رفتن به مطلب

راهنمایی خرید گوشی

Recommended Posts

سلام بنده قصد خرید گوشی تا 2400 بدون ریجستری دارم (پاسپورت دارم) نظرم روی a30 بود که خرابی های  زیادی گزارش شده بود ممنون میشوم دوستان راهنمایی کنند

لینک به دیدگاه

سلام

بنظرم redmi note 7 و realme x بهترین گوشی تو این رنج قیمت هستن. البته من با توجه ب قیمت ارسال از چین مثل سایت bestchina پیشنهاد دادم

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

بهترین انتخاب برای بودجه شما Xiaomi Redmi note 7 هست.نسخه 32 گیگ با 3 گیگ‌ رم 

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیزم...

توی این رنج قیمتی معمولا هر گوشی نقاط قوت و ضعف مخصوص خودش رو داره... مثلا گوشی مثل ردمی نوت7 نقاط قوتش پردازنده و گرافیک قوی، و دوربین مناسب هستش. البته کیفیت ساخت و جنس بدنه خیلی خوبی هم داره. اما نقاط ضعفش فیلم برداری غیراستیبل هست که توی اکثر ریویوها بهش اشاره شده و هنوز براش آپدیتی نیومده. صفحه نمایشش نسبت به آمولدهای سامسونگ که توی همین رنج قیمت هستن ضعیفتر هست. خیلی ها هم از miui یا همون رابط کاربری شیائومی خوششون نمیاد. علاوه بر اون توی محیط اندروید این گوشی دائم براتون تبلیغات نمایش داده میشه که البته تعداد زیادیش رو میشه دستی و تک تک بست ولی نمیشه کامل حذفش کرد از اندروید. و خدمات پس از فروش این گوشی توی ایران هم نسبت به کشورهایی مثل هند و چین خیلی ضعیف تر هست خصوصا توی شهرستان ها

البته دقت کنید که برای هرکس بعضی از این موارد اهمیت داره. مثلا برای کسی که بازیهای سنگینی مثل پابجی یا آسفالت رو زیاد انجام میده یا کسی که گوشی رو برای عکس برداری میخواد قطعا نقاط ضعفش چندان اهمیتی نداره و به راحتی همین گوشی رو میخره. البته دقت کنید که دوربین بسیار قوی که روی گوشی note 7 pro هست روی note 7 معمولی نیست و یه مقدار ضعیف تره...

گوشی های realme مثل realme 3 pro هم هستن که گوشی خیلی خوبی هست. هرچند دوربینش مثل note 7 pro خیلی قوی نیست ولی در مجموع از هر شاخه نمره نسبتا مناسبی میگیره ...

گوشی های سامسونگ مثلa30 هم توی همین رنج یا یکم بالاتر هستن که مزیت هاشون صفحه نمایش بسیار زیبا، اندروید پالیش شده و روان، (نسبت به note 7 ) امکان قرار دادن دو سیم کارت بعلاوه مموری برخلاف نوت7 که یا دو سیم و یا یک سیم و یک مموری میشه گذاشت، فیلم برداری نسبتا بهتر، و خدمات پس از فروش بهتر توی ایران رو داره...

ولی نقاط ضعفی مثل پردازنده و گرافیک ضعیف نسبت به رقبا، طوری که توی بازیهای سنگین به راحتی لگ رو احساس میکنید، دوربین عکس برداری ضعیف تر، بدنه پلاستیکی (به گفته سامسونگ گلاستیکی) و موارد دیگه ای از این دست رو داره...

حرف آخر: 

به نظر من شما بعد از خوندن متنها و مقایسه های داخل اینترنت حتماو  حتما قبل از خرید یک بار به فروشگاه ها برید و هر دو یه سه گوشی که در نهایت بینشون شک دارید رو دست بگیرید و حداقل 5 دقیقه با هرکدوم کار کنید. بسیاری موارد مثل حس اندروید روون یا صفحه نمایش یا کیفیت عکس برداری رو حتما چک کنید.

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، ODIIISE گفته است :

سلام

بنظرم redmi note 7 و realme x بهترین گوشی تو این رنج قیمت هستن. البته من با توجه ب قیمت ارسال از چین مثل سایت bestchina پیشنهاد دادم

در 7 ساعت قبل، irajshop گفته است :

سلام دوست عزیز

بهترین انتخاب برای بودجه شما Xiaomi Redmi note 7 هست.نسخه 32 گیگ با 3 گیگ‌ رم 

در 7 ساعت قبل، ShQringQn گفته است :

redmi note 7

قطعات xiaomi (برد و شاسی و باطری و...)در بازار موجود هست؟؟

لینک به دیدگاه

در در 3 شهریور 1398 در 10:12، AORUS.Zz گفته است :

قطعات xiaomi (برد و شاسی و باطری و...)در بازار موجود هست؟؟

قطعات پیدا میشه ، مشکلی بابت اون نیست 

نسخه جدید این گوشی که معرفی شد گزینه ی خوبیه Redmi Note 8

قیمت پایه 140 دلار نسخه 64 گیگ با 4 گیگ رم

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، irajshop گفته است :

قطعات پیدا میشه ، مشکلی بابت اون نیست 

نسخه جدید این گوشی که معرفی شد گزینه ی خوبیه Redmi Note 8

قیمت پایه 140 دلار نسخه 64 گیگ با 4 گیگ رم

حداکثر تا چند روز دیگه وارد ایران میشه؟

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

قطعا بهتون بگم کهredmi note 7 ! البته تنها مشکلی که توی این گوشی دیدم نور صفحس که یکم چشمو میزنه . 

آنر 8 ایکس هم خوبه فقط توی این مدل خرابی هارد زیاد دیدم ...فکر کنم بتونید با قیمت 2100 ردمی رو گیر بیارید 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...