رفتن به مطلب
  • 0

بهترین گوشی برای هدیه کدام است؟

MiladZQ
 اشتراک گذاری

سوال

سلام دوستان وقت بخیر :)

همونطور که از عنوان تاپیک پیداست، قصد خرید یه گوشی برای هدیه به خواهرم دارم. 

دوستان اهل فن و اساتید محترم چه گوشی رو تا حدود قیمتی 3 تا 3.5 میل پیشنهاد می‌کنن؟ 

بیشتر استفاده ای که از گوشی داره فیلم دیدن، تلگرام، اینستاگرام و وب گردی و اینجور چیزاست (ترجیحا حافظه داخلیش 64 به بالا باشه) 

خودش که سامسونگ دوست داره، ولی میگم اگه بشه حداقل شیائومی، چیزی بگیرم که یکمی قیمتش واسم کمتر در بیاد. 

پیشاپیش ممنون از همه :x

لینک به دیدگاه

Recommended Posts

• -3
در 13 دقیقه قبل، Only gamer گفته است :

به نظرتون mi 9T چطوره؟ گزینه خوبی هست؟ 

پ. ن: k20 رو دیدم هنوز نیومده ولی مشخصات سخت افزاریش بالا بود واقعا!

خواهش میکنم🌹

دوست عزیز اگر شما مشکل بودجه ندارید mi 9T یا همون k20 بهترین گزینه های ممکن برای شماست و خیالتون از بابتشون راحت باشه... البته اینو هم در نظر بگیرید بدون ریجستر قیمت زیر 3600 خوردن، ریجستر شده قیمتی بالا 4 تومان میخوره. 

لینک به دیدگاه

• -3

مدل های شیائومی که دوستان معرفی کردن خوب هستش. اما تعریف اوپو realme x رو خیلی شنیدم. حتما بررسی بکن.

https://www.zoomit.ir/product/oppo-realme-x/price/

لینک به دیدگاه

• -4

سلام ، بهترین گوشی به نظر من samsung a50 هست ولی کمی‌ گرونتر هست اگه هم‌ ارزونتری گرفتید سمت بزندای چینی‌ نرید. A40 هم‌ مناسبه با m30

لینک به دیدگاه

• -4
در 4 ساعت قبل، Slasher گفته است :

Mi 9T
Redmi Note 7  Pro
Mi A3

A3 اندروید خام هست نخریر بهتره ، امکانات نرم افزار به شدن پایین هست  ، لانچر مخصوص نداره ، اون دو گزینه عالی عستن

لینک به دیدگاه

• -4
در 3 ساعت قبل، HeX گفته است :

درود

سری A40-A50 سامسونگ رو در اکثر سایت ها بررسی هاش رو ببینید امتیاز بالایی ندارند. خروجی صوتی پایین و کیفیت متوسط دارند. طراحی بروز شده و باتری ها قدرتمند تر که البته متناسب با نیاز شماست(وبگردی، استفاده از شبکه های اجتماعی و اینترنت و تماشای فیلم اولویت باتری )  ولی این موارد به قیمت پلاستیکی شدن مجدد محصولات سامسونگ تموم شده.

نوکیا 7پلاس در حال حاضر با توجه به قیمتی که داره میتونه انتخاب معقولی باشه. طراحیش کمی قدیمی شده ولی کیفیت ساخت خوب، استفاده از سخت افزار میان رده و داشتن 4G+، آپدیت های مکرر و منظم، لنزهای زایس میتونه راضی کننده باشه.

سخت افزار پرچم دار میخواهید در حال حاضر شیائومی مدل pocophone F1 با افزایش هزینه در حدود 4000 هست که با اسپیکر های استریو و شارژدهی مناسب میتونه گزینه مناسبی برای شما باشه.

دست آخر من توصیه می کنم هر مدلی رو که انتخاب کردید از نظر دوام باتری در تست Gsmarena چک کنید ببینید که در پخش ویدیو و وبگردی چقدر دوام داشته:

https://www.gsmarena.com/battery-test.php3

پوکوفون عالی هست ، نسبت به قیمت حرف نداره .نسخه 2 هم می شه k20 pro ، ما زورمون نمریسه ، نهایت معمولی رو بگیریم

لینک به دیدگاه

• -6

درود

honor play

redmi note7 pro

ویرایش شده توسط ShQringQn
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
Answer this question...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...