رفتن به مطلب

Battlefield1 یا BattlfieldV ؟؟

Alireza631
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت همگی دوستان

با توجه به اینکه تخفیفات اوریجین فرار رسیده ، بنده قصد خرید یکی از بازی های بتلفیلد ۱ یا بتلفیلد وی رو دارم. قبلا روی کنسول بتلفیلد ۱ رو بازی میکردم و بازی فوق العاده ای بود گرچه هنوز هم حس میکنم از این بازی سیر نشدم 😊 

اینطور که شنیدم بتلفیلد وی نسبت به نسخه قبل تغییرات زیادی داشته خصوصا گیم پلی که کمی هاردکور شده و مودها و مپ های متفاوت و... و بعضا هم گلگی که چیزی عوض نشده و کپی پیسته این بازی و... !

از دوستانی که هردو این بازی ها رو  «تجربه » کردند این سوالو داشتم که آیا بتلفیلد وی هنوز هم تجربه لذت بخش بتلفیلد ۱ رو داره؟ و ارزش داره بخاطر امکانات  جدید و گیم پلی و ... بیشتر هزینه کنم؟ یا نه دوباره برم سراغ نسخه قبلی؟

لینک به دیدگاه

من هیچ کدوم رو نرفتم و راستش کلا خیلی طرفدار سری بتل فیلد نیستم ولی پیشنهاد می دم پول هات رو جمع کنی و به جای این 2 تا بازی، موقعی که کال اف دیوتی Modern Warfare جدید آمد اونو بگیری، از خبرها و ویدیوها به نظر میاد که قراره بازی درست حسابی باشه. 😎

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بدونن شک bf v  رو بخر فوق العادس

چنده با تخفیف؟؟؟

لینک به دیدگاه

بتلفیلد وی به نظرم یه چیز اضافه بود
فقط یکم گرافیکش بهتره و اینکه قسمت بتل رویال داره که اونم به نظرم یکی دو هفته بازی کنی خسته میشی از یکنواختیش
اگه عاشق سری بتل فیلد هستی به نظرم نسخه یک رو بگیر. اگه نه فرقی نمیکنه به نظرم حرف @amir44 رو گوش بده و نسخه جدید کال آف دیوتی که آبان ماه میاد رو تهیه کن
ولی جدا از همه اینا اکه مشکل مالی نداری بتل وی رو بگیر. چون قبلا بتل 1 رو بازی کردی و دیگه برات یکنواخت نیس( مالتی پلیر وی بدک نیس) و هم اینکه تا آبان ماه سرگرم میشی
کلا بتل هر کدومش رو هم بگیری ضرر نکردی. حتی 3 و 4

ویرایش شده توسط eMineLLL
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پیشنهادم ۱ هست ، گیم پلی روانتری داره 

همین الان هم آقای رئیسی با قیمت استثنایی ۹۵ تومن برای فروش گذاشتن @Rai30

لینک به دیدگاه

سلام.منم جفتشون رو بازی کردم.ولی از وقتی بتل وی خریدم شاید کلا یک ساعت بتل 1 بازی کرده باشم

بتل وی خیلی خوب و خوش ساخته مخصوصا گرافیکش! البته خودت به نکات خوبی اشاره کردی که بتل وی خیلی هاردکور و فست فیس شده.اسلحه ها قوی تر شدن و خیلی زود میزننت.و شخصی سازی هم برای هر اسلحه هست که خیلی نکته مثبتیه !

به نظر شخص من سراغ بتل 1 نرو چون براش نه اپدیتی میاد نه مپ جدید ! ولی بتل وی کلی مپ و گان جدید قراره براش بیاد

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، amir44 گفته است :

ولی پیشنهاد می دم پول هات رو جمع کنی و به جای این 2 تا بازی، موقعی که کال اف دیوتی Modern Warfare جدید آمد اونو بگیری، از خبرها و ویدیوها به نظر میاد که قراره بازی درست حسابی باشه. 1f60e.png

خیلی ممنون ، هیچ جوره با گیم پلی کالاف نمیتونم ارتباط برقرار کنم برعکس بتل 

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

سلام.منم جفتشون رو بازی کردم.ولی از وقتی بتل وی خریدم شاید کلا یک ساعت بتل 1 بازی کرده باشم

خیلی ممنون ، اوضاع سروراش خوبه؟ سرور براش پیدا میشه؟ قضیه پینگ بالای ۱۲۰ چیه که میگن مشکل درست میکنه؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، HosseiNFasteR گفته است :

بدونن شک bf v  رو بخر فوق العادس

چنده با تخفیف؟؟؟

۱۷۵ تومن

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، alirezafps1 گفته است :

خیلی ممنون ، اوضاع سروراش خوبه؟ سرور براش پیدا میشه؟ قضیه پینگ بالای ۱۲۰ چیه که میگن مشکل درست میکنه؟

اره وضعیت سرورهاش خوبه.والا جریان پینگ بالای 120 رو نشنیدم

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، alirezafps1 گفته است :

خیلی ممنون ، هیچ جوره با گیم پلی کالاف نمیتونم ارتباط برقرار کنم برعکس بتل 

هر جور خودت می دوندی. آخه برای این گفتم چون کال امسال کلک شده و یه چیزهای مثل نقشه بزرگ و بازیکن های زیاد، خودرو و... رو از بتل فیلد گرفته و نحوه گیم پلی هم یه طوری شبیه ریبو سیج شده و می شه گفت یه ترکیب جالبی از همه اوناست. البته باید بیاد تا ببینم ولی احتمالا بازار رو قبضه کنه.😀

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، amir44 گفته است :

چون کال امسال کلک شده و یه چیزهای مثل نقشه بزرگ و بازیکن های زیاد، خودرو و... رو از بتل فیلد گرفته و نحوه گیم پلی هم یه طوری شبیه ریبو سیج شده و می شه گفت یه ترکیب جالبی از همه اوناست. البته باید بیاد تا ببینم ولی احتمالا بازار رو قبضه کنه.1f600.png

باهات موافقم

حتی تو تریلر گیم پلی بازی jb2 از بتل وی رو هم برداشته بود! فقط تو بتل  وی یه بار نشون میگیری ولی تو کال نشون میداد قشنگ میتونی کنترلش کنی

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، Game World گفته است :

داداش اسم فروشگاه رو بده ؟؟؟

ممنون

در ۱ ساعت قبل، Rorschach گفته است :

;کدوم فروشگاه؟

Persiankey

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، hosin گفته است :

هر دوتاش مزخرفه

حیف یک ریالی براشون خرج بشه

هرکی نتونه بازی کنه مطمئنا همینطور میگه

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، Game World گفته است :

هرکی نتونه بازی کنه مطمئنا همینطور میگه

والا من پول از سر راه نیاوردم بیام این بازی مزخرف بخرم اونم با قیمت فضایی بعدش بیام توی اوریجین بازی کنم که هم فیلتره و هم اونا تحریم کردن مارو :)))

به نظر من وقتی میشه با 20 تومن اشتراکی یا اکانت هکیشو خرید چرا باید همچین مبلغ زیادی بدیم پایه این بازی های مزخرف که هیچی برای عرضه ندارن :) ؟ مثل همونایی که از COD انلاین طرفداری میکنن در صورتی که فقط پول دور ریختنه :)))

حالا این دوستمون هم گفته ارزش داره خریدشون با توجه به تخفیفاتش منم گفتم فقط پول دور ریختنه :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیزم به عنوان کسی که حدود 400 ساعت پلی تایم دارم در bfv میگم که قطعا سراغ bfv برو ( bf 1 هم حدود 200 ساعت پلی تایم دارم) توی هر 2 تا هم همیشه جز 5 پلیر خوب تیم بودم و هستم

بازی مشکلاتی داره منکر نمیشم، ولی خوبی هاش به بدیهاش می چربه  و تجربه خوبی میده

شخصا با بازی هاردکور واقع گرایانه بیشتر حال می کنم نمی خوام مقایسه کنم با COD چون اصلا توی 2 حال و هوای متفاوت هستن

پلیرهای bfv از حالت بتل رویالش استقبال نکردن ( کلا بتل رویال توی کت bf پلیرها نمیره 😅) بخاطر همین دوباره تمرکز dice برگشته به همون حالت کلاسیک بازی

منکه اینروزا فقط bfv رو بازی می کنم

مخصوصا اگر اسکواد خوبی داشته باشی با رفقا بازی کنی واقعا ی صحنه هایی پیش میاد خیلی خیلی حال میده 😂

الانم که قیمتش پایینه موقعیت خوبیه برای خرید

ویرایش شده توسط m!dn!ght
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 18 ساعت قبل، alirezafps1 گفته است :

در مورد پینگ هم باید عرض کنم اگر پینگ بالای 150 داری کلاس recon ( اسنایپر) رو انتخاب نکن چون عملا لگ بالا مانع اسنایپ کردن میشه سایه دشمنو میزنی ( نه اینکه نشه ها ولی از هر 5 تا تیرت ی دونه بادی شات میزنی :دی )

مهم اینه پینگت ثابت باشه تا قلق سلاح و زمان بندی شلیک دستت بیاد

من پینگم همیشه 110 ثابت هست توی سرورهای المان و دیگه راحت دشمن در حال حرکت هم هدشات می کنم

بتل گرفتی توی اوریجن منم ادد کن Takhribchi

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
در در 30 مرداد 1398 در 13:13، alirezafps1 گفته است :

سلام خدمت همگی دوستان

با توجه به اینکه تخفیفات اوریجین فرار رسیده ، بنده قصد خرید یکی از بازی های بتلفیلد ۱ یا بتلفیلد وی رو دارم. قبلا روی کنسول بتلفیلد ۱ رو بازی میکردم و بازی فوق العاده ای بود گرچه هنوز هم حس میکنم از این بازی سیر نشدم 1f60a.png 

اینطور که شنیدم بتلفیلد وی نسبت به نسخه قبل تغییرات زیادی داشته خصوصا گیم پلی که کمی هاردکور شده و مودها و مپ های متفاوت و... و بعضا هم گلگی که چیزی عوض نشده و کپی پیسته این بازی و... !

از دوستانی که هردو این بازی ها رو  «تجربه » کردند این سوالو داشتم که آیا بتلفیلد وی هنوز هم تجربه لذت بخش بتلفیلد ۱ رو داره؟ و ارزش داره بخاطر امکانات  جدید و گیم پلی و ... بیشتر هزینه کنم؟ یا نه دوباره برم سراغ نسخه قبلی؟

سلام و درود

من تو PS4 داداشم بتل وی رو بازی کردم ولی بتل یک رو نه(دموش رو دیدم)

بتل وی صد درجه با بتل یک فرق داره از نظر گرافیک.تو بتل وی بازی خیلی سخته طوری که من برای اولین بار که بازی میکردم ، بازی سختیش رو نرمال بود ولی بازم سخت بود!ولی بعد چند بار بازی کردن قلقش افتاد دستم.بازی به طور وحشتناکی هیجان انگیزه و همه چی کاملا طبیعیه.

توی بتل وی میشه رو چند شخصیت بازی رو انجام داد که آدم ازش سیر نمیشه.نمیدونم شاید تو بتل یک هم باشه.

کلا بتل وی رو PS4 اولاش سخته ولی بعد حساب کار دستت میاد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...