رفتن به مطلب

آیا 2012 واقعا ........ هست ؟

sinastar
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام؛

مطمئنم که حداقل 80درصد از شما عزیزان هم شنیدین که تو سایر رسانه ها خبر از فرارسیدن آخرالزمان در سال 2012 میدن و حتی یکی از قوم هایی که اسمش فکر کنم مایا بود، تاریخ 2012/11/21 ساعت 11:10 دقیقه بوقت گریمویچ رو برای این واقعا اظهار کرده ..... ! که بوقت ما ساعت 13:40 دقیقت روز اول دیماه میشه

دو روز دیگه هم کانال Lider TV در این مورد یک مستند پخش خواهد کرد !!! آیا واقعا همچین چیزی هست ؟ از لحاظ مذهبی که کلاٌ باید طوری دیگه باشه و امام الزمان ظهور کنه و کلی از علم های بشر رو شکوفا کنه و ..... و قیامت بشه.

ولی این خبر خیلی خیلی داغ شده این روزها ، آیا واقعا دانشمندان با اسناد و مدارک واقعی به این نتیجه رسید یا فقط یک توطئه هست ؟

امیدوارم دیگه این یکی رو آقای حسینی پاک نکنه !!!! :blink:

لینک به دیدگاه

یه جا خوندم ترجمه اشتباه بوده و بعدا فهمیدن تو ماه می یا همون اردیبهشت خودمون رخ میده.

لینک به دیدگاه

اینجور تاپیک ها برای لیون دردسر ساز هست و بهتره پاک بشه .

فقط اینو بگم که همه اینا یه سری بازی سیاسی توسط یهود هاست ؛ حتی تاریخ افتتاح ابراج البیت که در مکه ساخته میشه هم همین تاریخ هست یعنی 2012/12/21 که میگن سایه شیطان روی کعبه خواهد افتاد .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

از نظر من نه ارزش فکر کردن داره نه ارزش بحث کردن ... :p

لینک به دیدگاه

از این خبرا نیست بابا منظور او بابا پیش گو نابودی دنیا نیست عزیزان متحول شدن دنیا هست

اونم بخاطر اینه که ایران جنگ جهانی سوم رو را میندازه یا منجی اون میشه و دنیا بهم میریزه

البته نظر من بود دوستان :p

لینک به دیدگاه

از این خبرا نیست بابا منظور او بابا پیش گو نابودی دنیا نیست عزیزان متحول شدن دنیا هست

اونم بخاطر اینه که ایران جنگ جهانی سوم رو را میندازه یا منجی اون میشه و دنیا بهم میریزه

البته نظر من بود دوستان :p

میشه همچین چیزی رو گفت

لینک به دیدگاه

دوستان مسئله آخرت الزمان، قیامت، ظهور یا هر چیزی که نامیده میشود، یک مسئله مذهبی نیست

شما اگر فرهنگ های کهن مانند چین، مایا، هخامنشی و ... را مطالعه کنید میبینید که همه به یک

موضوع مشترک یعنی نبرد روشنایی و تاریکی اشاره دارند

اما نمیخوام اینجا بحث را باز کنم چون جاش نیست اما اینو بگم دودمان، فرماسون ها بعبارتی

پرستندگان تاریکی (شیطان) سالیان است که برنامه ریزی می کنند

اگر واقعا دوست دارید بازی فراعنه را متوجه شوید توصیه میکنم مستند 52 قسمتی The Arrivals

را ببینید و شروع به جستجو در مورد مطالبی که کلیدوار و خلاصه میکنه بکنید

کلا اینجا بحث مذهبی و اسلامی نیست، و شخصا معتقدم هر انسانی هر چقدر هم بگه بی دین است

درون خود به یک چیز واحد اعتقاد داره که در فرهنگ های مختلف همه بهش میگن خدا.

و با رفتار و کردارش از اون پیروی و تشکر میکند

حالا این خدا یا پروردگار عالم است که در فرهنگ چینی با عنوان روشنایی ذکر میشود و یا ما مسلمانان میگویم "الله"

و یا خدایش در فرهنگ چینی تاریکی است که در فرهنگ های دینی به آن شیطان گفته میشود

بشخصه به عنوان یک مسلمان به شما توصیه میکنم این زمان ها را باور نکنید چون بازی با افکار شماست

اگر در مورد معماری های انرژی یا بقول بعضی متافیزیک مطالعه کنید متوجه میشود منظورم چیست

اما بعنوان یک مسلمان به مسلمانانی که قرآن را میخوانند و قبول دارند میگویم براساس قرآن شما

خداوند گفته است: "بی شک هرکس زمان برای آن تعیین کند از دروغگویان است"

جنگی که بعنوان نبرد آخرت الزمان عنوان میشود، جنگ و درگیری فیزیکی نیست و این همان بدعتی است

که فرماسون ها و دودمان ها در ذهن ما کرده اند تا از وحشت جنگ بتوانند بر ما تسلط داشته باشند

اولین جنگی که رخ میدهد جنگ کنترل ذهن ماست

که به سلامتی امروز متاسفانه در سریال هایش که متاسفانه طرفدار بسیار دارد مشاهده میکنیم:

خاطرات یک خون آشام، مهمتر از همه سریال ماوراالطبیعه، ....

دوستان توصیه میکنم به اگر به خدا اعتقاد ندارید، سعی کنید خودتان را خوب بشناسید و اجازه ندهید

با ذهن شما بازی شود ( کاری کرده اند که ما فکر میکنیم در تفکر آزادیم اما این چنین نیست )

اگر حوصله دیدن مستند ظهور را ندارید حداقل در مورد ارتباط فراعنه مصر با خاندان سلطنتی بریتانیا را مطالعه کنید

و همچنین نسبت خونی 6 رئیس جمهور آمریکا باهم و رابطه خونی آنها را با خاندان سلطنتی را بررسی کنید

یک نکته دیگر:

صیهونیست ها پیروی دین یهود نیست و در اصل دنباله روی مکتب کابالا و شیطان پرستی هستند

واگر بررسی کنید خواهید دید مکتب های شیطان پرستی که امروزه شاهد ظهورشان هستیم توسط

سران همین رژیم بوجود می آیند

در پایان:

آیا میدانید آمریکا باید فروپاشی شود تا قدرتش به اسرائیل منتقل شود؟

اینرا بدانید وضعیت اقتصادی آمریکا و دلار از قبل برنامه ریزی شده است!

آیا میدانید چرا اسرائیل قصد تخریب مسجد القصی را دارد؟

به نظر شما بعد از فروپاشی آمریکا، مرکز سازمان ملل در کجا خواهد بود

واسه کسانیکه به قرآن اعتقاد دارند:

آیه 55 سوره نور:

"وَعَدَ اللَّهُ الَّذِينَ آمَنُوا مِنكُمْ وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ لَيَسْتَخْلِفَنَّهُم فِي الْأَرْضِ كَمَا اسْتَخْلَفَ الَّذِينَ

مِن قَبْلِهِمْ وَلَيُمَكِّنَنَّ لَهُمْ دِينَهُمُ الَّذِي ارْتَضَى لَهُمْ وَلَيُبَدِّلَنَّهُم مِّن بَعْدِ خَوْفِهِمْ أَمْنًا

يَعْبُدُونَنِي لَا يُشْرِكُونَ بِي شَيْئًا وَمَن كَفَرَ بَعْدَ ذَلِكَ فَأُوْلَئِكَ هُمُ الْفَاسِقُونَ"

«خداوند به كسانى از شما كه ايمان آورده و كارهاى شايسته انجام داده‏اند، وعده داده است

كه حتماً آنان را در زمين جانشين قرار دهد، همان گونه كه كسانى پيش از ايشان را جانشين كرد،

و قطعاً دينى را كه خداوند براى آنان پسنديده است، براى آنان استقرار و اقتدار بخشد

و از پى ترسشان امنيّت را جايگزين كند، تا (تنها) مرا بپرستند و چيزى را شريك من نكنند،

و هر كس بعد از اين، كفر ورزد پس آنان همان فاسقانند».

لینک به دیدگاه

اگر حوصله دیدن مستند ظهور را ندارید حداقل در مورد ارتباط فراعنه مصر با خاندان سلطنتی مطالعه کنید

و همچنین نسبت خونی 6 رئیس جمهور آمریکا باهم و رابطه خونی آنها را با خاندان سلطنتی را بررسی کنید

در پایان:

کدام خانواده سلطنتی؟

به عنوان یک انتقاد: از نظر من این ادبیات انتقال مطالب شما ذهن را به بازی میگیره. با بازگوکردن مطالبی افسانه گون که عموما با استفاده از رخنه طبیعی ذهن بشر مبنی بر علاقه به دانستن در مورد قدرتهای ماورای برتر خفته در پنهانی و تاریکی مقبول واقع میشوند.

لینک به دیدگاه

دوستان مسئله آخرت الزمان، قیامت، ظهور یا هر چیزی که نامیده میشود، یک مسئله مذهبی نیست

شما اگر فرهنگ های کهن مانند چین، مایا، هخامنشی و ... را مطالعه کنید میبینید که همه به یک

موضوع مشترک یعنی نبرد روشنایی و تاریکی اشاره دارند

یعنی الان دلیل غیر مذهبی آوردید؟

اما نمیخوام اینجا بحث را باز کنم چون جاش نیست اما اینو بگم دودمان، فرماسون ها بعبارتی

پرستندگان تاریکی (شیطان) سالیان است که برنامه ریزی می کنند

اگر واقعا دوست دارید بازی فراعنه را متوجه شوید توصیه میکنم مستند 52 قسمتی The Arrivals

را ببینید و شروع به جستجو در مورد مطالبی که کلیدوار و خلاصه میکنه بکنید

کلا اینجا بحث مذهبی و اسلامی نیست، و شخصا معتقدم هر انسانی هر چقدر هم بگه بی دین است

درون خود به یک چیز واحد اعتقاد داره که در فرهنگ های مختلف همه بهش میگن خدا.

و با رفتار و کردارش از اون پیروی و تشکر میکند

حالا این خدا یا پروردگار عالم است که در فرهنگ چینی با عنوان روشنایی ذکر میشود و یا ما مسلمانان میگویم "الله"

و یا خدایش در فرهنگ چینی تاریکی است که در فرهنگ های دینی به آن شیطان گفته میشود

بشخصه به عنوان یک مسلمان به شما توصیه میکنم این زمان ها را باور نکنید چون بازی با افکار شماست

اگر در مورد معماری های انرژی یا بقول بعضی متافیزیک مطالعه کنید متوجه میشود منظورم چیست

ربطی به متافیزیک ندارها

ما بعنوان یک مسلمان به مسلمانانی که قرآن را میخوانند و قبول دارند میگویم براساس قرآن شما

جنگی که بعنوان نبرد آخرت الزمان عنوان میشود، جنگ و درگیری فیزیکی نیست و این همان بدعتی است

که فرماسون ها و دودمان ها در ذهن ما کرده اند تا از وحشت جنگ بتوانند بر ما تسلط داشته باشند

که به سلامتی امروز متاسفانه در سریال هایش که متاسفانه طرفدار بسیار دارد مشاهده میکنیم:

خاطرات یک خون آشام، مهمتر از همه سریال ماوراالطبیعه، ...

.

دوستان توصیه میکنم به اگر به خدا اعتقاد ندارید، سعی کنید خودتان را خوب بشناسید و اجازه ندهید

با ذهن شما بازی شود ( کاری کرده اند که ما فکر میکنیم در تفکر آزادیم اما این چنین نیست )

چرا در تفکر آزاد نیستیم؟

اگر حوصله دیدن مستند ظهور را ندارید حداقل در مورد ارتباط فراعنه مصر با خاندان سلطنتی مطالعه کنید

یک نکته دیگر:

صیهونیست ها پیروی دین یهود نیست و در اصل دنباله روی مکتب کابالا و شیطان پرستی هستند

واگر بررسی کنید خواهید دید مکتب های شیطان پرستی که امروزه شاهد ظهورشان هستیم توسط

سران همین رژیم بوجود می آیند

در پایان:

واسه کسانیکه به قرآن اعتقاد دارند:

آیه 55 سوره نور:

"وَعَدَ اللَّهُ الَّذِينَ آمَنُوا مِنكُمْ وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ لَيَسْتَخْلِفَنَّهُم فِي الْأَرْضِ كَمَا اسْتَخْلَفَ الَّذِينَ

مِن قَبْلِهِمْ وَلَيُمَكِّنَنَّ لَهُمْ دِينَهُمُ الَّذِي ارْتَضَى لَهُمْ وَلَيُبَدِّلَنَّهُم مِّن بَعْدِ خَوْفِهِمْ أَمْنًا

يَعْبُدُونَنِي لَا يُشْرِكُونَ بِي شَيْئًا وَمَن كَفَرَ بَعْدَ ذَلِكَ فَأُوْلَئِكَ هُمُ الْفَاسِقُونَ"

«خداوند به كسانى از شما كه ايمان آورده و كارهاى شايسته انجام داده‏اند، وعده داده است

كه حتماً آنان را در زمين جانشين قرار دهد، همان گونه كه كسانى پيش از ايشان را جانشين كرد،

و قطعاً دينى را كه خداوند براى آنان پسنديده است، براى آنان استقرار و اقتدار بخشد

و از پى ترسشان امنيّت را جايگزين كند، تا (تنها) مرا بپرستند و چيزى را شريك من نكنند،

و هر كس بعد از اين، كفر ورزد پس آنان همان فاسقانند».

شما ابتدا فرمایشاتتون فرمودید که این بحث مذهبی نیست ولی هیچ دلیل غیر مذهبی براش نیاوردید

ویرایش شده توسط atabak
لینک به دیدگاه

منظور من خانواده سلطنتی بریتانیا ( انگلیس ) است شرمنده چون متن را تند نوشتم جا افتاد

دوست عزیز من این مطالب را اینگونه گفتم که ذهن شما کنجکاو بشود برای تحقیق وگرنه من هرچه بخواهم بگویم تا

زمانیکه ذهن شما نخواهد فایده ای ندارد

در مورد مطالب افسانه گون این برداشت شما است اما اگر تاریخ را بخوانید متوجه میشوید خیلی از افسانه ها واقعیت هستند

اما چرا امروزه سعی میشود به اما بعنوان افسانه تلقین شود؟! و جای آن دارند سعی میکنند افسانه های کاذبی ایجاد کنند!!!

دوست عزیز کلا دانستن مطالب به قدرت های ماورایی به نظر من مهم است چرا چون دو نوع قدرت وجود دارد و انسان اگر

آنها را نشناسد به احتمال زیاد گرفتار قدرت های ماورای خفته در تاریکی میشود

حالا اگر شما از آن دسته اشخاصی هستید که نمیخواهد به اطراف خود فراتر نگاه کند و زندگی روزمره را بس میداند

نمی بایست وجود قدرت های ماورایی را منکر شود و اعتراض به انتقال دانستن و روشن شدن مفاهیم آن به دیگر کند

یکی از مشکلاتی که امروزه ما دچارش هستیم و میبینیم افراد تو بازار کتب علوم غریبه با چه حسی دنبال کتب و ... هستند

و حاضرند به قیمت های کذایی به مطالب آن دست یابند از همین ندانستن واقعیت ها سرچشمه میگیرد چون قدرت های ماورایی

را کاملا نمیشناسند و متاسفانه دنبال بدترین شیوه آن میروند

اینجا از دوستانی که هیچگونه اعتقادی به این مطالب ندارند خواهش میکنم سعی کنند از انحراف رفتن موضوع واقعی پرهیز کنند

لینک به دیدگاه

منظور من خانواده سلطنتی بریتانیا ( انگلیس ) است شرمنده چون متن را تند نوشتم جا افتاد

دوست عزیز من این مطالب را اینگونه گفتم که ذهن شما کنجکاو بشود برای تحقیق وگرنه من هرچه بخواهم بگویم تا

زمانیکه ذهن شما نخواهد فایده ای ندارد

در مورد مطالب افسانه گون این برداشت شما است اما اگر تاریخ را بخوانید متوجه میشوید خیلی از افسانه ها واقعیت هستند

اما چرا امروزه سعی میشود به اما بعنوان افسانه تلقین شود؟! و جای آن دارند سعی میکنند افسانه های کاذبی ایجاد کنند!!!

دوست عزیز کلا دانستن مطالب به قدرت های ماورایی به نظر من مهم است چرا چون دو نوع قدرت وجود دارد و انسان اگر

آنها را نشناسد به احتمال زیاد گرفتار قدرت های ماورای خفته در تاریکی میشود

حالا اگر شما از آن دسته اشخاصی هستید که نمیخواهد به اطراف خود فراتر نگاه کند و زندگی روزمره را بس میداند

نمی بایست وجود قدرت های ماورایی را منکر شود و اعتراض به انتقال دانستن و روشن شدن مفاهیم آن به دیگر کند

یکی از مشکلاتی که امروزه ما دچارش هستیم و میبینیم افراد تو بازار کتب علوم غریبه با چه حسی دنبال کتب و ... هستند

و حاضرند به قیمت های کذایی به مطالب آن دست یابند از همین ندانستن واقعیت ها سرچشمه میگیرد چون قدرت های ماورایی

را کاملا نمیشناسند و متاسفانه دنبال بدترین شیوه آن میروند

اینجا از دوستانی که هیچگونه اعتقادی به این مطالب ندارند خواهش میکنم سعی کنند از انحراف رفتن موضوع واقعی پرهیز کنند

بسیار عالی، طبعا خواهان دانستن هستم. اما خواهان شنیدن آنچه با معیار عقل بتوان آن را محک زد. در ضمن آسان اینگونه برداشت نکنید که مخاطب شما تاریخ را نخوانده و صرف پوشش گذاشتن بر نادانی اش مطالب شما را به چالش کشیده است.

شما دلایلتان را بفرمایید برای نکاتی که در پست قبلتان نوشتید.

لینک به دیدگاه

ربطی به متافیزیک ندارها

دوست عزیز وقتی بحث نیروهای الهی، طبیعی، شیطانی پیش می آید کاملا با چیزی که امروزه

متافیزیک خوانده میشود گره میخورد

.

چرا در تفکر آزاد نیستیم؟

این سئوالی است که شما باید از خود بپرسید نه ازمن چون کلید تحقیق گر شدن شما از همین پرسش شروع میشود

اما من به عنوان یک نمونه به شما میگویم:

در نظر شما حزب دموکرات و جمهوری خواه دو حزب هستند که اختلاف نظرات بسیاری دارند درست است؟

آیا میدانید اوباما و جورج بوش که برای هم در جلو اذهان عمومی رجز میخوانند ریشه خونی وفامیلی دارند؟

آیا میدانید هر دو عضو انجمنی به نام برادری سیاه هستند؟

و مسائل دیگر که به مرور باهم صحبت میکنیم

شما ابتدا فرمایشاتتون فرمودید که این بحث مذهبی نیست ولی هیچ دلیل غیر مذهبی براش نیاوردید

بله دوست عزیز بارم میگم این مسائل مذهبی نیست بلکه به فرهنگ ها بر میگردد مانند فرهنگ چین باستان،

فرهنگ هخامنشی، بابلیان، مایا ها و ...

اما شما اگر تاریخ را بخوانید خواهید دید هر فرهنگی به نوعی با یک مذهب خاص خود گره خورده است؟!

اگر غیر از این است برای من مثالی بیاورید؟!

اما دلیل غیر مذهبی مربوط به اسلام می خواهید؟

آیا تا حالا به آن تصویر از مجموعه تصاویر تخته جمشید دقت کرده اید که یک سرباز با یک شیر ایستاده در حال مبارزه است؟

آیا در مورد اهرام مصر مطالعه کرده اید منظور از آن تصاویر یک عقب بر پشت سر و یا مردان ایستاده با سر گرگ چیست؟

نظر شما در مورد مثلث برمودا چیست؟

دوستان خواهشا به من اعتراض نکنید، من کلید واژه میدهم و ریزه ریزه آنرا باز میکنم

لینک به دیدگاه

آیا تا حالا به آن تصویر از مجموعه تصاویر تخته جمشید دقت کرده اید که یک سرباز با یک شیر ایستاده در حال مبارزه است؟

آیا در مورد اهرام مصر مطالعه کرده اید منظور از آن تصاویر یک عقب بر پشت سر و یا مردان ایستاده با سر گرگ چیست؟

صبر کنید!! دقیقاً همان سبک سخنرانانی را در نوشته تان میبینم که هیچ برای گفتن ندارند پس شبهه در می اندازند تا بازارگرمی کنند. شما قبل از اینکه بیشتر پیش بروید بهتر است این همه کلید واژه که در سه پست خود در این تاپیک ارائه کرده اید را باز کنید. پس از باز شدنش همراه شما هستیم با کلید واژه های بعدی. از همین دو موردی که در نوشته شما بولد کردم شروع کنید لطفاً.

لینک به دیدگاه

بسیار عالی، طبعا خواهان دانستن هستم. اما خواهان شنیدن آنچه با معیار عقل بتوان آن را محک زد. در ضمن آسان اینگونه برداشت نکنید که مخاطب شما تاریخ را نخوانده و صرف پوشش گذاشتن بر نادانی اش مطالب شما را به چالش کشیده است.

شما دلایلتان را بفرمایید برای نکاتی که در پست قبلتان نوشتید.

دوست عریز

اگر گفته های من این مطلب را القا کرده که خواننده ام از تاریخ چیزی نمیداند عذر خواهی میکنم اما اگر بخواهم دلایلی که همه بپذیرند را

بیاورم حداقل همان چیزی است که در 9 ساعت مستند ظهور تیتروار مشاهده میکنید

اما برای برخی از موارد:

فراعنه زمان:

http://www.mediafire.com/download.php?p9othqde0mqbsf5

مدارک فراعنه:

http://www.mediafire.com/download.php?5lw1uhit963le9u

دودمان ها:

http://www.mediafire.com/download.php?bjcvj9oc9snv0l9

کنترل ذهن:

http://www.mediafire.com/download.php?ttxs1q1jd2725k3

معماری انرژی

http://www.mediafire.com/download.php?c2v4c712g2tr4tp

مبارزه بر سر انرژی انسان

http://www.mediafire.com/download.php?d53glz916564c1f

ماتریالیسم و جنگ درون

http://www.mediafire.com/download.php?yh9zyhhnhhvz1rb

انسان کامل

http://www.mediafire.com/download.php?7vuyeun9bva6jmq

انسان آزاد

http://www.mediafire.com/download.php?layjfc2t3n2x2x6

اعتقادات مشترک

http://www.mediafire.com/download.php?csu78wgsn526br6

زمان هر کلیپ 10 دقیقه بیشتر نیست

این مطالب را ببینید و یه سری تحقیق هم بکنید اگر سئوالی بود در خدمتم

لینک به دیدگاه

صبر کنید!! دقیقاً همان سبک سخنرانانی را در نوشته تان میبینم که هیچ برای گفتن ندارند پس شبهه در می اندازند تا بازارگرمی کنند. شما قبل از اینکه بیشتر پیش بروید بهتر است این همه کلید واژه که در سه پست خود در این تاپیک ارائه کرده اید را باز کنید. پس از باز شدنش همراه شما هستیم با کلید واژه های بعدی. از همین دو موردی که در نوشته شما بولد کردم شروع کنید لطفاً.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز به پست شماره 15 مراجعه کنید

جواب شما در یکسری کلیپ است که گذاشتم، قبل از هر بحثی این موارد را مشاهده کنید

دوست عزیز من متوجه نمی شوم:

"دقیقاً همان سبک سخنرانانی را در نوشته تان میبینم که هیچ برای گفتن ندارند پس شبهه در می اندازند تا بازارگرمی کنند."

شبهه، مطلب نقضی است که به یک موقع وارد میکنند من به هیچ مطلبی که دوستان تا الات گفته اند نقضی وارد نکردم

و تنها یک سری کلیدواژه را بصورت سئوالی عنوان کردن تا انکه دنبال دانستن است بداند در این دنیای مجازی دنبال چه بگردد

حالا شما از اآن دسته از افرادی هستید که حوصله یه سرچ ساده ندارید و همه چیز را با دید شک نگاه میکنید توصیه میکنم تغییر

شیوه بدهید و سعی کنید مطالبی را که قرار است به شما تلقین شود با مطالبی که گفته میشود که خود به دنبالش بروید از هم جدا کنید

لینک به دیدگاه

دوست عزیز وقتی بحث نیروهای الهی، طبیعی، شیطانی پیش می آید کاملا با چیزی که امروزه

متافیزیک خوانده میشود گره میخورد

منظورتون ماوراء الطبیعه نیست؟

این سئوالی است که شما باید از خود بپرسید نه ازمن چون کلید تحقیق گر شدن شما از همین پرسش شروع میشود

اما من به عنوان یک نمونه به شما میگویم:

در نظر شما حزب دموکرات و جمهوری خواه دو حزب هستند که اختلاف نظرات بسیاری دارند درست است؟

آیا میدانید اوباما و جورج بوش که برای هم در جلو اذهان عمومی رجز میخوانند ریشه خونی وفامیلی دارند؟

آیا میدانید هر دو عضو انجمنی به نام برادری سیاه هستند؟

و مسائل دیگر که به مرور باهم صحبت میکنیم

اولا جواب سوال به سوال داده نمیشه

ثانیا جواب این سوالات چه بلی باشه چه خیر چیزی رو توجیه نمیکنه

اگه از دید شما باشه که همه با هم ریشه خونی دارند

]بله دوست عزیز بارم میگم این مسائل مذهبی نیست بلکه به فرهنگ ها بر میگردد مانند فرهنگ چین باستان،

فرهنگ هخامنشی، بابلیان، مایا ها و ...

فرهنگ هم اینارو از مذهب گرفته

منظور من از مذهب هر چیزیست که در مقابل علم قرار گرفته

"مذهب دیدگاهی اعتقادی در رابطه با مواردی که در قالب علم نمی‌گنجد"

پس دنبال دلیل علمی هستم

اما شما اگر تاریخ را بخوانید خواهید دید هر فرهنگی به نوعی با یک مذهب خاص خود گره خورده است؟!

اگر غیر از این است برای من مثالی بیاورید؟!]

اما دلیل غیر مذهبی مربوط به اسلام می خواهید؟

پارادوکس نیست این جمله؟

همانطور که گفتم مهم دلیل علمی هست

همین مثلث برمودا هزاران بار توجیه علمی شده ولی:

تا زمانیکه ذهن شما نخواهد فایده ای ندارد

لینک به دیدگاه

اولا جواب سوال به سوال داده نمیشه

ثانیا جواب این سوالات چه بلی باشه چه خیر چیزی رو توجیه نمیکنه

اگه از دید شما باشه که همه با هم ریشه خونی دارند

دوست من شما اگر کلیپ دودمان را ببینید متوجه میشوید و واسه اطمینان هم کافی است

از این نعمت اینترنت استفاده کنید و شجرنامه این آدم ها را در اورید

چیزی نیست که من بخواهم همینطوری این مطالب را بگویم

فرهنگ هم اینارو از مذهب گرفته

منظور من از مذهب هر چیزیست که در مقابل علم قرار گرفته

"مذهب دیدگاهی اعتقادی در رابطه با مواردی که در قالب علم نمی‌گنجد"

پس دنبال دلیل علمی هستم

من میگویم علم و مذهب در کنار هم هستند و مثل شما نگاه تقابلی ندارم.

سئوال من این است چرا فرهنگ بیشتر از مذهب تاثیر گرفته است و بعد از علم؟

در زمان اسلام مذهب در برابر خوردن گوشت خوک، شراب و خیلی مسائل ایستاد و مبارزه کرد

آیا در زمان حال علم مضرر بودن این موارد را تایید نکرده است؟

دوست عزیز زمانیکه علم توجیهی برای یک مطلب نداشته باشد فرهنگ مجبور است برای رفع خلع

از مذهب استفاده کند

فرهنگ از دو چیز تاثیر میگرد: علم و مذهب

علم همیشه نسبی است

مذهب تشخیص میدهد چیزی بد است، علم در زمان خود توانایی اثبات ندارد، پس عقل حکم میکند

بخاطر جانب احتیاط هم شده است از مذهب تاثیر بگیرد

تا زمانیکه شما علم را در برابر مذهب بدانید من نمیدانم با چه زبانی با شما سخن بگویم

تا امروز بشخصه ندیدم در مذهب اسلام و مکتب شیعه تقابلی با علم باشد

همین مثلث برمودا هزاران بار توجیه علمی شده

می توانم بپرسم کدامیک از دلایل علمی برای شما قابل قبول تر بوده است؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز به پست شماره 15 مراجعه کنید

جواب شما در یکسری کلیپ است که گذاشتم، قبل از هر بحثی این موارد را مشاهده کنید

دوست عزیز من متوجه نمی شوم:

شبهه، مطلب نقضی است که به یک موقع وارد میکنند من به هیچ مطلبی که دوستان تا الات گفته اند نقضی وارد نکردم

و تنها یک سری کلیدواژه را بصورت سئوالی عنوان کردن تا انکه دنبال دانستن است بداند در این دنیای مجازی دنبال چه بگردد

حالا شما از اآن دسته از افرادی هستید که حوصله یه سرچ ساده ندارید و همه چیز را با دید شک نگاه میکنید توصیه میکنم تغییر

شیوه بدهید و سعی کنید مطالبی را که قرار است به شما تلقین شود با مطالبی که گفته میشود که خود به دنبالش بروید از هم جدا کنید

نه، من فقط از آن دسته افرادی نیستم که هر چه شنیدم و هر چه دیدم را باور کنم، ذهن و باور من نوار خامی نیست که با هر مطلبی که به دروازه ورودی آن می رسد پر شود بی آنکه با خرد سنجیده شود.

من از شما صرفا رمزگشایی کلیدواژه های پست های گذشته شما را میخواهم. مگر نه این است که شما تمام مستند های ظهور و امثال آن را دیده اید و چکیده آن را میتوانید آسان و خلاصه به ما منتقل کنید؟ شما حتما در باره مواردی که در پست های قبل خود آوردید دقت و وسواس لازم را به خرج داده اید و با خرد خود آن را سنجیده و حقیقت و صحت آن را دریافته اید.

به همین خاطر مجددا از شما میخواهم فعلا همان دو مورد سرباز هخامنشی ایستاده با خنجری در دست فرو کرده در شکم موجودی که شما شیر میگویید و اهرام مصر را باز کنید.

منتظرم.

لینک به دیدگاه

کیهان تکنولوژی عزیز تمامی مطالب ذکر شده توسط شما مورد تایید بنده هست ولی متاسفانه ادامه این بحث میتونه به ف ی ل شدن سایت منجر بشه که اصلا خوب نیست .

من یه مقاله ای نوشته بودم تو هات اور و کاملا توضیح داده بودم که تو این تاریخ که مصادف با 1391/10/01 هست قراره چه اتفاقی بیوفته ولی بخاطر همین بحث ف ی ل حذف شد .

لینک به دیدگاه

نه، من فقط از آن دسته افرادی نیستم که هر چه شنیدم و هر چه دیدم را باور کنم، ذهن و باور من نوار خامی نیست که با هر مطلبی که به دروازه ورودی آن می رسد پر شود بی آنکه با خرد سنجیده شود.

دوست من شما وقتی دارید نوع سیستم ذهنی و تفکریتان را اینگونه عنوان میکنید و شخص من را بعنوان یک منبع که یک مستند را دیده است باور دارد، مسلما گفتن من بی فایده است و اثر لازم را بر شما ندارد مگر اینکه خود وارد حیطه جستجو و تحقیق شوید

ببینید من در مورد بخش هایی که در قبل آوردم چند عدد از کلیپ های مستند را که مرتبط بود آوردم و به شما میگویم با دیدن مستند

شما با صدها واژه جدید آشنا میشوید که به شما کمک میکند در تحقیقاتتان

شما قبول دارید دانش خرد نسبی است؟ چگونه میخواهید با آن راستی یک مطلب جدید را که برایش نا آشنا است بسنجید؟

پس راه آن این است که در مورد آن مطلب تحقیق کنید

به همین خاطر مجددا از شما میخواهم فعلا همان دو مورد سرباز هخامنشی ایستاده با خنجری در دست فرو کرده در شکم موجودی که شما شیر میگویید و اهرام مصر را باز کنید.

دوست عزیز در مورد شکل ظاهری اهرام مصر که چرا اینگونه است یکسری مطالب در کلیپ ها که گذاشتم آمده است

و نوع طراحی آن که چرا مثلا پلکانی است و چرا همه یک تعداد پله خاص هستند (اعداد خاص) و چه معنایی دارند

مختصرا در کلیپ ها امده است

در مورد اون سرباز هخامنشی و شیر هم به مفهوم آخرت الزمان در آن زمان باید مراجعه کنید که شخصا چون کاملش نکردم

و هنوز همه جوانبش را نمیدانم نمیتوانم کامل توضیح بدهم تا به وقتش که کامل دانسته هایم کامل شود

بحث ما زمانی فایده دارد که روی یکسری از مطالب حداقل توافقی داشته باشیم، وگرنه تنها میشود اینکه هرکس حرف خود را بزند

بنابراین شما این چند کلیپ را ببینید تا بعد روی یکسری مطالب پایه ای به توافق برسیم و از همان مطالب به یاری حق مباحث را جلو ببیریم

لینک به دیدگاه

کیهان تکنولوژی عزیز تمامی مطالب ذکر شده توسط شما مورد تایید بنده هست ولی متاسفانه ادامه این بحث میتونه به ف ی ل شدن سایت منجر بشه که اصلا خوب نیست .

من یه مقاله ای نوشته بودم تو هات اور و کاملا توضیح داده بودم که تو این تاریخ که مصادف با 1391/10/01 هست قراره چه اتفاقی بیوفته ولی بخاطر همین بحث ف ی ل حذف شد .

دوست عزیز

ساختار فیلترینگ همچین هم بی در و پیکر نیست و این مباحث کلا باعث فیلتر شدن نیست، متاسفانه به جامعه کاربری ما

در فضای مجازی تلقین شده است که اگر از این بحث ها بشود دچار فیلتر میگردید، و من به دوستان میگویم ببینید این

القا از سمت چه اشخاصی است

خط قرمز فیلترینگ کاملا مشخص است و در مباحث فعلی من خروج از خط را مشاهده نکرده ام و مطمئن باشید

به محض اینکه بخواهد خارج شود شخصا تاپیک را حذف میکنم

:)

لینک به دیدگاه

به نظرم نه ارزش فکر کردن داره نه بحث!به نظرم نه ارزش فکر کردن داره نه بحث!
از نظر من نه ارزش فکر کردن داره نه ارزش بحث کردن ... :p

واقعا اصلاٌ براتون مهم نیست که پشت گوشتون چه خبرهایی داره رد و بدل میشه ؟!!!؟ :excl:

دقیقا میخواستم رو همین موضوع بحث کنم !! که فکر کنم همون چیزی هست که فکرشو می کنم

یک جا میخوندم در یک مرکز ترک اعتیاد که بود درآلمان یک دکتر به روشی کاملا ایتکاری و با ور رفتن با ذهن معتادین که اصلا علاقه ای به ترک نداشتن تونست اونا ترک اعتیاد کنه

تنها کاری که این پزشک کرد این بود که هر روز میزان مواد مورد نیاز این بیماران رو میداد(طبق قانون سازمان های ترک اعتیاد)ولی یک قانون که باعث فرار معتادین میشد رو اجرا نکرد اونم این بود که برای ترک باید رفته رفته میزان مواد رو کمتر می کرد ...

البته دکتر همین کارو کرد !!

اون هر روز همون میزان مواد رو به بیمارانی که اصلاٌ حاضر به کم شدن موادشون نبودن میداد و مقدارش رو به ظاهر اصلاٌ کم نمی کرد ولی در پشت صحنه هر روز مقدار مواد رو کمتر می کرد و بجاش مواد بی خاصیت اضافی می کرد و معتادین هیچ چیزی متوجه نمیشدن و بعد از 5 هفته با کمال تعجب معتادین متوجه میشن که بدون هیچ دردسر و فشار عصبی مواد رو کلاٌ ترک کردن

این دکتر تنها کاری که کرد فقط رو ذهن اونا کار کرد و اصلاٌ با درد بدنی و تحریک و اینجور چیزها کاری نداشت و چون مغز فکر می کرد هر روز داره همون مقدار مواد مصرف می کنه پس اصلاٌ فشاری به بدن نمی آورد

من میخوام اینو بگم که تاثیر مغز روی بدن 100% هست و نکنه این یک روشی باشه برای نا امید کردن برخی از مردمان بویژه جهان سوم و در نتیجه جنگ ذهنی که نتیجش این میشه که بدون کوچکترین جنگ و خونریزی کشوری رو به تصاحب خود درآوردن!!

ما بعنوان یک مسلمان به مسلمانانی که قرآن را میخوانند و قبول دارند میگویم براساس قرآن شما

یه سوال ؟ :huh:

مگه قرار نیست بعد از ظهور امام زمان دنیا به صلح و آرامش و عدالت برسه ؟ یا اینکه بلافاصله بعد از ظهور قیامت میشه ؟

اگه اینجور هست پس ما که هی میگیم برای تعجیل در ظهور امام زمان در واقع برای تعجیل در نابود شدن دنیا صلوات میفرستیم ؟؟؟؟؟ :blink:

اینجور تاپیک ها برای لیون دردسر ساز هست و بهتره پاک بشه .

اگر دقت کنید بحث تقریبا میشه گفت مذهبی شده و به نفع اسلام و ضرر کشورهای غربی!! پس چرا دردسر ساز ؟؟؟

دو هفته پیش تو شبکه 2 هم در این مورد برنامه ای داشت پخش میشد عزیز

در ضمن اسم تاپیک هم روشه !! گفتگوی آزاد :excl:

خداکنه که همین طور بشه

البته آمریکا رو نمیدونم ولی امیداورم که آقای حسینی صبح این تاپیک رو دید دوباره دعوام نکنه :(

لینک به دیدگاه

یه سوال ؟ :huh:

مگه قرار نیست بعد از ظهور امام زمان دنیا به صلح و آرامش و عدالت برسه ؟ یا اینکه بلافاصله بعد از ظهور قیامت میشه ؟

اگه اینجور هست پس ما که هی میگیم برای تعجیل در ظهور امام زمان در واقع برای تعجیل در نابود شدن دنیا صلوات میفرستیم ؟؟؟؟؟ :blink:

سینا جان دقیقا همینطور است که میگوید با ظهور حضرت مهدی که در فرهنگ اسلام منجی اخرت الزمان است دنیا به صلح و آرامش

میرسد البته این بسته به رفتار ما برای ظهور دارد اگر در قرآن دقت کرده باشید آمده است، که یقینا این امر محقق میشود اگر لازم باشد

آخرین روز دنیا به بزرگی قرن، سال، ماه، ... باشد

دعا و صلواتی که میفرستیم برای این است که این امر ظهور زودتر رخ بدهد تا زودتر از برکات و آسایش بعد آن استفاده نماییم

اما در هر مذهبی نگاه کنی همه به قیامت اشاره میکنند و در اسلام قیامت دروازه ورود ما به بهشت یا جهنم است

پس اگر بعنوان یک مسلمان به قیامت اعتقاد داری پس از مرگ ترسی نیست، دنیا را تنها یک مزرعه می بینی و به آن

دل نمی بندی که وابسته اش بشوی که نابود شدنش ناراحتت کند چون میدانی به جایی میروی که ثمره ات را دریافت میکنی

در قرآن هم آمده در قیامت زمین به غیر زمین و آسمان به غیر آسمان تبدیل میگردد

تا جایی که من خوانده ام و شنیده ام بهشت و جهنم بر روی همین زمین و آسمان است

پس برای هر چه سریعتر شدن ظهور آقا حضرت مهدی هر روز این دعا را بخون و آخرشم اون صلوات قشنگه را بفرست ;)

اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ

صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ

في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ

وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً

حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً

وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...