رفتن به مطلب

انتخاب ماوس مناسب، Logitech g402 یا bloody a70

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام و خسته نباشید خدمت همگی دوستان

بنده قصد انتخاب ماوس جهت کاربری گیم رو دارم و گزینه های زیر مدنظرمه, دقت ماوس برام مهمه و البته عمر ماوس هم خیلی ، بودجه هم نهایت ۴۰۰ تومان اکر کمتر بشه که چه بهتر

Logitech g402 , bloody a60 ,bloody a70

گزینه مدنظرم لاجیتک بود اما چندین جا در مورد اسکیت های این مدل خوندم کمی به شک افتادم ، از طرفی نسبت به برند a4tech آشنایی ندارم و تنها چیزی که فعلا ازش میدونم بعضی امکانات پولی اونه ⁦☹️

دوستانی که تجربه کار با این ماوس ها رو دارند دریغ نکنند، اگر ماوس پد مناسبی هم سراغ دارند معرفی کنند 🌻

لینک به دیدگاه

Logitech g402 خوراک بازی های شوتینگ (CSGO) و کیفیتش خیلی بهتر از Bloody هست

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، AORUS.Zz گفته است :

Logitech g402 خوراک بازی های شوتینگ (CSGO) و کیفیتش خیلی بهتر از Bloody هست

منم همین مدل رو مدنظر داشتم ، تا اینکه چندین جا خوندم گویا اسکیت هاشون خرابی داشته به شک افتادم ، هم تو چنتا سایت ایرانی و هم فروم خارجی ، وارد هم نمیشن متاسفانه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، alirezafps1 گفته است :

منم همین مدل رو مدنظر داشتم ، تا اینکه چندین جا خوندم گویا اسکیت هاشون خرابی داشته به شک افتادم ، هم تو چنتا سایت ایرانی و هم فروم خارجی ، وارد هم نمیشن متاسفانه

اگه از پد موس خوب استفاده کنید مشکلی پیش نمیاد

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، AORUS.Zz گفته است :

اگه از پد موس خوب استفاده کنید مشکلی پیش نمیاد

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-accessories/mousepad/a4tech/a4tech-x7-200mp-gaming-mouse-pad.html

خیلی ممنون ، بنظر شما این ماوس پد کیفیت مناسبی داره ، یه مدل بزرگتر هم داره

لینک به دیدگاه

لاجیتک بی شک جز برترین تولید کننده های موس در دنیا هست

مقایسه لاجیتک با بلادی مثل مقایسه بنز با خودروسازی ها چین میمونه

لینک به دیدگاه

به نظر من اگه بتونین بودجه رو 50 تومن افزایش بدین و اندازه دستتون هم بزرگ نباشه بهترین انتخاب خرید g203 از آمازونه

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، arman1234 گفته است :

به نظر من اگه بتونین بودجه رو 50 تومن افزایش بدین و اندازه دستتون هم بزرگ نباشه بهترین انتخاب خرید g203 از آمازونه

اندازه دستم متوسطه, الان gm-701 دارم که با اندازه ش مشکلی ندارم ( گرچه ماوس مزخرفیه)

از این مدل لاجیتک چیز زیادی نمیدونم آیا کیفیت بهتری نسبت به g402 داره؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، alirezafps1 گفته است :

اندازه دستم متوسطه, الان gm-701 دارم که با اندازه ش مشکلی ندارم ( گرچه ماوس مزخرفیه)

از این مدل لاجیتک چیز زیادی نمیدونم آیا کیفیت بهتری نسبت به g402 داره؟

https://m.youtube.com/watch?v=V4lqxQL1x4U

این ویدیو بررسی این موسه. درباره این که با چه اندازه دست هایی هم راحته خودش میگه.

در مورد کیفیت هم حتما بهتره. هم جدیدتره و هم سنسور بهتری داره. اگه از نظر اندازه دست و نحوه گرفتن موس براتون راحت باشه جز بهترین موسای موجوده.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، arman1234 گفته است :

https://m.youtube.com/watch?v=V4lqxQL1x4U

این ویدیو بررسی این موسه. درباره این که با چه اندازه دست هایی هم راحته خودش میگه.

در مورد کیفیت هم حتما بهتره. هم جدیدتره و هم سنسور بهتری داره. اگه از نظر اندازه دست و نحوه گرفتن موس براتون راحت باشه جز بهترین موسای موجوده.

بله مشاهده کردم. ماوس بسیار خوبیه ، متاسفانه چیزی که تو انبار آمازون از این ماوس موجوده ، یا دست دومه یا رفرش 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، alirezafps1 گفته است :

بله مشاهده کردم. ماوس بسیار خوبیه ، متاسفانه چیزی که تو انبار آمازون از این ماوس موجوده ، یا دست دومه یا رفرش 

تو قسمت بالا یه zip code آمریکا وارد کنین میاره

بعد هم لینک رو کپی کنین توی قسمت سرچ مالتینا وارد کنید

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، arman1234 گفته است :

تو قسمت بالا یه zip code آمریکا وارد کنین میاره

بعد هم لینک رو کپی کنین توی قسمت سرچ مالتینا وارد کنید

شاید امکانات همین g402 هم برای من زیادی باشه، چیزی که من از اون واهمه دارم اسکیت های ماوس های لاجیتکه ، بسیار روون هستند اما در مورد ساییدگی شون زیاد شنیدم ، توی آمازون برای فروش هست اما نشنیدم کسی وارد کنه 

در عین حال در مورد bloody هم بقول خودشون کفی های به اصطلاح فلزی دارند و هرکس در موردشون یجور تعریف میکنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...