رفتن به مطلب

از کدام شرکت TD LTE بگیرم؟

Peacekeeper
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان عزیز

از شر این adsl و قطعی های مکرر و پینگ زیاد دیگه خسته شدم. سرعتم هم نمیشه بیشتر از 8مگ واسه خطم خرید. یکی از دوستان قبلا پیشنهاد دادن که td lte بگیر راحت شو. من قبل اصلا استفاده نکردم بخاطر همین از شما راهنمایی میخوام.

مورد استفاده بیشتر بازی های آنلاینه و وبگردی و دانلود..

بنظرتون کدون شرکت بهترین پینگدهی و سرعت رو میده؟

لینک به دیدگاه

من TDLTE مبین نت رو داشتم تقریبا برای همه ی بازیایه آنلاین حتی GTA هم  خیلی خوب جواب میده برای دانلودم در طول روز حدود 2-3 مگ سرعت دانلود میده پینگم تو روز 120 تو شب 110

تنها عیبی هم که من دیدم تعرفه هاش بود که بنظرم یه مقداری زیاد بودن و اینکه هم حجم و هم سرعت اینترنت شبانه اش اصلا چشمگیر نبود

اخیرا من P2P گرفتم و برای گیم واقعا از TDLTE راضی کننده تر هست، سرعت دانلود که میتونی هرچی میخوای بگی بهت بدن و پینگ هم بین 80-95 میچرخه

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، danyalbmw گفته است :

من TDLTE مبین نت رو داشتم تقریبا برای همه ی بازیایه آنلاین حتی GTA هم  خیلی خوب جواب میده برای دانلودم در طول روز حدود 2-3 مگ سرعت دانلود میده پینگم تو روز 120 تو شب 110

تنها عیبی هم که من دیدم تعرفه هاش بود که بنظرم یه مقداری زیاد بودن و اینکه هم حجم و هم سرعت اینترنت شبانه اش اصلا چشمگیر نبود

اخیرا من P2P گرفتم و برای گیم واقعا از TDLTE راضی کننده تر هست، سرعت دانلود که میتونی هرچی میخوای بگی بهت بدن و پینگ هم بین 80-95 میچرخه

P2P از کدوم شرکت گرفتی؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Peacekeeper گفته است :

P2P از کدوم شرکت گرفتی؟

من گلستان هستم از شرکت Ipnet

بهم گفتن پینگ زیر 30 بخوای (خیلی بعیده اصلا بتونن همچین  چیزی ارائه بدن) میتونی خودت یه رادیو بهمون بدی رو دکل اختصاصی برای خودت تنظیم میکنیم

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

بهم گفتن پینگ زیر 30 بخوای (خیلی بعیده اصلا بتونن همچین  چیزی ارائه بدن) میتونی خودت یه رادیو بهمون بدی رو دکل اختصاصی برای خودت تنظیم میکنیم

من زیاد از این P2P سردرنمیارم. یه چیزی مثل مودم که ظاهرا رادیو میگن رو تو خونه نصب میکنی و وصل میشه و سرویس دهنده؟

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

درود هزینه نت براتون چقدر تموم شد؟ منظور تجهیزات و مودم و هزینه خود سرویس

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Peacekeeper گفته است :

من زیاد از این P2P سردرنمیارم. یه چیزی مثل مودم که ظاهرا رادیو میگن رو تو خونه نصب میکنی و وصل میشه و سرویس دهنده؟

یه چیزی هست شبیه به دیش ویا LNبی به نام رادیو که روی پشت بوم نصب میشه و باید مستقیم دکل فرستنده رو ببینه

بعد از این رادیو یه کابل لن خارج میشه میاد داخل خونه که میتونید برحسب نیاز مستقیم به سیستم یا روتر و اکسس  پوینت متصلش کنید و از اینترنت استفاده کنید

در 14 دقیقه قبل، 🅰️🅼🅸🅽 گفته است :

درود هزینه نت براتون چقدر تموم شد؟ منظور تجهیزات و مودم و هزینه خود سرویس

هزینه اینترنت یک ساله 150 گیگ سرعت آپ تو 40 مگابیت (عملا چون یوزر زیاد نداره همیشه سرعت دوروبر 4-5 مگابایت هست) 300 تومن

آنتن LHG 5 گرفتم 890 تومن (البته شرکت خودش به صورت امانی میداد منتها من خودم گرفتم)

هزینه نصب 45 تومن و کابل کشی از پشت بوم تا خونه حدود 30 متر 120 تومن

روترم دست دوم گرفتم 180 تومن

ویرایش شده توسط danyalbmw
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

یه چیزی هست شبیه به دیش ویا LNبی به نام رادیو که روی پشت بوم نصب میشه و باید مستقیم دکل فرستنده رو ببینه

بعد از این رادیو یه کابل لن خارج میشه میاد داخل خونه که میتونید برحسب نیاز مستقیم به سیستم یا روتر و اکسس  پوینت متصلش کنید و از اینترنت استفاده کنید

هزینه اینترنت یک ساله 150 گیگ سرعت آپ تو 40 مگابیت (عملا چون یوزر زیاد نداره همیشه سرعت دوروبر 4-5 مگابایت هست) 300 تومن

آنتن LHG 5 گرفتم 890 تومن (البته شرکت خودش به صورت امانی میداد منتها من خودم گرفتم)

هزینه نصب 45 تومن و کابل کشی از پشت بوم تا خونه حدود 30 متر 120 تومن

روترم دست دوم گرفتم 180 تومن

150 گیگ کل سال؟؟!!!! ماهی 150 گیگ هم کمه چه برسه به سال!

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، 🅰️🅼🅸🅽 گفته است :

150 گیگ کل سال؟؟!!!! ماهی 150 گیگ هم کمه چه برسه به سال!

اوه یا خدا شما مگه چیکار میکنین؟؟🤐🤐

اینستا نرین ماهی ۷ گیگ هم زیاد میاد 😅😅

البته تعرفه دیگشون روی این سرعت ۳۰۰ گیگ ۵۴۵ تومن و ۵۰۰ گیگ ۷۵۰ تومن

سرعت ۶۰ مگ هم یه ترا حجم ۱۲۰۰ قیمت دادن

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

اوه یا خدا شما مگه چیکار میکنین؟؟1f910.png1f910.png

اینستا نرین ماهی ۷ گیگ هم زیاد میاد 1f605.png1f605.png

البته تعرفه دیگشون روی این سرعت ۳۰۰ گیگ ۵۴۵ تومن و ۵۰۰ گیگ ۷۵۰ تومن

سرعت ۶۰ مگ هم یه ترا حجم ۱۲۰۰ قیمت دادن

این اینستاگرام خدایی یک تنه کل حجم نت رو قورت میده🙄

اصلا برای اینترنت ایران که وابسته به حجم هست بصرفه نیست

من خودم اصلا نمیرم مگر اینکه اتفاق سیاسی مهمی بیوفته برم زیر پیج های خبری رو بخونم ببینم ملت چی میگن😅

ولی خب اهل منزل رو نمیشه کنترل کرد و شبانه روز درحال چرخیدن هستن😅...

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، sajad-tnt گفته است :

این اینستاگرام خدایی یک تنه کل حجم نت رو قورت میده1f644.png

اصلا برای اینترنت ایران که وابسته به حجم هست بصرفه نیست

من خودم اصلا نمیرم مگر اینکه اتفاق سیاسی مهمی بیوفته برم زیر پیج های خبری رو بخونم ببینم ملت چی میگن1f605.png

ولی خب اهل منزل رو نمیشه کنترل کرد و شبانه روز درحال چرخیدن هستن1f605.png...

من اصلا برای اهل منزل نصب نکردم و میگم اینستا اصلا جای آدمایه بدرد بخور نیست همه لاتو لوتن 😂😂 اونا هم پیگیر نشدن! با همین فرمون دارم اقتصاد خونواده رو متحول میکنم!

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Peacekeeper گفته است :

up

هنوز جواب درست حسابی نگرفتم

دادا هم TDLTE رو توضیح دادم هم P2P الان دنبال چه جوابی بودی که نگرفتی؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، Peacekeeper گفته است :

up

هنوز جواب درست حسابی نگرفتم

مبین نت هزینه اولیه کمتر نسبت به ایرانسل اما بسته هاش گرونتره و تنوع کمتری داره حدود 15 روزه واسه خونه گرفتیم صبحها خونه اما شبها پینگ میره بالا و توی ساعات شبانه هم (2-7) سرعت به 4 مگابیت محدود میشه و حداکثر سرعت هم طبق گفته سایتشون 40 مگابیت هستش

خونه ما توی نقطه کور آنتن دهی مبایله ، بعد سفارش کارشناس اومد آنتن دهی چک کرد و صفر بود گفت یا کنسل کن که مبلغی دریافت نمیکنن یا با 114 اضافه رومینگ فعال میشه که فعال کردیم 3 تا آنتن گرفتم سرعت هم متغییره از 5 مگابایت تا 700 کیلوبایت 

برای بنده باا رومینگ فعال شد 664 تومن : 3 ماه نت 100 گیگ روزانه + 100 گیگ شبانه و مودم b612 هواوی (همون i60 ایرانسل) ، شبانه هم با این سرعت اصلا ارزش نداره

توی دو تا نظرسنجیش گفتم که تنوع بسته هاتون کم و گرونن و حتی 2 تا بچه ها میخواستن نت اینجوری بگیرن به خاطر بسته هاش منصرف شدن

ولی مودم i60 ایرانسل با قیمت حدودی 1700 توی فروشگاههای دیگه موجوده نماینده ایرانسل هم میگفت 1 ماه دیگه با قیمت 1 تومن موجود میشه

مودم بدون قفل هم حدود 2 تومن قیمت داره 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

بنده lte دارم از ایرانسل تعرفه میگیرم

از بابت قیمت تعرفه به نظرم جالب نیست . خصوصا که بعد از مصرف و وارد شدن به محدوده مصرف منصفانه بشدت سرعت محدود میشه(سرعت 35 کیلوبایت)  بارها شده کلی حجم داشتم ولی بخاطر گذر از محدوده مصرف منصفانه عملا مصرف باقیمانده اون مقدار حجم نسبت به روزهای باقیمانده چیزی شبیه جوک میمونه. اونموقع آقایون دم از عدل هم میزنن. هرماه به نوعی داره حق کاربران با این تفاسیر خورده میشه

برای نامحدود 8 مگابیت با احتساب مالیات 75 هزار تومن داره دریافت میشه . 150 گیگ در اختیار میزاره

سپس بعد از گذر از 75 گیگ مصرف منصفانه سرعت افت شدید میکنه. حالا شما حساب کنید فرض مثال 50 گیگ از 150 گیگ مونده باشه چجوری با سرعت 35 کیلو بایت باید این حجم رو تموم کرد؟ شما بفرمایید.😀

1ماه تمام با این سرعت بکوب هم نمیشه این حجم رو مصرف کرد 

جالب اینجاست در عصر سرعت 1گیگا بیت برثانیه ما باید با سرعت زمان دیال آپ کار کنیم

خوشبختانه از بابت پوشش آنتن دهی هیچ مشکلی ندارم و دو رو ورم پر دکل ایرانسل هست 

استارتر عزیز در پایان اگه شرکت های خوبی یافتی پست اول رو ویرایش کنید تا به عنوان مرجع سریع بشه نتیجه گرفت از این تاپیک

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
ویرایش
لینک به دیدگاه

در حال حاضر بهترین سرعت و قیمت 4g اپراتور ها دارن ، برای دانلود بسته شبانه 1 تا 11 صبح همراه اول عالیه ، البته چون بازی نمیکنم نمیدونم پینگ همراه یا ایرانسل برا بازی چجوریه که اونم میشه با هات اسپات و بسته 1 ساعته تست کرد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...