رفتن به مطلب

به صرفه ترین راه برای ارشیو حجم بالایی از فایل

Sam-j
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

تمام هارد ها و فضا های ذخیره سازی موجودم تا خرخره پره و میخواستم یه سرو سامانی به فایل هام بدم از اونجایی که ادمی ام که دستش به پاک کردن نمیره و فایل ها رو برای نسل های اینده میخواد به ارث بذاره پس نیاز به پیشنهادی دارم که ماندگاری بالا داشته باشه و از طرف دیپه ارزان باشه با این قیمت هارد ها که ....😑

فعلا در این فاز حدود 15 ترا فایل دارم که نیاز به دسترسی سریع بهشون ندارم، منظورم این هستش که نیازی به تحت شبکه بودن یا لایو بودنشون نیست و فقط میخوام ارشیو بشن پس NAS سرور های اماده که هم قیمت بالایی دارن هم نیاز به هارد دارن پیشنهاد خوبی برای من نیست.

خودم داشتم به دیتا تیپ ها فکر میکردم که هیپ جا ندیدم دستگاهشو بفروشن فقط نوارش در دیجی  موجود هست از طرفی هم کار با اونا هم نمیدونم به چه شکل هست نظر شما دوستان چیه ؟

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، Sam-j گفته است :

سلام

تمام هارد ها و فضا های ذخیره سازی موجودم تا خرخره پره و میخواستم یه سرو سامانی به فایل هام بدم از اونجایی که ادمی ام که دستش به پاک کردن نمیره و فایل ها رو برای نسل های اینده میخواد به ارث بذاره پس نیاز به پیشنهادی دارم که ماندگاری بالا داشته باشه و از طرف دیپه ارزان باشه با این قیمت هارد ها که ....1f611.png

فعلا در این فاز حدود 15 ترا فایل دارم که نیاز به دسترسی سریع بهشون ندارم، منظورم این هستش که نیازی به تحت شبکه بودن یا لایو بودنشون نیست و فقط میخوام ارشیو بشن پس NAS سرور های اماده که هم قیمت بالایی دارن هم نیاز به هارد دارن پیشنهاد خوبی برای من نیست.

خودم داشتم به دیتا تیپ ها فکر میکردم که هیپ جا ندیدم دستگاهشو بفروشن فقط نوارش در دیجی  موجود هست از طرفی هم کار با اونا هم نمیدونم به چه شکل هست نظر شما دوستان چیه ؟

درود 

میتونید ازامازون سفارش بدین که تنوع بالایی داره

با استفاده از مالتینا تازه ارزونتر هم براتون در میاد

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Amirhossein Azimi گفته است :

درود 

میتونید ازامازون سفارش بدین که تنوع بالایی داره

با استفاده از مالتینا تازه ارزونتر هم براتون در میاد

معمولا سایت های واردکننده قیمت های فضایی میدن

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Sam-j گفته است :

معمولا سایت های واردکننده قیمت های فضایی میدن

درود 

بستگی به قطعه مورد نظر داره 

الان خیلی از اجناس با تفاوت های فاحش میشه از امازون ارزانتر خریداری کرد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...