رفتن به مطلب

درخواست کمک جهت خرید لپ تاب

afshar
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دورد

دوستان لطفا یه لپ تاب با مشخصات زیر معرفی و قیمت بدنند:

cpu : c2d 2.5 6 mb

ram : 2 gb

vga : 8600 gt 1 gb

hdd : 250 gb

اگه مدل dell باشه بهتره

در ضمن من جایی سوال کردم و گفتند که ویندوز ویستایی که روشون نصب خوب نیست و ما xp نصب می کنیم ؟ بعد یه جایی شنیدم که این ها رمز ویستا رو واسه خودشون برمی دارن ؟؟؟

حالا واقعا چطوریه ؟؟:)

لینک به دیدگاه

دورد

اگه مدل dell باشه بهتره

در ضمن من جایی سوال کردم و گفتند که ویندوز ویستایی که روشون نصب خوب نیست و ما xp نصب می کنیم ؟ بعد یه جایی شنیدم که این ها رمز ویستا رو واسه خودشون برمی دارن ؟؟؟

با سلام

افشار جان برای بازی میخواید ؟

و مشخص کنید چقدر میخواید هزینه کنید . چون این مسئله باعث میشه که بهتر راهنمای بشید .

مدلهای مختلفی توی بازار هستش با قیمتهای مختلف .

لینک به دیدگاه

دورد

اگه مدل dell باشه بهتره

درود

DELL-VOSTRO 1500

subca_nb_vostro_1500_biz_3.gif

CPU: Core 2 Duo 2.5 GHz 6MB - Ram : 2GB - H.D.D: 160+ GB - 15.4 WXGA Brite - VGA: 256MB Geforce 8600 - Vista Busines

1.320.000 تومان

لینک به دیدگاه

درود

نه برای بازی نیست

بودجه هم حدودا 1200000 هست

لطفا در مورد ویندوزی که روشون هست توضیح بدین

با تشکر

لینک به دیدگاه

درود

نه برای بازی نیست

بودجه هم حدودا 1200000 هست

لطفا در مورد ویندوزی که روشون هست توضیح بدین

با تشکر

درود

نوت بوکی که mr pc معرفی کردند نوت بوک به روزیه و الان با ویندوز ویستاش حدودا 10 تا 15 تومان با هم تفاوت دارن . و خودتون رو سر درگم نکنید مدل خیلی خوبیه . و حدودا با بودن گارانتیش یه 40 تومان میشه پایینتر هم گیر اورد .

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام

با عرض خسته نباشید

می خواستم بدونم بین شرکت های مختلفی که لپتاپ تولید می کنند . اگر از بین sony , toshiba , dell , hp لپتاپی داشته باشیم با detail های یکسان .

از نظر کیفیت کدوم یکی از این ها بر دیگری ارجح تر هستند .

اگر ممکنه هر 4 تا رو رده بندی کنید .

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

این سوال همیشه در ذهن افراد هست که در نوت بوک هایی که در ایران هستند کدوم برند بهتره

جواب این سوال اینه که اولا همونطور که خودتون اشاره کردید بستگی به مشخصات نوت بوک داره و اینکه در چه رده ای از قیمت

ایتکه برند Sony از نظر کیفیت در رده خوبی قرار دارد ولی نمی توان در تمام رده ها آن را بهتر از بقیه دانست و این رو باید در نظر داشت به نسبت مشخصات از بقیه برند ها قیمت بالاتری دارد

اما نوت بوک های Dell به نسبت طراحی و مقاومت کیفیت خوبی دارند هر دو برند از نظر موجود بودن لوازم جانبی و قطعات در ایران شرایط خوبی دارند

تولیدات جدید نوت بوک های Hp هم که در حال حاضر از کیفیت خوبی برخوردار است ولی از نظر تامین قطعات به نسبت دو برند قبل ضعیف تر است

واما توشیبا که در ایران از نظر تامین قطعه تقریبا مناسب است و همینطور قیمت ولی در رده های بالا ضعیف تر عمل کرده است

در کل هر برندی به نسبت قیمت ومشخصات متفاوت است هر فرد به نسبت نیازها و کاربرد هاش و همینطور سلیقه و هزینه مورد نظرش یک برند رو انتخاب می کنه

که میشه برای انتخاب بهتر میشه در مورد مدل مورد نظر در اینترنت تحقیق کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...