما Sennheiser GSP 300 هست

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Slasher گفته است :

درود 
گرامی برای هدفون صدای 7.1 وجود نداره و محض تبلیغات هستش صدای هدفون Streo هست و 2 کاناله پیشنهاد من لاجیتک G933 هست 
پایدار باشید

ممنونم ولی هدفون پیشنهادی شما چیزی حدود 3300 تومنه :| یعنی یک تومن از بودجه من بیشتره 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، amir44 گفته است :

منم لاجیتک استفاده کردم که خوب بوده. می تونی نسخه g633 یا g635 رو هم بگیری که دقیقا مثل همون 900 ها هستن ولی سیم دارن و قیمتشون یکم مناسب تره.

البته این نکته رو فراموش نکن که داشتن بهترین هدفون یا موس یا کیبرد گیمینگ، خودکار شما رو بازیکن خوبی نمی کنه.

چیزهای که اثرش خیلی زیاده اول از همه اینترنت با کیفیت خوب و پینگ کمه و بعد از اون مانیتور با رفرش ریت 120/144 برای بازی ها شوتر سریع. ضمنا سخت افزار هم می خوای که بتونه اون مقدار فریم رو بده وگرنه مجبوری با همه چیز low بازی کنی. 

بنده اکثر تجهیزاتش رو دارم به جز کارت صدای حرفه ایی . چون اکثر بازی هایی که میکنم به سبک شوتر هستن مثل کانتر و پابجی شنیدن صدای پای دشمن خیلی میتونه بهم کمک کنه 

یعنی g635 با اون 935 هیچ فرقی نداره فقط فرقشون توی با سیم و بی سیم بودنشونه ؟ 

ویرایش شده توسط Darksoul
لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، mohsen.dehvari گفته است :

سلام.

با توجه به بودجه و  توضیحاتی که دادین بهترین گزینه برای شما هدفون beyerdynamic DT770 هست که به مراتب تفکیک ،وضوح،شفافیت و Soundstage بهتری نسبت به هدست های گیمینگ داره.اگر با نشتی صدای هدفون پشت باز هم مشکل ندارین DT990 صدای لذت بخش تر و soundstage وسیعتری داره.برای صدای 7.1 هم میتونین از نرم افزار رایگان Razer Surround استفاده کنین. توجه داشته باشین اگه کارت صدای مناسبی ندارین مدل 32 اهمی رو خریداری کنین(شخصا مدل 250 اهمی استفاده میکنم)

موفق باشین.

هدفون beyerdynamic DT770 توی آمازون دیدم امتیاز خیلی خوبی گرفته بود ولی آیا این هدفون بدرد گیم میخوره ؟ میتونه صدا پا هارو به دقت تشخیص بده ؟ چون این یه هدفون برای کار های استودیویی و  برای کارای موسیقی ساخته شده تا گیم ولی خوشم اومد ازش 

تفکیک صداش خوبه ؟ 

چرا هدفون هایی مثل لاجیتک و ریزر و ایسوس اغلب امتیاز های 3.9 گرفتن که یه جوراییی میشه گفت زیاد خوب نیستن ؟ درصورتی که خیلی تعریفشو میدن ؟ 

فقط یه موضوع دیگه اینکه من کارت صدای حرفه ایی ندارم و کارت صدای روی خود مادربورده 

ویرایش شده توسط Darksoul
لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، ATER گفته است :

سلام

من تا تونستم تو yt برسی های هدست دیدم

تو خرید sennheiser شک نکن حتی یک لحضه

بهترین گزینه با معیار های شما Sennheiser GSP 300 هست

ممنونم از شما . یکم حقیقتا ظاهرش تو ذوقم زد . یه سوال هدفونی که دو کاناله است چطور میتونه صدا رو از هر جهت شبیه سازی کنه و تشخیص بده ؟ 

این هدفون برای موسیقی مناسب هست ؟ 

ویرایش شده توسط Darksoul
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Darksoul گفته است :

هدفون beyerdynamic DT770 توی آمازون دیدم امتیاز خیلی خوبی گرفته بود ولی آیا این هدفون بدرد گیم میخوره ؟ میتونه صدا پا هارو به دقت تشخیص بده ؟ تفکیک صداش خوبه ؟ 

چرا هدفون هایی مثل لاجیتک و ریزر و ایسوس اغلب امتیاز های 3.9 گرفتن که یه جوراییی میشه گفت زیاد خوب نیستن ؟ درصورتی که خیلی تعریفشو میدن ؟ 

نکته ی اول اینه که Beyerdynamic خودش سازنده ی هدفونه برخلاف برندهایی که فرمودین و حتی گاهی تا 40 درصد هزینه ای که برای برندهای گیمینگ پرداخت میکنین صرفا برای تبلیغات و پول برند هست نه کیفیت و اصلا مقایسه ی همچین هدفونی با هدست های گیمینگ درست نیست.(هرچند بعضی هدست های گیمینگ صدای بشدت اغراق شده ای دارن بخصوص در بیس که برای برخی سلایق مناسب تره)

نکته ی دوم توجه داشته باشین هدفون شامل mic نمیشه.

از لحاظ مناسب گیم بودن پاسخ کاملا مثبت هست بدلیل اینکه با وجود رده بندی در رده ی هدفون های مانیتورینگ صدای کاملا فلتی نداره (بخصوص DT990) و بیس لذت بخش و صدای همه پسندی داره. برای تشخیص صدای پا و تفکیک صدابه مراتب بهتر از هدست های گیمینگ برندهای لاجیتک و ریزر و ایسوس هست و soundstage وسیع تری دارن که درکنار imaging قوی به تشخیص جهت و زاویه ی منبع صدا کمک زیادی میکنه  و درصورت استفاده با razer surround نتیجه ی مناسبی میگیرین.اما توجه داشته باشین تجربه ی نهایی با کارت صداتون در ارتباطه برخلاف هدست های usb

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Darksoul گفته است :

یکم حقیقتا ظاهرش تو ذوقم زد . یه سوال هدفونی که دو کاناله است چطور میتونه صدا رو از هر جهت شبیه سازی کنه و تشخیص بده ؟ 

این هدفون برای موسیقی مناسب هست ؟ 

شبیه سازی صدا فقط یه چیز تبلیغاتی هست

از بازی csgo نیاز به صدا و گرفتن صدا پا بیشتر؟

همه بازیکن های حرف ای csgo تو مسابقات از هندزفری استفاده میکنن و بعد روش یه هدست خلبانی میزارن که صدای محیط رو نشنون

اگر صدا 7.1 میخوای باید هدستی بخری که 7.1 واقعی داشته باشه نه  مجازی ، و کسایی که 7.1 واقعی رو تست کردن تجربش باهاش رو برای گرفتن صدا پا تو بازی های اول شخص زجر آور توصیف کردن.

من هم 7.1 مجازی استفاده کردم هم با جک aux 2.1 استفاده کردم.

2.1 بهتربوده.

JL0Up3g.png

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Darksoul گفته است :

بنده اکثر تجهیزاتش رو دارم به جز کارت صدای حرفه ایی . چون اکثر بازی هایی که میکنم به سبک شوتر هستن مثل کانتر و پابجی شنیدن صدای پای دشمن خیلی میتونه بهم کمک کنه 

یعنی g635 با اون 935 هیچ فرقی نداره فقط فرقشون توی با سیم و بی سیم بودنشونه ؟ 

بله ولی بعضی ها بدون سیم دوست دارن و بعضی ها هم  حوصله شارژ کردن رو ندارن و برای همین سیم دار رو انتخاب می کنن.

اگه نظر شخصی منو  بخوای، خیلی نمی خواد توی کارت صدا و جزئیات سخت گیری کنی. این هدست های لاجیتک با usb هم وصل می شن و کارت صدا داخلشون هست و همون کیفیت لازم و حرفه ای برای بازی یا موسیقی رو دارن.

به نظر من خیلی ارزش نداره با قیمت های الان دنبال کارت صدای بهتر یا هدفون بالاتر بری چون فرقش در حدی نیست که تفاوت قیمت زیاد رو توجیه کنه. 

ضمنا من خودم که کال bo4 می زنم اکثرا dead silence دارن و نمی شه صدا پا رو شنید. خخخ  // اینا رو گفتم که فکر نکنی مثلا با 5-4 تومن هزینه  وخرید بهترین هدست و کارت صدا، شما توی بازی تک می شه، اثرش خیلی کمه.

ویرایش شده توسط amir44
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Darksoul گفته است :

ممنونم ولی هدفون پیشنهادی شما چیزی حدود 3300 تومنه :| یعنی یک تومن از بودجه من بیشتره 

شما این هدفون رو میتونی 1,900 از Egerd تهیه کنی که خیلی به صرفه هستش

لینک به دیدگاه

دورد بنده هم هدفون beyerdynamic dt 990 رو دارم و هم هدست msi gh60 در مقایسه کیفیت صدا که مطمعنا beyerdynamic سرتر هست و شما کوچکترین جزییات رو می شنوین حالا صدای پا که چیزی نیست منتها این هدفون نیازمند سورس قدرتمند هست که شما بتونین ازش نهایت استفاده رو ببرید و پشت باز هست که نشتی صدای زیادی داره اما در مورد خرید هدست این مدلی که من خریدم اگر موجود بود بهتون پیشنهاد می دادم فوق العاده راحت هست و استاندارد hi res رو هم داره متاسفانه خیلی وقته موجود نیست چون هم خیلی راحت هست و هم خیلی کیفیت خوبی داره نسبت به قیمت پرداختی و اما پیشنهاداتی که می تونم بهتون بدم یکی asus fusion 500 هست که خودش داک و امپ داخلی داره Hi-fi-grade ESS ES9018 DAC and SABRE9601K amp شرکت ess جز محبوب ترین هاست بین طرفدارن موسیقی یا به قول خارجکیا audiophile البته این مدل کمی از بودجتون بالاتره اگرم مدل اقتصادی با کیفیت صدای خوب می خواین من logitech g432 رو پیشنهاد می کنم

ویرایش شده توسط matrix.trixx
لینک به دیدگاه

دوستان لطفا یه به نظر منطقی برسید الان 5 6 تا هدفون فقط معرفی کردید خودتون رو جای من بزارید کدوم رو الان باید انتخاب کنم ؟  فقط من موندم اگه برندی مثل  beyerdynamic  که به قولا هدفون های خوبی تولید میکنه و امتیاز خوبی داره چرا بقیه میرن سمت هدفون های گیمینگ ؟ 

لینک به دیدگاه

هم asus strix dspدارم هم razer electra اولی 7.1 هست دومی هم 2.1

24ی دارم از ریزر استفاده میکنم ...زیاد به جدید و گرون بودن توجه نکن

لینک به دیدگاه

دوستان لطفا بهترین هدفون ممکن رو پیشنهاد بدید الان تنها هدفونی که اینجا امتیاز خوبی گرفته فقط هدفون beyerdynamic DT770 که امتیاز خیلی بالایی هم توی آمازون گرفته اما من تست صدا پا و ... ایی ازش ندیدم توی گیم ها ؟ بقیه هدفون ها اکثرا امتیاز 3 الی 4 داشتن 

لینک به دیدگاه

اینم بگم من خودم لاجیتک g230 دارم اصلا صدا پارو به خوبی و درستی  تشخیص نمیده 

لینک به دیدگاه

هدفون Audio technica ATH-m50x چندین سال بهترین هدفون دنیا در رنج قیمت تا 250 دلار بوده و هست در زمینه موسیقی و استدیو مونیتورینگ ... لینک

https://www.amazon.com/dp/B00HVLUR86/ref=psdc_9059094011_t3_B0006NL5SM?th=1#customerReviews

تعداد رویوهای بسیار بسیار بالا و امتیازی عالی در امازون

و جالبه در امازون در اولین رویو در پایین صفحه محصول از کیفیت بالا و وضوح بسیار در گیم به نسبت برندهایی مثل ریزر و استل سریز  گفته و اینکه در گیم بسیار راضی کننده بوده

تا 2 سال قبل موجود بود در ایران الان نمیدونم

لینک به دیدگاه

تا اینجای کار هدفون های Audio technica ATH-m50x 

beyerdynamic DT770 

بهترین امتیاز هارو داشتن دوستان نظرتون راجب این دو هدفون چیه ؟ واسه بازی ؟ 

لینک به دیدگاه

در در 30 مرداد 1398 در 06:00، Darksoul گفته است :

هدفون گیمینگ دارم که در کنارش بشه موسیقی هم با کیفیت بالا گوش کرد 

دوست من با توجه به مواردی که فرمودین بدون شک بهترین گزینه ی شما همون DT770 هست که هم midrange بسیار خوبی داره(صدای پا و بیشتر صدای مکالمات در این بخش قرار دارند) هم imaging بسیار دقیق(توانایی شناسایی زاویه ی منبع صدا)  و هم بیس لذت بخش  بدون اغراقی داره (هرچند کاملا فلت نیست که بنظرم نکته ی مثبته).از لحاظ تفکیک و وضوح هم که نیازی به تعریف بنده نیست و  از لحاظ راحتی واقعا یکی از راحت ترین هدفون هایی هست که استفاده میکنم (ایرپد های velour) ، همچنین  پشت بسته هست، اگر با نشتی صدا مشکل ندارین DT990 گزینه ی بهتریه بدلیل ساند استیج وسیعتر و همچنین بیس بیشتر و لذت بخش تر  اما از نظر imaging بنظر من ضعیف تره و هنگام استفاده با razer surround برای 7.1 بنظر صداهایی که از پشت میان همه نزدیک به مرکز هستند(توجه داشته باشین فقط با کارت صداهای soundblaster ZxR و Z تست کردم) ،با وجود این بازهم براحتی شناسایی میشن پس از مدت کوتاهی که عادت کنین .audio technica m50xبا وجود صدای شفاف و تفکیک فرکانسی بسیار خوب برای بازی FPS مناسب نیست صرفا بدلیل soundstage بسیار محدودش که تمام صداها نزدیک به هم هستند و بنظر همه ی صداها از داخل سرتون میان که حتی با استفاده از 7.1 مجازی هم نتیجه ی مناسبی نمیگیرین(صرفا m50x رو به کسانی پیشنهاد میدم که دنبال بیس با کیفیت و دقیق  بدون هزینه های آنچنانی هستند که نیازی به امپ گران هم نداره).اگر صرفا صدای پا و صداگیری در بازی ها مدنظرتون هست باید لذت موسیقی (بیس) رو قربانی کنین و سمت هدفون هایی که در بخش  midrange بسیار قوی هستن مثل AKG 701 و 702 برین(در بازار موجود نیست) که پشت باز هستند و سانداستیج بسیاااار وسیعی دارن که در کنار imaging مناسب  تشخیص زاویه و جهت صداها رو بسیار راحت تر میکنه . همچنین audio technica ad500x و ad700x (هردو موجود هستند در بازار) هم سانداستیج بسیاررر وسیعی دارن (برای موسیقی سبک هایی مثل jazz حالت مصنوعی پیدا میکنه) که گزینه های بسیار مناسبی برای  تشخیص صدای پا هستند هرچند از دید عموم بیس بسیار کمی دارند(شخصا صدایad500xوad700x  رو فقط داخل فروشگاه شنیدم و آنچنان هم بیسشون بنظر من ضعیف نبود) و همچنین گزینه ی بسیار خوبی مثل sennheiser hd598 (موجود نیست)که در رنج قیمتی خودش میشه گفت یکی از بهترین Midrange هارو داره و soundstage بسیار وسیعی داره که درصورت استفاده با 7.1 مجازی نتیجه ی بسیار خوبی میگیرین و برای شنیدن موسیقی هم بسیار مناسبه هرچند بیسش بعضی هارو راضی نمیکنه. هدفون بسیار راحتی هم هست

اگر هم حتما هدست نیاز دارین و امکان استفاده از میکروفون بصورت جداگانه ندارین بدون شک بهترین گزینه موجود در این رنج قیمتی Logitech g633 هست(مدل سیم دار g933 که هیچ تفاوتی از لحاظ صدا نداره) که خودم شب ها برای مالتی مدیا ازش استفاده میکنم چون هم نشتی صدای پایینی داره و هم صدای نسبتا بالانسی داره  و اینکه گوش رو اذیت نمیکنه در استفاده ی بلند مدت برخلاف DT770 که در بخش highrange کمی دارای spike هست که موجب میشه برخی صداها مثل شکسته شدن شیشه و شلیک گلوله و واژه هایی مثل "S" کمی آزاردهنده شنیده بشن(با equalizer قابل اصلاحه).از لحاظ تشخیص صدا هم بنظرم هدست توانمندی هست (روی حالت DTS X) که میتونین درصورتی که ترجیح میدین از razer surround استفاده کنین با سیم 3.5 که خودش داره به کارت صداتون وصلش کنین.تنها ایرادش طراحی عحیبش هست که موجب میشه بخصوص در اوایل استفاده کمی فشار به جمجمه ی سر وارد کنه.

هم audio technica و هم beyerdynamic و هم sennheiser هدست های گیمینگ هم دارند که قیمت بالاتر و کیفیت پایین تری نسبت به هدفون های مشابه خودشون از همون برند دارند اما میکروفون با خودشون هست.البته sennheiser g4me zero و g4me one قیمت مناسبی دارند و میتونین از سایت های واسطه سفارش بدین.(ویرایش: چک کردم ظاهرا sennheiser g4me Zero در لیون موجوده حدود 2600 که ارزش هزینه ی بیشتر رو داره

جمع بندی بین گزینه های موجود در بازار:  audio technica ad500x و  ad700x (بترتیب 2100 و 2650 تومن که تفاوت صداشون ارزش هزینه ی بیشتر رو نداره)بهترین تشخیص صدای پا( پشت باز)،DT990 بهترین گزینه برای موسیقی و بازی (پشت باز اما ظاهرا موجود نیست) DT770 (تقریبا مشابه اما پشت بسته مدل 32 اهم 2200تومن) g633( +میکروفون و پشت بسته و قیمت مناسب در محدوده ای که مدنظر دارین 2100، اما g635 از بودجه ی مورد نظرتون خارجه و اگه قصد افزایش بودجه دارین شدیدا پیشنهاد میکنم sennheiser g4me Zero خریداری کنین هرچند بیس کمتری داره اما تفکیک صدا و soundstage و imaging بهتری نسبت به g633 داره که تشخیص جهت منبع صدارو راحت تر میکنه ، همچنین میکروفون به مراتب با کیفیت تری هم داره.

موفق باشین.

ویرایش شده توسط mohsen.dehvari
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...