رفتن به مطلب

ساخت حساب paypal

ARMAN - H
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام.

من یک حساب پی پال نیاز دارم قراره تقریبا هر سه روز چهار روز یه پولی داخلش بیاد ( و بعدشم خرج بشه!! )

فقط الان نمیدونم حساب پی پال از کجا بایدبگیرم. میدونم چند تا سایت هستن میفروشن حساب پی پال ولی نمیدونم معتبرن یا نه.

دوستان اگر کسی  یه سایت معتبر یا یه روشی برای ساخت اکانت پی پال که لیمیت نشه یا اگه شد بشه از لیمیت درش اورد ، میدونه ممنون میشم کمک کنه.

لینک به دیدگاه

سلام ببخشید یک سوال دارم میشه بپرسم چه مقدار پول واریز می شود

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، HEGMATANE گفته است :

سلام ببخشید یک سوال دارم میشه بپرسم چه مقدار پول واریز می شود

حدودا هر سه روز یا چهار روز بین پنج تا بیست دلار به حساب ریخته میشه. امکان بالا رفتن مبلغ واریز تا پنجاه دلار هم هس. 

لینک به دیدگاه

اتفاقا همین الان اومدم همین تاپیکو منم بزنم ولی دیدم شما زدید تاپیک رو. فقط فرقش اینه که من خودم هندی هستم و خونواده الان هند هستند و فقط میخواستم بپرسم مراحل ساختن پی پال برای کسی که توی هند هست چجوریه؟ چون خونواده اونجا خیلی اطلاع ندارن از مراحلش...

بعدشم این که آیا بعد از ساختن پی پال اگر از آی پی ایران وارد پی پال بشیم یا هرگونه ارتباطی از ایران با پی پال برقرار کنیم حسابمون بلوکه میشه؟

لینک به دیدگاه

سلام ، اگه از ایران لاگین کنید حسابتون بسته میشه. باید با قند شکن وصل بشید و اگه وسطش قطع شد باز حساب بلاک میشه بعد مدتی هم اگه‌ پولی توش باشه قابل برگشت نیست. پاسپورت یا ایدی که صادر شده از کشور های دیگه هست لازمه واسه انبلاک کردنش که واسه شما مقدور نیست اگه نداشته باشید.

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، indianboy گفته است :

بعدشم این که آیا بعد از ساختن پی پال اگر از آی پی ایران وارد پی پال بشیم یا هرگونه ارتباطی از ایران با پی پال برقرار کنیم حسابمون بلوکه میشه؟

حتی اگر درحد 1ثانیه با ip یا لوکیشن ایران وارد بشید سریعا حساب مسدود میشه

برای همین به filtershekanهم اعتمادی نیست و مطمئن ترین راه تهیه یک vps یا سرورمجازی خارج هست.

لینک به دیدگاه

پس باید به اقوام خارج از کشور بسپاریم کارای انتقالشو انجام بدن... 

فکر کنم اینطوری مطمئن تر باشه ...

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، indianboy گفته است :

اتفاقا همین الان اومدم همین تاپیکو منم بزنم ولی دیدم شما زدید تاپیک رو. فقط فرقش اینه که من خودم هندی هستم و خونواده الان هند هستند و فقط میخواستم بپرسم مراحل ساختن پی پال برای کسی که توی هند هست چجوریه؟ چون خونواده اونجا خیلی اطلاع ندارن از مراحلش...

خود سایت هایی که در ایران حساب پی پال ساخته و میفروشن معمولا سرور مجازی واقع در همون کشور رو هم بهتون میدن

شما نه تنها نمیتونید از شبکه شخصی انتقال داده استفاده کنید بلکه سرورهای مجازی که برای کشوری به غیر اون کشوری که سازنده در حساب کارت مشخص کرده باشه هم ممکنه مشکل ایجاد کنه براتون

پی پال بسیار حساس هست به اینجور مسائل و حتی یک بار هم به اشتباه با ای پی ایران وارد بشید کلا باید خداحافظی کنید با اون حساب

ویرایش شده توسط (Naughty boy)
لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، (Naughty boy) گفته است :

خود سایت هایی که در ایران حساب پی پال ساخته و میفروشن معمولا سرور مجازی واقع در همون کشور رو هم بهتون میدن

شما نه تنها نمیتونید از شبکه شخصی انتقال داده استفاده کنید بلکه سرورهای مجازی که برای کشوری به غیر اون کشوری که سازنده در حساب کارت مشخص کرده باشه هم ممکنه مشکل ایجاد کنه براتون

پی پال بسیار حساس هست به اینجور مسائل و حتی یک بار هم به اشتباه با ای پی ایران وارد بشید کلا باید خداحافظی کنید با اون حساب

لامصب کل داستان ما با پی پال هم از همین جا شروع میشه! اگه اینقد پیگیر نبود الان خودم یه حساب میساختم اینقد دردسر نداشتم ...

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، ARMAN - H گفته است :

لامصب کل داستان ما با پی پال هم از همین جا شروع میشه! اگه اینقد پیگیر نبود الان خودم یه حساب میساختم اینقد دردسر نداشتم ...

از بیت کوین یا تتر یا کلا کریپتو نمیتونید استفاده ببرید؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، (Naughty boy) گفته است :

از این مورد مطمئنید؟ چون دوستان من هستند که به گفته خودشون با شبکه شخصی انتقال داده های مختلف وصل میشن و مشکلی ندارن.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، saeed0c گفته است :

از بیت کوین یا تتر یا کلا کریپتو نمیتونید استفاده ببرید؟

من که مشکلی با بیت کوین ندارم ولی افرادی که میخوان پول بفرستن مشکل دارن با بیتکوین

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، indianboy گفته است :

از این مورد مطمئنید؟ چون دوستان من هستند که به گفته خودشون با شبکه شخصی انتقال داده های مختلف وصل میشن و مشکلی ندارن.

بله پی پال به جابجایی زیاد در فواصل طولانی و مدت زمان کم و تغییر ای پی حساسه و کشورهایی رو که درش این حساب استفاده میشه مرتب چک میکنه

واسه همین الان چندتا سایت فروش حساب پی پال رو چک کنید میبینید که اکثرا سرور مجازی اختصاصی هم به همراهش میفروشن و میگن اگه استفاده نکنید هیچ مسئولیتی قبول نمیکنیم

بخصوص اگر تراکنش ها از یه حدی بیشتر بشه این سختگیری ها به شکل چشمگیری افزایش پیدا میکنه

ویرایش شده توسط (Naughty boy)
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...